نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 , از مجموع 4

موضوع: موضوعات پیشنهادی پروپوزال برای دکترای مشاوره

Junior Member

پیش فرض موضوعات پیشنهادی پروپوزال برای دکترای مشاوره

سلام
    من یکی از دوستام برای دکترای مشاوره می خواد اقدام کنه ولی درباره موضوع پروپوزالش یه خورده گیج شده. از دوستان خواهش می کنم که موضوعات پیشنهادی خودشون رو برای این رشته بذارن. در ضمن اگه موضوع مرتبط با کشور مالزی باشه بهتره.
    هر چیزی که به ذهنتون می رسه بذارید چون من فقط می خوام یه آرشیو از موضوع ها داشته باشم تا این دوستم برای انتخاب دستش بازتر باشه.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : موضوعات پیشنهادی پروپوزال برای دکترای مشاوره

به دوستتون بفرمائید اگر در انتخاب موضوع به مشکل بر بخوره در ادامه راه مشکلات بیشتری خواهد داشت.
    جدی می گم.

Senior Member saheb آواتار ها

خوب برای موضوع خودش بهترین فرد است با توجه به درسهایی که خونده و تاپیک درسها باید ذهن خلاقش را به کار ببره
    یا می تونه در اینترنت سرچ کنه
    بره وب سایت دانشگاهها ببینه ریسرچ استادا چیه دستش می یاد که در چه زمینه ای تحقیق کنه بهتره
    HAPPINESS

Member
    رشته و دانشگاه
    Malaysia

نقل قول نوشته اصلی توسط mparsas
    سلام
    من یکی از دوستام برای دکترای مشاوره می خواد اقدام کنه ولی درباره موضوع پروپوزالش یه خورده گیج شده. از دوستان خواهش می کنم که موضوعات پیشنهادی خودشون رو برای این رشته بذارن. در ضمن اگه موضوع مرتبط با کشور مالزی باشه بهتره.
    هر چیزی که به ذهنتون می رسه بذارید چون من فقط می خوام یه آرشیو از موضوع ها داشته باشم تا این دوستم برای انتخاب دستش بازتر باشه.
    دوست شما باید موضوعی رو انتخاب کنند که مورد علاقشون باشه مگه میشه دیگران موضوع پیشنهاد کنند و یا به گفته صاحب عزیز
    بره وب سایت دانشگاهها ببینه ریسرچ استادا چیه دستش می یاد که در چه زمینه ای تحقیق کنه بهتره

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)