نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 146 از 460 نخستنخست ... 4696136137138139140141142143144145146147148149150151152153154155156196246 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,451 تا 1,460 , از مجموع 4597

موضوع: با شرایط من، کدام سفارت را برای انجام مصاحبه مناسب‌تر می دانید؟

ApplyAbroad Superstar Heisenberg7 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : با شرایط من، کدام سفارت را برای انجام مصاحبه مناسب‌تر می دانید؟

نقل قول نوشته اصلی توسط jb_1367 نمایش پست ها
    رشته، گرایش و مقطع تحصیلی بعدی:کامپیوتر - Phd
    نام دانشگاه‌های پیشین: شریف
    نوع فاند؟ فول
    آیا سابقه کار پژوهشگاهی داشتید؟ زمینه؟ محل؟ دانشگاه شریف
    سابقه تدریس در دانشگاه به عنوان استاد؟ اگر بله فقط تدریس؟ یا همراه با تحقیق؟سابقه دستیار آموزشی یا پژوهشی؟ یا هردو؟بله، دستیار در شریف
    دارم آموزشی تو نیرو هوایی ارتش رو تا آخر فروردین تموم می کنم و بلافاصله هم بعد آموزش هم می خوام معافیت موقت تحصیلی بگیرم.
    کجا برم؟ متاسفانه هزینه MRV امنستان رو دادم؟ خیلی شک دازم. لطفا کمکم کنید!
    سلام خوبید!؟

ایروان برای شما هیچ ایرادی نداره و برید! اتفاقاً اگر پول رو نریخته بودید احتمال داشت بگم ایروان باز هم!

ببین شما کارهایی که با شریف کردی رو کامل کامل حذف کن! اصلاً اشاره نکن! رو کار و همکاری با دانشگاه های تحریمی مثل شریف حساسند!

از تو لینک امضای من ایروان رو با دقت بخون! در رابطه با سوالات سربازی که می کنه آماده باش! حسااااااااااااابییییییی!

برای سوال 11 ایروان: سوالات تکمیلی سفارت‌ها برای متقاضیان رشته‌های حساس (۱۶ سوال، ۱۲ سوال، ۵ سوال و . . .) رو بخون و به استاد بگو یک RP خیلی امن برات بنویسه که کاربرد خطرنکا نداشته باشه

برای تصحیح رزومه: (جهت حذف RA TA و غیره... فقط از این تاپیک استفاده کنید اصلاح رزومه و مدارک قبل از ارائه به سفارت جهت کم کردن احتمال کلیرنس طولانی و ریجکت

• شما کارتون با این تاپیک تموم شده! هر گونه سوال یا بحثی که مرتبط با این تاپیک نیست رو در تاپیک مربوط به خودش بپرسید! وگرنه امکان پاسخ گویی ندارم و پست شما هم پاک خواهد شد.
    کمک فوری به کودک با مشکل قلبی اینجا. از جواب دادن سوالاتی که امکان مطرح شدن در فُرِم رو دارند... در پیام خصوصی معذورم!

Junior Member

سلام. من از Oklahoma state University پذیرش گرفتم. رفتن به تقریبا تمام سفارت ها(مخصوصا دبی، آنکارا، باکو) برام مقدوره. فک می کنم مورد خیلی حساسی ندارم بنابراین ترجیحا (نه ضرورتا) می خوام جایی برم که مولتی بتونم بگیرم. البته ترجیح اولم همون گرفتن ویزاست!
    راستی آیا دانشگاه های ایالتی محدودیت یا شرایط خاصی ایجاد می کنند؟ رنک این دانشگاه چقدر تاثیرگذاره؟

رشته، گرایش و مقطع تحصیلی بعدی: مهندسی کشاورزی- مکانیک ماشین های کشاورزی- PhD

زمینه تحقیقاتی آینده: design and development of mechanical systems for harvesting and packaging biomass for cellulosic ethanol production
    رشته و مقاطع قبلی: مکانیک ماشین های کشاورزی، لیسانس و ارشد

نام دانشگاه‌های پیشین: دانشگاه تبریز

زمینه کاری در لیسانس: -

زمینه کاری در فوق لیسانس:
    -

علایق تحقیقاتی عنوان شده در سفارت و رزومه, automated systems and vision-based quality control technology precision agriculture, controlling technologies (این رو برا دانشگاه ارسال کردم، برا سفارت قسمت ماشین ویژن رو می تونم حذف کنم که گیر ندن!)

