نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 186 از 460 نخستنخست ... 86136176177178179180181182183184185186187188189190191192193194195196236286 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,851 تا 1,860 , از مجموع 4597

موضوع: با شرایط من، کدام سفارت را برای انجام مصاحبه مناسب‌تر می دانید؟

ApplyAbroad Superstar Heisenberg7 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : با شرایط من، کدام سفارت را برای انجام مصاحبه مناسب‌تر می دانید؟

نقل قول نوشته اصلی توسط amirmostafaei نمایش پست ها
    از توضیحاتتون ممنون Heisenberg7.

آنکارا تا آخره می پر هست و به نظرتون برم عشق آباد؟ میشه پیام خصوصی بدم به شما؟ اگر امکان داره لطفا یه سرچ روی اسمم انکام بدین و ببینید اوضاع چطوره!! و اینکه چه کنم بهتره؟

با تشکر فراوان از لطف شما
    فرصتم محدوده!

عشق آباد هم میتونید برید... مشکلی نیست!
    کمک فوری به کودک با مشکل قلبی اینجا. از جواب دادن سوالاتی که امکان مطرح شدن در فُرِم رو دارند... در پیام خصوصی معذورم!

نقل قول نوشته اصلی توسط studyabroad نمایش پست ها
    با سلام مجدد و تشكر
    ليسانسم مهندسي پزشكي بيومتريال بوده
    كار ليسانسم پوشش دهي هيدروكسي اپاتيت روي سطح فلزات كه به صورت پژوهشي و نه عملي انجام شد
    مقالاتم در زمينه استخوان ، دارورساني، وافزايش زيست سازگاري ( در بعضي از مقالاتم كلمه كامپوزيت اورده شده )
    ٣)الان يه دانشگاه ديگه هم جوابش اومده حالا بين اين دو دانشگاه saint louis university و michigan tech به نظر شما كدوم رو انتخاب كنم؟

به دلیل احترام به قوانین سایت نمیتونم سوالاتیتون که به این تاپیک ربط نداره رو جواب بدم!

فقط میگم که با چیزایی که گفتید حساسیت کیستون خیلی کمتر از این شد که مکانیکی یا موادی بوده باشید و روی این زمینه ها کار کرده باشید!

فقط پیشنهاد میدم که زمینه لیسانس رو هم شدیداً بایو کنید!

اگر فول فاند شدید... بین عشق آباد و آنکارا...

اگر فول فاند نشدید ... برید آنکارا!

دانشگاهی رو برای سفارت انتخاب کنید که کارش کمتر حساسه... و احیاناً استادی که bio و کاملاً safe باشه بهتون RP بده!
    کمک فوری به کودک با مشکل قلبی اینجا. از جواب دادن سوالاتی که امکان مطرح شدن در فُرِم رو دارند... در پیام خصوصی معذورم!

نقل قول نوشته اصلی توسط سعیده22 نمایش پست ها
    سلام رشته، گرایش و مقطع تحصیلی بعدی : Operations Management
    آیا مقالاتی در مورد انرژی، نفت و گاز دارید؟ لطفاً توضیح دهید : کیس پایان نامه من شرکت مپنا بود البته موضوع پایان نامه کاملا مدیریتی است و هیچ ارتباطی با انرژی و ... ندارد و یک پروژه برنامه ریزی که موضوع آن کاملا مدیریتی است در واحد برنامه ریزی این شرکت انجام دادم
    اشاره به MAPNA = 212 or 306!

اصلاً اشاره نکنید!

دبی خوش بگذره!

نقل قول نوشته اصلی توسط sia1s نمایش پست ها
    موارد اصلاح شد
    حالا کدوم سفارت پیشنهاد میدین؟
    سلام!

آنکارا و دبی خوبن! آنکارا کمی بهتره! به شرط این که بتونی RP امن جور کنید.. اگر نشد ریسک ریجکت مصاحبه هست کمی...ولی برید دبی! چون دانشگاه هاتون خوبن امکان ریجکت کمه!

خیلی خیلی ممنون از راهنماییتون
    به نظرتون میتونم در دبی ویزای مالتیپل بگیرم؟
    و اینکه ایروان خوب نیست برام؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Heisenberg7 نمایش پست ها
    اشاره به MAPNA = 212 or 306!

اصلاً اشاره نکنید!

دبی خوش بگذره!

