صفحه 3 از 379 نخستنخست 1234567891011121353103 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 3787

موضوع: تجربه ها و نتایج دریافت روادید دانشجویی کانادا (سال 2013 - ویزا آفیس آنکارا)

پیش فرض پاسخ : تجربه ها و نتایج دریافت روادید دانشجویی کانادا (سال 2013 - ویزا آفیس آنکارا)

نقل قول نوشته اصلی توسط djrezam نمایش پست ها
    محمد جان من قبول دارم كه اين كانادايي ها بي مسئوليت هستن ولي اينو مدنظر داشته باش كه من و شما واقعاً بدشانسيم. كانادا ميخواست به 10% ويزا نده از بدروزگار قرعه به نام منو شما افتاد. طبق آمار جدول الان 90% از بچه هاي سپتامبر ويزا گرفتن و رفتن دنبال زندگيشون. تنها سختي كه كشيدن يه بار ديفر كردن بود !!! ( آخ آخ آخ ... حتماً كلي هم استرس كشيدن كه يه وقت به ترم نرسن ! ). تعداد افرادي كه كل زندگيشون مثل من و تو رفته رو هوا انگشت شماره.
    2 ماه ديگه اپليكنت هاي سپتامبر 2013 ميان اينجا كامنت ميزارن و ابراز نگراني ميكنن ولي من و تو هنوز منتظريم و بايد بهشون روحيه بديم !!!
    آقا قسمت ما نيست ! شانس ما نيست. بايد با اين مسئله كنار بيام و كلاً بي خيال بشيم.
    والسلام
    کاش می شد تخمین زد چه خاکی بر سر اون آفیسر نامرد یا هر مسئول بی مسئولیت دیگه تو اون بازه افتاده که پرونده های ما اینجوری شده!!!! اون از سارا 1 می و من 7 می و شما 11 می و علیرضا 16 می ....

ظاهرا یه جورائی سرنوشت ما به هم گره خورده. از منم روز 221 سوالات پرسیده شد. تا اون زمون من حتی شماره پرونده هم نمی دونستم! دو روز بعدشم از مالزی چک شدم (آکادمیا). من واقعا نمی دونم آیا کل زندگی من 8 ماه محتوا برای ارائه داره که این اسکلها دارن دنبالش می گردن؟ به خدا اگر 2 هفته من رو بازجوئی می کردند هم خیال خودشون راحت می شد هم من سر کار نمی رفتم. کل زندگیم شده شوخی فامیل و دوست و آشنا!!!!

نمی دونم چه فحشی بدم به پیر و پیغمبر ... چنان راحت می گن Rest assured انگار دارم واسه تفریح میرم!!!! خیلی نفهم هستن ... فقط همین!!!!
    من به این دلیل که دیگه انتظارم از حد گذشته حال و حوصله اینجا اومدن و حرف زدن ندارم. من از 16 ایپریل منتظرم...فقط به شما دو دوست عزیز توصیه میکنم این سه روز باقی مونده تا آخر این هفته رو هم امیدوارانه منتظر باشید...ضرر نداره...

پیش فرض پاسخ : تجربه ها و نتایج دریافت روادید دانشجویی کانادا (سال 2013 - ویزا آفیس آنکارا)

نقل قول نوشته اصلی توسط pedramakaay نمایش پست ها
    دوستان میشه موقع تحویل گرفتن ویزا اگر ازمون نامه دیفر خواست نامه یک دانشگاه دیگه که معتبر است (برای ترم بعد) رو ببریم و بگیم اصلا من نظرم عوض شده و می خوام این دانشگاه رو برم؟

ممنون
    تجربه پيكاپ ويزا از آنكارا اينگونه بوده كه اصلاً نامه ديفر از شما نميخواد

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مواد و متالورژی - امیرکبیر

سلام
    یکی از اقوام من برای ویزای ویزیتوری اپلای کرده و بعد ۸-۹ ماه هیچ خبری بهش ندادن
    فکر میکنید اگه الان نامه بده به کسایی که میرن برای پیکاپ ویزا تاثیری داشته باشده؟

اگه کسی عازمه آنکاراست مارو دریابه.