سال فارغ التحصیلی:90 ولی تو این مدت فول تایم تو یه شرکت کار کردم

زمینه تحقیق شما در ایران تئورتیکال بوده یا اکسپریمنتال؟زمینه تحقیق شما در آمریکا تئورتیکال می باشد یا اکسپریمنتال؟هر دو اکسپریمنتال

آیا فاند دارید؟ . RA و tuition waiver

نوع فاند؟ ) (, RA, , Full
    در صورت داشتن فاند TA آیا نوع آن مشخص شده است؟

در سال اولفاند سال اول شما به چه صورت است؟ 20k دلار در سال

اصلیت استاد شما مربوط به کدام کشور است؟ آمریکایی

منبع فاند شما از کجا تامین شده است؟دانشگاه

نوع سازمان؟

فاندهای استاد شما معمولاً از کجا تامین می شود؟ دقیقا نمی دونم

آیا تحقیقات استاد شما حساس می‌باشد؟ زمینه تحقیقاتی استاد: design and development of mechanical systems for harvesting and packaging biomass for cellulosic ethanol production

تعداد کل مقالات ژورنالی به زبان انگلیسی:

تعداد کل مقالات کنفرانسی به زبان انگلیسی:
    3

تعداد کل مقالات ژورنالی به زبان فارسی:

تعداد کل مقالات کنفرانسی به زبان فارسی:
    4آیا مقالات شما به نوع به لیست تحقیقات حساس مرتبط می‌شود؟ لطفاً مشخص نمایید. یکی از آنها که مربوط به ماشین ویژن هست.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Heisenberg7 نمایش پست ها
    [/RIGHT]

ببین من یه مورد دیدم که مادر پدر خواستن بچه اشون رو ببینند و رفتند باکو و اونجا گفت RP بچه تون رو ایمیل کنید! این پست من رو بخون.. و پست Quote شده اش رو هم بخون !

من این احتمال رو میدم که از خانم شما هم بخوان اگر حساس باشند رو این چیزا... اخیراً باکو هم برگه سوال میده!!! یکم کاسه داغ تر از آش شدند! آفیسرش هم که معروفه از گیر الکی دادن!

من پیشنهاد می کنم چون شما کارت Energy زیاد داره توش خانم اینجا نرن! اگر میخوان می تونند ایروان و دبی برن که شانس مالتی زیاد داره! ممکنه کلیرنسشون طول بکشه کلاً از هر جایی... چون جدیداً به کسایی که تو بانک ها و موسسات مالی کار می کنند گیر زیاد میدند و چند نفر معطل موندند! به ایشون بگید هنگام پر کردن DS-160 خیلی دقت کنند و تا جایی که میتونند کارشون رو سطح پایین نشون بدند و در ضمن تو مصاحبه هم یه وقت چیزی نگن که نشون بده کارشون مهمه و طوری بگن که انگار زیر دست ندارند و خودشون در انتهای رتبه های شغلشون هستند!!

پس در مجموع... باکو اصلا! ... ترکیه احتمال مالتی کمه....! ایروان و دبی برند!
    خيلي ممنون دوست عزيز از راهنماييتون. چندتا سوال داشتم خدمتتون:
    اگر همسر اصلا راجع به شغلشون حرفي نزنند بهتر نيست؟ مثلا بگن فقط درس ميخوندم.
    سوال دوم اينكه من بايد ريسرچ پلن بدم كه ببره؟ چون من رسما هيچ كدوم از مقاطع تحصيليم اسمي از انرژي توش نيست، ميشه كلا انرژي رو حذف كرد؟
    و اخرين سوال اينكه احتمال مالتيپل گرفتن از ايروان و دبي چقدره؟ كدوم بهتره؟ و اينكه بايد به افيسر گفت كه من مالتيپل ميخوام يا نه؟
    بازم ممنون.

پیش فرض پاسخ : آنکارا (ترکیه) - وقت گرفتن در سال ۲۰۱۴

نقل قول نوشته اصلی توسط adibrastegarni نمایش پست ها
    سلام
    دوستان من برای اگوست باید امریکا باشم می خوام ببینم سفارت ترکیه مناسب هست برای وقت گرفتن ؟ من هنوز I-20 را دریافت نکردم فکر کنم تا برسه به دستم آخر آوریل بشه
    یک سوال دیگه هم داشتم از الان فرم DS-160 را پرکنم برای سفارت ترکیه اگر وقت نداشتم برای یک سفارت دیگه باید دوباره پرکنم ؟ وقت گرفتن قبل پول دادنه ؟
    مرسی

سلام عزیز جان!

