صفحه 5 از 359 نخستنخست 12345678910111213141555105 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 3587

موضوع: شانس پذیرش و بورس از دانشگاههای آمریکا برای Fall 2014 (از الگوی پست اول استفاده شود)

Senior Member blur آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Horticulture-Medicinal Plants (Urmia University)

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش و بورس از دانشگاههای آمریکا برای Fall 2014

یه سوال: ممکنه یه دانشگاهی رنک کلی زیاد جالبی نداشته باشه ولی رنکش تو یک رشته خیلی خوب باشه...اونموقع اون دپارتمان سخت گیری بیشتری نسبت به بقیه دپارتمان های دانشگاه خواهد داشت؟ و اینکه آیا اینکه رنک دانشگاه تو اون رشته بخصوص رو بعدا برا کار و اینا بیشتر در نظر می گیرن یا رنک دانشگاه رو؟
    اگر آهسته از بال اين دره‌ی برهنه بر پنجه‌ی پا بگذريم،
    می‌بينی که همه‌ی چکاوک‌ها با دو چشم بسته می‌خوانند،
    پس بی‌جهت به هر شب تاريک شک مکن!
    گاه با پلک بسته هم می‌توان از پل به چشمه رسيد. س.ع صالحی

ApplyAbroad Veteran
    Radian آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Arizona State University

نقل قول نوشته اصلی توسط golrizn نمایش پست ها
    رادین:
    "استاد نداشته واسه PhD واقعا نمیشه گفت." چی؟
    منظورم این هست که تنها حالتی که بشه 100% گفت شما فاند خواهی داشت یا نه ( قبل از اینکه نتایج دانشگاه اعلام بشه ) حالتیه که شما استاد داشته باشی.

اگر استاد نداشته باشی ، یا سیستم دانشگاه طوری باشه که استاد محور نباشه ، فقط بعد از مقایسه ی شما با سایر Applicant ها در Admission Comitte مشخص میشه که شما پذیرش/فاند میگیری یا نه.

شاید سال 2011 بگیری ، 2012 نگیری ، 2013 بگیری ! بستگی داره بقیه چطورین !
    Arizona State University / Alumnus, Class of 2015 / Materials Science & Solid State Electronics, PhD
    دریچه ای به زندگی در آمریکا : اینستاگرام

ApplyAbroad Veteran
    Radian آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Arizona State University

نقل قول نوشته اصلی توسط blur نمایش پست ها
    یه سوال: ممکنه یه دانشگاهی رنک کلی زیاد جالبی نداشته باشه ولی رنکش تو یک رشته خیلی خوب باشه...اونموقع اون دپارتمان سخت گیری بیشتری نسبت به بقیه دپارتمان های دانشگاه خواهد داشت؟ و اینکه آیا اینکه رنک دانشگاه تو اون رشته بخصوص رو بعدا برا کار و اینا بیشتر در نظر می گیرن یا رنک دانشگاه رو؟
    این سواله ازون سوالای بحث برانگیز بین علماست.

واقعا سخته که جواب داد. من همون تعداد استدلال شنیدم که میگن رنک کلی مهمه که رنک رشته. اما به شخصه رنک کلی رو ترجیح میدم.

مثال : UCSB رنک مهندسی مواد 2 ، رنک کلی معمولی . Gatech مهندسی مواد 7 ، رنک کلی 4-5 .

من Gatech رو ترجیح میدم این وسط از نظر Academic.
    Arizona State University / Alumnus, Class of 2015 / Materials Science & Solid State Electronics, PhD
    دریچه ای به زندگی در آمریکا : اینستاگرام

Banned
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering- University of Tehran

Virginia Tech توی رشته ما (صنایع) رنک 3 امریکا رو داره ولی رنک کلیش 80 هست ! البته توی مهندسی رنک Virginia Tech میشه 24

جالبه بدونید که توی رشته ما رنک Stanford میشه 6 حالا به نظر شما اگه کسی هر دو رو بیاره کدوم میره؟ فکر کنم واضحه.

چه به لحاظ دشواری پذیرش گرفتن و چه به لحاظ کار گرفتن اوضاع با مدرک Stanford بسی بهتر خواهد بود. وجهه و نام دانشگاه به کنار !

