نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 457 از 460 نخستنخست ... 357407447448449450451452453454455456457458459460 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,561 تا 4,570 , از مجموع 4597

موضوع: با شرایط من، کدام سفارت را برای انجام مصاحبه مناسب‌تر می دانید؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : با شرایط من، کدام سفارت را برای انجام مصاحبه مناسب‌تر می دانید؟

سلام دوستان. ممنون میشم بدونم کسی تا به حال چین برای ویزای آمریکا اقدام کرده؟ با توجه به اینکه ورکشاپی با هزینه خود دولت چین داره برگزار میشه میخواستم از همانجا برای ویزای آمریکا اقدام کنم. ممنون میشم راهنمایی فرمایید.

نقل قول نوشته اصلی توسط mahefeshan نمایش پست ها
    سلام دوستان. ممنون میشم بدونم کسی تا به حال چین برای ویزای آمریکا اقدام کرده؟ با توجه به اینکه ورکشاپی با هزینه خود دولت چین داره برگزار میشه میخواستم از همانجا برای ویزای آمریکا اقدام کنم. ممنون میشم راهنمایی فرمایید.

That's the price you pay
    Leave behind your heartache, cast away
    Just another product of today
    Rather be the hunter than the prey

Junior Member

برای ویزای J1 بلند مدت برای دوره فوق دکتری.

نقل قول نوشته اصلی توسط mahefeshan نمایش پست ها
    برای ویزای J1 بلند مدت برای دوره فوق دکتری.
    باید بهت ویزا بدند. اما چون با پرونده های ایرانی ها آشنا نیستند ممکن به خاطر تراول بن رد کنند یا تو کلیرنس بمونی. اگر تو کلیرنس بمونی ممکنه شش ماه تا یه سال طول بکشه. در اون صورت از زمان ورکشاپت گذشته و باید یه سفر دیگه بری چین که بعد از اینکه ویزا دادند تو پاسپورت مهر بخوره.
    یه نفر اینجا بود که از برزیل اقدام کرد و ویزای جی بود و چون برزیل با شرایط ایرانی ها آشنا نبود به خاطر تراول بن رد کرد. بعد از اینکه بهشون ایمیل زد ویزاش را دادند

That's the price you pay
    Leave behind your heartache, cast away
    Just another product of today
    Rather be the hunter than the prey

سلام
    آیا حدود سه سال گپ تحصیلی که دو سال اون شامل سربازی بوده، مشکلی برای گرفتن ویزا ایجاد میکنه؟

Junior Member

با سلام

ممنون میشم با توجه به شرایطم بگید کدون سفارت مناسب تره
    پارسال مستر دوم و فاند نصفه ریجکتی از دوبی 214B
    امسال دکتری فول فاند ریجکتی از ارمنستان به خاطر داشتن درجه یک در امریکا 214B

دانشجو: مادر به همراه فرزند کوچک و پدر
    بهتره برم ارمنستان مجدد یا ترکیه یا قبرس؟
    آیا بهتره همسر هم بیاد 3 نفره سفارت یا همسر بعدا؟

Junior Member

سلام
    برای ویزای j1 کدوم سفارت شانس قبولی بیشتر و سریعتر هست؟ (اسپانسر کمپانی امریکایی هست)
    شنیدم ایروان بهتره اما نمیدونم درسته یا نه.
    البته از ایران پرواز به آنکارا راحتتره تا ایروان.

Junior Member

سلام دوستان
    من توی المان PhD میخونم. می خوام ببینم شانس گرفتن ویزای امریکا برای دوره پست داک چقدره؟ اگه کسی تجربه ای داره ممنون میشم.

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط rmin_uyt69 نمایش پست ها
    سلام
    آیا حدود سه سال گپ تحصیلی که دو سال اون شامل سربازی بوده، مشکلی برای گرفتن ویزا ایجاد میکنه؟
    نه. معمولا مدارک سابقه کار (واقعی یا جعلی!) ارائه می کنند. دو سال خدمت اجباری هم که اجباری هست فقط مهم هست که کدام ارگان بودید و چه کار انجام می دادید.
    نقل قول نوشته اصلی توسط hamed367 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من توی المان PhD میخونم. می خوام ببینم شانس گرفتن ویزای امریکا برای دوره پست داک چقدره؟ اگه کسی تجربه ای داره ممنون میشم.
    من عددی ندارم چون مطالعه اماری صورت نگرفته ولی امکان پذیر هست و از سایر کشورهای اروپایی یا آسیایی ویزا گرفتند برای جی.

سلام
    من سال 90 ارشدمو گرفتم و تا الان سابقه مرتبط با رشتم داشتم که 6 سال اخیرش تو یه شرکت برق منطقه ای بوده که خب دولتی نیست ولی از نظر بقیه ممکنه دولتی بنظر برسه. بخاطر گپ زیاد تحصیلی باید سابقمو تو رزومم میاوردم و چون کار فعلیم به کار دکترام در آینده نزدیکه واقعا نکته مثبت بود برام. منتها الان برای سفارت موندم چیکار کنم. کیسمونم خانوادگیه با همسر و فرزند
    با پذیرش دکترا فول فاند کدوم سفارت رو بمن پیشنهاد میدید؟ آیا لازمه رززومم رو تغییر بدم؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)