نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 296 از 460 نخستنخست ... 196246286287288289290291292293294295296297298299300301302303304305306346396 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,951 تا 2,960 , از مجموع 4597

موضوع: با شرایط من، کدام سفارت را برای انجام مصاحبه مناسب‌تر می دانید؟

ApplyAbroad Superstar amir110 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : با شرایط من، کدام سفارت را برای انجام مصاحبه مناسب‌تر می دانید؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi626 نمایش پست ها
    دوستان عزیز سلام
    کیسیو که میخام مطرح بکنم و راجع بهش از شما راهنمایی بگیرم یکمی خاصه (نادر هم هست)، واقعاَ ممنون میشم کمکم بکنین.
    میخام برای دادن امتحان USMLE STEP 2CS به آمریکا برم و در حال حاضر دارم برای امتحان USMLE STEP 2CK (که در کشورهای همسایه مخصوصاَ امارات-دبی برگزار میشه) خودمو آماده میکنم تا بتونم در ماه MARCH امتحان بدم و همون موقع هم برای گرفتن وقت و مصاحبه ویزا اقدام بکنم تا اینطوری بتونم در طی یک سفر دو کارو انجام بدم (البته اصراری روش ندارم و اگه مطمئن بشم مشکلی ندارم این دو کارو طی دو سفر انجام بدم). وقتی میرم سفارت عملاَ فقط STEP 2CK رو امتحان دادم که نمرشم هنوز آماده نشده و STEP 1 رو هم امتحان ندادم! 1 مورد دیدم (در ارمنستان)، 1 مورد هم شنیدم (در دبی) که افیسر خواسته که هر دو نمره STEP 1 و STEP 2 CK آماده بشه تا ویزا بده. سئوالم این هستش:
    1- افیسر یکجور حق قانونی داره به این کیس ویزا نده یا سلیقه ای بوده؟
    2- کسی تا الان این کارو کرده یا اطلاعاتی داره در این زمینه؟

توضیح بدم که میتونم STEP 1 رو هم امتحان بدم بدش با خیال راحت برم سفارت اما اگه بتونم الان برم آمریکا امتحان بدم عملاَ 2 ماه از نظر زمانی جلو میفتم برای رسیدن به مچینگ!

ممنون
    من فقط اینو خدمت شما عرض کنم که آفیسر هر تصمیمی دلش بخواد میتونه بگیره.هر تصمیمی.
    هر چی اینجا می نویسم نظر شخصیه و قابل تعمیم نیست

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    IT Engineering-Economics

سلام دوستان
    من این سوالو از طرف یکی از دوستام میکنم. ممنون میشم اگه کسی تجربه و
    اطلاع و بصیرتی داره راهنمایی کنه. این دوست من یکم کارای آی 20 ش طول
    کشید هفته دیگه میخاد بره مصاحبه. حالا بین ایروان دبی از لحاظ زمانی
    کدوم بهتره؟ یعنی کلیر شدن کدوم سریعتره؟ شرایطش هم اینه: دختر، بی فاند،
    بدون سابقه کار، مستر بیولوژی. در ضمن آیا از لحاظ مولتیپل دادن دو تا
    سفارت با هم تفاوتی داشتن امسال؟
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط amirot نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من این سوالو از طرف یکی از دوستام میکنم. ممنون میشم اگه کسی تجربه و
    اطلاع و بصیرتی داره راهنمایی کنه. این دوست من یکم کارای آی 20 ش طول
    کشید هفته دیگه میخاد بره مصاحبه. حالا بین ایروان دبی از لحاظ زمانی
    کدوم بهتره؟ یعنی کلیر شدن کدوم سریعتره؟ شرایطش هم اینه: دختر، بی فاند،
    بدون سابقه کار، مستر بیولوژی. در ضمن آیا از لحاظ مولتیپل دادن دو تا
    سفارت با هم تفاوتی داشتن امسال؟
    ممنون
    خب کلیرنس دبی کوتاهتره و در ضمن فاند نداشتنش براش توی ایروان دردسرساز میشه.
    مولتی خیلی فرق ندارن ولی باز هم ایروان بیشتر مولتی میده.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    IT Engineering-Economics

نقل قول نوشته اصلی توسط amir110 نمایش پست ها
    خب کلیرنس دبی کوتاهتره و در ضمن فاند نداشتنش براش توی ایروان دردسرساز میشه.
    مولتی خیلی فرق ندارن ولی باز هم ایروان بیشتر مولتی میده.
    ممنون از پاسخ سریعتون فقط این که میگید نداشتن فاند از ایروان دردسرسازرو نمونه های عینی هم دیدید براش؟ من این قضیه تو این فروم چن جا خوندم ولی الان که بیست صفحه آخر تجربیات بچه ها مال امسال از ایروانو خوندم دیدم بر اساس تجربیاتی که اونجا هست چنین چیزی خیلی احساس نمیشه: تعداد قابل توجهی بودن که گفته بودن بدون فاند ویزا گرفتن و اونهایی هم که بدون فاند رد شده بودن به همشون یه گیری به BS شون داده بود نه اینکه صرفا به خاطر بی فاندی رد کنه.

