نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 454 از 460 نخستنخست ... 354404444445446447448449450451452453454455456457458459460 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,531 تا 4,540 , از مجموع 4597

موضوع: با شرایط من، کدام سفارت را برای انجام مصاحبه مناسب‌تر می دانید؟

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد

پیش فرض پاسخ : با شرایط من، کدام سفارت را برای انجام مصاحبه مناسب‌تر می دانید؟

نقل قول نوشته اصلی توسط niloofar_1991 نمایش پست ها
    سلام
    ببخشید من برای مستر دوم در رشته ی Analytic که از رشته های بیزینس است اقدام کردم ، و از Northeastern ادمیشن گرفتم
    فاند ندارم.
    نگرانیم این است که خواهرم قبل از من رفته امریکا و بعد از درسش اونجا مشغول به کار شده و مونده
    با نظرتون کدوم سفارت برم بهتره؟
    منظورتون از اونجا همون ایالت و همون دانشگاهه؟

سلام. من فوق حسابداری دارم از ایران برای MBA پذیرش دارم بدون فاند از دانشگاه نوادا. یک برادرم سیتیزن هست در یک ایالت دیگه ساکنه. سه سال قبل ویزای توریستی امریکا از دبی گرفتم که یک ماه موندم و برگشتم. به نظرتون کدوم سفارت وقت دانشجویی بگیرم؟ ممنون!

Junior Member

سلام

من کارمند داد-گستری هستم

دکترای کامپیوتر با فاند TA

4 سال گپ تحصیلی که همش رو شاغل بودم

و مقاله هام همشون مربوط به این 4 سال هست

کدوم سفارت برای شرایط من مناسبه و چقدر احتمال ویزای مالتی دارم؟

و گفتن این مساله که یکی از اعضای خانوادم بیماری داره و بخاطر اون باید به خانوادم سر و بزنم و برگردم تاثیری تو گرفتن ویزا داره؟

دوستان سلام. من یک سال هست که روی OPT-STEM هستم و دارم کمتر از یه ماه دیگه می رم ایران. ممنون می شم اگر کسی
    پاسخ این سوالات رو می دونه من رو راهنمایی کنه:
    ۱.کسی رو می شناسین که رویOPT رفته باشه ایران این اواخر؟
    ۲.سوال همیشگی که کدوم سفارت بهتره؟ من قبلا انکارا و ایروان رفتم و تقریبا هر دو یه ماه کلیرنس خوردم

Junior Member

سلام دوستان. با توجه به این که من در مقطع کارشناسی با فاند نیمه در رشته ی هنر پذیرش دارم , به نظرتون کدوم سفارت برم که روی کارشناسی حساس نباشه؟

Junior Member

سلام دوستان من کارشناسی ارشد IT دارم گرایش شبکه از دانشگاه علم و صنعت
    پذیرش گرفتم از Univ. of Georgia تو آمریکا
    درحین خدمت تو پلیس راهنمایی رانندگی بودم و وثیقه گذاشتم و اومدم بیرون الان میخوام وقت سفارت بگیرم
    تاریخ شروع کلاس هام ۱۳ آگوست هست و توی فرم آفر TA زده که یکم آگوست باید اونجا باشم
    الان به شدت داره دیر میشه و من خیلی نگرانم
    با این وضعیت وقت های پر ایروان نمیدونم کدوم سفارت رو انتخاب کنم
    هرکسی از راه میرسه یه چیزی میگه ... یکی میگه فرقی نمیکنه یکی میگه ایروان خیلی خوبه یکی میگه به باکو و قبرس فکر کنم ...
    واقعا سردرگم شدم و نمیدونم کدوم سفارت رو انتخاب کنم تا بتونم وقت نزدیک پیدا کنم و احتمال approve شدنم زیاد باشه

اگه اطلاعاتی درمورد خوب یا بد بودن سفارت ها دارید و اگه با توجه به شرایط زمانی محدود من پیشنهادی دارید خیلی ممنون میشم باهام به اشتراک بزارید

Junior Member

با سلام
    من برای عمل جراحی پسرم از بیمارستانی در آمریکا پذیرش گرفتم.به نظر شما بهترین کشور برای گرفتن ویزا در این شرایط کدوم کشور است؟
    ممنون

Junior Member

با سلام. ممنون میشم دوستان بتونند راهنمایی کنند
    برای فرصت مطالعاتی از دانشگاه بین المللی فلوریدا (میامی) دارم دعوت نامه می گیرم.
    میخاستم بدونم با توجه به زمانی که دارم (حدود سه ماه دیگه)، کدوم سفارت رو انتخاب کنم؟
    چقدر احتمال این هست که برای گرفتن ویزا به مشکل بر بخورم؟ خدمت سربازی نرفتم و معافیت تحصیلی استفاده میکنم. (رشته بنده مدیریت هست).
    با توجه به نامه نگاری با دانشگاه مقصد، باید ویزای j1 بگیرم. رزومه تاثیری داره یا خیر؟

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد

نقل قول نوشته اصلی توسط nedaMJd نمایش پست ها
    با سلام
    من برای عمل جراحی پسرم از بیمارستانی در آمریکا پذیرش گرفتم.به نظر شما بهترین کشور برای گرفتن ویزا در این شرایط کدوم کشور است؟
    ممنون
    ویزاتون از چ نوعی هست؟

Junior Member

[QUOTE=omidoo;2542371]ویزاتون از چ نوعی هست

فکر می کنم ویزای درمانی باشه. از نوع ویزای توریستی است؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)