حالا فکر کنید فردی توی رشته صنایع هم Virginia Tech رو بیاره هم University of Texas–Austin با رنک 17 درصنایع . حالا مشکل تصمیم گیری پیش میاد. چون رنک کلی تگزاس 29 هست و رنکش در مهندسی 8 میشه. اگه اون فرد من باشم دانشگاه تگزاس رو به خاطر رنکش به راحتی رها نمیکنم ولی Virginia Tech هم رنک صنایعش 3 هست پس باید تحقیق رو شروع کنم و این یک تصمیم ساده نیست برام.

نقل قول نوشته اصلی توسط capitan84 نمایش پست ها
    سلام
    خودم تو فکرش بودم که یه جا مجانی کار کنم ولی کلاس زبانم تو این ماه استارت می خوره و نصف روز اونجام و این برای کارفرمای جدید خوشایند نیست! من قصد دارم اول تابستون تافل امتحان بدم و میشه برای جری که اماده میشم هم کار کرد و هم برای جری مطالعه کرد.
    GRE Subject رشتمونم تا اون جایی که می دونم همون شیمی هستش.
    از راهنمایی هات ممنونم.
    کار مجانی خوبش اینه که شما می تونید 2 روز یا سه روز در هفته برید. در ضمن دلیلی نداره زیاد وقت بزارید.
    دقیقا می تونید شرایط خودتون رو به کارفرما بگید!
    "To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all."Oscar Wilde
    "Be generous with your kindness"

معمولا دانشگاهایی که رنک رشته بالایی دارند اون Department خیلی سخت میگیره.
    در ضمن دلیل رنک هم استاد های بنام او رشته میشه که اون استادا هرکاری دلشون می خواد میکنن.
    و در پذیرش مستقیم تاثیر دارند. و بودجه های خیلی خوبی میگیرن. هم خوب هستش و هم بد!
    چون یه جور بی قانونی میشه! و بعضی وقت ها اصلا خوب نیست.
    من تجربه خودم رو گفتم. اما به نظر من رنک دانشگاه بهتره چون محیط دانشگاه بهتره! و کارای اداری نظم بهتری داره!
    Good Luck
    "To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all."Oscar Wilde
    "Be generous with your kindness"

Banned

سلام

یک سوال داشتم ... جریان in-state و out of state چی هست که شهریه اش 2 برابر فرق میکنه؟

آیا اعتبار مدارک هم متغیره؟ کلا کدومش بهتره؟ فرق هاشون چیه؟

Banned

دوستان یک عدد جلوی هرکدوم از اینها مینویسید ببینم رنکینگ این ها نسبت به هم چطور میشه :

ارشد:

کد:
    carnegie mellon university www.ri.cmu.edu
    Worcester Polytechnic Institute  www.wpi.edu
    Washington University in St. Louis www.wustl.edu
    University of Detroit Mercy  www.udmercy.edu
    University of Southern California www.usc.edu
    University of Michigan www.umich.edu
    University of Pennsylvania www.upenn.edu
    University of Utah www.utah.edu
    George Mason University www.gmu.edu
    University of California, San Diego www.ucsd.edu

Banned

دوستان یک سوال دیگه داشتم ... من دقیقا چه چیزهایی باید از دانشگاه درخواست بدم که به من بدند تا برای اپلای به دانشگاه مقصد ارسال کنم؟

لطفا کامل توضیح بدید

همچنین سایر مدارکی که باید خودم روش بگذارم و بفرستم

با تشکر فراوان

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering-Amirkabir university

نقل قول نوشته اصلی توسط transformer نمایش پست ها
    سلام

یک سوال داشتم ... جریان in-state و out of state چی هست که شهریه اش 2 برابر فرق میکنه؟

آیا اعتبار مدارک هم متغیره؟ کلا کدومش بهتره؟ فرق هاشون چیه؟
    دوست عزیز سلام. در آمریکا اگر شما سیتیزن اون ایالت باشید هزینه تحصیلتون بسیار پایین تر از کسی هست که سیتیزن اون ایالت نیست. منظور از In-state کسی هست که سیتیزن ایالتی هست که دانشگاه توش قرار داره. به لحاظ اعتبار فرقی ندارند.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)