نقل قول نوشته اصلی توسط zrahmati نمایش پست ها
    رشته، گرایش و مقطع تحصیلی بعدی: MBA Iowa State University (محض اطلاع : MBAمقطع مستره)
    رشته و مقاطع قبلی و نام دانشگاه‌های پیشین: تهران (ليسانس)، مديريت بازرگاني علامه طبابايي(ارشد)،
    زمینه کاری در فوق لیسانس: پايان نامه با شركت نفت بوده درخصوص جذب و نگهداري منابع انساني
    نوع فاند؟RA Partial
    فقط آنکارا... به خاطر مستر مجدد!

کار مرتبط با نفت و موضوع رو تغییر جزئی بدید که مشخص نشه برای شرکت نفت بوده!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه صنعتی شربف

پیش فرض : با شرایط من، کدام سفارت را برای انجام مصاحبه مناسب‌تر می دانید؟

رشته، گرایش و مقطع تحصیلی بعدی: materials science-Ph.d زمینه تحقیقاتی آینده: polymer science (فیبرهای پلیمری +نانو) رشته و مقاطع قبلی: materials science and engineering- B.Sc. and M.Sc نام دانشگاه‌های پیشین: صنعتی شریف زمینه کاری در لیسانس: کامپوزیت آلومینیوم زمینه کاری در فوق لیسانس: ترکیبات پلیمری علایق تحقیقاتی عنوان شده در سفارت و رزومه؟ سال فارغ التحصیلی 2012 زمینه تحقیق شما در ایران تئورتیکال بوده یا اکسپریمنتال؟زمینه تحقیق شما در آمریکا تئورتیکال می باشد یا اکسپریمنتال؟ در ایران اکسپریمنتال و در آمریکا مخلوط آیا فاند دارید؟ بله نوع فاند؟ (TA, RA, Scholarship, Full or Partial : TA در صورت داشتن فاند TA آیا نوع آن مشخص شده است؟ فاند سال اول شما به چه صورت است؟ TA اگر فاند ندارید چه کسی هزینه شما رو میده؟! اگر به غیر از مادر پدر کسی هست نسبت رو مشخص کنید و بگید کجا زندگی می کنند! اگر لازمه میتونم روز مصاحبه نامه بانکی از طرف پدر یا مادرم هم ببرم. آیا استاد شما مشخص شده است؟ به صورت دائم یا موقت؟ بله اصلیت استاد شما مربوط به کدام کشور است؟ روسی منبع فاند شما از کجا تامین شده است؟ نوع سازمان؟ فاندهای استاد شما معمولاً از کجا تامین می شود؟ آیا تحقیقات استاد شما حساس می‌باشد؟ nanofluidics, polymer fibers تعداد کل مقالات ژورنالی به زبان انگلیسی: 0 تعداد کل مقالات کنفرانسی به زبان انگلیسی: 0 تعداد کل مقالات ژورنالی به زبان فارسی: 0 تعداد کل مقالات کنفرانسی به زبان فارسی: 0 آیا مقالات شما به نوع به لیست تحقیقات حساس مرتبط می‌شود؟ لطفاً مشخص نمایید زمینه کاری مقالات شما به چه موضوعی مربوط می‌باشد؟ آیا مقالاتی مرتبط با شکست، نانو، پلیمر، کامپوزیت یا مواد دیگر داشتید... آیا کارتون مرتبط با سازه هست!؟؟ لطفاً توضیح دهید. در رزومه نام یک مقاله رو آورده بودم که در زمینه خواص مکانیکی ترکیبات پلیمری هست. ولی هنوز اصلا کاملش نکردم. آیا مقالاتی مرتبط با توربوماشین ها داشتید؟ لطفاً توضیح دهید. خیر آیا مقالاتی مرتبط با FEM یا CFD داشتید؟ لطفاً توضیح بدهید؟ خیر .آیا مقالاتی در مورد دینامیک، ارتعاشات و کنترل داشتید؟ لطفاً توضیح دهید خیر آیا مقالاتی در مورد انرژی، نفت و گاز دارید؟ لطفاً توضیح دهید. خیر در صورت داشتن F2 ای که به سوالات بالا مرتبط می‌شود خلاصه توضیح دهید. آیا در مقالات خود همکارانی که دارای سابقه تحقیقات حساس یا مربوط به سوالات بالا بوده باشند؟ لطفاً توضیح دهید. آیا امکان تهیه Research Plan دارید!؟ بله سابقه کار دولتی؟ زمینه کار یا محل کار؟ مدت؟ خیر سابقه کار خصوصی؟ زمینه کار یا محل کار؟ مدت؟ خیر آیا سابقه کار مرتبط با نفت، گاز، پتروشیمی، هسته‌ای یا انرژی داشته اید؟ خیر آیا سابقه کار پژوهشگاهی داشتید؟ زمینه؟ محل؟ بله- پلیمر-دانشگاه شریف آیا سابقه کار مهندسی در زمینه‌هایی که تا حدودی حساس هستند داشته‌اید؟ خیر سابقه تدریس در دانشگاه به عنوان استاد؟ اگر بله فقط تدریس؟ یا همراه با تحقیق؟سابقه دستیار آموزشی یا پژوهشی؟ یا هردو؟ سایقه دستیار پژوهشی آیا در آمریکا فامیل دارید؟ چند نفر؟!نسبتشون با شما چیه! بله- پسرعمو آیا به ایالتی میرید که فامیلتون اونجا هستند؟! خیر از نظر فاصله... نزدیک ترین فامیل به شما در محل زندگی چقدر فاصله دارند؟! خیلی وضعیت نظام وظیفه تون چیه؟! اگر معافید نوع معافی رو مشخص کنید! سال گرفتن کارت پایان خدمت ، معافیت یا کفالت!؟ کجا خدمت کردید؟

