نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 11 از 460 نخستنخست ... 2345678910111213141516171819202161111 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 4597

موضوع: با شرایط من، کدام سفارت را برای انجام مصاحبه مناسب‌تر می دانید؟

پیش فرض پاسخ : با شرایط من، کدام سفارت را برای گرفتن ویزا مناسبتر می دانید؟

دوستان من یک سوال دارم،
    برای کسی که پذیرش PhD مکانیک برای fall 2013 داره و کلا موارد حساسیت بر انگیز زیادی تو پروندش داره آنکارا بهتره یا عشق آباد؟ با این توضیح که امکان دیفر برای ترم بعد هم وجود نداره و نهایتا تا آخر july برای کلیرنس فرصت هست.

ApplyAbroad Veteran
    hope آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط powerofviva نمایش پست ها
    دوستان

کسی که جواب منو نداد

حال یه سوال دیگه:

ازبکستان حدود 5 میلیون هزینشه ( واسه منو همسرم )
    2/5 هم باید یه بار دیکه بدیم واسه گرفین ویزا که میشه حدود 7 میلیون - میگن کلیرنسش کمتر از بقیه جاها طول میکشه - افیسراش انگلیسی مصاحبه میکنن

دوبی و ارمنستانم که با حدود 2/5 میشه رفت ، اگرم وایشالله ویزا بدن تو اون کشورا بر خلاف ازبکستان یه نفر میتونه از طرف تور مسافرتی بره و ویزا رو واسمو ن بیاره - کلیرنسشم اما طولانیه - افیسر های دوبی و ارمنستان فارسی مصاحبه می کنن

ترکیه هم که نمیدونم چرا ، اما کمتر دیدم کسی بره اونجا واسه ویزا !

مشکل زبان ندارم ، اما از نظر هزینه و وقت ؟ 4 ماه هم فرصت دارم ، حالا به نظر شما ازبکستان ارزش داره واسه ویزا گرفتن من و همسرم ؟
    سلام دوست عزيز
    تركيه رو كمتر ديدين كسي بره؟؟ يكي از شلوغ ترين سفارت هاست براي ايرانيها هم توريستي و هم دانشجويي. يه نگاه گذرا به تاپيك هاي آنكارا بندازيد متوجه ميشيد. ازبكستان مراجعه كننده خيلي كمي از ايران داره و نسبت ريجكتي هاش هم در همون تعداد كمي كه ميرن زياد بوده و تضميني هم نيست يك هفته اي ويزاي همه رو صادر كنن. حداقل يكسال اخير اينطور بوده مگه اينكه چند ماه اخير تغيير كرده باشه. تاپيكهاي نتايج مصاحبه سفارتها رو مطالعه كنيد.

ApplyAbroad Veteran
    sabzdarsabz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science University of North Texas

درود
    من با هزینه ی خودم میخوام برم مستر الکترونیک بخونم. سربازی هم بخاطر سابقه ی جبهه ی پدرم معاف شدم.
    کدوم سفارت رو پیشنهاد میکنید؟

پیش فرض پاسخ : ایروان (ارمنستان) - وقت گرفتن در سال 2013

سلام دوستان،
    من پذيرش دکتري از دانشگاه رنگ 50 امريکا دارم رشته مديريت. سربازي نرفتم و عموم تو همون ايالت زندگي مي کنند، برادرم هم پارسال واسه دکتري رفته امريکا. به نظرتون کدوم سفارت برم بهتره؟

Junior Member

سلام دوستان
    من میخوام برای یک دوره non-degree زبان اقدام کنم. که دو دوره شش هفته ای داره و هزینه هر دوره اش هم حدود 3000 دلار است. سوال اول اینکه آیا به I-20 که دانشگاه میده ، ویزا میدن؟ 2- من نامه ساپورت کامل مالی از طرف عمه ام دارم. آیا لازمه که از اینجا هم Bank Statment بگیرم؟ 3- کدوم سفارت برم بهتره؟ ممنون که زود جواب میدین.

Member
    رشته و دانشگاه
    Pennsylvania State University

بچه ها خواهشا یک کمکی هم به من بکنید ، من شرایطمو قبلن هم گفتم ، دارم برای دکتری مهندسی پزشکی میرم ، یک دانشگاه رنک خوب ، بدون فاند ، خیلی تاپیکهای مربوط به clearance و وقت و اینا را خوندم برای سفارت تو کشورهای مختلف ، اما هنوز یه خرده گیجم ، طبیعتا تو همه این تاپیک ها یک عده خوب گفتن یه عده بد، الان من بین باکو و عشق آباد فکر می کنم به خاطر خلوتیشو اینا اما باز عده زیادی از آنکارا هم خوب میگن ، الان دیگه واقعا نمی دونم ، میشه اگر اطلاعاتی دارید بدید یا حتی لینکی دید شاید من ندیده باشمش ، ممنون

Member apollo11 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    B.Sc. in EE - Electronicts

با تشکر از همه دوستان،ممنون میشم اگه راهنمایی کنید:

رشته : فنی (برق-الکترونیک)
    معدل : 16.5
    IELTS and GRE 6.5 and 1200
    پذیرش Ph.D. Direct
    فاند : فعلا نامعلوم
    اقوام در آمریکا : برادر (F1) و عمو (Citizen)
    آبی که برآسود زمينش بخورد زود ---------------------- دريا شود آن رود که پيوسته روان است
    First Interview: June 27 2013 - Ashgabat, Turkmenistan - Single Entry Visa - Clearance: 53 Days
    Returning Student: June 5 2014 -
    Baku, Azerbaijan - Multiple Entry Visa - Clearance 40 Days

Junior Member

سلام بچه ها
    من برای مستر از دانشگاه michigan technological university پذیرش بدون فاند در رشته برق- الکترونیک گرفتم به نظرتون کجا برم بهتره برای visa
    البته پسر عمو و دختر عموم F1 دارن و پسر خالم J1 البته شهرهای دیگه هستن (اصلا بودن اونا تاثیر منقی داره؟)
    لطفا کمکم کنید.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : با شرایط من، شما کدام سفارت را برای اخذ ویزا در سال 2013 گزینه مناسبتری میداني

سلام به همگی
    من از دانشگاه texas A&M و رشته ی عمران- مدیریت ساخت پزیرش و فاند کامل دارم. نمی دونم برای ویزا کجا برم

Junior Member

تاپيك هاي سفارتهاي متفاوت و نتايج كليرنسشون رو دقیقا از کجا میشه دید؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)