صفحه 260 از 274 نخستنخست ... 160210250251252253254255256257258259260261262263264265266267268269270 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,591 تا 2,600 , از مجموع 2740

موضوع: ک.ارشد - فرایند پذیرش، دانشگاه پلی تکنیک تورین (مدارک لازم، ددلاینها، ارسال مدارک..)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ک.ارشد - فرایند پذیرش، دانشگاه پلی تکنیک تورین (مدارک لازم، ددلاینها، ارسال مد

خیلی ممنون از توجه و جوابتون......به نظر ‌شما ارزششو داره کارمو بدم به یکی از این موسسات یا خودم از صفر تا صدشو میتونم انجام بدم؟

Senior Member majjiid آواتار ها

پیش فرض پاسخ : ک.ارشد - فرایند پذیرش، دانشگاه پلی تکنیک تورین (مدارک لازم، ددلاینها، ارسال مد

نقل قول نوشته اصلی توسط farzadrb نمایش پست ها
    خیلی ممنون از توجه و جوابتون......به نظر ‌شما ارزششو داره کارمو بدم به یکی از این موسسات یا خودم از صفر تا صدشو میتونم انجام بدم؟
    خواهش میکنم عزیزم.
    تصمیم گیرنده شمایید. ولی اگه نظر من را میخواید اصلا نیازی به موسسات نیست. آدم پروسه تشکیل فایل و کارای مهاجرتی به کشورهای مهاجر پذیر را هم بدون نیاز به وکیل میتونه انجام بده. اینکه دیگه یه اپلای ساده برا چندتا دانشگاست و بعدم ویزا دانشجویی که اصلا چشم بسته میشه انجامش داد.
    از سایت دانشگاهها و همین سایت میتونید تمام اطلاعاتی که نیاز دارید رو کسب کنید.
    موفق باشید.
    مرده گان اين سال عاشق‌ترين زنده گان بوده‌اند.

سلام به تمامی دوستان
    میشه خواهش کنم که بفرمایید این چیزی که برای من پس از اتمام ثبت نام آمده یعنی چی ؟

WARNING
    Non-EU (European Union) students residing outside of Italy are required to contact as soon as possible the Italian Embassy or Consulate in their country to get the information about the process for pre-enrolment and for obtaining the study visa. They will be requested to fill out a form writing the name of the University (Politecnico di Torino) and the Bachelor/Master of Science program they have already selected on their Politecnico online application.The deadlines for filling out and submitting the above mentioned form to the Embassy/Consulate will be published on the Politecnico website at the following pages as soon as they will be known:-
    for Bachelor of Science applicants- for Master of Science applicantsPLEASE NOTE that starting from April 2nd, 2015, the Admissions Board will only evaluate applications of students who will complete the pre-enrolment procedure through the Italian Embassy and who meet the requirements to enroll in the course selected.

اگر سوالم تکراری است من معذرت میخواهم . نتونستم جواب مناسبی پیدا کنم براش
    با تشکز از همه دوستان زحمت کش

Junior Member

دوستان این دانشگاه هیچ رشته ای برای ارشد به انگلیسی نداره که مرتبط با رشته عمران باشه؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mostafa6430 نمایش پست ها
    سلام به تمامی دوستان
    میشه خواهش کنم که بفرمایید این چیزی که برای من پس از اتمام ثبت نام آمده یعنی چی ؟

WARNING
    Non-EU (European Union) students residing outside of Italy are required to contact as soon as possible the Italian Embassy or Consulate in their country to get the information about the process for pre-enrolment and for obtaining the study visa. They will be requested to fill out a form writing the name of the University (Politecnico di Torino) and the Bachelor/Master of Science program they have already selected on their Politecnico online application.The deadlines for filling out and submitting the above mentioned form to the Embassy/Consulate will be published on the Politecnico website at the following pages as soon as they will be known:-
    for Bachelor of Science applicants- for Master of Science applicantsPLEASE NOTE that starting from April 2nd, 2015, the Admissions Board will only evaluate applications of students who will complete the pre-enrolment procedure through the Italian Embassy and who meet the requirements to enroll in the course selected.

اگر سوالم تکراری است من معذرت میخواهم . نتونستم جواب مناسبی پیدا کنم براش
    با تشکز از همه دوستان زحمت کش
    قربان شما.
    چیز خاصی نیست، منظورش این هست که غیر اروپایی ها بعد از اینکه از دانشگاه پذیرش گرفتن، باید کارای ویزاشون را انجام بدن و بعد از اون هست که میتونید ثبت نام نهایی دانشگاهتون را تکمیل کنید.
    موفق باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط Arminfalah نمایش پست ها
    دوستان این دانشگاه هیچ رشته ای برای ارشد به انگلیسی نداره که مرتبط با رشته عمران باشه؟؟
    قربانت.
    انگار نه متاسفانه.
    لیست رشته هایی که برا مستر ارائه میده ایناست:
    https://didattica.polito.it/portal/p...2017&p_lang=EN

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط majjiid نمایش پست ها
    قربان شما.
    چیز خاصی نیست، منظورش این هست که غیر اروپایی ها بعد از اینکه از دانشگاه پذیرش گرفتن، باید کارای ویزاشون را انجام بدن و بعد از اون هست که میتونید ثبت نام نهایی دانشگاهتون را تکمیل کنید.
    موفق باشید.
    خوب یعنی از الان باید این کار رو شروع کنیم یا بعد از امدن پذیرش باید بریم دنبال این کارا ؟
    ویرایش توسط behnamhg : January 20th, 2017 در ساعت 06:21 PM

نقل قول نوشته اصلی توسط payamfi نمایش پست ها
    خوب یعنی از الان باید این کار رو شروع کنیم یا بعد از امدن پذیرش باید بریم دنبال این کارا ؟
    عزیزم من که نوشتم بعد از پذیرش!
    موفق باشید.
    ویرایش توسط behnamhg : January 20th, 2017 در ساعت 06:21 PM

Junior Member

پیش فرض پاسخ : دانشگاه پلی تکنیک تورینو

سلام
    اين دانشگاه براي همه ي كرس هاي معماريش زبان ايتاليايي ميخواد؟؟

Moderator

پیش فرض پاسخ : دانشگاه پلی تکنیک تورینو

نقل قول نوشته اصلی توسط Rm71331 نمایش پست ها
    سلام
    اين دانشگاه براي همه ي كرس هاي معماريش زبان ايتاليايي ميخواد؟؟
    درود
    بله برای رشته معماری شما حتما باید مدرک ایتالیایی داشته باشید.
    Change your life today. Don't gamble on the future, act now, without delay.g
    تنها به پیام هایی که امکان گفته شدن در فروم نیست جواب داده خواهد شد و به جای پست ها و پیام های تشکر از اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده نمایید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)