نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 246 از 460 نخستنخست ... 146196236237238239240241242243244245246247248249250251252253254255256296346 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,451 تا 2,460 , از مجموع 4597

موضوع: با شرایط من، کدام سفارت را برای انجام مصاحبه مناسب‌تر می دانید؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : با شرایط من، کدام سفارت را برای انجام مصاحبه مناسب‌تر می دانید؟

سلام Heisenberg عزیز
    کیس من از اکثر بچه‌های دیگه ساده تره، چون نه مقاله داشتم نه زمینهٔ تحقیقاتی‌، و نه در آینده رشتم تحقیقاتی‌ هست، و اینکه سربازی هم نرفتم، سابقه کار هم نداشتم....

رشته، گرایش و مقطع تحصیلی بعدی:
    Master of Fine Arts, Filmmaking . از یه مدرسه فیلم سازی که اکثر دانشجوهاش غیر آمریکایی هستن.

زمینه تحقیقاتی آینده: رشته کاملا عملی و بدون تزه

رشته و مقاطع قبلی: لیسانس مهندسی IT در ایران، در حال حاضر دانشجوی مستر رشته مدیا و فیلم ترم اول در قبرس ترک نشین.

نام دانشگاه‌های پیشین: لیسانس: سراسری زنجان --- فوق: Eastern Mediterannean University, قبرس ترک نشین (ترم اول)

معدل حدودی: لیسانس: ۱۴

زمینه کاری در لیسانس: -

زمینه کاری در فوق لیسانس: فیلمسازی

علایق تحقیقاتی عنوان شده رزومه و SOP؟ فیلمسازی

سال فارغ التحصیلی: لیسانس :۱۳۹۱، ۱ سال وقفه و شروع فوق :بهمن ۹۲

زمینه تحقیق در ایران تئورتیکال بوده یا اکسپریمنتال؟زمینه تحقیق شما در آمریکا تئورتیکال می باشد یا اکسپریمنتال؟ -

آیا فاند دارید؟ نوعش چیه؟ TA.. RA... Scholarship.. Full.. Partial? ندارم (فعلا)

فاند سال اول شما به چه صورت است؟ ندارم (فعلا)

اگر فاند ندارید چه کسی هزینه شما رو میده؟! اگر به غیر از مادر پدر کسی هست نسبت رو مشخص کنید و بگید کجا زندگی می کنند!
    هزینه سال اول: Bank Statement از حساب خودم در ایران + Bank Statement از حساب پدرم.
    هزینه سال دوم:‌نامه ساپورت و برگ در آمد از محل کار پسر خاله پدرم ساکن کالیفورنیا (دانشگاه من در نیویورک) و برگ در آمد از محل کار پدرم

=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=
    آیا استاد شما مشخص شده است؟ به صورت دائم یا موقت؟ استاد ندارم، رشته غیر تحقیقاتیه

تعداد کل مقالات ژورنالی به زبان انگلیسی: -

تعداد کل مقالات کنفرانسی به زبان انگلیسی: -

تعداد کل مقالات ژورنالی به زبان فارسی: -

تعداد کل مقالات کنفرانسی به زبان فارسی: -

آیا مقالاتی مرتبط با توربوماشین ها داشتید؟ لطفاً توضیح دهید. -

آیا مقالاتی مرتبط با FEM یا CFD داشتید؟ لطفاً توضیح بدهید؟ -

.آیا مقالاتی در مورد دینامیک، ارتعاشات و کنترل داشتید؟ لطفاً توضیح دهید -

آیا مقالاتی در مورد انرژی، نفت و گاز دارید؟ لطفاً توضیح دهید. -

آیا زمینه کاری آینده شما به این موضوعات که گفتم ربط داره؟! -

آیا امکان تهیه Research Plan دارید!؟ -

در صورت داشتن F2 ای که به سوالات بالا مرتبط می‌شود خلاصه توضیح دهید.
    -

=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=

سابقه کار دولتی؟ زمینه کار یا محل کار؟ مدت؟
    -

سابقه کار خصوصی؟ زمینه کار یا محل کار؟ مدت؟ تدریس خصوصی عکاسی و زبان انگلیسی، پراکنده (خارج از سازمان و موسسات آموزشی)

