نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 198 از 460 نخستنخست ... 98148188189190191192193194195196197198199200201202203204205206207208248298 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,971 تا 1,980 , از مجموع 4597

موضوع: با شرایط من، کدام سفارت را برای انجام مصاحبه مناسب‌تر می دانید؟

Banned

پیش فرض پاسخ : با شرایط من، کدام سفارت را برای انجام مصاحبه مناسب‌تر می دانید؟

من فقط یک توضیح کوچولو به کاربر farshidrazmi بدم اگه استادتون از دانشگاه California State University, Fullerton هست حواستون باشه ایشون از Lockheed Martin Corporation گرنت داشته که جای فوق العاده خطرناک هست. چون فاند ندارید یک استاد امن دیگه ای را واسه سفارت مدنظر قرار بدید. چون واسه مستر می رید فکر نمی کنم RP الزامی باشه

ApplyAbroad Superstar Heisenberg7 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط firstsupernova نمایش پست ها
    در مورد پروژه لیسانس: تو این پروژه من روی یک از همین پرنده های کنترلی (که جدیدا بعضا ازشون تو تلویزیون برای فیلمبرداری استفاده میکنن، یک دوربین نصب کرده بودم (البته در سطح طراحی) و یک سری سنسور برای تشخیص آتش و فاصله تا موانع و یک همچین چیزهایی به این ترتیب مسئول و نگهبان بانک (به عنوان مثال) میتونست روی صندلی بشینه و اطراف رو سرک بکشه، همین!

در مورد سربازی: من بین لیسانس و فوق لیسانس رفتم خدمت، یعنی با مدرک لیسانس و درجم هم ستوان سوم بود
    نقل قول نوشته اصلی توسط firstsupernova نمایش پست ها
    البته لازم هست که یک مسئله ای رو هم اضافه کنم! موارد زیر به عنوان Research interests در رزومه بنده وجود داره:
    Interconnection Networks
    Network-on-Chips
    Chip multiprocessor
    Low Power Design
    Embedded Systems
    آیا این موضوع ها حساس و یا "تا حدودی حساس" هستند؟
    جناب Heisenberg7 ممنون میشم جواب پست قبلی منو با توجه به این زمینه های تحقیقاتی بدید. چون من واقعا موندم بین سفارتها!!!
    طفره نرو!! نوعش چی بود؟!

quadrotor بود؟!

سایز؟!

حتی در حد طراحی!

زمینه های انتخابی بعدی اصلاً حساس نیستند!
    NoC یه دونه تلفات 212 ای داده! ولی معلوم نیست چه چیزهای دیگه ای داشته طرف... یا استادش کی بوده در آمریکا!
    ویرایش توسط Heisenberg7 : April 21st, 2014 در ساعت 02:21 PM
    کمک فوری به کودک با مشکل قلبی اینجا. از جواب دادن سوالاتی که امکان مطرح شدن در فُرِم رو دارند... در پیام خصوصی معذورم!

نقل قول نوشته اصلی توسط felertishia88 نمایش پست ها
    خانم (من) آقا
    رشته، گرایش و مقطع تحصیلی بعدی PhD علوم کامپیوتر PhD علوم کامپیوتر
    زمینه تحقیقاتی آینده Algorithms & Complexity Image Processing & Vision
    فاند - فعلا نه.
    از ترم بعد امکان TA یا RA دارند.
    sponser پدر خودش

خانم (من) آقا
    سابقه کار پژوهشی فعالیت در آزمایشگاه ریاضی دانشگاه،برنامه نویسی موازی فعالیت در زمینه بهینه سازی نرم افزاری، گرافیکی

این هم اضافه کنم من قصد اپلای دوباره دارم و تاریخ ازدواجمون قراره قبل از رفتن جفتمون باشه.
    ما درحال حاضر 3 انتخاب داریم، ممکنه مشکلات و مزایای هر کدوم روبگید؟
    1- اقدام برای F2 که همراه ایشون برم
    2- اقدام برای F2 بعد از رفتن ایشون
    3- اقدام برای F1 بعد از رفتن ایشون
    میخوام بدونم گرفتن F2 و تبدیلش بهتره یا از اول اقدام برای F1؟
    ممنون میشم راهنماییم کنید
    سلام!

