نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 314 از 460 نخستنخست ... 214264304305306307308309310311312313314315316317318319320321322323324364414 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,131 تا 3,140 , از مجموع 4597

موضوع: با شرایط من، کدام سفارت را برای انجام مصاحبه مناسب‌تر می دانید؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : با شرایط من، کدام سفارت را برای انجام مصاحبه مناسب‌تر می دانید؟

نقل قول نوشته اصلی توسط bikhilall نمایش پست ها
    اگه امکانش هست دوستانی که اطلاعات خوبی دارن راهنمایی کنن.
    من رشتم مکانیکه و تز ارشدم کنترل پرنده بدون سرنشین بوده و ازش مقاله دارم که اسممو سرچ کنن پیدا میشه. سربازی معاف شدم سابقه کارم ندارم. فول فاند دارم. باید 75 روز دیگه امریکا باشم. i20 هفته دیگه میرسه دستم. انکارا که پره بین دبی و ایروان کدومو پیشنهاد می کنید؟
    این پرنده بدون سرنشین حساسه ! اگه میشد آنکارا بری بهتر بود. به نظر من: به ترتیب آنکارا، عشق آباد، ایروان و دبی! کلا از نظر حساسیت رو رشته دبی و ایروان فرق زیادی ندارن. ولی ایروان کلا خلوت تر و با نظم تره. موفق باشی.

با سلام
    برای کسی که رشته ریاضی فول فاند دکتری پذیرش گرفته و ۷۰ روز بعد باید امریکا باشه الان دبی بهتره یا ارمنستان؟ سابقه کار دولتی هم نداره

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط babaksoltan نمایش پست ها
    با سلام
    برای کسی که رشته ریاضی فول فاند دکتری پذیرش گرفته و ۷۰ روز بعد باید امریکا باشه الان دبی بهتره یا ارمنستان؟ سابقه کار دولتی هم نداره
    سلام. شرایطت خوبه. درجا هم ممکنه بتونی ویزا بگیری. سربازی نداشتی؟ چون فول فاندی و مورد خاصی هم نداری، هم دبی هم ایروان خوبه، البته، بعضیا میگن دبی بی نظم و شلوغِ. دیگه تصمیم با خودته، ببین کدوم واست راحت تره. یه سر هم به قسمت مصاحبه و کلیرینس دبی و ایروان بزن. بچه ها اطلاعات خوبی دادن. میتونی مقایسه بکنی.
    اگه مولتیپل می خوای میتونی به باکو هم فکر کنی، ولی چون یه درصد کمی احتمال داره تو مصاحبه ریجکت بشی( باکو همیشه یه درصدی رو بی دلیل ریجکت میکنه) و زمانت زیاد نیست، ریکسش بالاست.
    موفق باشی.

نقل قول نوشته اصلی توسط Daniel87 نمایش پست ها
    این پرنده بدون سرنشین حساسه ! اگه میشد آنکارا بری بهتر بود. به نظر من: به ترتیب آنکارا، عشق آباد، ایروان و دبی! کلا از نظر حساسیت رو رشته دبی و ایروان فرق زیادی ندارن. ولی ایروان کلا خلوت تر و با نظم تره. موفق باشی.
    ایروان به نظرم طرفدار دانشجویان فول فانده!! پیشنهاد میکنم روی ارمنستان فکر کنید. موفق باشید.

Junior Member

سلام دوستان

من دانشجوی سال دوم دکترای برق در یکی از دانشگاه های رنک متوسط آمریکا هستم. در تعطیلات زمستان مجبورم که بیام ایران و نهایتا بیشتر از 2 ماه هم نمیتونم بمونم. فول فاند هستم و دفعه اول یعنی پارسال رفتم دوبی و 26 روزه کلیر شدم. با توجه به شرایط امسال، کدوم سفارت رو به من پیشنهاد میکنید؟
    با تشکر

Junior Member

سلام دوستان.
    من مستر مهندسی شیمی قبول شدم با تویشن ویور نصف و نیمه.استاد هم ندارم.سابقه کارم ندارم.فقط کار آموزی پتروشیمی شیراز بودم.سربازیمم وثیقه گذاشتم.پاسپورتم آخرای این هفته میاد.بعدش I-20 میاد.spring 2015 و ژانویه باید اونجا باشم.یعنی یه جورای عجله دارم.با این شرایط شما نظرتون به کدوم سفارته؟
    و اینکه مهندسی شیمی جزه رشته های حساسه یا نه؟

Junior Member

سلام

ممنون میشم منو راهنمایی کنین کدو سفارت برم واسه spring 2015!