آیا سابقه کار مرتبط با نفت، گاز، پتروشیمی، هسته‌ای یا انرژی داشته اید؟ -

آیا سابقه کار پژوهشگاهی داشتید؟ زمینه؟ محل؟ -

کار آموزی کجا بودید؟! کار آموزی لیسانس: شرکت گاز زنجان (میتونم از رزومم حذفش کنم چون هیچ تاثیر مثبتی رو رشته آیندم نداره)

آیا سابقه کار مهندسی در زمینه‌هایی که تا حدودی حساس هستند داشته‌اید؟ -

سابقه تدریس در دانشگاه به عنوان استاد؟ اگر بله فقط تدریس؟ یا همراه با تحقیق؟سابقه دستیار آموزشی یا پژوهشی؟ یا هردو؟ -

=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=

آیا در آمریکا فامیل دارید؟ چند نفر؟!نسبتشون با شما چیه!
    نزدیک ترین فامیلها : ۲ تا از پسر خاله های پدرم، یکی کالیفورنیا یکی تگزاس. فامیل دور هم چند تایی داریم.

آیا به ایالتی میرید که فامیلتون اونجا هستند؟! نه

از نظر فاصله... نزدیک ترین فامیل به شما در محل زندگی چقدر فاصله دارند؟! نیو یورک - تگزاس

=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=

وضعیت نظام وظیفه تون چیه؟! اگر معافید نوع معافی رو مشخص کنید!
    معافی تحصیلی

سال گرفتن کارت پایان خدمت ، معافیت یا کفالت!؟ -

کارت قدیم دارید یا جدید! -

کجا خدمت کردید؟!
    آمورشی کجا بودید؟! -

حتماً دقیق بگید که موقع رفتن به خدمت میزان تحصیلات چی بوده و درجه دریافتی چی بوده در خدمت؟! -

کسری خدمت دارید!؟ نوعش و میزانش؟ -

=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=

سابقه ریجکت دارید؟! اگر دارید توضیح بدید.. بند.. دلیل... شرایطتون؟ و این که آیا شرایطتون تغییر کرده یا نه!
    نداشتم

کلاً چه نقطه تاریکی از نظر خودتون تو پرونده دارید!؟
    ۱. فاند ندارم
    ۲.مقصدم دانشگاه فوق معتبر و ممتازی نیست، یه مدرسه فیلم سازیه
    ۳.اینکه چطور آفیسر رو توجیه کنم که چرا الان مستر می خونم تو قبرس و چرا اگه ویزا بگیرم اینجا رو ول می کنم نصفه نیمه! (دلیل واقعی اومدن به قبرس: فرار از سربازی با گرفتن معافی تحصیلی)

=-=-==-=-=-=-=-=-=-=

تاریخ I-20 شما کی هست؟!
    قراره تو همین هفته صادر بشه، شروع کلاس:‌ Sept2014

نامه Late Arrival میده دانشگاه یا نه؟!
    نمی دونم!

کی میتونید برید سفارت!؟
    به محض دریافت I-20 وقت مصاحبه می گیرم.

خودتون سفارت خاصی مد نظرتونه؟!
    آنکارا (۱. از لحاظ فاصله کم و آشنایی با قبرس ۲.جو مثبت نسبت به آنکارا)... ولی با توجه به فاصله زمانی خیلی کم بین اولین وقت آنکارا و شروع کلاسهام ریسکیه!