اول از همه! حتما! سابقه کار پژوهشی مرتبط با آزمایشگاه ریاضی رو حذف کنید!

در ضمن آماده باشید که آفیسر ازتون بپرسه که کارتون مرتبط با الگوریتم های رمز نگاری هست یا خیر... چون دیدم از ریاضی ها پرسیدند.... و گیر دادند که کارتون رمزنگاری میزنه!!

یه مقدار گشتم متاسفانه یه مشکلی تو سایت ایجاد شده بود که باعث شده من قدرت سرچم بیاد پایین... به مدیر سایت گفتم رفع کردن ولی چند هفته طولی میکشه که برطرف شه!! وگرنه پست دقیقش رو میدادم که طرف رشته ریاضی بوده و میرفته کامپیوتر و کارهای قبلیشم ریاضیات مدرن بوده بیشتر و آفیسر گیر داد کاربرد رمزنگاری داره کارات! البته یادمه کلیر شد! خلاص دقت کنید که بگید نه و کاربرد کارهامون در یک مورد دیگه است!

نکته دیگه این که اصلاً از خودتون BS ندید! از مادر پدراتون بدید!

در مورد کیس شماها من نظرم اینه که خانم ترمش رو defer کنه و به صورت F2 بره... اینطوری خیلی شانس بیشتره! همراه برید بهتره! و بگید فعلاً تصمیمی برای درس ندارید!

I-20 گرفتید؟! اگر I-20 گرفتید... میتونید بگید می خواستید هر دو F1 برید ولی الان میبینید که امکان پذیر نیست...همچین چیزی... چون ممکنه آفیسر تو سیستم بتونه ببینه که شما تا به حال I-20 برای F1 گرفتید یا خیر (منظورم خانم هست)

فرقی نمی کنه اونجا F1 کنید.. راحته و روال داره!

این طوری آفیسر هم گیر نمیده که این همه پول رو برای تحصیل از کجا میارید... و یا نگران مسئله غیر قانونی کار کردن و غیره هم نمیشه!
    کمک فوری به کودک با مشکل قلبی اینجا. از جواب دادن سوالاتی که امکان مطرح شدن در فُرِم رو دارند... در پیام خصوصی معذورم!

نقل قول نوشته اصلی توسط behnooshghaani نمایش پست ها
    رشته، گرایش و مقطع تحصیلی بعدی: Master of Science in Merchandising, Apparel, and Textiles
    فاند سال اول شما به چه صورت است؟
    ½ شهریه +4800$
    سفر خوبی رو براتون در دبی آرزومندم!

اگر BS میبرید حتماً به نام پدر یا مادر باشه!

اگر خواستید ریسک ریجکت رو صفر کنید برید آنکارا! از آنکار و دبی نظر شانس مالتی دارید...

نقل قول نوشته اصلی توسط samaneh71133 نمایش پست ها
    مرسی از جوابتون. اگه این پارشال فاند رو هم نداشتم آنکارا مناسب بود برام؟ یعنی امیدی هست واسه june بتونم از آنکارا وقت بگیرم؟
    بعله.. کلاً آنکارا سفارت خوبیه... من امید دارم بتونید بگیرید برای اوایل جون... وقت ها چند روز دیگه باز میشه و 24 ساعته هم پر میشه!

دوستانه که به هوای ویزای مالتیپل می خوان برن ایروان:

این رو بخونید!

دختر- ژئو فیزیک (زلزله)- با فاند- پی اچ دی. یه ماه دیگه بیاد بگیره چون اکسپایر میشه
    دختر- حقوق- مستر- پارشیال فاند- یه ماه دیگه بیاد بگیره که اکسپایر نشه
    وقتی افیسر گفته ماه دیگه بیا که اکسپایر نشه ویزا ... یعنی به 90 تا 120 روز تا ترم توجه کرده! یعنی به این دو نفر ویزای سینگل داده!

از ژئو فیزیک و حقوق غیر حساس تر داریم!!؟؟

پارسال ایروان به صنایع، کامپیوتر و عمران... کلی درجا مالتیپل داده بود!!! امسال ولی سیاست عوض شده... دقت کنید! همچنین به کیس های بدون فاند و پارشیال فاند بیشتر سخت میگیرن!