نقل قول نوشته اصلی توسط amirot نمایش پست ها
    ممنون از پاسخ سریعتون فقط این که میگید نداشتن فاند از ایروان دردسرسازرو نمونه های عینی هم دیدید براش؟ من این قضیه تو این فروم چن جا خوندم ولی الان که بیست صفحه آخر تجربیات بچه ها مال امسال از ایروانو خوندم دیدم بر اساس تجربیاتی که اونجا هست چنین چیزی خیلی احساس نمیشه: تعداد قابل توجهی بودن که گفته بودن بدون فاند ویزا گرفتن و اونهایی هم که بدون فاند رد شده بودن به همشون یه گیری به BS شون داده بود نه اینکه صرفا به خاطر بی فاندی رد کنه.
    دوست عزیز پارسال که این اتفاق زیاد افتاده ولی امسال من تاپیک ایروان رو پی گیری نکردم.من در کل خودم دبی رو بعد از آنکارا بهتر میدونم ولی باز هم هر کسی صلاح خودش رو بهتر میدونه.ایروان بیشتر الکی گیر میده و رد میکنه. یه نگاهی به جدول دو سال اخیر ایروان بندازین و ببینین تعداد کسانی که بدون فاند بودن و رفتن اونجا خیلی کم اند به نسبت جاهای دیگه،در ضمن اکثر ریجکتی ها بی فاند بودن (حالا نه اینکه حتما بخاطر فاند رد شده باشن).

دوستاي خوب. من اپريل 2013 تا الان پرونده م در حال بررسيه در دبي.
    هيچ جوابي هم نميدن. داره ميشه 16ماه! ميخوام کنسل کنم و برم آنکارا.
    کسايي که تجربه اي دارن ميشه من رو راهنمايي کنن؟
    ممنون

سلام. من یک بار از ایروان ریجکت شدم و دفعه دوم به فاصله ۳ هفته از انکارا زیجکت شدم با بند ۲۱۴b.
    رشتم عمرانه و واسه ارشد پذیرش بدون فاند گرفتم. حقیقتا شرایطمو به هر کی میگم تعجب میکنه چرا منو ریجکت کردن. در حال حاظر مجبور به دیفر کردنه دانشگاهم هستم. اگه میشه یه نفر کمکی کنه که چه باید بکنم؟
    اینذفعه یعنی ۲۳ جولای که از انکارا زیجکت شدم کلا ۳ تا سوال بیشتر نپرسید که چی میخای بخونیا تو ایران چه میکردیو کی میخاد ساپوزتت کنه.
    همین.....

نقل قول نوشته اصلی توسط navidyaraghi نمایش پست ها
    سلام. من یک بار از ایروان ریجکت شدم و دفعه دوم به فاصله ۳ هفته از انکارا زیجکت شدم با بند ۲۱۴b.
    رشتم عمرانه و واسه ارشد پذیرش بدون فاند گرفتم. حقیقتا شرایطمو به هر کی میگم تعجب میکنه چرا منو ریجکت کردن. در حال حاظر مجبور به دیفر کردنه دانشگاهم هستم. اگه میشه یه نفر کمکی کنه که چه باید بکنم؟
    اینذفعه یعنی ۲۳ جولای که از انکارا زیجکت شدم کلا ۳ تا سوال بیشتر نپرسید که چی میخای بخونیا تو ایران چه میکردیو کی میخاد ساپوزتت کنه.
    همین.....
    خب چطور متوجه شدی که با 214بی ریجکت شدی؟شرایطت چیه؟دانشگاهت؟خدمتت؟تای؟گپ ؟و.....

Junior Member

دوستان سلام، من شرایطم اینه:
    پذیرش دکترا مدیریت،فول فاند،دانشگاه رنکینگ زیر صد،فاصله ۴سال بین فوق و دکترا، برای سربازی هم تدریس میکردم و سابقه کار تدریس و شرکت خصوصی دارم.
    بنظرتون کدوم سفارت بهتره؟ میدونم زیاد وقتی ندارم اما بهرحال شانسم رو امتحان میکنم ببینم خدا چی میخواد. ممنون میشم برای انتخاب سفارت کمک کنید.

سلام بر دوستان. ممنون میشم راهنماییم کنید.