این رو پر کن با دقت: با شرایط من، کدام سفارت را برای انجام مصاحبه مناسب‌تر می دانید؟
    تا مشخص شه که آنکارا برات خوبه یا نه!
    برای هر سفارت جداگانه باید پر کنید!

وقت رو فقط موقعی میتونید بگیرید که پول رو داده باشید! اون فرم رو جواب بدید تا من بهتون بگم کجا براتون بهتره! بعد قسمت های دیگه رو در خدمتم
    کمک فوری به کودک با مشکل قلبی اینجا. از جواب دادن سوالاتی که امکان مطرح شدن در فُرِم رو دارند... در پیام خصوصی معذورم!

Junior Member

هایزنبرگ جان، دانشگاه اطلاعات I20 رو فرستاد با توجه به شرایط من (همون مدیریت شهری )
    بین آنکارا و دوبی کدوم بهتره؟ من واقعا دوست دارم مالتی بگیرم . آخر مرداد باید دانشگاه باشم. اما ریسک هم نمی خوام بکنم. ممنون از راهنمایی های شما.

نقل قول نوشته اصلی توسط esfandiari نمایش پست ها
    هایزنبرگ جان، دانشگاه اطلاعات I20 رو فرستاد با توجه به شرایط من (همون مدیریت شهری )
    بین آنکارا و دوبی کدوم بهتره؟ من واقعا دوست دارم مالتی بگیرم . آخر مرداد باید دانشگاه باشم. اما ریسک هم نمی خوام بکنم. ممنون از راهنمایی های شما.
    سلام خوبید!؟

من فکر کنم شما این رو پر کنی خیلی خوب میشه

چون قبلاً نبود! می خوام چیزی جا نیافتاده باشه!

نقل قول نوشته اصلی توسط mszn نمایش پست ها
    خيلي ممنون دوست عزيز از راهنماييتون. چندتا سوال داشتم خدمتتون:
    اگر همسر اصلا راجع به شغلشون حرفي نزنند بهتر نيست؟ مثلا بگن فقط درس ميخوندم.
    سوال دوم اينكه من بايد ريسرچ پلن بدم كه ببره؟ چون من رسما هيچ كدوم از مقاطع تحصيليم اسمي از انرژي توش نيست، ميشه كلا انرژي رو حذف كرد؟
    و اخرين سوال اينكه احتمال مالتيپل گرفتن از ايروان و دبي چقدره؟ كدوم بهتره؟ و اينكه بايد به افيسر گفت كه من مالتيپل ميخوام يا نه؟
    بازم ممنون.
    مخفی کردن 5 سال سابقه کار به نظر عاقلانه نیست مگر این که یک کار جدید جاش معرفی کنند! یک کار جدید بدن!

اگر کار به RP رسید یه چیز خارج از انرژی بدید!

برای خانمتون ایروان و دبی به ترتیب خوبند! و احتمال مالتی هست! میتونند بگن که این مدت که نیومدند به خاطر کسالت (زبونم لال... از ته قطع شه) پدر محترمشون بوده... و دو سه چیکه اشک و مینیمم یه بغض دل همچون سنگ آفیسر رو نرم کنند و بگن که ممکنه مجبور شن سر بزنند! شاید آفیسر دستش بیشتر به مالتی بره! دوستی که پدرش فوت کرد تو ایروان این رو گفته بوده که خیلی سخته براش و باید به مادرش سر بزنه (البته لیسانس بود) و درجا مالتی گرفت....

Junior Member

دست شما درد نکنه، البته اکثر سوالات خالی موند
    رشته، گرایش و مقطع تحصیلی بعدی: دکترا

زمینه تحقیقاتی آینده: کارآفرینی اجتماعی در مناطق محروم شهری

رشته و مقاطع قبلی: کارشناسی زبان اسپانیایی - کارشناسی ارشد مدیریت شهری

نام دانشگاه‌های پیشین: کارشناسی آزاد تهران شمال- کارشناسی ارشد علامه طباطبایی

زمینه کاری در لیسانس:

زمینه کاری در فوق لیسانس: کارآفرینی شهری

علایق تحقیقاتی عنوان شده در سفارت و رزومه؟ community development-entrepreneurship- cultural and economy enabling

