نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 456 از 460 نخستنخست ... 356406446447448449450451452453454455456457458459460 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,551 تا 4,560 , از مجموع 4597

موضوع: با شرایط من، کدام سفارت را برای انجام مصاحبه مناسب‌تر می دانید؟

Junior Member Nobile آواتار ها

پیش فرض پاسخ : با شرایط من، کدام سفارت را برای انجام مصاحبه مناسب‌تر می دانید؟

نقل قول نوشته اصلی توسط alimsh86 نمایش پست ها
    با سلام
    من پذیرش پست داک دارم و میخوام برای ویزا J1 اقدام کنم.
    من دکترام رو از ایتالیا گرفتم. الان هنوز اقامت ایتالیا رو دارم و برای همین هم میتونم از ایتالیا درخواست ویزا بدم هم از کشورهای اطراف ایران.
    بنظرتون فرقی میکنه و احتمال گرفتن ویزا بالاتر یا پایینتر میره اگه از ایتالیا اقدام کنم؟
    اگه بخواید از ایتالیا اقدام کنید من شنیدم تو ایتالیا سفارت امریکا در ناپل (ناپولی) با کیس ایرانیا آشناتره. به نظرم چون افامت ایتالیا دارید و چند سال هم اونجا برا دکترا بودید خوبه که از ایتالیا اقدام کنید. چون من از کیس یه سری از کسانی که یه مقطع توی یکی از کشورای اروپایی خوندند و از سفارت امریکا تو همون کشور اقدام کردند خبر دارم که مصاحبه شون خیلی smooth بوده و یکی دو ماهه کلیر شدند...

سفارت آمریکا در کشورهای همسایه ایران متاسفانه اوضاعشون اصلا حساب کتاب نداره... دوبی و آنکارا معمولاً خیلی اذیت میکنن و کلیرنس های طولانی به کیسها میخوره ... تازه اونجا از مزیت اقامت ایتالیاتون هم نمیتونید استفاده کنید یعنی براشون اهمیتی نداره فکر کنم. ... ارمنستان خیلی بهتر از دوبی و آنکاراست ولی بازم کیسهایی بوده که کلیرنس طولانی خورده بهشون.

باز نظرات بقیه دوستان رو هم بخونید.

Junior Member

سلام دوستان
    ممنون ميشم اگه بتونين با شرايط ما بفرماييد نظرتون رو كدوم سفارت مثبتتره، دبي يا ارمنستان؟
    ويزاي j1, j2 ( همسرم j1 و من ديپندنت)
    پذيرش پست داك، فول فاند، دانشگاه متوسط، استاد ايراني!
    قبلا سابقه ويزاي امريكا (١بار ريجكتي از ايروان و ١ماه بعدش از دبي كليير شده بوديم، ٣سال پيش، بمدت ٦ماه اونجا ساكن بوديم) و همينطور انگليس و استراليا داشتيم!
    و اينكه امسال وضعيت كليرنس ها چطوره؟

Junior Member

سلام
    دوستان با شرایط من کدوم سفارت رو پیشنهاد میکنید؟
    ۱- مقطع دکتری دانشگاه آیوا استیت فول فاند پذیرش گرفتم‌ (استاد ایرانی)
    ۲- قبلا سفر خارجی نداشتم و دفعه اول هست که میخوام برای ویزا اقدام کنم

دانشگاه گفته که ۹ آگوست باید حضور داشته باشم، چه زمانی مناسب هست که وقت بگیرم؟ برای اینکه برای ۹ آگوست برسم آمریکا باشم، کی وقت مصاحبه بگیرم خوبه؟

ممنونم

رشتتون چیه؟ سربازی رفتید؟ گپ تحصیلی داشتید؟
    تا یک ماه قبل از تاریخ آی بیست اجازه ی ورد داریدبنظرم از اواخر فروردین دیگه حتما اقدام کنید. کلیرنس بسته به سوالات با لا زمانش کم و زیاد میشه

Junior Member

سلام دوستان
    خیلی ممنون از این که وقت می ذارید و بقیه را راهنمایی می کنید. واقعا با ارزشه این کارتون.
    من پذیرش فول فاند دکتری دانشگاه WPI دارم. 2017 فارغ التحصیل شدم. 3 سال سابقه کار دارم و از خدمت معاف شدم. میشه لطف کنید بفرمایید چه نکاتی را در نظر بگیرم و کدوم سفارت از نظرتون اوکی تره با توجه به شرایط من؟