روز بر همگی خوش

ApplyAbroad Veteran
    vahid.chem آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط virtualutopia نمایش پست ها
    سلام
    یکی از اقوام من برای ویزای ویزیتوری اپلای کرده و بعد ۸-۹ ماه هیچ خبری بهش ندادن
    فکر میکنید اگه الان نامه بده به کسایی که میرن برای پیکاپ ویزا تاثیری داشته باشده؟

اگه کسی عازمه آنکاراست مارو دریابه.

روز بر همگی خوش
    دوست من، نباید انتظار داشته باشین که فرستادن نامه حتما تاثیر گذار خواهد بود ولی فرستادنش هم ضرری نخواهد داشت.
    در تاپیک پیک آپ ویزا از آنکارا میتونین افرادی رو پیدا کنید که قصد رفتن با آنکارا رو دارن. موفق باشی

.Success is to get what you want,Luck is to keep what you get

بچه ها من هم از 11 می منتظرم اما نا اميد نيستم اگر چه تا 2 ماه ديگه فرجه سربازيم تموم می شه چون:

1- به نظر من برا ما که تو security check هستيم، هر چه ميگذره شانس ويزا گرفتنمون زياد ميشه چون خوب دارن روش کار ميکنن ديگه
    2- تجربه نشون ميده تقريباً همه ی افرادی که ميرن security check بعد انجامش pass request ميشن مگر اين که واقعاً با گروه هايی که از نظر کانادا تروريستی هستن در ارتباط ان که reject ميشن. در ضمن اون ها که بايد reject ميشدن به هر دليلی غير از امنيتی reject شدن همون اوّل. افيسر همه چيز رو بررسی می کنه و در آخر که ميخواد ويزا بده، به عنوان آخرين مرحله، security check انجام ميشه. پس دادنش می دن ويزا رو، ما رو هم فراموش نمی کنن، اتفاقاً ما ها که فسيل شديم يعنی دارن زيادی هم بهمون توجه می کنن (تمام اطلاعاتمون رو در ميارن)، پس آخرش جواب ميگيريد. در ضمن من با اين حرف مخالفم که اونا تو سفارت يا اتاوا بی مسئوليت ان يا بی حواسند. يادمون نره اونا جهان اوّل هستن و من شک ندارم تو مسئله اي مثل security اصلاً هم بی حواس نيستند. حالا ممکنه افيسر يه اشتباهی بکنه، مثل اون دوستمون که email اش رو افيسر اشتباه ديد، اما به همون هم زنگ زدن که email ميزنيم fail ميشه يه email ديگه بدين. ما از همه ی فرايند های دادن ويزا آگاه نيستيم و شايد واسه همين فک ميکنيم بعضی وقتا بی حواس يا بی مسئوليتن اما دارن کارايی ميکنن که ما نميدونيم. در ضمن يادمون نره ما ايرانی هستيم و ويزا دادن هم اجباری نيست.
    3- استاد من که گويا با اين مسئله آشنا بود گفت اين security check که برا شما انقد طول کشيده مثل اون security check اي هست که واسه مهاجرت هم انجام می شه غالباً 5 ماهه تمومه. اين رو اضافه کنيد به حداقل 2 ماهی که پرونده در سفارت بوده پس زمان حداقل صبر برا فسيل ها 7 ماهه. در ضمن اين توضيح ميده که چرا بعضی از دوستان که پرونده مهاجرت دارن سريع تر ويزا ميگيرن چون اگه از مرحله ی سفارت رد شن، قبلاً security check اشون انجام شده.

Senior Member atabey آواتار ها

یوتی استودنت گلم،

1. عطف به فعالیت چشمگیر حضرتعالی در باب روحیه دهی در این روزهای سنگین، شما را به سمت معاونت اولی ستاد روحیه دهی منصوب می کنم. و من الله توفیق!

