صفحه 174 از 274 نخستنخست ... 74124164165166167168169170171172173174175176177178179180181182183184224 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,731 تا 1,740 , از مجموع 2740

موضوع: ک.ارشد - فرایند پذیرش، دانشگاه پلی تکنیک تورین (مدارک لازم، ددلاینها، ارسال مدارک..)

ApplyAbroad Veteran
    tommy angelo آواتار ها

پیش فرض پاسخ : ک.ارشد - فرایند پذیرش، دانشگاه پلی تکنیک تورین (مدارک لازم، ددلاینها، ارسال مد

نقل قول نوشته اصلی توسط alikhani2011 نمایش پست ها
    باید آپلود بشه
    ی سوال من داشتم من واسه ارشد ثبت نام کردم1 ماه و نیم پیش اما نمیدونم این ثبت نامی که کردم مال 2014 هست یا 2013.
    چون هیچ اطلاعیه ای راجع به شروع اپلای نزده این دانشگاه.
    دوست عزیز اپلای واسه 2014 شروع نشده اون موقع اگه دقت میکردی نوشته بود که 2014-2013 همونطور که تو پستهای قبلی گفتم معمولا اواخر دسامبر شروع میشه

نقل قول نوشته اصلی توسط maryfarahani نمایش پست ها
    دوستان کسی می داند توصیه نامه های این دانشگاه به چه صورت است؟ آن لاین است؟ پست کردنی است؟ یا آپلود کردنی است؟
    توصیه نامه و کلیه مدارک برای تورین آپلودی هستن شما لازم نیست هیچ چیزی رو پست کنین واسشون

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ک.ارشد - فرایند پذیرش، دانشگاه پلی تکنیک تورین (مدارک لازم، ددلاینها، ارسال مد

سلام دوستان، یه سوالی داشتم
    ددلاینی ک واسه ثبت نام در سفارت هست با ددلاینی که مشخص شده واسه Online Application فرق میکنه؟
    آخه یکی تو قسمت http://international.polito.it/en/ad..._living_abroad ددلاین داده
    و یکی اینجا http://apply.polito.it/scadenze_res_out_ita_en.html
    ممنون

ApplyAbroad Veteran
    tommy angelo آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Mohsen662 نمایش پست ها
    سلام دوستان، یه سوالی داشتم
    ددلاینی ک واسه ثبت نام در سفارت هست با ددلاینی که مشخص شده واسه Online Application فرق میکنه؟
    آخه یکی تو قسمت http://international.polito.it/en/ad..._living_abroad ددلاین داده
    و یکی اینجا http://apply.polito.it/scadenze_res_out_ita_en.html
    ممنون
    اولی ددلاین سفارت هست ددلاین خود دانشگاه دومی هستش که واسه امسال هنوز آپدیت نشده پارسال تا 28 فوریه بود که تا 15 مارچ تمدیدش کردن

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ک.ارشد - آشنایی با دانشگاه پلی تکنیک تورین (معرفی بورس ها، کمپ و رشته ها)

سلام ددلاین ثبتنام برای بورس چه موقعه دوستان؟
    سایتشم لطفا بگید

با تشکر

ApplyAbroad Veteran
    tommy angelo آواتار ها

پیش فرض پاسخ : ک.ارشد - آشنایی با دانشگاه پلی تکنیک تورین (معرفی بورس ها، کمپ و رشته ها)

ددلاین امسال تا 20 مارچ اعلام شده واسه ثبت نام هم باید برین apply.polito.it

ApplyAbroad Veteran
    tommy angelo آواتار ها

دوستان عزیز ددلاین امسال اعلام شد تا 20 مارچ 2014 مهلت دارین واسه سفارت هم امسال خوشبختانه وقتشو بیشتر کردن از 21 می تا 5 جولای شده نتایج رو هم 20 می رو سایت میزنن فقط یه سری مشکلات واسه رشته های الکترونیک و مخابرات ایجاد شده که پیگیری میکنم و دوستان رو با خبر میکنم

Member
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه شیراز

نقل قول نوشته اصلی توسط tommy angelo نمایش پست ها
    دوستان عزیز ددلاین امسال اعلام شد تا 20 مارچ 2014 مهلت دارین واسه سفارت هم امسال خوشبختانه وقتشو بیشتر کردن از 21 می تا 5 جولای شده نتایج رو هم 20 می رو سایت میزنن فقط یه سری مشکلات واسه رشته های الکترونیک و مخابرات ایجاد شده که پیگیری میکنم و دوستان رو با خبر میکنم
    مرسی دوست عزیز ، مشخص شده که از کی میشه مدارک رو فرستاد ؟ باز شده سایت ؟

Junior Member

ممنون از اطلاع رسانيتون
    يه سوالي داشتم
    من جايي تو مدارك درخواستي پلي تكنيك تورين توصيه نامه و SoP و اينا رو نديدم. آيا اينا رو مي خواد؟ اگه هست كجا مي تونم پيداشون كنم كه ببينم فرمت درخواستيشون چجوريه؟
    سربرگ دانشگاه بايد باشه يا نه؟

ApplyAbroad Veteran
    tommy angelo آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط siamak_rahimi2 نمایش پست ها
    مرسی دوست عزیز ، مشخص شده که از کی میشه مدارک رو فرستاد ؟ باز شده سایت ؟
    دوست عزیز از همون دیروز باز بود سایت واسه ارسال مدارک

نقل قول نوشته اصلی توسط Mohsen662 نمایش پست ها
    ممنون از اطلاع رسانيتون
    يه سوالي داشتم
    من جايي تو مدارك درخواستي پلي تكنيك تورين توصيه نامه و SoP و اينا رو نديدم. آيا اينا رو مي خواد؟ اگه هست كجا مي تونم پيداشون كنم كه ببينم فرمت درخواستيشون چجوريه؟
    سربرگ دانشگاه بايد باشه يا نه؟
    نه امسال هم جزو مدارکش نیست البته اگه توصیه نامه ای داشته باشین میتونین به عنوان مدارک دیگر آپلود کنین. فرمت خاصی ندارن

Member
    رشته و دانشگاه
    mechanical engineering,barajin

مرسی، یعنی مدرک زبان رو تا ۵ جولای میشه گرفت؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)