سلام دوستان،
    من مارچ 2018 با همسرم برای مستر کورس ورک اومدم سیدنی و شرایطی که انتظار داشتیم حقیقتا اینجا فراهم نشد و میخوام بعد از ترم اول ترنسفر کنم برم آمریکا. پذیرش هم دارم از دانشگاه هیستون نصف شهریه هم ویو شده.
    میخواستم ببینم فکر میکنید اگر از سفارت امریکا در استرالیا اقدام کنم اکی هست یا برم سفارت های اطراف ایران؟
    کلا چون سلف فاند هستم قضیه تعهد به استاد و ... هم ندارم.
    دلیل اصلی این تصمیم هزینه بالا هستش و من با هزینه یک ترم اینجا تو جایی که از امریکا پذیرش دارم میتونم یکسالو کاور کنم، البته قبل از اومدن به هزینه بالا فکر شده بود ولی قرار بود اینجا چنتا از اشنایان یک سری شرایط فراهم کنن که متاسفانه اتفاقاتی افتاد که نشد. همچنین لایف استایل استرالیا جایی نیست که بخوام باهاش سازگاری پیدا کنم. در مجموع به اصرار خانواده و البته شرایط سخت ویزای امریکا اینجارو انتخاب کردم ولی الان میخوام برم جایی که دوست دارم و حداقل شانسم رو امتحان کنم. ممنون میشم راهنماییم کنید.
    و اینکه درمجموع برای قانع کردن آفیسر فکر میکنید چه چیزی میشه گفت با توجه به شرایط من؟

سلام دوستان. میخواستم از اساتید بپرسم با توجه به این شرایط کدوم سفارت مطمئن تره که اقدام بکنم:
    دکتری فول فاند پاییز 2019
    مهندسی محیط زیست
    مقاله هام در مورد آلاینده های نفتی در آب زیرزمینی هست.
    سربازی راهنمایی و رانندگی هستم و بزودی تموم میشه.
    خانواده و فامیل تو امریکا ندارم.
    سابقه کار تو نظام مهندسی دارم.

Junior Member

سلام دوستان من برای مقطع دکترای مهندسی مکانیک از آمریکا پذیرش گرفتم. به نظر شما کدوم سفارت خونه برم که شانس بالاتری داشته باشم؟ یه برادرم آمریکا داره دکترا میخونه. یکی هم ترکیه هست. اگر فرقی بین سفارت خونه ها برای دادن ویزا نیست برم ترکیه که هزینه هام کم بشه ولی اگر واقعا ارمنستان یا قبرس یا امارات یا هرجای دیگه ای شانس بالاتری دارن حاضرم برم اونجا. نظر شما چی هست؟

Junior Member

سلام دوستان عزیز و با تجربه، ممنون میشم منرو با ای شرایط ی که دارم راهنمایی بفرمایید تا یک مصاحبه ی خوب و موفقی رو پشت سر بگذارم.
    من برای MA=Master of Art Science in biology از آمریکا پذیرش گرفتم.خودم MSc رشته ی agriculture هستم حالا برای MA بیولوژی می خوام برم.
    از خانوادم فقط برادرم در آمریکا ایالت دیگه ای ، تحصیلاتشون تمام شده و مشغول به کار هستند. 5 سال پیش واسه تحصیل رفته بودن و الان اونجا مشغول به کارند. ایالت هامونم فرق داره.
    و یک نکته ی دیگه من self-fund هستم و همین برادرم در آمریکا قراره support مالی من باشه. 3 سال هم گپ تحصیلی دارم. که کار می کردم. تدریس و کار در زنبورداری پدرم
    نظر شما در رابطه با اینکه کدام سفارت اقدام کنم و پیش بینیتون برای ویزا چیه؟ منظورم چه مشکلات احتمالی داره که از قبل فکری به حالشون بکنم.
    ممنون

Junior Member

سلام دوستان و وقت بخیر.
    من سال 2013 و 2014 از یک دانشگاهی در میزوری در رشته مکانیک پذیرش داشتم. استاد کارهای نظامی کرده بود. یکبار از دبی بعد از 6 ماه و یکبار هم در آنکارا درجا ریجکت شدم. حالا بعد از چند سال از دانشگاهی دیگه و از یک استاد ایرانی پذیرش دارم. البته نمیدونم دفعه قبلی مشکل از من بوده یا استاد یا رشته یا همش. ولی الان میخوام برم سفارت. در ضمن الان متاهل هم میخوام برم سفارت. در کل ممنون پیشنهادتون رو مورد سفارت و سایر مباحث بفرمایید. تشکر

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)