نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 2 از 460 نخستنخست 12345678910111252102 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 4597

موضوع: با شرایط من، کدام سفارت را برای انجام مصاحبه مناسب‌تر می دانید؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : با شرایط من، شما کدام سفارت را برای اخذ ویزا در سال 2013 گزینه مناسبتری میداني

دوستان کسی میتونه به من کمک کنه؟من یه سوال واسه گرفتن وقت سفارت از دبی با سیستم جدید دارم!اونجایی که نوشته هدف سفر را انتخاب کنید:توی قسمت ویزای دانشجویی اصلا گزینه ای واسه I-20 نیست.میشه بگید چی رو باید انتخاب کنم؟

گزینه ها اینه:

بازدیدکننده تبادلی(J1-J2)
    ویزای روزنامه نگاری (I)
    ویزای نافتا(TN/TD)

لطفا کمک کنید.

پیش فرض پاسخ : با شرایط من، شما کدام سفارت را برای اخذ ویزا در سال 2013 گزینه مناسبتری میداني

نقل قول نوشته اصلی توسط alireza_ghouti نمایش پست ها
    با سلام
    ممنون می شم به سوال من هم جواب بدین ققط خیلی سریع
    i20 من واسه دوره زبان از دانشگاه washington
    مدرک لیسانس مهندسی کامپیوتر نرم افزار و فوق لیسانس MBA
    سابقه سفر به استرالیا رو دارم
    کدوم کشور رو واسه مصاحبه انتخاب کنم؟
    برادر من مالزی هست و مایلم از اونجا اقدام کنم
    باز دوستان چی رو صلاح می دونن
    15 jun کلاس هام شروع می شن
    شهریه دوره هم به عهده خودمه
    یک چیزی که من می دونم چون شما قراره پول تحصیل را خودت
    بدی پس باید نامه گردش و موجودی حساب از بانک ایران ببری
    و تنها آنکارا و دوبی و شاید ارمنستان بانکهای ایران را خوب
    می شناسند. کلا ویزا گرفتن ریسک داره و هزارتا پارامتر که باید
    در نظر بگیری.

Junior Member

سلام دوستان

ممنون میشم راهنماییم کنید
    1.دانشگاه و مقطع پذیرش: دانشگاه NMSUرشته Computer Science ارشد
    2.فاند: احتمالا همه هزینه ها رو خودم باید بپردازم چون هنوز جواب فاندم نیومده
    3.تا به حال سفری به امریکا نداشته ام.

Junior Member

سلام

من هم یک کاربر جدید هستم و نمی دونم سوالمو باید کجا بپرسم.. من هم از کانادا و هم از امریکا فاند گرفتم و چون احتمال ریجکت شدن ویزا در هر صورت از امریکا هست می خوام هر دو جا برای ویزا درخواست بدم.. می خواستم بدونم مشکلی پیش نمیاد اگر این کارو کنم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط anhd نمایش پست ها
    سلام

من هم یک کاربر جدید هستم و نمی دونم سوالمو باید کجا بپرسم.. من هم از کانادا و هم از امریکا فاند گرفتم و چون احتمال ریجکت شدن ویزا در هر صورت از امریکا هست می خوام هر دو جا برای ویزا درخواست بدم.. می خواستم بدونم مشکلی پیش نمیاد اگر این کارو کنم؟
    نه دوست عزیز مشکلی نیست ما الان 5 ماهه منتظر ویزای کاناداییم و چون تا الان صادر نشده در کنارش داریم کارهای سفارت امریکا رو هم انجام میدیم کاش این کار رو 5 ماه پیش همزمان با میزای کانادا انجام میدادیم که احتمالا میرسیدم به ترم ژانویه 2013

Junior Member

سلام دوستان من دوشنبه پیش واسه مصاحبه ویزا توریستی به تنهایی رفتم آنکارا و رد شدم میخواستم بدونم که میتونم ایندفه از ایروان البته با خانمم و فرزندم اقدام کنم یا باید از همون انکارا دوباره با هم اقدام کنیم !
    در ضمن برادر خانمم آمریکا زندگی میکنه و افیسر هم بیشتر تاکید داشت چرا همسرتون اقدام نکرده واسه ویزا و مدارک هم کامل است !
    دبی نمیتونیم بریم !
    ممنون میشم اگه دوستان راهنمایی کنید !

Junior Member

سلام دوستان
    منم برای پستداک از امریکا پذیرش گرفتم ولی نمیدونم کجا برم برای گرفتن ویزا بهتره ؟
    کجا زودتر و بهتر جواب میدن و کمتر گیر میدن؟
    رشته تحصیلیم هوافضابوده ولی کارهام و پروژه هام مشکلدار نبوده الان هم برای دانشکده علوم دعوت شده ام.
    درضمن خانمم هم بارداره که نمیدونم اگه بفهمند مشکلی برای گرفتن ویزا پیش میاد یا نه و بهتره چیکارکنیم؟
    ( یه سوال دیگه اینکه J1 اقدام کنم یا H1B)؟
    ممنون

ApplyAbroad Hero abola آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Food Science & Technology - University of Otago

نقل قول نوشته اصلی توسط Mohsen912 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    منم برای پستداک از امریکا پذیرش گرفتم ولی نمیدونم کجا برم برای گرفتن ویزا بهتره ؟
    کجا زودتر و بهتر جواب میدن و کمتر گیر میدن؟
    رشته تحصیلیم هوافضابوده ولی کارهام و پروژه هام مشکلدار نبوده الان هم برای دانشکده علوم دعوت شده ام.
    درضمن خانمم هم بارداره که نمیدونم اگه بفهمند مشکلی برای گرفتن ویزا پیش میاد یا نه و بهتره چیکارکنیم؟
    ( یه سوال دیگه اینکه J1 اقدام کنم یا H1B)؟
    ممنون
    اگر بفهمند باردار هستند ویزا نمی دهند، در شرح مصاحبه ها مورد مشابه بوده است که باعث ریجکت ویزا دانشجویی شده است.
    CSQ: 15 Feb 2011 * F.F: 16 Feb 2011 * Update: 10 April 2013 * Medical : 18 Sep 2013 * Pass Request: 27 Oct 2013 * Landing: 29 Dec 2013

Junior Member

سلام دوستان

ممنون میشم راهنماییم کنید
    1.دانشگاه و مقطع پذیرش: دانشگاه NMSUرشته Computer Science ارشد
    2.فاند: احتمالا همه هزینه ها رو خودم باید بپردازم چون هنوز جواب فاندم نیومده
    3.تا به حال سفری به امریکا نداشته ام.

کدوم سفارت رو بهم پیشنهاد میکنید؟

Junior Member

سلام می خواستم بدونم آیا داشتن صرفاً شغل دولتی می تونه مانعی برای گرفتن ویزا باشه . من دبیر آموزش و پرورش هستم . آیا این می تونه مشکلی در گرفتن ویزای من ایجاد کنه ؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)