2. در مورد کلمه بی مسئولیتی فکر می کنم کمی سوبرداشت صورت گرفته. منظورم بی دقتی نیست، بلکه با دقت فراوان در حال گرفتن حال ما هستند! و مسئولیتی هم در قبال وظایف انسانیشون مثل تعهد به پاسخگوئی ندارند. چون ما رو از حق انسان بودن معاف کردن ... و این تقصیر کارمندها نیست و دستور مستقیم سیاسیون اونهاست (شما اسموش رو بگذار افسانه اتاوا).
    ببینید، همانطور که شما هم به خوبی گفتید ویزا حق ما نیست. اما باید توجه داشت گرفتن سرویس مطلوب حق ماست چون هزینه آن پرداخت شده است. گرفتن ویزا یا ریجکت شدن به صورت به موقع حق ماست؛ نه اینکه مانند عده ای که از نظر عقلی مشکل دارند، اختیار ما رو به دست بگیرند و بگن برو بشین ببینیم حالا چی میشه! یعنی به نظر شما وضع ما از یه پاکستانی بدتره؟ اونها همین طور ویزا می گیرند و میرن ...

3. از صمیم قلب امیدوارم این روحیه رو داشته باشی و تا آخر حفظ کنی. اما امیدواری واهی به بقیه نده. اگر کسی امکانش رو داره که راهش رو عوض کنه یا جای دیگه ای بره یا کاری رو ایران شروع کنه، توصیه من اینه که حتما این کار رو بکنه و منتظر نشینه. بازم تکرار می کنم، اینا مسئولیتی در قبال به موقع رسیدن ما یا انسان شمردن ما یا حتی پاسخگوئی احساس نمی کنند.

پانوشت: از ماست که بر ماست. جوابشون ساده اس! خیلی نارحت هستین برین خودتون رو اصلاح کنید! من که جوابی به این جواب ندارم ... فلذا می سوزم و می سازم ...

نقل قول نوشته اصلی توسط utee_student نمایش پست ها
    بچه ها من هم از 11 می منتظرم اما نا اميد نيستم اگر چه تا 2 ماه ديگه فرجه سربازيم تموم می شه چون:

1- به نظر من برا ما که تو security check هستيم، هر چه ميگذره شانس ويزا گرفتنمون زياد ميشه چون خوب دارن روش کار ميکنن ديگه
    2- تجربه نشون ميده تقريباً همه ی افرادی که ميرن security check بعد انجامش pass request ميشن مگر اين که واقعاً با گروه هايی که از نظر کانادا تروريستی هستن در ارتباط ان که reject ميشن. در ضمن اون ها که بايد reject ميشدن به هر دليلی غير از امنيتی reject شدن همون اوّل. افيسر همه چيز رو بررسی می کنه و در آخر که ميخواد ويزا بده، به عنوان آخرين مرحله، security check انجام ميشه. پس دادنش می دن ويزا رو، ما رو هم فراموش نمی کنن، اتفاقاً ما ها که فسيل شديم يعنی دارن زيادی هم بهمون توجه می کنن (تمام اطلاعاتمون رو در ميارن)، پس آخرش جواب ميگيريد. در ضمن من با اين حرف مخالفم که اونا تو سفارت يا اتاوا بی مسئوليت ان يا بی حواسند. يادمون نره اونا جهان اوّل هستن و من شک ندارم تو مسئله اي مثل security اصلاً هم بی حواس نيستند. حالا ممکنه افيسر يه اشتباهی بکنه، مثل اون دوستمون که email اش رو افيسر اشتباه ديد، اما به همون هم زنگ زدن که email ميزنيم fail ميشه يه email ديگه بدين. ما از همه ی فرايند های دادن ويزا آگاه نيستيم و شايد واسه همين فک ميکنيم بعضی وقتا بی حواس يا بی مسئوليتن اما دارن کارايی ميکنن که ما نميدونيم. در ضمن يادمون نره ما ايرانی هستيم و ويزا دادن هم اجباری نيست.
    3- استاد من که گويا با اين مسئله آشنا بود گفت اين security check که برا شما انقد طول کشيده مثل اون security check اي هست که واسه مهاجرت هم انجام می شه غالباً 5 ماهه تمومه. اين رو اضافه کنيد به حداقل 2 ماهی که پرونده در سفارت بوده پس زمان حداقل صبر برا فسيل ها 7 ماهه. در ضمن اين توضيح ميده که چرا بعضی از دوستان که پرونده مهاجرت دارن سريع تر ويزا ميگيرن چون اگه از مرحله ی سفارت رد شن، قبلاً security check اشون انجام شده.
    ویرایش توسط M1KE : January 2nd, 2013 در ساعت 03:08 PM
    یک روز ما ایرانی ها هم باید یاد بگیریم که هم رو دوست داشته باشیم و به هم کمک کنیم. حتی اگر قسمتی از منافع مون مثل وقت، هزینه اینترنت، اعصاب، شخصیت و ... مون مورد تهدید قرار بگیره. من هنوز امیدوارم ... باور کن دوست گلم!