رشته، گرایش و مقطع تحصیلی بعدی:مهندسی مکانیک، ندارد، دکترا
    زمینه تحقیقاتی آینده: مشخص نیست
    رشته و مقاطع قبلی: مهندسی مکانیک لیسانس، مهندسی مکانیک- تبدیل انرژی فوق
    نام دانشگاه‌های پیشین: امیرکبیر
    زمینه کاری در لیسانس:بایوگاز(امکان سنجی استفاده در مناطق روستایی کشور بوده)
    زمینه کاری در فوق لیسانس: صفحات فوتوولتائیک و مواد تغییر فاز دهنده
    علایق تحقیقاتی عنوان شده در سفارت و رزومه؟ در رزومه دانشگاه
    Renewable Energy: Solar Energy, Biomass Energy, Fuel Cells
    - Heat transfer
    - Energy Conversion and Energy Storage
    - Computational Fluid Dynamics
    - Power Plant
    بعضیاشو غلط کردم نوشتم!
    سال فارغ التحصیلی: اسفند 91
    زمینه تحقیق شما در ایران تئورتیکال بوده یا اکسپریمنتال؟در ایران تئورتیکال و اکسپریمنتال، در آمریکا مشخص نیست
    آیا فاند دارید؟ بله (تقریبا پارشیال) نوع فاند؟TA
    در صورت داشتن فاند TA آیا نوع آن مشخص شده است؟ فعلا یک ساله (منظور از نوع رو متوجه نشدم)
    فاند سال اول شما به چه صورت است؟ ، به صورت tuition برای دو ترم و stipend هم سالی 13000 تا تقریبا
    اگر فاند ندارید چه کسی هزینه شما رو میده؟! تقریبا 3200 تا فاندم کمه، یکی از دوستان مقیم آمریکا BS داده و در همون شهر زندگی می کنند (البته در صورت لزوم می تونم از ایران هم BS ببرم سفارت نشون بدم اما در I20 همین خورده)
    آیا استاد شما مشخص شده است؟ خیر
    تعداد کل مقالات کنفرانسی به زبان انگلیسی:1
    آیا مقالات شما به نوع به لیست تحقیقات حساس مرتبط می‌شود؟نمی دونم فک نکنم
    زمینه کاری مقالات شما به چه موضوعی مربوط می‌باشد؟ Phase change and energy storage (thermal)
    آیا مقالاتی مرتبط با شکست، نانو، پلیمر، کامپوزیت یا مواد دیگر داشتید... آیا کارتون مرتبط با سازه هست!؟؟ خیر
    آیا مقالاتی مرتبط با توربوماشین ها داشتید؟ خیر (درس توربوماشین رو در لیسانس پاس کردم)
    آیا مقالاتی مرتبط با FEM یا CFD داشتید؟ در رابطه با حل عددی بوده، یک مسئله رو به دو روش حل کردم که یکیش که نرم افزاری بود از Finite element method استفاده می کرد نرم افزار و در مقاله هم گفته شده
    .آیا مقالاتی در مورد دینامیک، ارتعاشات و کنترل داشتید؟ خیر
    آیا مقالاتی در مورد انرژی، نفت و گاز دارید؟ ذخیره انرژی گرمایی خورشید حسابه؟ اگه آره در همون یه مقاله به اینکه ازین روش ما میشه در ذخیره انرژی گرمایی استفاده کرد اشاره شده
    آیا در مقالات خود همکارانی که دارای سابقه تحقیقات حساس یا مربوط به سوالات بالا بوده باشند؟ دو تا از اساتید دانشگاه که کلا کارشون انرژی خورشیدیه بیشتر (نمی دونم چقد حساس محسوب میشن)
    آیا امکان تهیه Research Plan دارید!؟ بعید می دونم چون فعلا با هیچ استادی غیر از graduate advisor دپارتمان در ارتباط نیستم و اون هم ایرانیه هم کارش سیالاتی نفت و گازه برا همین من ازش RA نگرفتم اگه RP بده فک کنم تاثیر منفی داشته باشه حتی اگه بنویسه فعلا مشخص نیست استادش اما خطرناک نخواهد بود. درسته؟
    سابقه کار دولتی؟ زمینه کار یا محل کار؟ مدت؟ خیر
    سابقه کار خصوصی؟ زمینه کار یا محل کار؟ مدت؟ بله داشتم 6-7 ماه به صورت نیمه وقت، کارشناس تاسیسات مکانیک بودم (هم زمان با مدت تحصیلم بوده لازمه و یا میشه حذفش کنم از رزومه؟
    آیا سابقه کار مرتبط با نفت، گاز، پتروشیمی، هسته‌ای یا انرژی داشته اید؟ - فقط دو تا کارآموزی در شرکت نفت و یکی هم در یک شرکت مهندسی مشاور که پروژه های نفت و گازی هم انجام می داده بودم. در رزومه هم ذکر شده! چکار کنم اینا رو؟
    آیا سابقه کار پژوهشگاهی داشتید؟ زمینه؟ محل؟ خیر
    آیا سابقه کار مهندسی در زمینه‌هایی که تا حدودی حساس هستند داشته‌اید؟ خیر
    سابقه تدریس در دانشگاه به عنوان استاد؟ اگر بله فقط تدریس؟ یا همراه با تحقیق؟سابقه دستیار آموزشی یا پژوهشی؟ یا هردو؟ در دانشگاه خیر. تدریس خصوصی داشتم در رزومه هم ذکر شده، مشکل نداره که؟
    آیا در آمریکا فامیل دارید؟ چند نفر؟!نسبتشون با شما چیه! بله عمو و دخترش (که نمی دونم کجاس با دخترعموم در ارتباط نیستم اما ممکنه همون ایالتی باشه که من اونجا هم اپلای کرده بودم تصادفا، البته پذیرشم برای زمستان بود . هنوز تمدیدش نکردم)
    آیا به ایالتی میرید که فامیلتون اونجا هستند؟! بله عموم اونجا زندگی می کنه
    از نظر فاصله... نزدیک ترین فامیل به شما در محل زندگی چقدر فاصله دارند؟! همون شهره!
    وضعیت نظام وظیفه تون چیه؟! اگر معافید نوع معافی رو مشخص کنید! دختر
    لطفا پست بعدی رو هم بخونید.