رشته، گرایش و مقطع تحصیلی بعدی: مکانیک-دکترا

زمینه تحقیقاتی آینده:نا مشخص- ولی احتمالا همون CFD

رشته و مقاطع قبلی: لیسانس مکانیک، ارشد هوافضا آیرودینامیک

نام دانشگاه‌های پیشین: علم و صنعت

زمینه کاری در لیسانس: کاویتاسیون در انژکتور خودرو

زمینه کاری در فوق لیسانس: بهینه سازی و کاهش نویز تولیدی (که باعث اذیت مردم می شود) در توربین های بادی کوچک

علایق تحقیقاتی عنوان شده در سفارت و رزومه؟انرژی نو- مکانیک سیالات- CFD

سال فارغ التحصیلی:92

زمینه تحقیق شما در ایران تئورتیکال بوده یا اکسپریمنتال؟زمینه تحقیق شما در آمریکا تئورتیکال می باشد یا اکسپریمنتال؟ تئورتیکال-تئورتیکال

آیا فاند دارید؟بله TA

نوع فاند؟ ) (TA, RA, Scholarship, Full or Partial

در صورت داشتن فاند TA آیا نوع آن مشخص شده است؟ نه

فاند سال اول شما به چه صورت است؟

اگر فاند ندارید چه کسی هزینه شما رو میده؟! اگر به غیر از مادر پدر کسی هست نسبت رو مشخص کنید و بگید کجا زندگی می کنند!

آیا استاد شما مشخص شده است؟ به صورت دائم یا موقت؟نه

اصلیت استاد شما مربوط به کدام کشور است؟ -

منبع فاند شما از کجا تامین شده است؟state-funded GA position

نوع سازمان؟

فاندهای استاد شما معمولاً از کجا تامین می شود؟-

آیا تحقیقات استاد شما حساس می‌باشد؟

تعداد کل مقالات ژورنالی به زبان انگلیسی:سابمیت 2که ریوایز خوردند

تعداد کل مقالات کنفرانسی به زبان انگلیسی:

تعداد کل مقالات ژورنالی به زبان فارسی:

تعداد کل مقالات کنفرانسی به زبان فارسی:

آیا مقالات شما به نوع به لیست تحقیقات حساس مرتبط می‌شود؟ لطفاً مشخص نمایید

زمینه کاری مقالات شما به چه موضوعی مربوط می‌باشد؟ یکی کاویتاسیون در انژکتور و دیگری نویز در توربین بادی (که ریوازشده ی مقاله توربین باد رو استادم دیروز سابمیت کرده)

آیا مقالاتی مرتبط با شکست، نانو، پلیمر، کامپوزیت یا مواد دیگر داشتید... آیا کارتون مرتبط با سازه هست!؟؟ لطفاً توضیح دهید. نه

آیا مقالاتی مرتبط با توربوماشین ها داشتید؟ لطفاً توضیح دهید. همان نویز در پره توربین بادی (البته درس هم با عنوان توربوماشین و low speed aerodynamics پاس کرده ام)

آیا مقالاتی مرتبط با FEM یا CFD داشتید؟ لطفاً توضیح بدهید؟ بله مقاله کاویتاسیون و بخشی از توربین بادی رو با فلوئنت انجام دادم

.آیا مقالاتی در مورد دینامیک، ارتعاشات و کنترل داشتید؟ لطفاً توضیح دهید: نه

آیا مقالاتی در مورد انرژی، نفت و گاز دارید؟ لطفاً توضیح دهید.نه

در صورت داشتن F2 ای که به سوالات بالا مرتبط می‌شود خلاصه توضیح دهید.

آیا در مقالات خود همکارانی که دارای سابقه تحقیقات حساس یا مربوط به سوالات بالا بوده باشند؟ لطفاً توضیح دهید. نه

آیا امکان تهیه Research Plan دارید!؟ فکر کنم بتونم بگیرم از Graduate Coordinator

سابقه کار دولتی؟ زمینه کار یا محل کار؟ مدت؟ نه

سابقه کار خصوصی؟ زمینه کار یا محل کار؟ مدت؟ نه

آیا سابقه کار مرتبط با نفت، گاز، پتروشیمی، هسته‌ای یا انرژی داشته اید؟ نه

آیا سابقه کار پژوهشگاهی داشتید؟ زمینه؟ محل؟نه

آیا سابقه کار مهندسی در زمینه‌هایی که تا حدودی حساس هستند داشته‌اید؟نه

سابقه تدریس در دانشگاه به عنوان استاد؟ اگر بله فقط تدریس؟ یا همراه با تحقیق؟سابقه دستیار آموزشی یا پژوهشی؟ یا هردو؟ برا 2 درس TA بودم البته از رزومم پاک می کنم

آیا در آمریکا فامیل دارید؟ چند نفر؟!نسبتشون با شما چیه! نه

آیا به ایالتی میرید که فامیلتون اونجا هستند؟!نه

از نظر فاصله... نزدیک ترین فامیل به شما در محل زندگی چقدر فاصله دارند؟!

وضعیت نظام وظیفه تون چیه؟! اگر معافید نوع معافی رو مشخص کنید! سربازی نرفته ام

سال گرفتن کارت پایان خدمت ، معافیت یا کفالت!؟

کجا خدمت کردید؟!

کارت قدیم دارید یا جدید!

کسری خدمت دارید!؟

آمورشی کجا بودید؟!

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)