صفحه 265 از 274 نخستنخست ... 165215255256257258259260261262263264265266267268269270271272273274 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,641 تا 2,650 , از مجموع 2740

موضوع: ک.ارشد - فرایند پذیرش، دانشگاه پلی تکنیک تورین (مدارک لازم، ددلاینها، ارسال مدارک..)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ک.ارشد - فرایند پذیرش، دانشگاه پلی تکنیک تورین (مدارک لازم، ددلاینها، ارسال مدارک..)

سلام دوستان
    من کارشناسی مهندسی نفت خوندم از علوم و تحقیقات با سه سال سابقه کار مرتبط و ایلتس اکادمیک 6
    میخواستم برا مستر ایتالیا تغییر رشته بدم به مکانیک یا automotive دانشگاه پلی تکنیک تورین چون وضعیت رشته نفت خوب نیست و کار هم به سختی توی اروپا براش پیدا میشه و با این تغییر رشته موندم بعد از اتمام ارشد احتمالش بیشتره
    میخواستم بپرسم ایا این کار امکان پذیره و میشه و بعدا مشکلی پیش نمیاد؟ مخصوصا برا بورس گرفتن

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ک.ارشد - فرایند پذیرش، دانشگاه پلی تکنیک تورین (مدارک لازم، ددلاینها، ارسال مد

سلام
    ایا بازار کار نفت ایتالیا خوبه؟ مجبور نشیم درسمون تموم شد یرگردیم

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ک.ارشد - فرایند پذیرش، دانشگاه پلی تکنیک تورین (مد

نقل قول نوشته اصلی توسط Ghazal75n نمایش پست ها
    سلام دوستان. ببخشید کسی می دونه چرا توی masters portal رشته عمران به زبان انگلیسی توی تورینو وجود داره ولی توی سایتش اصلا اسمی از عمران به زبان انگلیسی نیاورده؟
    این لینکه مسترز پرتال:
    http://www.mastersportal.eu/studies/...tent:key_facts
    و این لینک رشته های انگلیسی زبان در خود سایت دانشگاه:
    https://didattica.polito.it/portal/p...2016&p_lang=EN

یعنی احتمالش هستش که آپدیت نکرده باشن سایت رو؟
    خیلی ممنونم

سلام

هر سایتی به جز سایت های خود دانشگاه ها امکان اشتباه کردنشون وجود داره. سعس کنید در تمام موارد به مراجع اصلی و معتبر مراجعه کنید.

پولیتو عمران انگلیسی نداره!

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ک.ارشد - فرایند پذیرش، دانشگاه پلی تکنیک تورین (مدارک لازم، ددلاینها، ارسال مدارک..)

نقل قول نوشته اصلی توسط rrasti90 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من کارشناسی مهندسی نفت خوندم از علوم و تحقیقات با سه سال سابقه کار مرتبط و ایلتس اکادمیک 6
    میخواستم برا مستر ایتالیا تغییر رشته بدم به مکانیک یا automotive دانشگاه پلی تکنیک تورین چون وضعیت رشته نفت خوب نیست و کار هم به سختی توی اروپا براش پیدا میشه و با این تغییر رشته موندم بعد از اتمام ارشد احتمالش بیشتره
    میخواستم بپرسم ایا این کار امکان پذیره و میشه و بعدا مشکلی پیش نمیاد؟ مخصوصا برا بورس گرفتن
    سلام

بله میتونین اقدام کنید و شانستون رو بسنجین از الان نمیشه به طور قطعی نظری داد.
    در مورد بورس استانی هم هیچ مشکلی ایجاد نمیشه.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ک.ارشد - فرایند پذیرش، دانشگاه پلی تکنیک تورین (مدارک لازم، ددلاینها، ارسال مد

نقل قول نوشته اصلی توسط rrasti90 نمایش پست ها
    سلام
    ایا بازار کار نفت ایتالیا خوبه؟ مجبور نشیم درسمون تموم شد یرگردیم
    در ضمن تا جایی که من اطلاع دارم واسه رشته نفت کشور نروژ بهتره.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Petroleum Engineering

سلام
    امروز بازار رشته نفت کلا هیچ جا مناسب نیست، نه فقط ایتالیا که کشور نفت خیزی نیست، بلکه خود کشور نروژ که همه اونو با رشته نفت عجین میدونن.

Junior Member

ببخشید من معدلم 15.13 هست ولی فعالیت عملی یا مقاله ای ندارم. اینطوری شانسم خیلی کم میشه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط majjiid نمایش پست ها
    قربان شما.
    نمره زبان تاثیری در پذیرشتون نداره و نمیتونه جبران کننده ضعف معدلتون باشه.
    ولی بهرحال تورین به اندازه میلان معدل محور نیست. و در عوض به سابقه کار مرتبط و فعالیت های عملی مربوط به رشته اهمیت بیشتری میده.

Senior Member majjiid آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط golvtn نمایش پست ها
    ببخشید من معدلم 15.13 هست ولی فعالیت عملی یا مقاله ای ندارم. اینطوری شانسم خیلی کم میشه؟
    خواهش میکنم.
    نه، معدلتون ok هست و شانستون هم خوبه. فقط دقت کنید که برای رشته ایی در ارتباط با رشته لیسانستون اقدام بفرمایید.
    موفق باشید.
    مرده گان اين سال عاشق‌ترين زنده گان بوده‌اند.

سلام دوستان كسي ميدونه نمره ايلتس براي دانشگاه تورين چند هست؟وبعد سفارت چند ميخواد؟

سلام خدمت همه ي دوستان
    من سال سوم كارشناسي مكانيكم و ميخوام براي ارشد پلي تكنيك تورين پذيرش بگيرم
    آيا كسي هست كه منو راهنمايي كنه؟
    من نميدونم دقيقا بايد چيكار كنم؟
    ايا با سرمايه ٥٠ ميليون تومن ميتونم ارشدمو تموم كنم و كار بگيرم تو اروپا؟
    درس خوندن تو تورين سخته؟يا اسون؟
    خواهش ميكنم هركي اطلاعات داره راهنماييم كنه 😞

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)