نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 439 از 460 نخستنخست ... 339389429430431432433434435436437438439440441442443444445446447448449 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,381 تا 4,390 , از مجموع 4597

موضوع: با شرایط من، کدام سفارت را برای انجام مصاحبه مناسب‌تر می دانید؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : با شرایط من، کدام سفارت را برای انجام مصاحبه مناس

با سلام
    با این شرایط کجا برم بهتره(خودم نظرم رو دبی)
    1- industrial pharmacy master
    2- بدون فاند ولی BS عالی
    3- سربازی معاف (کفالت)
    4- فارق التحصیل April 2014
    5- مقاله: خارجی 2 در مورد ترمیم زخم
    6- سابقه کار: 2 سال داروساز بیمارستانی و یک سال داروخانه خودم
    لاتاری چند بار اسم نوشتم
    ممنونم

Junior Member

با سلام با این شرایط کجا مناسبه؟
    ***برادرم در یک ایالت دیگه هست
    1- master chemical engineering
    2- full fund
    3-معافیت تحصیلی
    4- در حال تحصیل
    5-مقاله ندارم
    6-سابقه کار اکادمیک در یک ازمایشگاه
    لاتاری ندارم

در اصل سوالم اینه کجا از همه کمتر به فامیل درجه یک ایراد میگیره ریجکت میکنه؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ایروان (ارمنستان) - وقت گرفتن در سال 2017

دوستان در حال حاضر کدوم سفارت رو برای ویزای دانشجویی بدونه فاند پیشنهاد میکنین ارمنستان یا آنکارا رو ؟

Junior Member

با سلام
    من و همسرم پنج شش ماهه که رفتیم آمریکا، همسرم اف 1 و من اف 2 هستم و ویزای هر دومون سینگل هست ، من به دلیل عروسی خواهرم الان مجبورم برگردم ایران، .اقعا نگران برگشتنم هستم اینکه نمی دونم با این شرایط کدوم سفارت برم؟ (دفعه ی قبل آنکارا رفتیم و هشت ماه کلییرنسمون طول کشید) احتمال ریجکت شدنم زیاده؟ اینکه پنج ماهه دارم برمیگردم ممکنه تاثیر منفی بذاره؟ یه خانوم تنها، اف 2 میخوام برم مصاحبه ، خیلی استرس دارم کدوم سفارت سختگیری کمتری داره؟
    دفعه ی قبل فقط از من پرسید شغلت چیه که من چون در زمینه پتروشیمی کار می کردم الکی گفتم خانه دار، گفت زبان بلدی؟ گفتم تقریبا بله، و چون من از ترسم زبونم بند اومده بود و اصلا نمیشنیدم چی میگه فارسی پرسید! در همین حد رو من این قدر ترسیدم دیگه این دفعه خیلی بیشتر می ترسم چونکه تنها هستم و بعدش دوستامون خیلی تو آنکارا ریجکت شدن ، بعید می دونم آنکارا خوب باشه، بازم کسی می تونه راهنمایی به من بده؟ اگر من نتونم برم از همه جل رونده و مونده میشم

Junior Member

سلام دوستان ممنون میشم من را راهنمایی کنید در زمینه ی وقت سفارت که کدوم سفارت برای شرایط من مناسب تر هست.
    لیسانس مجدد در رشته موسیقی درمانی
    سلف فاند
    یک برادر در آمریکا که نزدیکه من است
    یک ریجکتی از ویزای توریستی
    برای این که چرا لیسانس مجدد می خوانند دلیل محکمی دارم و می توانم توضیح دهم

ApplyAbroad Veteran
    abarmard آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط sohmad نمایش پست ها
    با سلام
    من و همسرم پنج شش ماهه که رفتیم آمریکا، همسرم اف 1 و من اف 2 هستم و ویزای هر دومون سینگل هست ، من به دلیل عروسی خواهرم الان مجبورم برگردم ایران، .اقعا نگران برگشتنم هستم اینکه نمی دونم با این شرایط کدوم سفارت برم؟ (دفعه ی قبل آنکارا رفتیم و هشت ماه کلییرنسمون طول کشید) احتمال ریجکت شدنم زیاده؟ اینکه پنج ماهه دارم برمیگردم ممکنه تاثیر منفی بذاره؟ یه خانوم تنها، اف 2 میخوام برم مصاحبه ، خیلی استرس دارم کدوم سفارت سختگیری کمتری داره؟
    دفعه ی قبل فقط از من پرسید شغلت چیه که من چون در زمینه پتروشیمی کار می کردم الکی گفتم خانه دار، گفت زبان بلدی؟ گفتم تقریبا بله، و چون من از ترسم زبونم بند اومده بود و اصلا نمیشنیدم چی میگه فارسی پرسید! در همین حد رو من این قدر ترسیدم دیگه این دفعه خیلی بیشتر می ترسم چونکه تنها هستم و بعدش دوستامون خیلی تو آنکارا ریجکت شدن ، بعید می دونم آنکارا خوب باشه، بازم کسی می تونه راهنمایی به من بده؟ اگر من نتونم برم از همه جل رونده و مونده میشم
    سلام،

