نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 452 از 460 نخستنخست ... 352402442443444445446447448449450451452453454455456457458459460 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,511 تا 4,520 , از مجموع 4597

موضوع: با شرایط من، کدام سفارت را برای انجام مصاحبه مناسب‌تر می دانید؟

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد

پیش فرض پاسخ : با شرایط من، کدام سفارت را برای انجام مصاحبه مناسب‌تر می دانید؟

نقل قول نوشته اصلی توسط SAIR نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    من کارشناسی مهندسی مکانیک دارم برای دکتری مستقیم، پذیرش فول فاند از آمریکا گرفتم. گرایشم بیومکانیک هست و دپارتمانی هم که پذیرش گرفتم دپارتمان مهندسی مکانیک هست. پروژه ای که قراره روش کار کنم مربوط به bio-devices هست (یه مقدار برقیه). با توجه به این شرایط سفارت کدوم کشور رو پیشنهاد می کنید؟
    اگر کسی اطلاعاتی در این زمینه داره ممنون میشم کمکم کنید.
    همین ایروان برید اگه تونستید وقت بگیرید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط omidoo نمایش پست ها
    همین ایروان برید اگه تونستید وقت بگیرید.
    خیلی ممنونم؛ یک سوال دیگم اینه که آیا سفارت به دکتری مستقیم (Direct PhD) گیر نمیده؟ با توجه به اینکه ایران این مدرک رو قبول نداره چطوری باید به سفارت ثابت کنیم که قراره برگردیم؟!

سلام

من کارشناسی ادبیات انگلیسی و ارشد علوم سیاسی (مطالعات بریتانیا) دارم. الان برای ارشد مجدد پذیرش گرفتم تو رشته حل منازعات از دانشگاه درجه یک.
    پارشال فاند دارم و هزینه زندگی و بقیه شهریه رو خودم باید بدم. ارشد قبلیم رو هم ۲ ساب پیش فارغ التحصیل شدم. کجا اقدام کنم به نظرتون بهتره؟

همچنین سابقه کاری در شبکه خبر انگلیسی پرس تی وی دارم که ممکنه ۱٪‌ حساسیت روش باشه. لطفا این نکته رو هم در پیشنهاد سفارت در نظر بگیرید.
    خیلی ممنونم

Junior Member

سلام
    من برای دکترای کامپیوتر فول فاند دارم. فاند TA گرفتم و پروژه ای که قرار هست روش کار کنم هنوز مشخص نیست. سربازی پروژه ای بودم و هیچ سابقه کاری هم در دولت یا جای حساس نداشتم. ظاهرا ایراوان بهتره ولی الان واسه اخر جولای وقت میده ک خیلی دیر هست بین دبی و انکارا کدوم رو پیشنهاد می کنید؟ کلا چقدر برای کیس من شانس گرفتن ویزا یا ریجکتی میبینید؟ آیا میشه به مالتی هم امیدوار بود ؟
    مرسی

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد

نقل قول نوشته اصلی توسط hessam94 نمایش پست ها
    سلام
    من برای دکترای کامپیوتر فول فاند دارم. فاند TA گرفتم و پروژه ای که قرار هست روش کار کنم هنوز مشخص نیست. سربازی پروژه ای بودم و هیچ سابقه کاری هم در دولت یا جای حساس نداشتم. ظاهرا ایراوان بهتره ولی الان واسه اخر جولای وقت میده ک خیلی دیر هست بین دبی و انکارا کدوم رو پیشنهاد می کنید؟ کلا چقدر برای کیس من شانس گرفتن ویزا یا ریجکتی میبینید؟ آیا میشه به مالتی هم امیدوار بود ؟
    مرسی
    شانستون که بالاست فقط پروژه ی سربازیتون رو باید توجیه کنید براشون

Junior Member

مرسی
    خودت رو بزار جای من. الان چی میگی واسه سربازی؟ واقعیت یه نرم افزار ثبت مشخصات کارمندان و این چیزا ساختم. چطور توجیه میکنید شما؟
    شانس مالتی چی به نظرت؟

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد

نقل قول نوشته اصلی توسط hessam94 نمایش پست ها
    مرسی
    خودت رو بزار جای من. الان چی میگی واسه سربازی؟ واقعیت یه نرم افزار ثبت مشخصات کارمندان و این چیزا ساختم. چطور توجیه میکنید شما؟
    شانس مالتی چی به نظرت؟
    پروژه رو برای کدوم نهاد انجام دادید؟

Junior Member

واسه وز دف. ولی میخوام بگم واسه بنیاد یا ارتش. چون بقیه سربازیمو ارتش بودم. 12 ماه کسری داشتم

Junior Member

سلام ممنون مشم من رو راهنمایی کنید برای وقت سفارت:
    مستر دانشگاه فلوریدا
    فول فاند RA
    معدل کارشناسی 13.86
    مهندسی عمران
    شروع ترم از آگوست 2018
    گپ تحصیلی تقریبا دوسال که سابقه ی کار دارم
    ممنون میشم راهنمایی کنید که سریعتر وقت بگیرم.

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد

نقل قول نوشته اصلی توسط ta17ane نمایش پست ها
    سلام ممنون مشم من رو راهنمایی کنید برای وقت سفارت:
    مستر دانشگاه فلوریدا
    فول فاند RA
    معدل کارشناسی 13.86
    مهندسی عمران
    شروع ترم از آگوست 2018
    گپ تحصیلی تقریبا دوسال که سابقه ی کار دارم
    ممنون میشم راهنمایی کنید که سریعتر وقت بگیرم.
    شرایطتون خوبه
    اگه وقت مناسب پیدا کردید ایروان در غیر اینصورت انکارا و دوبی
    هرچه زود تر توی May وقت رو بگیرید و برید مصاحبه

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)