صفحه 359 از 359 نخستنخست ... 259309349350351352353354355356357358359
نمایش نتایج: از شماره 3,581 تا 3,587 , از مجموع 3587

موضوع: شانس پذیرش و بورس از دانشگاههای آمریکا برای Fall 2014 (از الگوی پست اول استفاده شود)

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش و بورس از دانشگاههای آمریکا برای Fall 2014 (از الگوی پست اول استفاد

نقل قول نوشته اصلی توسط frjj نمایش پست ها
    سلام

1- دانشگاه لیسانس: سراسری تبریز - رشته مواد - معدل 13
    2- دانشگاه فوق لیسانس: امیرکبیر - مهندسی پزشکی - معدل 18
    3- نمره زبان: 103
    4- نمره GRE: وربال:139 و کوانت: 165 و راتینگ :3.0
    5- تعداد مقالات داخلی و خارجی :3 تا ISI (اسم دوم و سوم و چهارم) - 2 تا under review - کنفرانس بین المللی 2 تا (غیر IEEE) - کنفرانس داخلی 2
    6- سابقه: 2 سال مرتبط (RA در هفت پروژه مرتبط با ارشد)
    7- دانشگاه های مقصد مد نظر: زیر 50 رشته Biomedical Engineering
    علیرغم شایستگیهایی که دارید و با توجه به ابنکه هم دانشگاه لیسانس و هم ارشدتون خبلی معتبره.ولی متاسفانه نمره زبان و معدل لیسانستون بحرانیه.این اخر بی عدالتیه که فردی مثل شما با درخشش در کنکور و دانشگاههای عالی به علت سیاست این قبیل دانشگاهها در رابطه با معدل کم شانستون از فردی که بدون گنکور و راحت وارد دانشگاه درپیتی شده و کیلویی نمره گرفته کمتر باشه؟ !!!!! برای ریاضی سابجکت سعی کن بالای 90% بگیری و همچنین جی ار ایتو به 320 برسون تا شانس رنک 70 نا 100 داشته باشی
    ویرایش توسط poyakhodapanah : February 1st, 2014 در ساعت 02:57 PM

Junior Member

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش و بورس از دانشگاههای آمریکا برای Fall 2014 (از الگوی پست اول استفاد

سلام دوستان اگه راهنمایی کنند ممنون میشم.
    1- کارشناسی ارشد عمران - زلزله ( 17.1) و کارشناسی عمران ( 16.15)
    2- زبان IELTS 6.5
    3- GRE قرار است 8 فوریه امتحان بدم.
    4- 2 مقاله کنفرانس داخلی بین المللی
    دوستان اگه یه لطف کنن راهنمایی کنند که از 4 دانشگاههای آمریکا بین رنک 50 تا 150 که شانس پذیرش دارم رو معرفی کنن ممنون میشم. واسه ریپورت GRE می خوام.

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط frjj نمایش پست ها
    سلام

1- دانشگاه لیسانس: سراسری تبریز - رشته مواد - معدل 13
    2- دانشگاه فوق لیسانس: امیرکبیر - مهندسی پزشکی - معدل 18
    3- نمره زبان: 103
    4- نمره GRE: وربال:139 و کوانت: 165 و راتینگ :3.0
    5- تعداد مقالات داخلی و خارجی :3 تا ISI (اسم دوم و سوم و چهارم) - 2 تا under review - کنفرانس بین المللی 2 تا (غیر IEEE) - کنفرانس داخلی 2
    6- سابقه: 2 سال مرتبط (RA در هفت پروژه مرتبط با ارشد)
    7- دانشگاه های مقصد مد نظر: زیر 50 رشته Biomedical Engineering
    سلام دوست عزیز
    بدون تردید با جی آر ای 320 به بالا میتونید از 30-60 هم پذیرش با فاند بگیرید ...
    اگر تزتون با اساتیدی مثل پروفسور خسروشاهی ، کردستان و یا حاجی زاده باشه و از این اساتید توصیه نامه داشته باشید شانس رنک بهتر هم خواهید داشت (با فرض اینکه مقالاتتون در مجلاتی با داوری قوی باشه) ...
    همینطوری که دوستمون گفتند سابجکت ریاضی هم خیلی کمکتون میکنه ولی نیازی به 90% برای دانشجوهای مهندسی نیست ، برکلی هم متوسط سابجکتای ریاضیش (برای مهندسی ها) به سختی به 90% میرسه ...
    دانشگاه ما حدود 75-80 درصد هستند ...
    اما بطور جدی پیشنهاد میکنم که جنرالتون رو بهبود بدید و سابجکت ریاضی رو هم بدید چون بقیه رزومتون بی نقصه ، در ضمن این نمره در دانشگاه های مطرح در حد مقاله حالت اجبار به خودش گرفته ...
    موفق باشید
    گر مرد رهی غم مخور از دوری و دیری
    دانی که رسیدن هنر گام زمان است

