نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 451 از 460 نخستنخست ... 351401441442443444445446447448449450451452453454455456457458459460 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,501 تا 4,510 , از مجموع 4597

موضوع: با شرایط من، کدام سفارت را برای انجام مصاحبه مناسب‌تر می دانید؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : با شرایط من، کدام سفارت را برای انجام مصاحبه مناسب‌تر می دانید؟

سلام دوستان
    برای رشته بیولوژی فول فاند کدوم سفارت رو پیشنهاد میکنید؟
    سابق کار 1.5 مرتبط با رشته خودم در آزمایشگاه دارم بعد از فارغ التحصیلی از ارشد
    ممنون

Junior Member

سلام دوستان ميشم منو راهنمايي كنيد. من ليسانس مهندسي شيمي خوندم ارشد مهندسي انرژي الان هم براي دكتري مهندسي شيمي (زمینه باتری، پیل سوختی و...) آفر فول فاند دارم. پايان خدمت از ارتش دارم ولي براي سپاه پروژه كسري انجام دادم كه نميخوام بگم. 4 سال گپ دارم و هم سابقه كار نفتي دارم هم غير نفتي كه ميخوام با غير نفتي و ريسرچ پرش كنم. خواستم بدونم براي من کجارو پيشنهاد ميديد؟ در ضمن cv و sop هم پاکسازی شده.
    ممنون

سلام
    من ساکن کانادام و دکتری م و از کانادا گرفتم. واسه ویزای J-1 اپلای کردم 6 ماه و نیم پیش (سفارت آمریکا تومونترال کانادا) ولی هنوز تو AP (کلیرنس) هست پروندم. سفارت آمریکا تومونترال کانادا خیلی سخت گیره به ایرانیا.
    یکی از دوستان پیشنهاد داد که کنسل کنم ویزام و و یه بار دیگه برم قبرس یا ارمنستان اپلای کنم، چون اون سفارت ها راحت تر ویزا میدن مخصوصا اگه سفر اروپایی داشته باشی یا کانادا زندگی کنی.
    ممنون میشم راهنمایی کنیی.

Junior Member

سلام من برای دانشگاهی تو اوهایو پذیرش دارم و با هزینه شخصی میخام برم.
    مقطع دکترا مهندسی مواد
    میخام رزومه دانشگاهی با رزومه ای که میبرم سفارت باهم چک نشه
    کدوم سفارت بهتره

سلام دوستان عزیز
    من میخواهم همسر و پسر کوچکم را به ایران بفرستم،و همسرم نیاز به دریافت مجدد ویزا دارد. ایشان قبلا دوبار ویزای سینگل دریافت کردن.
    به نظر شما احتمال ویزا گرفتنشون در این مرتبه هم بالا هست؟ یا به دلیل مسائل اخیر چیزی قابل پیش بینی نیست؟

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد

نقل قول نوشته اصلی توسط HD_power نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز
    من میخواهم همسر و پسر کوچکم را به ایران بفرستم،و همسرم نیاز به دریافت مجدد ویزا دارد. ایشان قبلا دوبار ویزای سینگل دریافت کردن.
    به نظر شما احتمال ویزا گرفتنشون در این مرتبه هم بالا هست؟ یا به دلیل مسائل اخیر چیزی قابل پیش بینی نیست؟
    اخیرا در مورد ویزا دانشجویی تغییری قابل توجهی حاصل نشده. کسی رو میشناسم دانشجوی ریترنینگ که همین ماه پیش در کمتر از 1 ماه کلییر شد.

درود به همه دوستان
    لازم دونستم طبق تجربه دوستانم و بستگانم و خیلی کسانی که میشناسمشون یک توصیه جدی به دوستانی که قصد سفر به کشور
    المان رو دارن بکنم دوستان لطفا دقت کنید این سفارت یکی از سختگیرترین سفارت از بین تمامی سفارت های موجود در ایران هست. اینطور بگم اونایی که ویزا اولی هستن اصلا سمت این سفارت نرن ریجکت میشن حتی موردهایی بوده که طرف چندین ویزا شینگن از سفارت های دیگه داشته این سری از سفارت المان رفته اقدام کرده ریجکت شده طرف بوده مدارکش کامل بوده گردش حسابش شاید باورتان نشه بالای 700 میلیون بوده رفته سر یکسری سوالات که نتونسته سفارت را قانع کنه ریجکت شده خلاصه که این سفارت زیاد میونش با شهروندان ایرانی خوب نیست گیر میدن و خیلی حساس هستن خواستم در این تایپیک اعلام کنم که خدایی نکرده به مشکل بر نخورید که مثلا 5 ماه که زمان کمی هم نیست در انتظار ویزا بمانید بعد اخرشم برید نامه ریجکتی بدن دستتون اینش خیلی بده و از اون بدتر این که کسی که ریجکت میشه 6 ماه بعد باید دوباره اقدام کنه که کلا از کارو زندگیش عقب می افته !!! به نظرم از سفارت های دیگه اقدام کنید خیلی به مراتب بهتر از سفارت المان هست یکی از دلایلی که این سفارت سخت میگیره اینه که در تمامی فواصل سال متقاضی ویزا المان زیاد هست و خیلی ها متاسفانه رفتن بر نگشتن به عبارتی سواستفاده کردن که سفارت هواسش کاملا به این موضوع جمع هست به همین دلیلی در برخی مواقع سوالاتی پیچیده پرسیده میشود که متقاضی ویزا را به نوعی بزارن لای منگنه در کل گفتم بگم که هواستون باشه دور سفارت المان را خط بکشید این سفارت بیشتر برای افراد مسن بالای 50 سال ویزا صادر میکنه

موفق باشید

Junior Member

سلام دوستان،
    من برای رشته بیزنس دکتری پذیرش فول فاند گرفتم. فقط اینکه من 1 سال سابقه کاریم توی نفت بوده. با توجه به اینکه الان تمام وقتهای ارمنستان پره، بنظرتون من برای آنکارا اقدم کنم و رزومم رو عوض کنم؟

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد

نقل قول نوشته اصلی توسط aminhaeri نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    من برای رشته بیزنس دکتری پذیرش فول فاند گرفتم. فقط اینکه من 1 سال سابقه کاریم توی نفت بوده. با توجه به اینکه الان تمام وقتهای ارمنستان پره، بنظرتون من برای آنکارا اقدم کنم و رزومم رو عوض کنم؟
    اون 1 سال سابقه نفت توی رزومه ای ک ب دانشگاهی ک پذیرش گرفتید هست؟

Junior Member

سلام دوستان،
    من کارشناسی مهندسی مکانیک دارم برای دکتری مستقیم، پذیرش فول فاند از آمریکا گرفتم. گرایشم بیومکانیک هست و دپارتمانی هم که پذیرش گرفتم دپارتمان مهندسی مکانیک هست. پروژه ای که قراره روش کار کنم مربوط به bio-devices هست (یه مقدار برقیه). با توجه به این شرایط سفارت کدوم کشور رو پیشنهاد می کنید؟
    اگر کسی اطلاعاتی در این زمینه داره ممنون میشم کمکم کنید.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)