صفحه 274 از 274 نخستنخست ... 174224264265266267268269270271272273274
نمایش نتایج: از شماره 2,731 تا 2,740 , از مجموع 2740

موضوع: ک.ارشد - فرایند پذیرش، دانشگاه پلی تکنیک تورین (مدارک لازم، ددلاینها، ارسال مدارک..)

Junior Member BlueItManager آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی نرم افزار

پیش فرض پاسخ : ک.ارشد - فرایند پذیرش، دانشگاه پلی تکنیک تورین (مدارک لازم، ددلاینها، ارسال مدارک..)

با سلام وضع یک خارجی دانشجوی فارغ التحصیل در رشته مهندسی کامپیوتر گرایش مربوط به اینترنت اشیا و شهر های هوشمند یا اینترنت وسایل نقلیه (IOV) در کدام کشورهای اروپایی میتونه بهتر باشه از لحاظ کاراموزی بهتر دیدن و رفتار کارفارمایان و هم تعدد پروژها و نهایتا امکان اشتغال ؟
    اگر من برای ارشد بخواهم خوب یاد بگیرم از اساتید و محیط پیرامون شهری و صنعتی بنظر شما ایتالیا و شهر تورین و رشته جامعه شهری هوشمند (رشته در رابطه با هوشمند سازی ساختمان ها حمل و نقل و صنایع مختلف و تئوری های علمی دیگه مهندسی کامپیوتر هست) میتونه انتخاب مناسبی برای یک ایرانی باشه که بعدش با کاراموزی یا بدون کاراموزی معلومات خودش به حدی که یک فارغ التحصیل ارشد مثلا هلندی یا کانادایی یا المانی تونسته برسه برسونه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ک.ارشد - فرایند پذیرش، دانشگاه پلی تکنیک تورین (مدارک لازم، ددلاینها، ارسال مدارک..)

با سلام
    دوستان من قصد داری برای مستر در پلی تکنیک تورین اقدام کنم. با توجه به اینکه آخرین مدرک تحصیلی من کارشناسی ارشد هست آیا کار درستیه که با مدرک فوقم اقدام کنم برای ریمستر یا نه؟

Member cheshideh86 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Materials Science and Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط kayvan نمایش پست ها
    با سلام
    دوستان من قصد داری برای مستر در پلی تکنیک تورین اقدام کنم. با توجه به اینکه آخرین مدرک تحصیلی من کارشناسی ارشد هست آیا کار درستیه که با مدرک فوقم اقدام کنم برای ریمستر یا نه؟
    رزومتون رو بگید تا دوستان دقیقتر بتونند راهنمایی کنند.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط cheshideh86 نمایش پست ها
    رزومتون رو بگید تا دوستان دقیقتر بتونند راهنمایی کنند.
    30 ساله هستم. لسانس برق از دانشگاه آزاد با معدل 14.5 و ارشد برق کنترل با معدل 16.30. ولی دوست دارم دوباره برای مستر اقدام کنم

Senior Member Sha7ab آواتار ها

30 ساله هستم. لسانس برق از دانشگاه آزاد با معدل 14.5 و ارشد برق کنترل با معدل 16.30. ولی دوست دارم دوباره برای مستر اقدام کنم
    فکر نکنم ارشدتون تاثیری توی فرایند پذیرش داشته باشه چون برای گرفتن پذیرش ارشد، مدرک کارشناسی شما مهمه.
    :Portgas D. Ace
    We have to live a life of no regrets

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Sha7ab نمایش پست ها
    فکر نکنم ارشدتون تاثیری توی فرایند پذیرش داشته باشه چون برای گرفتن پذیرش ارشد، مدرک کارشناسی شما مهمه.
    ممنون بابت پاسختون
    من میخواستم بدونم که آیا اینکه ارشد خوندم میتونه مشکلی برای گرفتن ویزا بشه؟

Member cheshideh86 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Materials Science and Engineering

ممنون بابت پاسختون
    من میخواستم بدونم که آیا اینکه ارشد خوندم میتونه مشکلی برای گرفتن ویزا بشه؟
    باید دلایل قوی ارائه کنید که آفیسر قانع بشه چرا شما قصد تکرار مقطعی را دارید که قبلا در آن فارغ التحصیل شده اید؟!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط cheshideh86 نمایش پست ها
    باید دلایل قوی ارائه کنید که آفیسر قانع بشه چرا شما قصد تکرار مقطعی را دارید که قبلا در آن فارغ التحصیل شده اید؟!
    چون واقعا علاقه ای به خوندن در مقطع دکترا و در کل کار آکادمیک ندارم

دوستان سلام
    کسی تا به حال admission test برای رشته های بایولوژی یا هز رشته ایی در کل داده اینجا ؟ اگر بله میدونید جطوری برگزار میشه ؟ دعوت به ادمیشن تست انلاین شدم ولی شزایط و ضوابطشو هیچ توضیحی نداده ممنون میشم کسی میدونه کمکم کنه

Junior Member

سلام دوستان
    امیدوارم عالی باشید
    یه سوال در مورد پذیرش از پولیتو داشتم.
    کسی که درسش بهمن تموم میشه یعنی تا ددلاین دانشگاه معدل 7 ترم رو داره (بدون دانشنامه ) ایا میتونه پذیرش رو بگیره از دانشگاه؟ایا gre و ایلتس تاثیر مثبتی میتونه تو این روند داشته باشه؟
    خیلی ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)