نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 53 از 460 نخستنخست ... 3434445464748495051525354555657585960616263103153 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 521 تا 530 , از مجموع 4597

موضوع: با شرایط من، کدام سفارت را برای انجام مصاحبه مناسب‌تر می دانید؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    UM

پیش فرض پاسخ : با شرایط من، کدام سفارت را برای گرفتن ویزا مناسبتر می دانید؟

با سلام شرایط من:

من پذیرشphd ریاضی محض برای ژانویه با فاند ta دارم حدود 30 تا مقاله دارم که چند تاش کار محاسباتی نانو لوله ها را انجام دادم .سربازی معاف بودم. در امریکا کسی رو ندارم به سلامتی.متاهل هستم.و چند سال است که عضو گروه پژوهشی یکی از دانشگاههای غیر صنعتی هستم.سفرهای مختلف داشتم به اروپا و اسیا.چند روزی است که دارم مطالب فروم را می خوانم. و نگران شدم
    از دوستان با تجربه راهنمایی میخوام که کدام سفارت برای من مناسب تر است؟و ایا کیس من با توجه به اون چند مقاله حساس حساب میشود یا نه؟ منتظر توصیه ها ی دوستان برای اقدامات پیشگیرانه هستم.

Senior Member smehdie آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad_k88 نمایش پست ها
    دوستان میشه یه بار برای همیشه بیاین و تمام این بند ها رو که باهاش ریجکت می کنن رو توضیح بده و اگه راه حلی براش داره بگه. اگر کسی هم باشه که اون هارو به ترتیب اولویت مرتب کنه که عالی می شه.
    من مدتی هست دارم این مطالب رو دنبال می کنم برای برنامه خودم ولی هنوز نفهمیدم این بند 212 و 501 و غیره که زیاد هم هستن چی هستن.
    بند 306 مربوط به سربازی میشه تا اونجایی که دیدم
    بند 214 مربوط به سوشال تای هست
    بند 212 مربوط به رشته های خاص هست که اکثرا مهندسی هستند مثل مهندسی شیمی و مکانیک و مواد و ...
    بند 501 مربوط به کسانی هست که مهندسی نفت و کلا کارهای نفتی و گازی و این چیزا رو انجام میدن یا دادند

نقل قول نوشته اصلی توسط AmirUSA نمایش پست ها
    سلام دوستان من تو يه شركت نفتي خارجي كار مي كنم .. ولي كارم حساس نيست... حسابداري... به نظر شما كجا برم شانسم بالاتره؟؟ يه بار از دبي بند 214ب ريجكت شذم
    214 که مربوط به سوشال تای هست
    شما باید آفیسر رو راضی کنید که میخواین برگردین. حالا بستگی داره چه سوالی میکنه ازتون
    در مورد شرکتی که کار میکنین، حسابداری حساس نیست ولی حالا اینا یعنی دوستای سفارتی بخوان گیر بدن یا نه نمیدونم

نقل قول نوشته اصلی توسط rastakhiz نمایش پست ها
    با سلام شرایط من:

من پذیرشphd ریاضی محض برای ژانویه با فاند ta دارم حدود 30 تا مقاله دارم که چند تاش کار محاسباتی نانو لوله ها را انجام دادم .سربازی معاف بودم. در امریکا کسی رو ندارم به سلامتی.متاهل هستم.و چند سال است که عضو گروه پژوهشی یکی از دانشگاههای غیر صنعتی هستم.سفرهای مختلف داشتم به اروپا و اسیا.چند روزی است که دارم مطالب فروم را می خوانم. و نگران شدم
    از دوستان با تجربه راهنمایی میخوام که کدام سفارت برای من مناسب تر است؟و ایا کیس من با توجه به اون چند مقاله حساس حساب میشود یا نه؟ منتظر توصیه ها ی دوستان برای اقدامات پیشگیرانه هستم.
    ببینید دوست من مقاله هاتون اگه رکورد شده یا پابلیش شده (مقاله های نانو) که خب نمیشه حذفش کرد. ولی اگر منتشر نشده و تو اینترنتم نیست میشه حذف کرد
    اینکه کدوم سفارت هم برین سخته تصمیم گیری
    سفارت ها تو زمان های مختلف عملکردهای مختلفی داشتند
    شاید عشق آباد و دبی و آنکارا خوب باشه. دبی امسال خوب بود
    ولی کلا نتایج کلیرنس رو که جدولهاشون هم هست تو تاپیکشون مرور کنین. خودتون آخر به یه حسی میرسین ه کدوم واستون بهتره

