نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 3 از 460 نخستنخست 1234567891011121353103 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 4597

موضوع: با شرایط من، کدام سفارت را برای انجام مصاحبه مناسب‌تر می دانید؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Concordia University

پیش فرض پاسخ : با شرایط من، شما کدام سفارت را برای اخذ ویزا در سال 2013 گزینه مناسبتری میداني

من از دانشگاه کرنل پذیرش دارم در رشته زبانشناسی با فاند ۲۳۰۰۰ و تویشن . همچنین من دارم همراه خانومم میرم. لیسانس کامپیوتر و فوق زبانشناسی رایانشی از شریف دارم به نظرتون کدوم سفارت بهتره؟ توی نامه پذیرشم نوشته میتونی از ۱ آگوست بیای به نظرتون کی اقدام کنم بهتره؟ من هنوز اکسپت نکردم آفر رو.
    ممنونم.

پیش فرض پاسخ : با شرایط من، شما کدام سفارت را برای اخذ ویزا در سال 2013 گزینه مناسبتری میداني

نقل قول نوشته اصلی توسط a13 نمایش پست ها
    سلام می خواستم بدونم آیا داشتن صرفاً شغل دولتی می تونه مانعی برای گرفتن ویزا باشه . من دبیر آموزش و پرورش هستم . آیا این می تونه مشکلی در گرفتن ویزای من ایجاد کنه ؟
    نه. صرف داشتن شغل دولتی باعث ریجکت نمیشه. بخصوص دبیری که شغل حساسی نیست. فقط به احتمال خیلی زیاد به کلیرنس میخورید و ممکنه یکم طول بکشه. من پزشکم و فقط مشغول طرح پزشکی بودم، آفیسر بهم گفت که چون برای دولت کار میکنم باید کلیر بشم. و کلیرنسم حدود 7 هفته طول کشید.

من پذیرش فول فاند از دانشگاه کالیفرنیا ایرواین گرفتم. کارمند یک دانشگاه دولتی هستم، سنم از 30 بیشتره و امسال دکترا قبول شده بودم که بعد از یک ترم ول کردم. کدوم سفارت را بهم پیشنهاد می دهید؟

Banned
    رشته و دانشگاه
    mechanic, IUST

سلام به همه.
    مبارکه.
    با تجربه یه بار ریجکتی!! میتونم بگم که:
    1- سریعتر برید سفارت(خیلی حساس نشید)!!
    2- جاهای معروفتر معمولا ریسک کمتری دارن(مثل ترکیه و دبی)

نقل قول نوشته اصلی توسط reghaderi نمایش پست ها
    من پذیرش فول فاند از دانشگاه کالیفرنیا ایرواین گرفتم. کارمند یک دانشگاه دولتی هستم، سنم از 30 بیشتره و امسال دکترا قبول شده بودم که بعد از یک ترم ول کردم. کدوم سفارت را بهم پیشنهاد می دهید؟

Junior Member

سلام
    ۱- من از دانشگاه smu پذیزش گرفتم
    ۲- فاند به صورت کامل از دانشگاه
    ۳- من ۴ سال پیش برای ویزای دانشجویی امریکا دو بار اقدام کردم که هر دو بار ریجکت شدم. هر دو درخواست برای یک ترم بود و به فاصله یک ماه. دلیلشون هم این بود که گفتن بری بر نمی گردی!
    من رشت ام برقه اما به دلیل فیلد تحقیقاتیم برای مهندسی مکانیک اقدام کردم.

به نظر اساتید برای کجا درخواست وقت سفارت کنم. ممنون.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Penn State-Agriculture

ممنون میشم که برای شرایط من هم سفارت و شرایط مناسب رو توصیه کنید:
    1- دانشجوی کارشناسی ارشد دانشگاه ایالتی پنسیلوانیا - در حال حاضر ترم دو هستم.
    2- رشته ام کشاورزی هست.
    2- 16 اردیبهشت سال 92 بر میگردم ایران و ترم جدیدم 27 آگوست شروع میشه. ولی راقبم که اوایل آگوست آمریکا باشم.
    3- دفعه قبل از دوبی ویزا گرفتم. ویزا سینگل و فکر کنم 50 روز کلیر خوردم.
    4- خانمم فعلاً با من نیست. ولی وقتی برگردم ایران، این بار میخوام با خانمم با هم بریم سفارت برای ویزا. ایشون اف 2 میشه. تا حالا هم آمریکا نیومده.

Junior Member

سلام دوستان من 26 سالم هست و از دانشگاه خصوصی NU در سن دیگو کالیفرنیا پذیرش گرفتم برای مقطع لیسانس من فوق دیپلم عمران دارم و سال 89 فارغ تحصیل شدم و این فاصله درسیم هم در حال گذراندن دورهای مربوط به رشته عمران بوده ام که مدارک زیادی گرفته ام من قصد دارم برای گرفتن ویزای تحصیلی به اروپا بروم لطفا سفارت مناسبی به من معرفی کنید. در ضمن من 4 سال و 9ماه سابقه بیمه مرتبط دارم فیش حقوقی به مبلغ یک میلیون و هشتصد هزار تومان دارم در یک شرکت ساختمانی سهامدار هستم و خودم پدرم و شرکت پشتیبان مالی من هستند که نامه ی انگلیسی موجودی حساب ها و گردش حساب شرکت نیز موجود هست. در ضمن سند منزل و زمین هم که به نام پدرم هست ترجمه شده دارم همین طور گواهی اشتغال به کار خودم که در آن با مرخصی تحصیلی من موافقت شده است تمام مدارکم هم مهر دادگستری و وزارت امور خارجه دارد.
    از دوستانی که اطلاعات کافی دارند درخواست می کنم من را راهنمایی کنند.
    از لطف شما سپاسگذارم

آقا منم طبقه بند زیر ریجکت شدم از سفارت دوبی. میخواستم دوباره اپلای کنم. ارمنستان بهتره یا ترکیه؟

Any alien who a consular officer or the Attorney General knows, or has reasonable ground to believe, seeks to enter the United States to engage solely, principally or incidentally in any activity to violate or evade any law prohibiting the export from the United States of goods, technology or sensitive information

Member

پیش فرض پاسخ : آنکارا (ترکیه) - کلیرنس در سال 2013

سلام

بچه ها من تازه می خام اقدام کنم. به نظرتون از آنکارا بهتره یا ارمنستان؟
    ممنون میشم کمک کنید.

پیش فرض پاسخ : آنکارا (ترکیه) - کلیرنس در سال 2013

نقل قول نوشته اصلی توسط aeiut نمایش پست ها
    سلام

بچه ها من تازه می خام اقدام کنم. به نظرتون از آنکارا بهتره یا ارمنستان؟
    ممنون میشم کمک کنید.
    شرايطتون چيه؟
    رشته؟ سربازي؟
    فاند؟ ..............

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)