صفحه 1 از 4 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 32

موضوع: Discount ticket for Iranian students

saman
    Guest

پیش فرض Discount ticket for Iranian students

Hi friends,
    I am not sure how many abroad students come to this forum, but I can't find any better place to ask this question.
    Does anybody know how abroad students can get discount ticket when they are coming back to Iran? There is such a rule in Iranair website:
    http://www.iranair.com/genLnk/news/d...s.newsCode=172

If you know the answer or even know somebody that get such a ticket in the previous years, please let me know.

Thanks
    --Saman

ApplyAbroad Champion

پیش فرض پاسخ : Discount ticket for Iranian students

راستش من هم این سوال رو دارم، ولی این قضیه بیشتر در حد خبره و من هم یک مدت قبل یک کم پرس و جو کردم کسی چیزی نمی‌دونست. لطفا هر کسی راهی پیدا کرد اطلاع بده.

AMollaei
    Guest

Actually I don't think that the they include all the returning students because I read a disappointing news about that in www.baztab.com.
    Regards
    Alireza

ApplyAbroad Champion

دوست من سوييسه . بهش گفتند كه iranair تخفيف مي ده (فكر كنم 50%) ولي قبل از خارج شدن از ايران بايد يه برگه تاييديه از وزارت علوم (اگه اشتباه نكنم ) بايد گرفته بشه ...
    خلاصه كه يه تاييده از ايران مي خواد . اگه اطلاعات بيشتري گير اوردم زودي مي گم

Junior Member

آره. باید تو وزارت علوم پرونده تشکیل بدید(ربطی به سربازی نداره) بعدش یه نامه میبرید به امور خارجه . اونا فکس میکنن به سفارت ایران در کشور شما. بعد شما مدرک رو میبرید سفارت که با سابقه شما در وزارت علوم مطابقت بشه. بعد دیگه کار ها حله.

ApplyAbroad Champion

این جور که پیداست دوستانی که در آمریکا هستند باید قید این قضیه رو بزنند،‌ چون غیر از تشکیل پرونده در وزارت علوم و همه این کاغذبازی‌ها، ایران در آمریکا که سفارت نداره. تازه اگه هم از طرق دیگه بشه پیگیری کرد و کار رو انجام داد باز خیلی از نظر قیمتی فرقی نخواهد کرد اگر این تخفیف منحصر به ایران ایر باشه. چون احتمالا ایران ایر فقط روی قسمتی از پرواز که از اروپا به ایران انجام می‌شه تخفیف خواهد داد که احتمالا مبلغ خیلی عمده‌ای نخواهد شد و به این همه دردسر نمی‌ارزه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Babak
    این جور که پیداست دوستانی که در آمریکا هستند باید قید این قضیه رو بزنند،‌ چون غیر از تشکیل پرونده در وزارت علوم و همه این کاغذبازی‌ها، ایران در آمریکا که سفارت نداره. تازه اگه هم از طرق دیگه بشه پیگیری کرد و کار رو انجام داد باز خیلی از نظر قیمتی فرقی نخواهد کرد اگر این تخفیف منحصر به ایران ایر باشه. چون احتمالا ایران ایر فقط روی قسمتی از پرواز که از اروپا به ایران انجام می‌شه تخفیف خواهد داد که احتمالا مبلغ خیلی عمده‌ای نخواهد شد و به این همه دردسر نمی‌ارزه.

حافظ منافع تو واشگنتن نداره؟ فکر کنم اون یه کاری بکنه. ضمنا کارای اونجا رو که با پست انجام میدی. فقط اینجا یکی 1 بار باید بره دنبالش. این تخفیف هم فقط رو ایران ایر هست .. + یه مو از خرس ...

Junior Member

پیش فرض بليط نيمه بها

با سلام به همه دوستان
    کسی می دونه که برای بار اولی که بخوای بری برای شروع تحصيل هم می شه از بليط نيمه بها دانشجویی استفاده کرد؟
    ممنون می شم کسی کمکم کنه.
    محسن

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    Electric Power Engineering MSc and PhD - Chalmers

پیش فرض پاسخ : بليط نيمه بها

تو سایت سفارت سوئد نوشته بود. بلیط نیم بها باید سوئد-ایران-سوئد باشه و مستقیم. همچنین باید یک پرونده در وزارت علوم و در سفارت تشکیل بدین. نمره هاتونم باید واسه سفارت بفرستی پس باید یک ترم گذشته باشه.
    Resigned Mod. <br />.

Member
    رشته و دانشگاه
    Western University, Canada

پیش فرض پاسخ : بليط نيمه بها

آیا این مورد درباره سایر کشورها هم صادق هست؟ چطور میشه اطلاعات بیشتر گرفت؟

صفحه 1 از 4 1234 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)