نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 449 از 460 نخستنخست ... 349399439440441442443444445446447448449450451452453454455456457458459 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,481 تا 4,490 , از مجموع 4597

موضوع: با شرایط من، کدام سفارت را برای انجام مصاحبه مناسب‌تر می دانید؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : با شرایط من، کدام سفارت را برای انجام مصاحبه مناسب‌تر می دانید؟

سلام به همه دوستان
    من ارشد مواد دارم و برای دکتری مکانیک فول فاند دارم. قرار هست روی فیول سل کارکنم و چندتا مقاله با عنوان شامل نانوکامپوزیت دارم.
    گپ تحصیلی دارم که توی شرکت خصوصی خودم کار میکردم.
    ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

سلام دوستان.

من ارشد معماری دارم و 6 ماه پیش فارغ التحصیل شدم. دو سال پیش برای مستر دوم رشته ی معماری منظر پذیرش داشتم که رفتم آنکارا به خاطر اینکه مستر دوم بودم ریجکتم کردن و گفتن باید پذیرش دکترا بگیرم! بعدش یه بار دیگه رفتم دوبی و باز ریجکتم کردن.
    حالا امسال از City University of New York پذیرش دکترا فول فاند دارم. میخواستم ببینم به نظرتون کدوم سفارت شانس بیشتری برای ویزا گرفتن دارم؟

خیلی خیلی ممنون از راهنماییتون

نقل قول نوشته اصلی توسط mahnazizadi نمایش پست ها
    سلام دوستان.

من ارشد معماری دارم و 6 ماه پیش فارغ التحصیل شدم. دو سال پیش برای مستر دوم رشته ی معماری منظر پذیرش داشتم که رفتم آنکارا به خاطر اینکه مستر دوم بودم ریجکتم کردن و گفتن باید پذیرش دکترا بگیرم! بعدش یه بار دیگه رفتم دوبی و باز ریجکتم کردن.
    حالا امسال از City University of New York پذیرش دکترا فول فاند دارم. میخواستم ببینم به نظرتون کدوم سفارت شانس بیشتری برای ویزا گرفتن دارم؟

خیلی خیلی ممنون از راهنماییتون
    سلام
    نخست تبریک می گویم پذیرش فول فاند دکترایتان را. و اینکه خب شما با این پذیرش دیگر مشکلی در انتخاب سفارت نخواهید داشت. چون مستر دوم و سلف فاند بودن دیگر برایتان مطرح نیست. و البته با توجه به رشته اتان که معماری هست و رشته ی سیفی هست هر سفارتی که بروید مشکلی نخواهید داشت اما پیشنهاد می کنم که به ایروان بروید چرا که هم برخوردشان از سفارتهایی چون آنکارا و دبی بهتر است و هم اینکه زمان کلیرنس کوتاهتری (البته به نسبت) دارند و احتمال درجا گرفتن ویزا را هم دارید.
    پیروز باشید.

فقط یه سوال دیگه! فکر میکنین برای ترم پاییز، چه زمانی وقت سفارت بگیرم بهتر باشه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط sarah9093 نمایش پست ها
    سلام
    نخست تبریک می گویم پذیرش فول فاند دکترایتان را. و اینکه خب شما با این پذیرش دیگر مشکلی در انتخاب سفارت نخواهید داشت. چون مستر دوم و سلف فاند بودن دیگر برایتان مطرح نیست. و البته با توجه به رشته اتان که معماری هست و رشته ی سیفی هست هر سفارتی که بروید مشکلی نخواهید داشت اما پیشنهاد می کنم که به ایروان بروید چرا که هم برخوردشان از سفارتهایی چون آنکارا و دبی بهتر است و هم اینکه زمان کلیرنس کوتاهتری (البته به نسبت) دارند و احتمال درجا گرفتن ویزا را هم دارید.
    پیروز باشید.

فقط یه سوال دیگه! فکر میکنین برای ترم پاییز، چه زمانی وقت سفارت بگیرم بهتر باشه؟
    خودشان گویا می گویند که تا 4 ماه قبل از شروع ترم می توان وقت سفارت گرفت. و خب شما اگر پذیرش رسمی را گرفته اید و آی بیست هم برایتان صادر شده بدنبال گرفتن وقت 4 ماه قبل از شروع ترم باشید.