چندتا نکته اضافه: من کلا دو جا اپلای کردم برای زمستون گذشته که یکیشو دیفر کردم. البته سالهای پیش وقتی فوق می خوندم اپلای کردم اما پذیرش نگرفتم. اینکه کم اپلای کردم و اونجا هم فامیل دارم دردسر میشه برام؟
    یه نکته دیگه اینکه من بیشتر پروژه های درسیمو تو رزومه نوشته بودم بعضیاش ممکنه بد به نظر بیاد مثل پروژه درس های نیروگاه و ترمودینامیک پیشرفته مثلا. اینا دردسره؟ من کلا الان زمینه کاریم بیشتر انتقال حرارته اما عناوین پروژه ها و درس ها یکیم غلط اندازه. منم که اون موقع نمی دونستم تو رزومه دانشگاه همه رو نوشتم. باید چیکار کنم؟ در ضمن من بعید می دونم بتونم job offer جور کنم. برای social tie نمی دونم باید چکار کنم. الان با این شرایط من کجا برم بهتره؟ (می دونم که جای بعضی از سوالات اینجا نیست اما برای اینکه از شرایطم کاملا مطلع باشید نوشتم. اگر اینجا امکانش نیست ممنون میشم در تاپیک مربوطه پاسخ بدید)

Junior Member

رشته، گرایش و مقطع تحصیلی بعدی :برق-مخابرات- Master
    زمینه تحقیقاتی آینده: معلوم نیست ولی تو رزومه نوشتم signal processing مخابرات سیستم

رشته و مقاطع قبلی: لیسانس برق-مخابرات

نام دانشگاه‌های پیشین: دانشگاه علم و صنعت

زمینه کاری در لیسانس Image reconstruction Compressed Sensing:

