نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 458 از 460 نخستنخست ... 358408448449450451452453454455456457458459460 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,571 تا 4,580 , از مجموع 4597

موضوع: با شرایط من، کدام سفارت را برای انجام مصاحبه مناسب‌تر می دانید؟

Member
    رشته و دانشگاه
    urban desgin

پیش فرض پاسخ : با شرایط من، کدام سفارت را برای انجام مصاحبه مناسب‌تر می دانید؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mereka7702 نمایش پست ها
    سلام
    من سال 90 ارشدمو گرفتم و تا الان سابقه مرتبط با رشتم داشتم که 6 سال اخیرش تو یه شرکت برق منطقه ای بوده که خب دولتی نیست ولی از نظر بقیه ممکنه دولتی بنظر برسه. بخاطر گپ زیاد تحصیلی باید سابقمو تو رزومم میاوردم و چون کار فعلیم به کار دکترام در آینده نزدیکه واقعا نکته مثبت بود برام. منتها الان برای سفارت موندم چیکار کنم. کیسمونم خانوادگیه با همسر و فرزند
    با پذیرش دکترا فول فاند کدوم سفارت رو بمن پیشنهاد میدید؟ آیا لازمه رززومم رو تغییر بدم؟
    سابقه کار دولتی داشته باشی گیر میدن برای ویزا درسته؟

Junior Member

سلام
    همسرم ۳ ماه هست که با ویزای j1 که از دوبی گرفتند امریکا هستند. و من و دوتا بچه هام بعد از سه ماه یعنی دوهفته پیش تقاضای j2 دادیم و نوبت مصاحبه توی دوبی داشتیم که با بند ۲۱۴ رد شدیم حالا به نظر شما شانسی داریم که دوباره از یه سفارت دیگه با مدارک مالی بهتر تقاضا بدیم(و اگه اوکی هست نظرتون مدارک مالی مون چقدر باشه خوبه؟) ؟ یا اینکه ول کنیم و شوهرم هم برگرده؟

نقل قول نوشته اصلی توسط ramehdi نمایش پست ها
    سابقه کار دولتی داشته باشی گیر میدن برای ویزا درسته؟
    من اطلاعاتم دقیق نیست ولی طبق اونچه که تو این فروم ها خوندم گویا گیر میدن

سلام دوستان. من سیتیزن استرالیا هستم و الان در امریکا مشغول کار هستم و دکترای کام‍‍‍‍پیوتر دارم و به عنوان مهندس نرم افزار با ویزای e3 که مخصوص سیتیزن های استرالیاس اومدم امریکا. خانومم هم دندانپزشک بوده قبلا ولی ویزای e3d رو به خاطر قانون ترامپ ندادن بهش. ما استرالیا اقدام کرده بودیم. حالا دوباره می خوایم برای خانومم اقدام کنم چون شنیدم شرایط بهتر شده و خانومم هم اقامت استرالیاش رو گرفته. به نظرتون همون استرالیا دوباره اقدام کنم یا بیام ارمنستان یا آذربایجان یا جای دیگه؟ مسپله اینه که استرالیا به نظرم اصلا چیزی در مورد ویور نمیدونه واسه همین شاید دوباره ریجکت کته. با این شرایط پرتنش خاورمیانه اصلا توصیه میکنید بیام سمت ایران یه جا اقدام کنم؟
    ممنون

Junior Member

سلام دوستان
    من کارشناسی معماری دارم و کارشناسی ارشد معماری که پایان نامه م رو دفاع نکردم هنوز که بتونم برای مصاحبه سفارت برم و بیام. در ضمن معافیت تحصیلی تا ۳۱ شهریور ۹۹ دارم(طبیعتا سربازی هم نرفتم)
    پذیرش رشته Transportation design از دانشگاه CCS دیترویت گرفتم با فاند تقریبا ۵۰٪ یی روی شهریه. توی پاس اخرم فقط یک بار سفر ترکیه ثبت شده، توی پاس قبلی هم یک بار دبی.
    با شرایط من کدوم سفارت رو بهتر میدونید؟

Junior Member

سلام. ممنون میشم اگر درباره وضعیت فعلی سفارت های آنکارا، ایروان و دبی در خصوص گرفتن وقت و مصاحبه برای ویزا دانشجویی اطلاعی دارین به اشتراک بذارین که آیا سفارتی با توجه به شرایط کورنا، شروع به فعالیت کرده؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط carina نمایش پست ها
    سلام. ممنون میشم اگر درباره وضعیت فعلی سفارت های آنکارا، ایروان و دبی در خصوص گرفتن وقت و مصاحبه برای ویزا دانشجویی اطلاعی دارین به اشتراک بذارین که آیا سفارتی با توجه به شرایط کورنا، شروع به فعالیت کرده؟
    ظاهرا سفارت های ایروان و دبی باز شدند. اما در ایروان شرایط قرنطینه 14 روزی برقرار است

Junior Member

با سلام
    من از آمریکا پذیرش (فول فاند) گرفتم برای دکترا ترم پاییز 2021. رشتم مهندسی پزشکی هست ولی اونجا تو دانشکده صنایع میرم(کارشون مهندسی پزشکی هست اونم). استاد آمریکا گفته که فاند پروژه از دپارتمان هوملند سکیوریتی هست. 5 سال گپ تحصیلی دارم، سربازیم هم سپاه بوده با پروژه کسری خدمت. هیچ کدوم از این پروژه های نظامی نیستن.
    با این اوصاف بنظرتون کجا می تونم برم شانسم بهتره؟

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط Hossein7 نمایش پست ها
    با سلام
    من از آمریکا پذیرش (فول فاند) گرفتم برای دکترا ترم پاییز 2021. رشتم مهندسی پزشکی هست ولی اونجا تو دانشکده صنایع میرم(کارشون مهندسی پزشکی هست اونم). استاد آمریکا گفته که فاند پروژه از دپارتمان هوملند سکیوریتی هست. 5 سال گپ تحصیلی دارم، سربازیم هم سپاه بوده با پروژه کسری خدمت. هیچ کدوم از این پروژه های نظامی نیستن.
    اصلا ببینید وقت هست؟
    هر جا وقت بود همونجا رو بگیرید برید
    امارات که تا امروز ویزای توریستی نمیداد. امروز یه چزی گفتن میدن. ترکیه هم که برا خود ترک ها فعلا وقت به صورت محدود بازه. ارمنستان میمونه و پاکستان (که این گزینه ا خری تازه هست)

سلام، قبل از اینکه دنبال وبزای آمریکا بروید تحقیق کنید آیا با سربازی در سپاه میتوان ویزای آمریکا گرفت یا نه چون دولت آمریکا آن را جزء گروه های تروریستی طبقه بندی کرده. مطالب زیادی باید در این سایت وجود داشته باشد در این مورد...

نقل قول نوشته اصلی توسط Hossein7 نمایش پست ها
    با سلام

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)