صفحه 2 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 41

موضوع: گواهینامه رانندگی

پیش فرض پاسخ : گواهینامه رانندگی

سلام دوستان. یک سوال داشتم ممنون میشم جواب بدین. من دارم اینجا گواهینامه میگیرم. سوالم اینه که گواهینامه برای ماشین دنده اتومات با معمولی فرقی میکنه؟ و سوال بعدیم اینه که سال دیگه شاید برم ایران و من گواهینامه ایران ندارم. اگر اینجا گواهینامه بگیرن ایران هم قبول میکنن یا لازمه دوباره اقدام کنم اونجا؟ چون من دانشجوام و وقتی برم ایران دیگه مشمول محسوب میشم و فکر نکنم بتونم بگیرم. برای همین میخوام ببینم اگه میشه همین گواهینامه انگلیس رو استفاده کنم. ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    نرم افزار... برنامه نویسی

نقل قول نوشته اصلی توسط khashayaar نمایش پست ها
    سلام دوستان. یک سوال داشتم ممنون میشم جواب بدین. من دارم اینجا گواهینامه میگیرم. سوالم اینه که گواهینامه برای ماشین دنده اتومات با معمولی فرقی میکنه؟ و سوال بعدیم اینه که سال دیگه شاید برم ایران و من گواهینامه ایران ندارم. اگر اینجا گواهینامه بگیرن ایران هم قبول میکنن یا لازمه دوباره اقدام کنم اونجا؟ چون من دانشجوام و وقتی برم ایران دیگه مشمول محسوب میشم و فکر نکنم بتونم بگیرم. برای همین میخوام ببینم اگه میشه همین گواهینامه انگلیس رو استفاده کنم. ممنون

سلام دوست عزیز. در ایران برای گواهینامه قانونه داشتن مدرک پایان خدمت یا اشتغال به تحصیل رو برداشتن و با هر شرایطی بری ثبت نام کنی قبول میکنن و البته اینکه مشمول هم باشی گواهی اشتغال به خدمت بهت میدن. مشکلی نداری و بیستت روزه تمومه

سلام به دوستان
    من حدود 2 ماه هست امدم لندن . می خواستم بدونم برای گرفتن گواهینامه باید چه کاری انجام بدم. البته گواهینامه بین المللی از ایران گرفتم برای 1 سال اعتبار داره . ممنون می شم کمکم کنید

Junior Member

سلام
    مدت زمان اعتبار گواهی نامه بین المللی در انگلستان چقدره ؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    chemical engineering PhD Imperial College London

من گواهینامه ایران رو دارم
    برای رفتن به انگلیس بهتره گواهی نامه بین الملل بگیرم یا برم اونجا گواهی نامه بگیرم
    ویزام دانشجویی هست

سلام میشه اطلاعات در مورد خرید ماشین و بیمه هم بدید
    چهره ي خود را به سوي خورشيد بگردان،
    آن گاه تمام سايه ها پشت سر تو خواهند افتاد...

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Leila82 نمایش پست ها
    سلام میشه اطلاعات در مورد خرید ماشین و بیمه هم بدید
    خرید ماشین مشابه همه جای دنیاست. ماشین رو می بینید و میبرید برای یک تست درایو و بعد اگه خواستید میتونید بدید چک هم بشه توسط یک مکانیک و بعد می خرید. حتما مقداری از پول رو بوسیله کردیت کارت (دقت کنید کردیت نه دبیت) پرداخت کنید که توسط سکشن 75 خریدتون محافظت بشه. برای بیمه هم که ممکنه قیمت بالا باشه سعی کنید در همه سایت ها مثل confused.com یا moneysupermarket یا سایت های مشابه مقایسه کنید قیمت ها رو و البته دقت کنید که شاید بتونید در سایت هایی مثل Quidco یا Topcashback مقداری از پول بیمه رو بصورت Cashback پس بگیرید.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط ddahmadss نمایش پست ها
    من گواهینامه ایران رو دارم
    برای رفتن به انگلیس بهتره گواهی نامه بین الملل بگیرم یا برم اونجا گواهی نامه بگیرم
    ویزام دانشجویی هست
    با گواهینامه بین المللی فقط تا زمان محدودی (فکر می کنم 1 سال بعد از ورود) میتونید رانندگی کنید. در این فاصله باید گواهینامه انگلیسی بگیرید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط saraaziz2008 نمایش پست ها
    سلام به دوستان
    من حدود 2 ماه هست امدم لندن . می خواستم بدونم برای گرفتن گواهینامه باید چه کاری انجام بدم. البته گواهینامه بین المللی از ایران گرفتم برای 1 سال اعتبار داره . ممنون می شم کمکم کنید
    نمیتونیدبگیرید.
    شما باید حداقل 1 سال از ویزاتون گذشته باشه و در این مدت حداقل 6 ماه داخل خاک انگلیس باشید. می تونید با گواهینامه بین المللی ایران 1 سال رانندگی کنید ولی احتمالا بیمه تون گرون خواهد شد

Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط Am12345 نمایش پست ها
    نمیتونیدبگیرید.
    شما باید حداقل 1 سال از ویزاتون گذشته باشه و در این مدت حداقل 6 ماه داخل خاک انگلیس باشید. می تونید با گواهینامه بین المللی ایران 1 سال رانندگی کنید ولی احتمالا بیمه تون گرون خواهد شد
    متوجه منظور شما نشدم
    یعنی ما تا یک سال حق گرفتن گواهینامه نداریم؟؟

صفحه 2 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)