نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 415 از 460 نخستنخست ... 315365405406407408409410411412413414415416417418419420421422423424425 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,141 تا 4,150 , از مجموع 4597

موضوع: با شرایط من، کدام سفارت را برای انجام مصاحبه مناسب‌تر می دانید؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : با شرایط من، کدام سفارت را برای انجام مصاحبه مناسب‌تر می دانید؟

دوستان من مستر مهندسی شیمی از دانشگاهی در تگزاس که ایالت صنعتی هست پذیرش با پارشال فاند گرفتم. سربازی معاف هستم. روی چیز حساسی هم کار نکردم. در آمریکا ایالت دیگه ای فامیل درجه 2 دارم. مشکل اینه که دانشگاه هم به من اعلام کرده که research paper نمیده. به نظرتون کدوم سفارت بهتره برام؟

Junior Member

بچه ها ممنون میشم راهنماییم کنید من یکم نگران حساسیت رشته ارشدم هستم :

رشته، گرایش و مقطع تحصیلی بعدی
    : دکترای برق-مخابرات

زمینه تحقیقاتی آینده: شبکه و ارتباطات

رشته و مقاطع قبلی: لیسانس برق الکترونیک، ارشد مهندسی هسته ای –راکتور L

نام دانشگاه‌های پیشین: دانشگاه تبریز (لیسانس)، دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته (ارشد)

زمینه کاری در لیسانس: کاهش نویز در میکروکنترلرهای AVR

زمینه کاری در فوق لیسانس: ردیابی تومورهای حرکتی در رادیوتراپی

سال فارغ التحصیلی: 2014

آیا فاند دارید؟ فول فاند

نوع فاند؟ ) (TA, RA, Scholarship, Full or Partial: TA

در صورت داشتن فاند TA آیا نوع آن مشخص شده است؟ نه

فاند سال اول شما به چه صورت است؟ ماهی دوهزار+ حذف شهریه

آیا استاد شما مشخص شده است؟ به صورت دائم یا موقت؟ موقت

اصلیت استاد شما مربوط به کدام کشور است؟ اسپانیایی

تعداد کل مقالات ژورنالی به زبان انگلیسی: 3

تعداد کل مقالات کنفرانسی به زبان فارسی: 2

آیا مقالات شما به نوع به لیست تحقیقات حساس مرتبط می‌شود؟ لطفاً مشخص نمایید. خودم حس میکنم حساس نباشن ولی از نظر آفسیرا مطمئن نیستم :دی

زمینه کاری مقالات شما به چه موضوعی مربوط می‌باشد؟ ردیابی تومورهای حرکتی در رادیوتراپی

سابقه کار خصوصی؟ زمینه کار یا محل کار؟ مدت؟ یه شرکت الکترونیکی + آموزشگاه زبان

سابقه تدریس در دانشگاه به عنوان استاد؟ اگر بله فقط تدریس؟ یا همراه با تحقیق؟سابقه دستیار آموزشی یا پژوهشی؟ یا هردو؟ بله فقط تدریس

آیا در آمریکا فامیل دارید؟ چند نفر؟!نسبتشون با شما چیه! نه

سلام دوستان
    من یک دفعه دبی و دو دفعه آنکارا ریجکت شدم حالا یک دانشگاه فول فاند پذیرش دارم
    به نظرتون با همسر کدوم سفارت برم ارمنستان یا ترکیه ؟؟

به نظره من که شما هیچ مشکلی ندارید. به فعالیت های پدرتون اشاره نکنید، اونام نمیفهمن. شغل پدرتون هم که الان اصلا حساس نیست.
    نقل قول نوشته اصلی توسط reihaneh_sam نمایش پست ها
    سلام دوستان من برای دکترا فول فاند گرفتم از یکی از دانشگاههای امریکا. رشته م عمرانه. کسی رو ندارم امریکا و دخترم و سربازی ندارم.
    سوالم اینه که با توجه به اینکه انکارا واقعا داره قطره ای! وقت میده برم باکو بهتر نیست؟ موردی که احتمال میدم حساس باشن اینه که پدرم قبلا نظامی بودن و الان پیمانکار راهنمایی و رانندگی ان دفتر خدمات الکترونیک و تعویض پلاک دارن. اگر پرسیدن در مورد شغل پدرم بگم بازنشسته ان یا بگم برای پلیس ایران کار میکنن؟ پدر من قبلا بخاطر نامزدی انتخابات مجلس یه سری فعالیت هایی داشتن. امکان داره باعث شده باشه وارد بلک لیست شن؟ چون من میخواستم بگم پدر من باغداره! واقعا هم هستن حالا نه به عتوان شغل اول )