ApplyAbroad Senior Veteran
    mohammad_k88 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط smehdie نمایش پست ها
    بند 306 مربوط به سربازی میشه تا اونجایی که دیدم
    بند 214 مربوط به سوشال تای هست
    بند 212 مربوط به رشته های خاص هست که اکثرا مهندسی هستند مثل مهندسی شیمی و مکانیک و مواد و ...
    بند 501 مربوط به کسانی هست که مهندسی نفت و کلا کارهای نفتی و گازی و این چیزا رو انجام میدن یا دادند
    دستت درد نکنه. به جایی رسیده بودم که دیگه حرفای بچه ها رو نمیفهمیدم
    من سربازی نرفتم (معافیت تحصیلی) و تا دی ماه اگه کارای رفتنم درست نشه باید برم سربازی (تاریخ اعزامم رو تا اون موقع عقب انداختم)، تو شرایط من چه نکاتی رو باید در نظر بگیرم که ریجکت نشم؟
    من فوق کنترل هستم و برای دکتری الکترونیک اقدام کردم با موضوع رباتیک. تو امریکا فامیل نزدیک ندارم. مجرد هستم. پشت سرهم هم ادامه تحصیل داشتم و سابقه کار خاصی نداشتم.
    میشه کمکم کنید که برای کدوم سفارت اقدام کنم. و کسی رو با شرایط من دیدید که بخوان اذیت کنن و ریجکت کنن.
    چه نکاتی رو در نظر بگیرم که ریجکت نشم.
    کلا از نظر خودم هیچ چیز خاصی ندارم که بخوان شک کنن و فکر می کنم مثل من بسیار زیادن. اگر نکته ریزی هست بفرمایید ممنون می شم.
    If one can do it, you too can do it, if no one can do it, you must do it

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    UM

smehdie عزیز ممنون از راهنماییت.وقتی تو گوگل سرچ میکنم یکی دو تا از این مقاله های نانو تو sid نمایه شده که فایل pdf هم میده این چون سایت ایرانی هست باز هم مشکل ساز است؟ یه سوال دیگه ایا از بچه ها به موردی برخوردین که چند تا مقاله نانو داشته باشه ولی کلییر شده باشه یا برعکس ریجکت؟ اینجایی که برا phd میخوام برم اصلا ربطی به نانو نداره کاراشون و ریاضی محض هستند مثل رشته خودم و بقیه کارام.مطمئنا پاسخهای دوستان میتونه کمکم کنه

سلام دوستان
    من خودم اپلیکنت اصلی ویزای H هستم و رشته ام پزشکیه و حساس نیست
    همسرم که همراهه و عملا اجازه کار نداره رشته اش صنایعه و بیشر رزومه اش مرتبط به طراحی روباتیکه و ماشین آلات (طراحی مکانیک تقریبا)
    و اگه اسمش رو هم سرچ کنن تمام پروژه هایی که طراحی کرده اعم از روباتیک و پزشکی رو به صورت اپن اکسس میاره
    با توجه به این موضوع فکر میکنید بهتره از کدوم سفارت اقدام کنیم که برای کلیرنس همسرم به عنوان همراه به مشکل نخوریم؟
    لطفا زود جواب بدین فوری هست و باید وقت بگیرم
    مرسی

نقل قول نوشته اصلی توسط milo2007 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من خودم اپلیکنت اصلی ویزای H هستم و رشته ام پزشکیه و حساس نیست
    همسرم که همراهه و عملا اجازه کار نداره رشته اش صنایعه و بیشر رزومه اش مرتبط به طراحی روباتیکه و ماشین آلات (طراحی مکانیک تقریبا)
    و اگه اسمش رو هم سرچ کنن تمام پروژه هایی که طراحی کرده اعم از روباتیک و پزشکی رو به صورت اپن اکسس میاره
    با توجه به این موضوع فکر میکنید بهتره از کدوم سفارت اقدام کنیم که برای کلیرنس همسرم به عنوان همراه به مشکل نخوریم؟
    لطفا زود جواب بدین فوری هست و باید وقت بگیرم
    مرسی
    دوست عزیز سلام
    چیزی که می دونم اینه که دبی نیرید و برید آنکارا و سعی کنید در مورد کار همسرتون اصلا چیزی نگید. چون شاید کلیر بخورید و کلیرنستونم در این صورت فکر کنم حداقل دو ماه میشه

