نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 419 از 460 نخستنخست ... 319369409410411412413414415416417418419420421422423424425426427428429 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,181 تا 4,190 , از مجموع 4597

موضوع: با شرایط من، کدام سفارت را برای انجام مصاحبه مناسب‌تر می دانید؟

پیش فرض پاسخ : با شرایط من، کدام سفارت را برای انجام مصاحبه مناسب‌تر می دانید؟

سلام دوستان با توجه به اینکه درگیر مشکل بسیار حادی هستم و همچنین کمبود وقت شدید دارم ممنون میشم لطف کنین راهنمایی کنین در مورد انتخاب سفارت:
    1- North Arizona University -- PhD
    برق قدرت

2- بیمه + TA: 20000$ (9 month)+ tuition waiver

3- تافل97، جی آر ای309، 6 مقاله در مورد تولید پراکنده(انرژیهای نو)، سربازی معاف پزشکی، کار شرکت خصوصی5سال، تدریس 8کلاس

ممنون
    <<<<<<<----------امتیاز مثبت یادتون نره

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammadinodos نمایش پست ها
    سلام دوستان با توجه به اینکه درگیر مشکل بسیار حادی هستم و همچنین کمبود وقت شدید دارم ممنون میشم لطف کنین راهنمایی کنین در مورد انتخاب سفارت:
    1- North Arizona University -- PhD
    برق قدرت

2- بیمه + TA: 20000$ (9 month)+ tuition waiver

3- تافل97، جی آر ای309، 6 مقاله در مورد تولید پراکنده(انرژیهای نو)، سربازی معاف پزشکی، کار شرکت خصوصی5سال، تدریس 8کلاس

ممنون
    یه چیز دیگه هم بگم که معدل لیسانسم 13 هست.

ممنون میشم راهنمایی کنین.......
    <<<<<<<----------امتیاز مثبت یادتون نره

Junior Member

سلام
    من مبخواستم بپرسم با شرایط من رفتن به سفارت دبی کار خوبیه

رشته فیزیک ( ارشد شریف 17 لیسانس تبریز 12.5)
    مقطع دکترا فول فاند
    هیچ یک از بستگانم تئ امریکا نیستن
    معافیت دارم به دلیل اینکه پدرم ارتشی بوده و توی جبهه بوده حدود 15 سال پیش بازنشته شده الانم سردفتر اسناد رسمی هستش
    تافل هم 100
    gre 170/143/2

Junior Member

سلام

من bachelor degree پذیرش گرفتم در رشته ی اقتصاد (economics) معافیت سربازی دارم تمکن مالی 20000 دلار بیشتر از خرج سالیانه دارم به نظر شما اگه از دبی وقت بگیرم مشکلی نداره چون شنیدم خیلی خوش برخورد نیستن ؟

سلام
    من بخوام مستر دوم اقدام کنم کدوم سفارت بهتره؟! رشته ی مسترم تو ایران مهندسی ولی تو امریکا جغرافیاس! چقد اختمال ریجکتم هست!

ApplyAbroad Veteran
    Alan_90 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Washington university in St. Louis/Biomedical Engineering

سلام
    من یه اکانت دبی دارم و هزینه شم پرداخت کردم. اما نمی خوام اونجا برم مصاحبه.
    اگه کسی لازم داره تو پیام خصوصی بگه تا ایمیل پسورد رو بهش بدم.
    زیر قیمت 160 دلار هم حساب می کنم.
    پیشاپیش عذر می خوام که نمی تونم در پیغام خصوصی، به سوالاتی که قابلیت مطرح شدن در فروم رو دارند، پاسخ دهم.

Junior Member

سلام دوستان . ممنون میشم بگید کدوم سفارت؟
    دکترای عمران - دانشگاه داکوتای شمالی :university of North Dakota
    بعد از رفتن فاند میدن
    هیچ کس و تو امریکا ندارم
    اولین باره که اقدام میکنم
    ویزای دانشجویی multiple 4 ساله کانادا هم تو پاسپورتم هست که 2014 گرفتم ولی نرفتم.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : با شرایط من، شما کدام سفارت را برای اخذ ویزا در سال 2013 گزینه مناسبتری میداني

سلام دوستان
    ممنون میشم راهنماییم کنید.
    من از دانشگاه اوکلاهاما پذیرش با فاند کامل گرفتم.
    رشته ارشدم technology foresight بود و برای دکتری مهندسی صنایع پذیرش گرفتم.
    تا حالا امریکا نرفتم و در مقطع ارشد، روی موضوعات سیاستگذاری انرژی و محیط زیست کار کردم.

Junior Member

سلام دوستان
    ممنون میشم راهنماییم کنید.
    من از دانشگاه اوکلاهاما پذیرش با فاند کامل گرفتم.
    رشته ارشدم technology foresight بود و برای دکتری مهندسی صنایع و پاییز ۲۰۱۶ پذیرش گرفتم.
    تا حالا امریکا نرفتم و در مقطع ارشد، روی موضوعات سیاستگذاری انرژی و محیط زیست کار کردم.
    میخوام ببینم کدوم سفارت برام بهتره؟
    آیا سیاستگذاری انرژی حساسیت ایجاد میکنه؟! (شنیدم ارمنستان زود کلیرنس میده و ممکنه مالتی بده ولی به این موضوعات و کلید واژه ها حساس هستن)
    سربازیم رو هم نخبه وظیفه وزارت دفاع، دانشگاه مالک اشتر بودم و روی سناریوهای آینده انرژی و اطلس انرژی ایران کار کردم.
    با تشکر از راهنمایی شما.

Junior Member

سلام. من پذیرش مستر پروفشنال (بدون پایان‌نامه) بدون فاند از یه دانشگاه با رنک 15 تو رشته عمران گرایش منابع آب دارم. 7 سال سابقه کار بعد از لیسانس دارم. BS بیشتر از مبلغ I-20 دارم و خودم اسپانسر خودم هستم. خواهرم تو همون دانشگاه دانشجوی سال سوم دکتری (فول فاند) همون رشته با ویزای F1 هست. تا حالا از ایران خارج نشدم. سربازی پلیس راهور بودم (توی کارت پایان خدمتم ننوشته کجا خدمت کردم).

کدوم سفارت رو برای من توصیه میکنید؟

چه مدارکی رو همراهم ببرم و واسه چه سوالهایی خودم رو آماده کنم؟

ممنون از راهنمایی تون

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)