1.دکتری-مهندسی پزشکی ( زمینه کاری: Optical-based molecular imaging and tomography )
    2.فول فاند (RA) - البته چون واسه spring میرم از الان تا اخر تابستون فاند دارم ولی تو نامه پذیرشم قید شده که هر ترم تمدید میشه فقط گویا باید واسه یک ترم رو که FALL 2015 میشه BANK STATEMENT نشون بدم!
    3.تا به حال از ایران خارج نشدم!!

سلام

دوستان تو پست قبلیم اشتباها گقتم RA ولی الان اصلاحش میکنم به TA!
    ویرایش توسط Mostafa_CM : October 25th, 2014 در ساعت 01:17 AM دلیل: ترکیب پست ها

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط Ali_Koochi نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    من مستر مهندسی شیمی قبول شدم با تویشن ویور نصف و نیمه.استاد هم ندارم.سابقه کارم ندارم.فقط کار آموزی پتروشیمی شیراز بودم.سربازیمم وثیقه گذاشتم.پاسپورتم آخرای این هفته میاد.بعدش I-20 میاد.spring 2015 و ژانویه باید اونجا باشم.یعنی یه جورای عجله دارم.با این شرایط شما نظرتون به کدوم سفارته؟
    و اینکه مهندسی شیمی جزه رشته های حساسه یا نه؟
    دوست عزیز شما شرایط لب مرزی دارید که اگر دقت کنید به سلامت رد میشید
    اول از همه مبارکه
    دوم این کار آموزیتونو هیچ جا اعلام نفرمایید
    راجع به مهندسی شیمی هم کم لطفی میفرماییدخیلی هم حساس میتونه باشه میتونه هم نباشه
    دی اس پر کردی یا نه؟
    گرایش مسترتون چیه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ladanl نمایش پست ها
    دوست عزیز شما شرایط لب مرزی دارید که اگر دقت کنید به سلامت رد میشید
    اول از همه مبارکه
    دوم این کار آموزیتونو هیچ جا اعلام نفرمایید
    راجع به مهندسی شیمی هم کم لطفی میفرماییدخیلی هم حساس میتونه باشه میتونه هم نباشه
    دی اس پر کردی یا نه؟
    گرایش مسترتون چیه؟
    ممنون.گرایش مسترمو نمیدونم چیه.اما تو سایت دانشگاه نوشته تزتون رو یکی از اینا هست... Industrial Waste Water Treatment, Air Pollution, Soil Bio-Remediation, Fluidization and Fluidized Bed Combustion, Metal and Sulfur Emission Control, Capillary Electrophoresis, Environmental Surface Chemistry, Process Control: Dynamic simulation and Distillation Control, Kinetics, Catalysis, Reaction Engineering, Process Simulation, Advanced Process Analysis, etc. هرکدوم که خودمون بخایم...فول فاند نیستم چی؟

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط Ali_Koochi نمایش پست ها
    ممنون.گرایش مسترمو نمیدونم چیه.اما تو سایت دانشگاه نوشته تزتون رو یکی از اینا هست... Industrial Waste Water Treatment, Air Pollution, Soil Bio-Remediation, Fluidization and Fluidized Bed Combustion, Metal and Sulfur Emission Control, Capillary Electrophoresis, Environmental Surface Chemistry, Process Control: Dynamic simulation and Distillation Control, Kinetics, Catalysis, Reaction Engineering, Process Simulation, Advanced Process Analysis, etc. هرکدوم که خودمون بخایم...فول فاند نیستم چی؟
    مساله ای نیست که فاند ندارید
    ولی باید مواردی رو رعایت کنید که بهتره و شانستون رو میبره بالا
    از متال و مواد و خوردگی بیا بیرون
    برو سمت بی خطر هاش
    اگر بتونی نامه از دانشگاه بگیری چ بهتر
    یه سر به تاپیک ریسرچ پلن بزن دستت میاد یه چیزایی

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)