صفحه 266 از 274 نخستنخست ... 166216256257258259260261262263264265266267268269270271272273274 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,651 تا 2,660 , از مجموع 2740

موضوع: ک.ارشد - فرایند پذیرش، دانشگاه پلی تکنیک تورین (مدارک لازم، ددلاینها، ارسال مدارک..)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ک.ارشد - فرایند پذیرش، دانشگاه پلی تکنیک تورین (مدارک لازم، ددلاینها، ارسال مدارک..)

نقل قول نوشته اصلی توسط hamedem2015 نمایش پست ها
    سلام دوستان كسي ميدونه نمره ايلتس براي دانشگاه تورين چند هست؟وبعد سفارت چند ميخواد؟
    سلام این پیجو بخونید
    http://apply.polito.it/language_requirements_17_18.html

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ک.ارشد - فرایند پذیرش، دانشگاه پلی تکنیک تورین (مدارک لازم، ددلاینها، ارسال مدارک..)

درود برای پذیرش ارشد مکانیک باید حداقل چه معدلی داشت ؟ می شه کم بودن معدل را با کارهای تحقیقاتی و سابقه کار جبران کرد؟ سپاس

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط zaneti نمایش پست ها
    درود برای پذیرش ارشد مکانیک باید حداقل چه معدلی داشت ؟ می شه کم بودن معدل را با کارهای تحقیقاتی و سابقه کار جبران کرد؟ سپاس
    سال گذشته هیچکس با معدل زیر 15 پذیرش نگرفته تو مکانیک

سلام دوستان. کسی میدونه کف معدل برا ارشد کامپیوتر تورین چنده؟ معدل کل بیشتر موثره یا معدل دروس تخصصی؟ برا بقیه دانشگاه های ایتالیا رو هم اگه می دونین بگین بی زحمت

Senior Member majjiid آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Lordsaeed87 نمایش پست ها
    سلام دوستان. کسی میدونه کف معدل برا ارشد کامپیوتر تورین چنده؟ معدل کل بیشتر موثره یا معدل دروس تخصصی؟ برا بقیه دانشگاه های ایتالیا رو هم اگه می دونین بگین بی زحمت
    قربانت.
    تورین مینیممی تعریف نکرده. در مورد سوال دومتون، خیر بعید میدونم وقت بگذارن دروس رو تفکیک کنن. معدل کل رو نگاه میکنن.
    برای تورین اگر اقدام میکنید، سابقه کار حرفه ایی هم براشون ارزش داره.
    پلیمی یه شرط معدل 14.5 داره. بقیه تا جایی که خاطرم هست شرط معدل ندارن.
    موفق باشید.
    مرده گان اين سال عاشق‌ترين زنده گان بوده‌اند.

Junior Member

سلام دوستان
    میشه لطفا اگر کسی میدونه سوال منو جواب بده؟
    کسی میدونه برای رشته ICT FOR SMART SOCIETIES که پلی تکنیک تورین برای مستر ارائه میده با لیسانس کامپیوتر میشه اقدام کرد یا نه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    int business law at tilburg univeristy

سلام .من از دانشكده حقوق تورين مستر بذيرش دارم اما كورسي كه ارائه شده blended هست و چند واحد رو به صورت انلاين ارائه ميده.از اونجا كه قصد من پذيرش دكترا از بك دانشكاه معتبر بعد از اتمام ارشد هست از نظر اعتبار مدرك به مشكل بر نميخورم؟ ممنون ميشم راهنماييم كتيد
    دریای بزرگ دور یا گودال کوچک اب .فرقی نمی کند.زلال که باشی اسمان در توست...

دوستان من مدرک زبان آیلتسم که همون 6 مورد نیاز سفارت هست تا وقت سفارت آماده میشه، آیا امکانش هست که مدرک زبان رو اون موقع برای دانشگاه فرستاد؟ یا حتما برای اپلای مدرک زبان رو باید آپلود کنیم؟

Junior Member

سلام دوستان من ترجمه ی مدارک رو برای سایت آپلود کردم و مراحل ثبت ناممم تمام شده. ولی میخواستم بدونم باید مدرک رو به تایید سفارت میرسوندیم؟ چون من همون ترجمه شده ی تایید شده امور خارجه و دادگستری رو گذاشتم تو سایت.
    و اینکه چقدر زمان میبره که نتایح بیاد؟ و از کی باید برای سفارت هماهنگ کنیم؟
    مرسی

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط behzad9 نمایش پست ها
    سلام دوستان من ترجمه ی مدارک رو برای سایت آپلود کردم و مراحل ثبت ناممم تمام شده. ولی میخواستم بدونم باید مدرک رو به تایید سفارت میرسوندیم؟ چون من همون ترجمه شده ی تایید شده امور خارجه و دادگستری رو گذاشتم تو سایت.
    و اینکه چقدر زمان میبره که نتایح بیاد؟ و از کی باید برای سفارت هماهنگ کنیم؟
    مرسی
    درود
    نخیر نیازی به تائید سفارت نداره.
    منتظر باشید تا نتیجه اعلام بشه هنوز برای سفارت زوده بعده عید یه زمانی را برای سفارت اعلام میکنند که میتوانید برای ویزا اقدام کنید.
    تاپیک مربوط به روادید را هم مطالعه کنید.
    Change your life today. Don't gamble on the future, act now, without delay.g
    تنها به پیام هایی که امکان گفته شدن در فروم نیست جواب داده خواهد شد و به جای پست ها و پیام های تشکر از اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده نمایید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)