اگر منظروتون ریسرچ پلن هست که دانشگاه نمیده، به غیر از اون سه تا سفارت مخصوص ایرانیا یعنی ترکیه ارمنستان و دبی، باقی سفارت ها ازتون فک نکنم ریسرچ پلن بخوان حداقل واسه من که اینطور بود.
    نقل قول نوشته اصلی توسط andres نمایش پست ها
    دوستان من مستر مهندسی شیمی از دانشگاهی در تگزاس که ایالت صنعتی هست پذیرش با پارشال فاند گرفتم. سربازی معاف هستم. روی چیز حساسی هم کار نکردم. در آمریکا ایالت دیگه ای فامیل درجه 2 دارم. مشکل اینه که دانشگاه هم به من اعلام کرده که research paper نمیده. به نظرتون کدوم سفارت بهتره برام؟

Junior Member

سلام دوستان من رشته لیسانسم برق بوده ولی ارشدم مهندسی هسته ای گرایش راکتور. برا دکترا برق مخابرات اپلای کردم فول فاند هستم فقط بخاطر حساسیت رشته ارشدم دوس داشتم بدونم کدوم سفارت برم بهتره طبق تجربه دوستان؟
    خواهشا جواب دید گنا دارم چندین باره که دارم این سوالو میپرسماا

Junior Member

سلام دوستان
    من و همسرم 2014 از ارمنستان ویزای مولتی گرفتیم و الان اریزونا هستیم . ولی امسال تابستون باید ویزامونو تمدید کنیم . سفارت ارمنستان و ترکیه انگار خیلی شلوغه و دبی رو نمیدونم مشکلی پیش میارن یا نه . مثلا یه دفعه بزنه به سرشون ویزا ندن یا اینکه بعد دوسال که چندین بار رفتیم و اومدیم الان به دفعه ویزای سینگل بدن ! به نظر شما کدوم سفارت بریم .
    ممنون از راهنمایتون

Junior Member

دوستان اگه از همین ابتدا استاد نداشته باشیم و ریسرچ پلنی در کار نباشه، به نظرتون نامه دانشگاه که توش گفته شده باشه که ایشون TA هستن کمکی خواهد کرد؟

واسه مهندسی که یه مقداری هم خودشون حساسن، به نظرتون در حالت اول در صورت داشتن این نامه و در حالت دوم نداشتن این نامه کدوم سفارت رو معرفی می کنید؟

Junior Member

سلام دوستان
    من هفته پیش از دبی ریجکت شدم. full fund/ PhD business لیسانس و فوق شریف/ سربازی معاف/ سابقه کار مشکل دار نداشتم. F1&F2/فقط bank statement نبرده بودم و بجاش سند خونه رو برده بودم. به نظرم نباید رجکت می کرد! 214b رجکت شدم و گفت دفعه بعد با BS بیا! از کجا بدونم پول هواپیما رو داری(!), فاندت قطع نمی شه و... جو مصاحبه با همون خانم معروف اصلا جالب نبود. دانشگاه هم یه نامه 3 صفحه ای در حمایت از من فرداش به دبی فرستاد. به نظرتون کجا وقت بگیرم؟ آیا research plan برای business لازمه؟ مبلغ bank statement حداقل و حداکثر برای دو نفر چقدر باشه با توجه به اینکه فاند 8000$ بیشتر از هزینه های ذو نفره در هر سال و به مدت 4 سال؟ میشه با ایمیل از سفارت وقت زودتر گرفت؟
    ممنون

سلام دوستانم

ميشه لطفا بگيد با شرايط من كجا بهتره براي وقت گرفتن

رشته كامبيوتر -- داده كاوي
    مقاله دو تا
    87 تاريخ گرفتن مدرك ليسانس از دانشگاه بيام نور هست بعد 3سال سابقه كاري نرم افزاري و بعد از 90 تا 93 هم ارشد دانشگاه آزاد تهران
    (تو دوران ارشدم تو شركت نفتي كار كردم كه اونو كلا از رزومم ورداشتم حتي براي دانشگاه هم نفرستادم)
    بعدش هم آماده شدن براي زبان و...
    سابقه كار تدريس تو دانشگاه و موسسه زبان هم دارم
    كسي رو آمريكا ندارم
    رنك دانشگاه هم 120 هست ( تا 115 رشته ما رنك داره )
    ولي استادي كه قراره باهاش كار كنم استاد خيلي قوي هست و فاند گرفتم و استادش هم ايراني هست

اينكه دانشگاه رنك نداره ممكنه مشكل ايجاد كنه واسم؟ و اينكه كجارو بهتره انتخاب كنم
    ویرایش توسط overthinker : April 18th, 2016 در ساعت 10:19 AM

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)