زمینه کاری در فوق لیسانس:

علایق تحقیقاتی عنوان شده در سفارت و رزومه؟Signal processing و مخابرات سیستم
    سال فارغ التحصیلی93:

زمینه تحقیق شما در ایران تئورتیکال بوده یا اکسپریمنتال؟زمینه تحقیق شما در آمریکا تئورتیکال می باشد یا اکسپریمنتال؟تئوریتیکال- معلوم نیست

آیا فاند دارید؟خیر

نوع فاند؟ :
    در صورت داشتن فاند TA آیا نوع آن مشخص شده است؟

فاند سال اول شما به چه صورت است

اگر فاند ندارید چه کسی هزینه شما رو میده؟! اگر به غیر از مادر پدر کسی هست نسبت رو مشخص کنید و بگید کجا زندگی می کنند! پدر ایران

آیا استاد شما مشخص شده است؟ به صورت دائم یا موقت؟استاد مشخص نیست. نامه پذیرش و فاند از طرف دانشگاه است
    خیر
    اصلیت استاد شما مربوط به کدام کشور است؟ا

منبع فاند شما از کجا تامین شده است؟

نوع سازمان؟

فاندهای استاد شما معمولاً از کجا تامین می شود؟

آیا تحقیقات استاد شما حساس می‌باشد؟

تعداد کل مقالات ژورنالی به زبان انگلیسی:مقاله ای ندارم

تعداد کل مقالات کنفرانسی به زبان انگلیسی:

تعداد کل مقالات ژورنالی به زبان فارسی:

تعداد کل مقالات کنفرانسی به زبان فارسی:

آیا مقالات شما به نوع به لیست تحقیقات حساس مرتبط می‌شود؟ لطفاً مشخص نمایید

زمینه کاری مقالات شما به چه موضوعی مربوط می‌باشد؟

آیا مقالاتی مرتبط با شکست، نانو، پلیمر، کامپوزیت یا مواد دیگر داشتید... آیا کارتون مرتبط با سازه هست!؟؟ لطفاً توضیح دهید.

آیا مقالاتی مرتبط با توربوماشین ها داشتید؟ لطفاً توضیح دهید. خیر

آیا مقالاتی مرتبط با FEM یا CFD داشتید؟ لطفاً توضیح بدهید؟خیر

.آیا مقالاتی در مورد دینامیک، ارتعاشات و کنترل داشتید؟ لطفاً توضیح دهیدخیر

آیا مقالاتی در مورد انرژی، نفت و گاز دارید؟ لطفاً توضیح دهید.

در صورت داشتن F2 ای که به سوالات بالا مرتبط می‌شود خلاصه توضیح دهید.

آیا در مقالات خود همکارانی که دارای سابقه تحقیقات حساس یا مربوط به سوالات بالا بوده باشند؟ لطفاً توضیح دهید.

آیا امکان تهیه Research Plan دارید!؟ امکانش خیلی کمه که بدن

سابقه کار دولتی؟ زمینه کار یا محل کار؟ مدت؟خیر

سابقه کار خصوصی؟ زمینه کار یا محل کار؟ مدت؟خیر

آیا سابقه کار مرتبط با نفت، گاز، پتروشیمی، هسته‌ای یا انرژی داشته اید؟خیر

آیا سابقه کار پژوهشگاهی داشتید؟ زمینه؟ محل؟ کارآموزی در مرکز تحقیقات مخابرات ایران بودم 3 ماه ،حوزه کاری : شبکه های کامپیوتری

آیا سابقه کار مهندسی در زمینه‌هایی که تا حدودی حساس هستند داشته‌اید؟

سابقه تدریس در دانشگاه به عنوان استاد؟ اگر بله فقط تدریس؟ یا همراه با تحقیق؟سابقه دستیار آموزشی یا پژوهشی؟ یا هردو؟فقط تدریس TA) (

آیا در آمریکا فامیل دارید؟ چند نفر؟!نسبتشون با شما چیه! بله یک نفر ، عمو

آیا به ایالتی میرید که فامیلتون اونجا هستند؟! بله

از نظر فاصله... نزدیک ترین فامیل به شما در محل زندگی چقدر فاصله دارند؟! تو همون شهر

وضعیت نظام وظیفه تون چیه؟! اگر معافید نوع معافی رو مشخص کنید! معافیت کفالت

سال گرفتن کارت پایان خدمت ، معافیت یا کفالت!؟

کجا خدمت کردید؟!
    کارت قدیم دارید یا جدید!

کسری خدمت دارید!؟

آمورشی کجا بودید؟!

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)