مـــــــــــــــــرا گفتنددوستان؛ که زین پس، خــــــــــامـــــــوش، بنشینم.

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehrgan نمایش پست ها
    دوست عزیز سلام
    چیزی که می دونم اینه که دبی نیرید و برید آنکارا و سعی کنید در مورد کار همسرتون اصلا چیزی نگید. چون شاید کلیر بخورید و کلیرنستونم در این صورت فکر کنم حداقل دو ماه میشه
    ممنون از راهنماییتون
    پرونده ام هم برای آنکارا فرستاده شده ولی وقت نمیده الان برای غیر دانشجویی
    به نظرتون ایمیل بزنم آنکارا فایده داره با توجه به اینکه استادم که در واقع کارفرمامه عجله داره؟

ApplyAbroad Senior Veteran
    mohammad_k88 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط milo2007 نمایش پست ها
    ممنون از راهنماییتون
    پرونده ام هم برای آنکارا فرستاده شده ولی وقت نمیده الان برای غیر دانشجویی
    به نظرتون ایمیل بزنم آنکارا فایده داره با توجه به اینکه استادم که در واقع کارفرمامه عجله داره؟
    ممنون از امضات من در پتیشن شرکت کردم. امیدوارم تمام محدودیت هایی که برای ایرانی ها میزارن برداشته بشه و ببنین که مردم ایران چقدر به مردم کشور های دیگه علاقه دارن و هرجایی که رفتن موفق بودن و این احترام از طرف اونها هم دیده بشه.

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad_k88 نمایش پست ها
    دستت درد نکنه. به جایی رسیده بودم که دیگه حرفای بچه ها رو نمیفهمیدم
    من سربازی نرفتم (معافیت تحصیلی) و تا دی ماه اگه کارای رفتنم درست نشه باید برم سربازی (تاریخ اعزامم رو تا اون موقع عقب انداختم)، تو شرایط من چه نکاتی رو باید در نظر بگیرم که ریجکت نشم؟
    من فوق کنترل هستم و برای دکتری الکترونیک اقدام کردم با موضوع رباتیک. تو امریکا فامیل نزدیک ندارم. مجرد هستم. پشت سرهم هم ادامه تحصیل داشتم و سابقه کار خاصی نداشتم.
    میشه کمکم کنید که برای کدوم سفارت اقدام کنم. و کسی رو با شرایط من دیدید که بخوان اذیت کنن و ریجکت کنن.
    چه نکاتی رو در نظر بگیرم که ریجکت نشم.
    کلا از نظر خودم هیچ چیز خاصی ندارم که بخوان شک کنن و فکر می کنم مثل من بسیار زیادن. اگر نکته ریزی هست بفرمایید ممنون می شم.
    می شه جواب منم بدییییننن؟؟
    راستی یکی از دوستام شرایطش تقریبا مثل منه ولی می خواد پروژه خودش رو در راستای رباتیک و برنامه نویسی ادامه بده با این اوصافی که دوستمون میگه ممکنه واسش مشکل پیش بیاد؟؟ من تا حالا نشنیده بودم که برنامه نویسی و رباتیک شرایط ویزا گرفتن رو سخت کنه. ایشون کجا بره واسه سفارت بهتره؟؟ الان هم تو لیست بچه ها نگاه می کردم یکی از بچه ها تو لیست عشق آباد شماره 88-87 رباتیک بوده 28 روزه کلیر شده (البته مورد با مورد فرق داره)
    تشکر می کنم که وقت می زارین و راهنمایی می کنید. ایشالا ما هم بتونیم از شما یاد بگیریم بقیه رو راهنمایی کنیم.
    If one can do it, you too can do it, if no one can do it, you must do it

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)