ApplyAbroad Superstar Heisenberg7 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط ebyousefi نمایش پست ها
    رشته، گرایش و مقطع تحصیلی بعدی: لیسانس علوم کامپیوتر
    اگر فاند ندارید چه کسی هزینه شما رو میده؟! اگر به غیر از مادر پدر کسی هست نسبت رو مشخص کنید و بگید کجا زندگی می کنند! خودم بانک استیتمنت 70 هزار دلاری دارم
    فقط آنکارا!

حتما بنک استیتمنت رو به نام پدر یا مادر بکنند!
    کمک فوری به کودک با مشکل قلبی اینجا. از جواب دادن سوالاتی که امکان مطرح شدن در فُرِم رو دارند... در پیام خصوصی معذورم!

نقل قول نوشته اصلی توسط Mohandese نمایش پست ها
    رشته، گرایش و مقطع تحصیلی بعدی: PhD Environmental science and engineering
    زمینه تحقیقاتی آینده: هنوز معلوم نیست اما زمینه تحقیقاتی waste water treatment بوده
    زمینه کاری در لیسانس: Feasibility study on large scale bio fluid production from micro algae in Iran.
    زمینه کاری در فوق لیسانس:
    Investigation of effective parameters on membrane fouling in membrane
    biological systems treating municipal waste wate
    r.
    در صورت داشتن F2 ای که به سوالات بالا مرتبط می‌شود خلاصه توضیح دهید. همسرم مهندس نفت هستن، لیسانس و ارشد و دو سال سابقه کار در پتروپارس دارن ولی مقاله ای ندارن. پسر 5 ماهه ام رو هم می خوام ببرم.
    کلاً چه نقطه تاریکی از نظر خودتون تو پرونده دارید!؟ شوهرم رشته اش نفت هست و سابقه کار در پتروپارس داره.
    نمی دونم اینکه من سابقه کار ندارم خوبه یا بد.( خوبه که ی سابقه کار جعلی با خودم ببرم و در فرم DS ام سابقه کار رو خالی نذارم؟)
    کی میتونید برید سفارت!؟ ما برای 20 می از دبی وقت گرفتیم، به نظرتون انتخابمون خوب بوده؟
    اینکه سابقه کار ندارید خوبه! با توجه به این که فول فاند هستید مشلکی نیست و ویزای اولیه رو میگرید! تو DS-160 هم سابقه کار رو خالی بزارید

?BS هم که اگر فول فاندید و در DS-160 نگفته که چیزی باید ببرید از خودتون تو بند های 8.C و 8.A که چیزی نمیخواد ببرید!

در مورد زمینه کاری waste water باید بگم... که یکم حساسه و جدیداً گیر هایی میدن! اخیرا ًدوستی که کارش یه نوع کاتالیست نوری بود اگر اشتباه نکنم... رشد از دبی... کلا مورد دیگه نداشت!

دوستای دیگه ای هم بودند که آفیسر گیر داده بوده و سوال پیچ کرده بوده!

خلاصه سعی کنید زمینه های موادیش رو ضعیف کنید!

من کلا دبی رو از نظر کلیرنسی به بچه های شیمی خیلی پیشنهاد نمی کنم... ولی چون مقاله ندارید اگر بتونید رزومه رو غیر حساس بدید و مسائل موادیش رو کم کنید مشکلی نمیبینم!
    کمک فوری به کودک با مشکل قلبی اینجا. از جواب دادن سوالاتی که امکان مطرح شدن در فُرِم رو دارند... در پیام خصوصی معذورم!

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

هایزنبرگ عزیز این پست هم لطف میکنید جواب بدین #2473

نقل قول نوشته اصلی توسط ahvandd نمایش پست ها
    رشته، گرایش و مقطع تحصیلی بعدی: برق قدرت، دکترا
    منبع فاند شما از کجا تامین شده است؟ نیروی دریایی آمریکا (ONR)
    فاندهای استاد شما معمولاً از کجا تامین می شود؟ دو سه تا فاند نظامی داره (NASA, Boeing) بقیه معمولین.
    آیا امکان تهیه Research Plan دارید!؟ بله استاد گفته به هیچ زمینه یا تکنولوژی حساسی دسترسی نخواهی داشت. به خودم گفته یه RP جنرال و امن بنویس من برات تو سربرگ رسمی امضا می زنم.
    کجا خدمت کردید؟! آمورشی کجا بودید؟! فقط 40 روز آموزشی خاتمالانبیای سپاه تو کرج بودم.
    سلام