Member apocalypse2022 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Finance

1. مقطع تحصیلی و دانشگاه : کارشناسی (ارشد)، دانشگاه بین المللی قزوین (دانشگاه گیلان)
    2. معدل: لیسانس 14.20 و فوق 16.22
    3. رشته: مدیریت صنعتی
    4. نمره زبان: تافل 90
    5.نمره GRE: مجموع 302 (کوانت: 161و وربال: 141 و رایتینگ: 3)
    6. تعداد مقاله و نوع: 6 تا ژورنال ISI خوب و معتبر (حدود 50 تا citation مقالاتم داره) - چند مقاله علمی پژوهشی - یک فصل از کتاب رفرنس که قراره توسط انتشارات Imperial College چاپ بشه
    7- 4 تا ریکام خیلی قوی (یکی از ریکام هام رو یه استاد کانادایی در یکی از دانشگاههای کانادا نوشته)
    8- داور چندتا ژورنال معروف بین المللی و همچنین عضو کمیته علمی چند کنفرانس معتبر بین المللی در چین، تایوان و اسپانیا
    9. شرایط خاص: تمام مقالات اسم اول- TA در دانشگاه تربیت مدرس به مدت 2 سال - 4 سال سابقه تدریس و 4 سال سابقه کار کاملا مرتبط در سازمانهای بزرگ

من برای PhD بیزینس اپلای کردم. دانشگاههای که اپلای کردم : IIT - Michigan State- Arizona State- UMass Amherst- Indiana University- UT Dallas- EPFL

البته باید بگم دانشگاههایی که اپلای کردم استادا بهم حوابای مثبت و خیلی خوبی دادن ... به نظرتون با این رزومه برای کدومشون شانس دارم (بیشتر از نمره GRE میترسم)
    .... لطفا یکی هم به من جواب بده. مرسی از لطفتون
    * و من یتوکل علی الله فهو حسبه *

The problem with the world is that the intelligent people are full of doubt while the stupid one's are full of confidence

Junior Member

سلام به همه دوستان و خسته نباشید
    1.دکتری دامپزشکی با معدل 14.50
    3.برای تافل معلم دارم و دارم برای امتحان اماده میشم
    5.4 مقاله از پایان نامم دراومده که برای ژورنال های داخلی پزشکی که ایندکس دارن فرستادم منتظر جواب اکسپت هستم
    واسه یه سمپوزیوم بین المللی هم فرستادم
    من چقدر شانس برای RAاز دانشگاه های امریکا دارم

1. لیسانس مهندسی کامپیوترامیرکبیر معدل 15.06
    2.فوق لیسانس دانشگاه ازاد مهندسی صنایع سیستم و بهره وری معدل 17.80
    3. یک مقاله مدیریتی پرزنت در کنفرانس خارجی ایندکس ISI و سه مقاله ملی و بین المللی داخلی
    4.4سال سابقه کار درزمینه سیستم های اطلاعاتی، کارمرتبط با هردو رشته تحصیلی و 4ترم تدریس برخی دروس دو رشته
    5. ایلتس 7
    6. GRE در 8 FEBRUARY که وربال بالای 150 غیرممکن هست.

لطفا راهنمایی کنید برای کدام رشته و دانشگا ههای کدام رنک و چه مقطعی شانس دارم؟

علاقه خودم بیشتر به سیستم های اطلاعاتی و انالیز داده است. ممنون

ApplyAbroad Guardian
    zebarjadi آواتار ها

پیش فرض بسته شدن موضوع

دوستان و همراهان گرامی،

با توجه به این که مهلت اقدام برای گرفتن پذیرش در نیم‌سال پاییز ۲۰۱۴ در تعداد زیادی از دانشگاه‌های آمریکا به پایان رسیده و هم‌چنین مهلت اقدام برای نیم‌سال بهار ۲۰۱۵ در بسیاری از دانشگاه‌ها به زودی فرا می‌رسد، این موضوع بسته می‌شود. توجه فرمایید که هدف از این گونه موضوع‌ها دادن مشورت به کاربران برای برنامه‌ریزی هر چه بهتر است و از آنجا که برنامه ریزی برای ارتقای مهارتهایی همچون زبان، نیازمند وقت بیشتر است، موضوع جدید ایجاد شده است. با این حال، اگر هنوز دوستانی هستند که قصد دارند برای پاییز ۲۰۱۴ اقدام کنند، می‌توانند از موضوع جدید استفاده کنند.

لطفاً شرایط خود برای گرفتن پذیرش در نیم‌سالهای بهار و پاییز ۲۰۱۵ را در این موضوع مطرح نمایید.

با تشکر از همکاری شما،
    ویرایش توسط zebarjadi : February 2nd, 2014 در ساعت 05:36 PM

خواهشمندم سوال خود را در موضوع مرتبط مطرح کنید. از پاسخ به سوالهای مطرح شده در پیام خصوصی معذورم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)