سال فارغ التحصیلی: 92

زمینه تحقیق شما در ایران تئورتیکال بوده یا اکسپریمنتال؟زمینه تحقیق شما در آمریکا تئورتیکال می باشد یا اکسپریمنتال؟ تئوری

آیا فاند دارید؟ خیر

نوع فاند؟ ) (TA, RA, Scholarship, Full or Partial

در صورت داشتن فاند TA آیا نوع آن مشخص شده است؟

فاند سال اول شما به چه صورت است؟

اگر فاند ندارید چه کسی هزینه شما رو میده؟! اگر به غیر از مادر پدر کسی هست نسبت رو مشخص کنید و بگید کجا زندگی می کنند! پدر جان!

آیا استاد شما مشخص شده است؟ به صورت دائم یا موقت؟ نه

اصلیت استاد شما مربوط به کدام کشور است؟

منبع فاند شما از کجا تامین شده است؟

نوع سازمان؟

فاندهای استاد شما معمولاً از کجا تامین می شود؟

آیا تحقیقات استاد شما حساس می‌باشد؟

تعداد کل مقالات ژورنالی به زبان انگلیسی: 1

تعداد کل مقالات کنفرانسی به زبان انگلیسی:

تعداد کل مقالات ژورنالی به زبان فارسی:1

تعداد کل مقالات کنفرانسی به زبان فارسی:1

آیا مقالات شما به نوع به لیست تحقیقات حساس مرتبط می‌شود؟ لطفاً مشخص نمایید

زمینه کاری مقالات شما به چه موضوعی مربوط می‌باشد؟ کارآفرینی اجتماعی و شهرهای جهانی

آیا مقالاتی مرتبط با شکست، نانو، پلیمر، کامپوزیت یا مواد دیگر داشتید... آیا کارتون مرتبط با سازه هست!؟؟ لطفاً توضیح دهید.

آیا مقالاتی مرتبط با توربوماشین ها داشتید؟ لطفاً توضیح دهید.

آیا مقالاتی مرتبط با FEM یا CFD داشتید؟ لطفاً توضیح بدهید؟

.آیا مقالاتی در مورد دینامیک، ارتعاشات و کنترل داشتید؟ لطفاً توضیح دهید

آیا مقالاتی در مورد انرژی، نفت و گاز دارید؟ لطفاً توضیح دهید.

در صورت داشتن F2 ای که به سوالات بالا مرتبط می‌شود خلاصه توضیح دهید.

آیا در مقالات خود همکارانی که دارای سابقه تحقیقات حساس یا مربوط به سوالات بالا بوده باشند؟ لطفاً توضیح دهید.

آیا امکان تهیه Research Plan دارید!؟ بله

سابقه کار دولتی؟ زمینه کار یا محل کار؟ مدت؟ شهرداری تهران 2 سال پروژه ای حدود 1 سال قرار دادی

سابقه کار خصوصی؟ زمینه کار یا محل کار؟ مدت؟

آیا سابقه کار مرتبط با نفت، گاز، پتروشیمی، هسته‌ای یا انرژی داشته اید؟

آیا سابقه کار پژوهشگاهی داشتید؟ زمینه؟ محل؟

آیا سابقه کار مهندسی در زمینه‌هایی که تا حدودی حساس هستند داشته‌اید؟

سابقه تدریس در دانشگاه به عنوان استاد؟ اگر بله فقط تدریس؟ یا همراه با تحقیق؟سابقه دستیار آموزشی یا پژوهشی؟ یا هردو؟

آیا در آمریکا فامیل دارید؟ چند نفر؟!نسبتشون با شما چیه! خیر

آیا به ایالتی میرید که فامیلتون اونجا هستند؟!

از نظر فاصله... نزدیک ترین فامیل به شما در محل زندگی چقدر فاصله دارند؟!

وضعیت نظام وظیفه تون چیه؟! اگر معافید نوع معافی رو مشخص کنید! دخترم

سال گرفتن کارت پایان خدمت ، معافیت یا کفالت!؟

کجا خدمت کردید؟!
    کارت قدیم دارید یا جدید!

کسری خدمت دارید!؟

آمورشی کجا بودید؟!

