نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 447 از 460 نخستنخست ... 347397437438439440441442443444445446447448449450451452453454455456457 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,461 تا 4,470 , از مجموع 4597

موضوع: با شرایط من، کدام سفارت را برای انجام مصاحبه مناسب‌تر می دانید؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : با شرایط من، کدام سفارت را برای انجام مصاحبه مناسب‌تر می دانید؟

با عرض ساام خدمت دوستان جسارتا سوالی داشتم من بدنساز حرفه اس هستم و قصد شرکت در مسابقات مستر المپیا رو دارم دعوتنامه اون مسابقات رو هم در دست دارم به نظر شما چه نوع ویزایی اقدام کنم و از کدام کشور ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

Junior Member

با سلام
    من پذیرش مستر بدون فاند داشتم و سال پیش ابتدا از دبی بدون اوردن هیچ دلیلی و حتی چک کردن مدارک طبق بند 214b ریجکت شدم، تقریبا 3 ماه بعد در ارمنستان بعد از چک کردن مدارک توسط افیسر، دلیل رد رو نداشتن فاند کافی دونست و بهم گفت برو سال دیگه بیا.
    حالا من امسال تونستم مسترم رو دیفر کنم و میخوام برای ویزا اقدام کنم با این وضعیت که انکارا نمیشه رفت به نظرتون باز همون ارمنستان برم؟ یا نه برای باکو یا جای دیگه ای اقدام کنم؟

Junior Member

سلام من میخوامستم برای ویزای توریستی امریکا از ونکوور اپلای کنم از کجا میتونم وقت بگیرم ؟ میشه سایتشو بزارین ؟با به چه چیزایی نیاز هست ؟ در ضمن من خودمم توریست هستم توی کانادا میشه ؟

Junior Member

سلام. در حال حاضر برای ویزای توریستی برای پدر و مادر کدوم سفارت بهتره؟ خودم دو ساله که با ویزای دانشجویی اینجا هستم.

پیش فرض پاسخ : ریجکت در مصاحبه با بند ۲۱۴ (Social Tie): تجربیات و راهکارها

سلام دوستان
    من ارشد برق قدرت از ایران دارم و الانم دانشجوی ارشد مجدد در همون رشته برق هستم در ایتالیا. در حال حاضر پذیرش فول فاند گرفتم آمریکا و میخوامستم از ایتالیا برای سفارت اقدام کنم که تماس گرفتم گفتن فقط برای رزیدنت های ایتالیا مقدور هست. اتریش گفت میشه ولی در جواب ایمیل من اینو گفت. نظرتون چیه؟ چکار کنم؟

Thank you for writing to the U.S. Visa Service Desk.

We understand that you are a citizen of Iran holding an Iranian passport and you would like to apply for a U.S. Visa in Austria.

Please note that a U.S. Presidential Proclamation issued September 24, 2017 affects visa applicants who are nationals of Chad, Iran, Libya, North Korea, Syria, Venezuela, Yemen, and Somalia. More information is available here: https://travel.state.gov/content/tra...ouncement.html

Please be informed that an applicant has the right to apply at any Embassy or Consulate abroad. However, it may be more difficult to qualify for the visa when applying outside your own country of permanent residence. If you choose to apply in Austria it is on the understanding that you may be refused, and the application fee is non-refundable if the visa is not issued. You are expected to demonstrate strong ties to your country that you plan to return to after your visit to the US. Therefore, applicants are advised to always apply in their own country of permanent residence if possible. The decision on the issuance of the visa will be made at the time of application.

Please follow the given link: http://www.ustraveldocs.com/at/at-niv-visaapply.asp to find information on Visa application procedure.

We hope this answers your query.

Please visit https://www.surveymonkey.com/s/gss_austria to share feedback on the services we provide.