اول از همه چون ستوان دوم هستی حتماً تو DS-160 و مصاحبه با خیال راحت بگو که ارتش بودی وگرنه مثل آب خوردن اگر بگی سپاه با 306 در کلیرنس بعد از چندین ماه رد میشی!

در مورد منبع فاندینگ باید بگم که خیلی خیلی خطریه! تنها راه شما اینه که یا بدون فاند... یا با فاند TA/Scholarship/Fellowship بری و اسمی از استاد نبری... وگرنه احتمال ریجکت خیلی خیلی خفن بالاست!!! از ما گفتن بود!

به نظر من ترکیه بهتر از ایروانه برای کیس شما و بد ترین جا دبی هست!

نقل قول نوشته اصلی توسط vsphere نمایش پست ها
    رشته، گرایش و مقطع تحصیلی بعدی: MS Computer Science
    زمینه تحقیقاتی آینده: Big Data
    نام دانشگاه‌های پیشین: پیام نور دماوند
    معدل حدودی: 14.83
    آیا فاند دارید؟ نوعش چیه؟ TA.. RA... Scholarship.. Full.. Partial? خیر فقط سال دوم کار میدن وتا پیدا کار میتونم شهریه رو پرداخت نکنم
    شما متاسفانه چون دانشگاه پایینی داشتید و معدلتون معمولیه کمی خطریه کیستون

بین انکارا و دبی اقدام کنید

اگر به دانشگاه و معدل گیر نده آنکارا شانستون خوبه!

دبی هم خوبیش اینه که ریز نمره نمیبینه!

یکم کیستون خطریه تو مصاحبه....

به نظر من اگر بتونید یه جوری یه نامه مثبت از یه استاد اضافه کنید خیلی قوی تر میشه!

نقل قول نوشته اصلی توسط farh نمایش پست ها
    رشته و مقطع تحصیلی بعدی:زمینه تحقیقاتی آینده: Phd in Rehabilitation Sciences
    آیا فاند دارید؟ tuition waiver_3 quarters
    آیا در آمریکا فامیل دارید؟ چند نفر؟!نسبتشون با شما چیه؟ بله، 3تا عمو + عموزاده
    آیا به ایالتی میرید که فامیلتون اونجا هستند؟ بله!

از نظر فاصله... نزدیک ترین فامیل به شما در محل زندگی چقدر فاصله دارند؟ در همان شهر!
    دختر/مجرد/فعلا فاند ندارم ولی امیدوار و خوشبین به گرفتن استیپند در ترم دوم
    سلام

استایپند درسته نه استیپند!

ببین برو آنکارا ... و مطمئن باش به ترمت میرسی اگر تا وسط جولای بری.... من خیلی احتمال مالتی هم میدم

فقط دقت کن که دلایل خیلی خیلی موجه برای انتخاب دانشگاه داشته باشی چون احتمال داره که گیر بدن و فکر کنند رفتن به پیش عمو انگیزه اصلی شما هست