Senior Member atabey آواتار ها

استاد TA برای 7 ژانویه جلسه گذاشته و دعوت کرده برم اتاقش!!!

=> ای کی داری این فروم رو می خونی تا اپلای کنی واسه کانادا! بدان و آگاه باش که احتمال داره مثل من بعد از یکبار دیفر، هنوز ویزا نگیری ...

اگر در توان داری پلن اساسی بک آپ داشته باش. تا می تونی بیخیال کانادا شو تا مثل من آینده علمی و کاری و ... نیفته دست یکی دیگه. اون فرد هر کی میخواد باشه حتی از ما بهتران کانادائی جهان اولی!!!
    یک روز ما ایرانی ها هم باید یاد بگیریم که هم رو دوست داشته باشیم و به هم کمک کنیم. حتی اگر قسمتی از منافع مون مثل وقت، هزینه اینترنت، اعصاب، شخصیت و ... مون مورد تهدید قرار بگیره. من هنوز امیدوارم ... باور کن دوست گلم!

نقل قول نوشته اصلی توسط atabey نمایش پست ها
    استاد TA برای 7 ژانویه جلسه گذاشته و دعوت کرده برم اتاقش!!!

=> ای کی داری این فروم رو می خونی تا اپلای کنی واسه کانادا! بدان و آگاه باش که احتمال داره مثل من بعد از یکبار دیفر، هنوز ویزا نگیری ...

اگر در توان داری پلن اساسی بک آپ داشته باش. تا می تونی بیخیال کانادا شو تا مثل من آینده علمی و کاری و ... نیفته دست یکی دیگه. اون فرد هر کی میخواد باشه حتی از ما بهتران کانادائی جهان اولی!!!

هه هه شما هم دل پری داری و صد البته حق داری که در مورد ما ايرانی ها داره کانادا بی انصافی می کنه اما دست ما کوتاه و خرما بر نخيل... حداقل اين که استاد من گفت من کاملاً شرايط رو درک ميکنم و هر وقت اومدی قدمت رو چشم! اميد رو از دست نديد. البته صد البته باز شما درست می فرماييد! ای مردم، اگه جز کانادا راه ديگری داريد حتماً بريد دنبالش اما اگه نداريد که ديگه جز صبر راهی در پيش نداريد!

Member
    رشته و دانشگاه
    Computer (Software)

دوستان اگه سفارت به ما شماره پرونده بده این به این معنی که پرونده ی ما در دست بررسی است ؟ یا نه ؟

من بيشتر از ٦ ماهه منتظرم. ممكنه كلا بي خيال ويزا دادن بهمون بشن؟ نه بگن نه، نه آره؟
    چه بسیار شود که چیزی را ناگوار شمارید ولی به حقیقت خیر و صلاح شما در آن بوده است.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)