نقل قول نوشته اصلی توسط detroit440 نمایش پست ها
    رشته، گرایش و مقطع تحصیلی بعدی: مهندسی صنایع - گرایش لیسانس: تحلیل سیستم ها - گرایش ارشد: صنایع - مقطع بعدی: دکترا
    زمینه تحقیقاتی آینده:فعلا نامشخص
    ولی احتمالا healthcare یا سیستم های اطلاعاتی Information Systems
    علایق تحقیقاتی عنوان شده در سفارت و رزومه: مدلسازی بهینه سازی و تحقیق در عملیات _ داده کاوی _ healthcare- Information Systems
    نوع فاند؟ ) (TA, RA, Scholarship, Full or Partial : پرداخت شهریه و سایر هزینه ها بعلاوه قرارداد TA بصورت 38% که شامل پرداخت ماهیانه 1596 دلار می شود (البته برای مبلغی به میزان 6000 دلار هم نامه تعهد بانکی دادم به همین دلیل نمی دونم که الان فول فاند محسوب می شم یا partial)
    زمینه کاری مقالات شما به چه موضوعی مربوط می‌باشد؟ زمینه کاری مقاله کنفرانسی در مورد مساله مکان یابی تسهیلات در حوزه مسائل تولید پراکنده و انرژی های تجدیدپذیر (باد و خورشیدی و ... )
    آیا مقالاتی در مورد انرژی، نفت و گاز دارید؟ لطفاً توضیح دهید. در مورد انرژی های پاک، مساله مکانیابی تسهیلات تولید انرژی های پاک و تجدید پذیر شامل باد، خورشیدی، بیومس ... مقاله موردنظر جنبه تئوریک دارد

آیا امکان تهیه Research Plan دارید!؟ در مورد Research Plan اصلا اطلاعی ندارم و چون استادم مشخص نیست فکر می کنم که امکان تهیه اش از جانب دانشگاه میسر نیست ( لطفا راهنمایی بفرمایید که آیا برای همه متقاضیان ضرویست یا خیر)
    سابقه کار خصوصی؟ زمینه کار یا محل کار؟ مدت؟ مدت ده ماه در یک شرکت خصوصی که در زمینه تولید راهکارهای IT و سیستم های اطلاعاتی مدیریت (MIS) فعال بودند، کار کردم (واحد بازاریابی)
    آیا سابقه کار مرتبط با نفت، گاز، پتروشیمی، هسته‌ای یا انرژی داشته اید؟ دوره کارآموزی را در شرکت ملی نفت در دوره لیسانس گذراندم ( دوره کارآموزی زیاد ارتباطی با پژوهش های حوزه انرژی نداشت و بیشتر به کاربردهای اقتصاد مهندسی در حوزه تامین مالی پروژه ها ارتباط داشت)
    آیا در آمریکا فامیل دارید؟ چند نفر؟!نسبتشون با شما چیه! بلی _ خانواده پدری شامل یک عمو و سه عمه و خانواده هاشون
    از نظر فاصله... نزدیک ترین فامیل به شما در محل زندگی چقدر فاصله دارند؟! نزدیک ترین فامیل در کانزاس هست و دانشگاهی که ازش پذیرش گرفتم در ایلی نوی، فکر می کنم حدود 650 کیلومتر فاصله دارند از هم (University of Illinois at Urbana - Champaign)
    علاوه بر راهنمایی در خصوص اینکه کدام سفارت با توجه به شرایط بنده مناسبه، می خواستم از خدمتتون دو تا سوال کوچیک در مورد فرآیند دریافت ویزا بپرسم؛ نمی دونم اینجا برای مطرح کردن این سوالات مناسبه یا خیر. یکی اینکه آیا داخل فرم I-20 اطلاعاتی هستش که برای نوبت گرفتن سفارت لازم باشه ازش استفاده بشه؟ دانشگاه مقصد برای من I-20 رو صادر کرده ولی چون تا بدستم برسه کمی طول میکشه می خواستم بپرسم که اگر اطلاعاتی از اون برای وقت گرفتن سفارت موردنیازه ازشون درخواست کنم اسکنی از اون رو برام بفرستن ... و سوال دومم هم در مورد SEVIS number و چگونگی پرداخت هزینه و سایر اطلاعات مربوطه اش هست ... ممنون می شم اگر بنده رو راهنمایی کنید که اطلاعات مربوط به این دو مساله رو از کدام قسمت انجمن می تونم پیدا کنم

سلام

من نفهمیدم دقیقا!

دانشگاه گفت 6 هزار تا Bs بدید تا I-20 بده؟! اگر اینطوری باشه یعنی فول نیستید و پارشیالید!