در شرایط الان ویزا برای ایرانی ها اصلا توصیه نمیشه برگشتتون. الان خیلی ها بیخیال آمریکا شدن دیگه ... ولی باز هم خواستید برگردید، ظاهرا ارمنستان گزینه مناسب تری بنظر میاد نسبت به دبی و آنکارا. باز هم این نظر من هست و شاید دوستان دیگه نظر مناسب تری داشته باشن.

موفق باشید
    آنچه مرا نکشد، قوی ترم می سازد!

Member
    رشته و دانشگاه
    MIT, Mechanical Engineering

سلام به همگی، ممنون میشم اگه بنده رو راهنمایی کنید کجا وقت بگیرم بهتره

1-مقطع پذیرش و دانشگاه: MIT، دکترا ، مهندسی مکانیک-(پروژه آینده در زمینه بیومکانیک هست)
    2- فول فاند
    3- سربازی نرفتم سابقه کار هم ندارم (بدون گپ تحصیلی)
    4- من لیسانسم مهندسی خودرو هست و ارشد هم بیومکانیک (یعنی زیاد بک گراند مکانیک- انرژی و ... ندارم).
    5- مقاله ها: 4 تا در زمینه زیست مواد و شبیه سازی مولکولیشون، 3-4 تا در مورد بهینه سازی چند هدفی خودرو- یکی هم بهینه سازی manufacturing
    6- سابقه تحقیقاتی در زمینه های زیست مواد و بدنه خودرو

با تشکر فراوان

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sohmad نمایش پست ها
    با سلام

مگه چیکار کردید که انقدر استرس و نگرانی دارید؟ تنها مشکلی که اصولا" میتونه باشه اینه که دوباره برگشتنتون خیلی طول بکشه. بستگی به این داره که چقدر براتون مهم باشه سر یه تاریخی برگشته باشین. اگه بعد از اومدن به آمریکا مقاله ای مربوط به رشتتون پیدا کردین و یا چیزی تو اینترنت نشون میده که خانه دار نبودید دروغ قبلی نباید مهم باشه. چون شوهرتون آمریکا میمونه، از نظر سوشال تای باید یه جوابی داشته باشین ولی بهرحال زن و شوهرهای دانشجو رو راه اومدن در سالهای اخیر و انتظار ندارن دور از هم باشین. مشکل هم.م طولانی شدن پروسه برگشته. همه اینا با فرض اینه که شرکت در عروسی انقدر براتون مهم باشه. همه سفارتها به طور میانگین تو یه مایه هستن و پیش بینی کدوم بهترشون کاملا" شانسی و حرف رو هواس.

دوستان سلام. میخواستم اگه امکانش باشه راجع به این کیس خاص من یه راهنمایی بهم بکنید.

1- کارشناسی مهندسی شیمی شریف
    2- پذیرش PhD Full Fund دارم از دانشگاه با رنک زیر 50
    3- گپ تحصیلی و سابقه کار حساس هم ندارم
    4- ریسرچ استادی که قرار باهاش کار کنم هم اصلا حساس نیست.
    5- تنها مشکلم این هست که برادر و خواهرم و همسراشون امریکا هستن (ایالت های متفاوت با ایالتی که من پذیرش دارم) و یکیشون هم گرین کارت گرفته.

خودم تجربیات رو مرور کردم و بین قبرس شمالی و ارمنستان دو دل هستم. اگه کسی راهنمایی داشته باشه خیلی ممنون میشم.

سلام، دوستان مي شه لطفا با توجه به شرايط من ببينيد كدام سفارت در شرايط فعلي مناسب من هست؟

ليسانس مترجمي زبان دانشگاه سراسري كاشان معدل ١٢.٥
    فوق ليسانس مديريت اجرايي با گرايش بازاريابي دانشگاه تهران معدل ١٧.٨٠
    پذيرش فوق ليسانس مديريت IT از دانشگاه جورج واشنگتن واقع در دي سي ،
    سلف فاند
    هيچ كسي را در آمريكا ندارم
    سابقه ي ريجكتي ندارم، اولين بار هست اپلاي مي كنم.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)