Have a pleasant day!
    U.S. Visa Service Desk

سلام دوستان

من یه پوزیشن پست داک دارم و باید برای ویزای J1 اقدام کنم و ژانویه اونجا باشم. وقت های ارمنستان تا ژانویه پره و در مورد دبی هم ظاهرا خیلی پیشنهاد نمیشه. از بین کشورهای دیگه کدوم یکی فعلا شرایط خوبی دارن؟ اخیرا (بعد از travel ban سوم) دوستان تجربه ای و یا اطلاعاتی از شرایط در باکو و قبرس و یا کشورهای همسایه دیگه دارن؟ منظورم اینه که خیلی شلوغ نباشه واسه وقت گرفتن تو این مدت کم و با ایرانی ها هم مشکلی نداشته باشن

ممنون از وقت و راهنماییتون

نقل قول نوشته اصلی توسط Nazafarin2016 نمایش پست ها
    سلام دوستان

من یه پوزیشن پست داک دارم و باید برای ویزای J1 اقدام کنم و ژانویه اونجا باشم. وقت های ارمنستان تا ژانویه پره و در مورد دبی هم ظاهرا خیلی پیشنهاد نمیشه. از بین کشورهای دیگه کدوم یکی فعلا شرایط خوبی دارن؟ اخیرا (بعد از travel ban سوم) دوستان تجربه ای و یا اطلاعاتی از شرایط در باکو و قبرس و یا کشورهای همسایه دیگه دارن؟ منظورم اینه که خیلی شلوغ نباشه واسه وقت گرفتن تو این مدت کم و با ایرانی ها هم مشکلی نداشته باشن

ممنون از وقت و راهنماییتون
    سلام بر شما
    کاش اشاره ای هم به رشته و فاندتان هم می کردید. اما در حالت کلی می توان اینگونه گفت که سفارتهایی چون ارمنستان و قبرس جزو بهترینها هستند چه از لحاظ برخورد آفیسر و چه از لحاظ آمار گرفتن ویزا! باکو متقاضی ایرانی خیلی کم به آنجا می رود و از اینرو به اندازه ی سفارتهای قبرس و ارمنستان برای ایرانیهای متقاضی شناخته شده نیست.
    اگر رشته اتان حساس است و سلف فاندید بهتراست قبرس را انتخاب کنید در ضمن شما می توانید درخواست وقت اضطراری از سفارت بکنید و سفارت قبرس تا آنجایی که می دانم به این درخواستها پاسخ مثبت می دهد.

نقل قول نوشته اصلی توسط sarah9093 نمایش پست ها
    سلام بر شما
    کاش اشاره ای هم به رشته و فاندتان هم می کردید. اما در حالت کلی می توان اینگونه گفت که سفارتهایی چون ارمنستان و قبرس جزو بهترینها هستند چه از لحاظ برخورد آفیسر و چه از لحاظ آمار گرفتن ویزا! باکو متقاضی ایرانی خیلی کم به آنجا می رود و از اینرو به اندازه ی سفارتهای قبرس و ارمنستان برای ایرانیهای متقاضی شناخته شده نیست.
    اگر رشته اتان حساس است و سلف فاندید بهتراست قبرس را انتخاب کنید در ضمن شما می توانید درخواست وقت اضطراری از سفارت بکنید و سفارت قبرس تا آنجایی که می دانم به این درخواستها پاسخ مثبت می دهد.
    خیلی ممنونم از راهنمایی و وقتتون

رشتم مهندسی برق، مخابرات نوریه . تا جایی که چک کردم خیلی حساس نیست و فول فاند هستم

و در مورد قبرس ببخشید برای کدوم قسمت باید اقدام کنم شمالی و یا جنوبی؟ شنیدم شمالی برای کسایی هست که مقیم اونجا هستند ولی ظاهرا بعضی از دوستان از اونجا ویزا ویزا گرفتند. شما تجربه ای دارین؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Nazafarin2016 نمایش پست ها
    خیلی ممنونم از راهنمایی و وقتتون

رشتم مهندسی برق، مخابرات نوریه . تا جایی که چک کردم خیلی حساس نیست و فول فاند هستم
    خواهش می کنم. پس همان ارمنستان را انتخاب کنید چرا که نیازی به گرفتن ویزا ندارد (گرفتن ویزای قبرس هم برای خودش داستانی دارد!).
    پیروز باشید.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)