پیروز باشید.

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد

مبارکه هرچی زودتر وقت بگیرید بهتره در حال حاضرم هم کلا ایروان بهترین گزینه هست.
    مورد داشتیم 6 ماه جلوتر از تاریخ ورود وقت گرفته و هیچ مشکلی هم نبوده چون ممکنه کلیرنس خیلی طولانی بشه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    نرم افزار - دانشگاه تهران

سلام دوستان

من پدر و برادرم آمریکا زندگی میکنن و گرین کارت دارن. من تازگی از یکی از دانشگاه های آمریکا پذیرش گرفته ام برای قوق لیسانس، ولی ایالتش نزدیک آنها نیست و فرق میکنه. آیا امکان داره برای ویزا دادن مانع تراشی کنند و مشکلی پیش بیاد بخاطر اقامت اقوام نزدیک؟
    با تشکر

نقل قول نوشته اصلی توسط naimenom نمایش پست ها
    سلام دوستان

من پدر و برادرم آمریکا زندگی میکنن و گرین کارت دارن. من تازگی از یکی از دانشگاه های آمریکا پذیرش گرفته ام برای قوق لیسانس، ولی ایالتش نزدیک آنها نیست و فرق میکنه. آیا امکان داره برای ویزا دادن مانع تراشی کنند و مشکلی پیش بیاد بخاطر اقامت اقوام نزدیک؟
    با تشکر
    سلام
    به هر حال همانطور که خودتان هم می دانید داشتن اقوام نزدیک در امریکا (بویژه اقوام درجه یک) نکته مثبتی در امر گرفتن ویزا محسوب نمی شود اما با اینحال برای این مورد هم چاره ای وجود دارد. اینکه شما یک جاب آفر قوی به سفارت ارائه دهید و آنها را مطمئن کنید که در امریکا ماندنی نیستید .اگر مادرتان ساکن ایران هستند و خواهر و برادر دیگری هم دارید که ساکن ایران هستند روی این موارد هم بسیار مانور دهید و وابستگی شدید خود را به مادر نشان دهید.
    همین چند ماه پیش دوستی با وجود آنکه پدرش ساکن امریکا بود توانست ویزای دانشجویی بگیرد پس کار نشد ندارد!
    پیروز باشید.

سلام دوستان،
    من ارشد مهندسی مکانیک از دانشگاه شریف دارم و برای رشته technology management(مستر) از دانشگاه آریزونا استیت پذیرش بدون فاند گرفتم، داییمم آمریکاست ولی اونا فلوریدان که 3000 کیلومتر با من فاصله دارن. تو ایران یه خونه دارم که قسطش 10 سال دیگه مونده و سهامدار یک شرکت مهندسی هم هستم.به نظرتون به من ویزا می دن؟ از صحبتها فهمیدم الان بهترین جا ارمنستانه، درسته؟
    ممنون میشم اگه راهنمایی کنید

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد

نقل قول نوشته اصلی توسط amirali1690 نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    من ارشد مهندسی مکانیک از دانشگاه شریف دارم و برای رشته technology management(مستر) از دانشگاه آریزونا استیت پذیرش بدون فاند گرفتم، داییمم آمریکاست ولی اونا فلوریدان که 3000 کیلومتر با من فاصله دارن. تو ایران یه خونه دارم که قسطش 10 سال دیگه مونده و سهامدار یک شرکت مهندسی هم هستم.به نظرتون به من ویزا می دن؟ از صحبتها فهمیدم الان بهترین جا ارمنستانه، درسته؟
    ممنون میشم اگه راهنمایی کنید
    بله در حال حاضر ارمنستان بهترین گزینه هست طبق تحربیات دوستان. در مورد داییتون مشکلی فکر نکنم پیش بیاد چون فامیل درجه 1 حساب نمیشن ولی به علت سلف فاند بودن احتمال ریجکت شدن تون هست. پیشنهاد من اینه که تا 1.5 برابر مبلغ درخواست شده در I20 با خودتون بانک استیمنت ببرید به همراه هر مدرک مالی دیگه.
    شانستون رو امتحان کنید حتما. چرا که نه؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)