نقل قول نوشته اصلی توسط homayun.it نمایش پست ها
    رشته، گرایش و مقطع تحصیلی بعدی: PhD in Computer Science
    در صورت داشتن F2 ای که به سوالات بالا مرتبط می‌شود خلاصه توضیح دهید.خانمم هم باهام هست و می خوایم با هم اقدام کنیم. ایشون هم فوق لیسانس از شریف داره ولی فعلا پذیرش نداره. متاسفانه زمینه کاری خانومم امنیت شبکه های وایرلس بوده.
    سابقه کار دولتی؟ زمینه کار یا محل کار؟ مدت؟
    دارم ولی تو رزومه ام نمی یارم. تو یه شرکت نیمه دولتی به نام آپا که تو دانشگاه ست یک سال کار کردم ولی تو رزومه ام نمی آرم. متاسفانه تو رزومه ای که برای دانشگاه فرستادم اینو آوردم و تو اون رزومه قید کردم که رو یه پروژه ملی به نام "تشخیص و کلاس بندی ترافیک رمز شده" کار کردم!!!! نمی دونم چقدر این مساله تاثیر داره.

کجا خدمت کردید؟!پدافند ارتش. قرارگاه مرکزی خاتم الانبیا تو تهران
    چند تا سوال جانبی هم داشتم:
    1. به نظرتون اگر پرسیدن بگیم که خانمم هم قصد داره بعد از ورودمون به آمریکا درخواست پذیرش بده و اونجا ادامه تحصیل بده یا نگیم؟
    2. اینکه حوزه کاری خانمم امنیت شبکه های وایرلس و موضوع تز ارشدش بوده "ارائه یک روش جدید اشتراک کلید در شبکه های بی سیم موبایل" برامون درد سر می شه؟
    سلام... با توجه به حساسیت حتما برای خانمتون هم فرم رو پر کنید...

کلاً ایروان برای خودتون خوبه بد نیست... دبی و انکارا هم خوبند...

در مورد کار ایشون وقت خوندم نظر مید!

این آپا رو نیار... پس شماهایید که هیتلر شکن های ما رو از کار میندازید؟! ممنون واقعاً!!! :دی

در مورد ارتش پیشنهادم اینه که بگی 01 بودی... چون حالا گیر میدن خاتم الانبیا مال سپاهه....!!! بهونه دستشون نده!!

Junior Member

هایزنبرگ جان
    میشه لطف کنید جواب منو هم بدین. صفحه 199 شرایط خودم رو نوشتم

Junior Member

آقای هایزنبرگ عزیز لطفا جواب بنده رو هم بدید، خیلی خیلی ممنون پیشاپیش
    رشته، گرایش و مقطع تحصیلی بعدی:
    Industrial Engineering- PhD

زمینه تحقیقاتی آینده:
    بهینه سازی زنجیره تامین
    ...

نقل قول نوشته اصلی توسط erfan_zeinali نمایش پست ها
    سلام جناب هایزنبرگ عزیز.
    ممنون میشم راهنماییم کنی فقط نکته ای مه واسه کیس من فرق می کنه اینه که من دو رشته ای مهندسی مکانیک و مهندسی نفت هستم ولی برای مکانیک پذیرش گرفتم.
    لطفا راهنماییم کن که کجا وقت بگیرم و اینکه تو CV رشته دوم رو بیارم یا نه و اینکه کارنامه لاتین رو چیکار کنم توش نفت رو هم نوشه.
    رشته، گرایش و مقطع تحصیلی بعدی : مهندسی مکانیک, مکانیک سیالات, مستر
    نام دانشگاه‌های پیشین : دانشگاه شریف
    علایق تحقیقاتی عنوان شده در سفارت و رزومه؟CFD, Turbulent, Heat transfer
    سابقه تدریس در دانشگاه به عنوان استاد؟ اگر بله فقط تدریس؟ یا همراه با تحقیق؟سابقه دستیار آموزشی یا پژوهشی؟ یا هردو؟ دستیار استاد در دانشگاه بودم
    من توصیه ام به شما مخفی کردن مدرک نفتی هست... هیچ راهی داره که بتونید کارنامه ها رو جدا کنید؟!

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)