اگر پارشیال باشید که ایروان، عشق آباد و باکو نمیتونید برید! این رو مشخص کنید!

گرچه که من کلاً به ندرت باکو و عشق آباد رو به کسی توصیه می کنم! ایروان هم که جدیداً تغییر رویه داده! و متاسفانه اذیت می کنه!

ببین شما خیلی خیلی دقت میخوای! اگر شنیده باشی... سال به سال این کلیرنس داره سخت تر و پیچیده تر میشه! این رو ببین

خط ششم اون ریپورت رو با هیتلر شکن بگیر! و اگر ببینی خیلی اخیراً روی Information Systems حساسند و میگن که کشورهای مختلف از جمله خاور میانه ای ها خیلی دنبالشن.. برای همین من پیشنهاد می کنم عنوان نکنید و همون health care رو عنوان کنید!

انرژی باد میره تو حوضه توربوماشین و توربین بادی... ولی بعید میدونم که به شما گیری بدن چون صنایع هستی.. ولی اگر میتونی اصلاً اشاره نکن! یا نهایتاً بگو همون مکان یابی بهینه مزارع بادی! اصلاً به توربوماشین و توربین باد اشاره نکن! سسعی کن کلاً انرژی های پاک رو کمرنگ کنی!

اسم شرکت نفت رو برای کارآموزی بیاری با بند 501 رد میشی: اینجا رو بخون تا بفهمی چقدر خطریه!

بین آنکارا و دبی اقدام کنید... آنکارا بهتره ولی باید سوال 16 رو از این تاپیک از دانشگاه بگیرید: سوالات تکمیلی سفارت‌ها برای متقاضیان رشته‌های حساس (۱۶ سوال، ۱۲ سوال، ۵ سوال و . . .)

حالا لازم نیست برای شما دقیق باشه! بنویسند استاد نداری بعداً پیدا می کنی و کارات خطرناک نیست و غیره! اگر نشد برو دوبی.. احتمال این که 5 تا سوال دوبی رو بهت بدن کمه!

شما اگر فاندت فول باشه احتمال مشکل ساز شدن صفره... ولی اگر پارشیال باشی هم از این دو سفارت خیلی خیلی کمه!

در مورد سوالتون:تاپیک جامع آشنایی با I-20 (کاربرد هر بند، نکات مهم، توصیه ها، مقدمات گرفتن وقت...)
    رو بخونید تا دریابید قضیه رو! کلاً تو اینجا گفتم که چی کار کنید و از چی کجا استفاده کنید! شما برای وقت گرفتن SEVIS CODE خودتون رو همسر رو برای وقت گرفتن میخواهید! برای پرداخت هم School code... تو خودش بخونید!

• شما کارتون با این تاپیک تموم شده! هر گونه سوال یا بحثی که مرتبط با این تاپیک نیست رو در تاپیک مربوط به خودش بپرسید! وگرنه امکان پاسخ گویی ندارم و پست شما هم پاک خواهد شد.

نقل قول نوشته اصلی توسط esfandiari نمایش پست ها
    رشته، گرایش و مقطع تحصیلی بعدی: دکترا کارآفرینی اجتماعی در مناطق محروم شهری
    رشته و مقاطع قبلی: کارشناسی زبان اسپانیایی - کارشناسی ارشد مدیریت شهری
    آیا فاند دارید؟ خیر
    آیا امکان تهیه Research Plan دارید!؟ بله
    سابقه کار دولتی؟ زمینه کار یا محل کار؟ مدت؟ شهرداری تهران 2 سال پروژه ای حدود 1 سال قرار دادی

اگر به جای کار دولتی بتونید چیز دیگه ای جایگزین کنید بهتره... اگر همزمان با تحصیل سابقه کار دارید حذف کنید!

چون سال فارغ التحصیلیتون 92 هست اگر بین لیسانس و فوق لیسنانس هم گپ ندارید میتونید سابقه کار رو از بیخ و بن حذف کنید!

شما از ترکیه احتمال 16 سوال خوردنتون کمه! ولی RP داشته باشید بهتره و اگر بپرسند ارائه میدید .... به نظرم ترکیه و دوبی خوبند و احتمال مالتی از آنکارا کمتر از دبی هست ولی به همون نسبت احتمال مشکل خوردن از دبی تو مصاحبه هم کمی بیشتره! بین این دو تا انتخاب کنید!

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)