نقل قول نوشته اصلی توسط hejazi2121 نمایش پست ها
    لطف کنید با توجه به شرایط من بهترین سفارت رو به بنده معرفی کنید.
    1-Mechanical Engineering M.S
    2-موتورهای جت
    3-لیسانس مهندسی مکانیک(طراحی جامدات)
    4-دانشگاه آزاد اسلامی واحد خمینی شهر
    5- //////
    6- //////
    7- Propulsion/Combustion
    8- 1392
    9- در آمریکا زمینه تحقیقاتی بیشتر theoretical هست
    10- خیر
    11- /////
    12- /////
    13- /////
    14- خودم هزینه را تامین می کنم
    15- خیر
    16- /////
    17- تامین هزینه شخصی
    18- ///
    19- ///
    20- ///
    21- ///
    22- ///
    23- ///
    24- ///
    25- ///
    26- ///
    27- ///
    28- ///
    29- ///
    30- پایان نامه کارشناسی در مورد ارتعاشات ارابه فرود یک هواپیمای کوچک آموزشی بوده است
    31- ///
    32- ///
    33- ///
    34- ///
    35- چهار سال سابقه کار در فرودگاه تا کنون به عنوان آتش نشان فرودگاهی(با مدرک قابل تائید توسط دانشکده هواپیمایی)
    36- خیر
    37- خیر
    38- خیر
    39- خیر
    40- خیر
    41- خیر
    42- خیر
    43- ///
    44- پایان خدمت
    45- 88/6/1
    46- سپاه
    47- کارت قدیم را دادم برای تعویض(در حال حاضر کارت ندارم)
    48- خیر
    49- کرمانشاه

درست جلو خودش پر کنید... :دی من چه گناهی کردم که باید وقت بزارم :دی

پیش فرض پاسخ : با شرایط من، شما کدام سفارت را برای اخذ ویزا در سال 2013 گزینه مناسبتری میداني

نقل قول نوشته اصلی توسط majid1999 نمایش پست ها
    رشته، گرایش و مقطع تحصیلی بعدی: دکترای مهندسی برق- مخابرات
    در رزومه ی دانشگاه:
    - رمزنگاری، امنیت شبکه
    - پنهان نگاری
    منبع فاند شما از کجا تامین شده است؟ نمی دونم!
    سابقه کار دولتی؟ زمینه کار یا محل کار؟ مدت؟ شرکت وابسته به س، n سال، cryptography (البته من پارت تایم بودم و این سابقه کار رو نه تو رزومه ی دانشگاه و نه سفارت نگفتم و نخواهم گفت)
    آیا سابقه کار مهندسی در زمینه‌هایی که تا حدودی حساس هستند داشته‌اید؟ رمزنگاری، پنهان نگاری (اینها رو تو رزومه ی سفارت نخواهم گفت)
    کسری خدمت دارید!؟ بله- 10 ماه با ص.. ایر.. (که اینو به این شکل نمی گم. عنوان پروژه رو عوض می کنم و میگم که با پلیس بوده)
    و همچنین احتمالا نمی تونم بگم نیروی انتطامی بودم، چون لباس پلنگی تصویر روی کارت معلومه.
    سابقه کار رو نمی دونم بگم تو یه موسسه ی کلاس خصوصی بودم یا مثل SOP دانشگاه، بگم تو یه شرکت مخابراتی (با اسم من درآوردی) کار می کردم؟

L
    سلام

خوبه که حواستون جمعه م مطمن هستم که سوتی نمیدید

سابقه کار رو هم حواستون باشه یه نخود سیاه بزارید تو مدارکتون که چیزی از توش در نیاد!

میمونه دو مورد...

1. صفحه استاد آیندتون رو برام پیام خصوصی کنید!

2. در مورد کارت... عکس س معلومه؟! به نظرم پلیس بهترینشه برای کیستون... یا ارتش رو هم میتونی بگی معاف از رزم بودی و بهت ستوان سه دادند!!! مشکل کارت رو میشه با المثنی حل کرد... میتونید برید درخواست المثنی بدید که با عکس شخصی گویا صادر می کنند.... به نظرم این شانستون رو بالاتر میبره!

منتظرم!

نقل قول نوشته اصلی توسط monaH نمایش پست ها
    رشته، گرایش و مقطع تحصیلی بعدی:
    دکترای شیمی محض

اگر بحث های موادی ندارید برای شما دبی عالیه
    تا میتونید موارد موادی رو حذف کنید و برید دبی

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)