صفحه 264 از 274 نخستنخست ... 164214254255256257258259260261262263264265266267268269270271272273 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,631 تا 2,640 , از مجموع 2740

موضوع: ک.ارشد - فرایند پذیرش، دانشگاه پلی تکنیک تورین (مدارک لازم، ددلاینها، ارسال مدارک..)

Senior Member majjiid آواتار ها

پیش فرض پاسخ : ک.ارشد - فرایند پذیرش، دانشگاه پلی تکنیک تورین (مد

نقل قول نوشته اصلی توسط mhmmdwolf نمایش پست ها
    سلام دوستان کسی میدونه نتایج اپلای تورین کی میاد . مردیم از بس انتظار کشیدیم.
    قربانت.
    تو همین ماه. خوداشون زدن:
    within MAY 25th, 2017
    http://apply.polito.it/scadenze_LM_en_17_18.html
    مرده گان اين سال عاشق‌ترين زنده گان بوده‌اند.

سلام
    جواب اپلای کسی اومده ؟ قرار بود نهایتا تا امروز اعلام کنن ولی خبری نیست

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط babak68 نمایش پست ها
    سلام،
    برای منم تورین تو Evaluation چند جا گیر داده بهم.
    اولی : The academic transcript of records is missing
    درصورتی که ریزنمرات و مدرک ترجمه شده اتچ کردم، فقط مجبور شدم ریز نمرات رو تو یه صفحه دو قسمتی اتچ کنم چون کاردانی و کارشناسی بودم عجیبه که قبول نکردن!

دومی : Incomplete course description
    این رو از دانش کمم موقع اپلیکیشن پر کردن ضربه خردم و ترجمه سیلابس دروسم رو گذاشته بودم که الان میبینم قبل نکردن و باید بگردم تو انجامن مرتبط دنبال رشته نرم افزار که چیزی مشابه پیدا کنم.

سومی :
    The bachelor transcript has to be organized in semester and/or give indication about year of enrollment and end of courses the syllabus has to be official (stamped and signed by university) and include the description of the content of each course PLEASE MODIFY ATTACHMENT

احساس می کنم مشکل اولی هست، الان مدرک کاردانیم ریزنمراتش ترم به ترم جدا شده تو یه برگه و ترجمه شده، ولی کارشناسی ناپیوسته م کلا ریزنمراتم ترم به ترم نیست و ترجمشم ترم به ترم نیست به همین دلیل و یکجا تو یک لیست معدلم رو دادن بهم و تاریخ هم فقط تو مدرک لیسانسم خورده، چیکار باید کنم راه حلی سراغ دارید؟

و در کل هیچ کدوم از فیلدها قابل ادیت نیست برای پاک کردن و اضافه کردن مدارک باید به دانشگاه ایمیل بزنم درخواست ادیت بدم درسته؟
    از اونجایی که کسی جوابم رو نمی دونست الان که فهمیدم به اشتراک میزارم

اولی :
    The academic transcript of records is missing
    و
    The bachelor transcript has to be organized in semester and/or give indication about year of enrollment and end of courses the syllabus has to be official (stamped and signed by university) and include the description of the content of each course PLEASE MODIFY ATTACHMENT
    مشکل این بود مدرک کارشناسی ناپیوسته م که از سراسری غیرانتفاعی بود ترمیک نبود و کل ریزنمرات بدون ذکر ترم و سال و تعداد کامل واحدها در انتها ترجمه و صادر شده بود و آپلود کردم مشکل حل شد.

دومی :
    Incomplete course description
    این رو کامل کردم با مهر سربرگ و مهر دانشگاه ولی هنوز بعد 5 روز جواب ندادن تو قسمت Evaluation امیدوارم به مشکل نخورم

من 2 تا رشته اپلای کردم یکیشون 3 روز پیش که نقض مدرکم برطرف شد اعلام کرد Reject م کرده، و ایمیلی هم نیومد باید برید تو پنل چک کنید.

Junior Member

سلام مجید جان. مرسی جواب بچه ها را میدین. من انلاین اپلای کردم و اپلیکشن فی هم پرداخت کردم. آیا باید سفارت هم برم؟ چون ایمل میگه دانشگاه از سفارت مدرک میخاد

نقل قول نوشته اصلی توسط bluesky22 نمایش پست ها
    سلام مجید جان. مرسی جواب بچه ها را میدین. من انلاین اپلای کردم و اپلیکشن فی هم پرداخت کردم. آیا باید سفارت هم برم؟ چون ایمل میگه دانشگاه از سفارت مدرک میخاد
    قربانت. خواهش میکنم.
    خوب، رفتن به سفارت که اجتناب ناپذیره.
    شما پذیرشتون رو از دانشگاه میگیرید و بعد درخواست نوبت میدید برا سفارت و تاریخی که بهتون نوبت میدن، با مدارکی که خواستن، تشریف میبرید کنسولگری برا تشکیل پرونده و مصاحبه ویزای دانشجویی تون.

Junior Member

سلام. من اول ترجمه سیلابس رشتم مهندسی مکانیک رو از همین سایت برداشتم که گیر دادن بهم که باید مهر دانشگاه داشته باشه. از مدیر گروهمون هم در خواست کردم که روی سیلابسی که از این سایت برداشتمو مهر بزنه که متاسفانه قبول نکرد.بعد از دانشگاهمون (علوم و تحقیقات) , فارسی اش و مهر شده اش رو گرفتم برای اینکه ببرم برای ترجمه ولی 77 صفحه است که هزینه ترجمش نجومی (صفحه ای 30 هزار تومن) در میاد. به هر حال من فارسی اش رو آپلود کرم براشون و این جواب رو گرفتم:
    Official stamp/signature is missing
    please attach syllabus(course description) with original university stamp/seal . We cannot accept syllabus in Farsi: it must be translated to English or Italian. PLEASE MODIFY ATTACHMENTS
    Evaluation pending
    به نظر شما من چه کاری می تونم بکنم در این مرحله؟
    ممنون می شم اگه منو راهنمایی کنید.

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط rlb نمایش پست ها
    سلام. من اول ترجمه سیلابس رشتم مهندسی مکانیک رو از همین سایت برداشتم که گیر دادن بهم که باید مهر دانشگاه داشته باشه. از مدیر گروهمون هم در خواست کردم که روی سیلابسی که از این سایت برداشتمو مهر بزنه که متاسفانه قبول نکرد.بعد از دانشگاهمون (علوم و تحقیقات) , فارسی اش و مهر شده اش رو گرفتم برای اینکه ببرم برای ترجمه ولی 77 صفحه است که هزینه ترجمش نجومی (صفحه ای 30 هزار تومن) در میاد. به هر حال من فارسی اش رو آپلود کرم براشون و این جواب رو گرفتم:
    please attach syllabus(course description) with original university stamp/seal . We cannot accept syllabus in Farsi: it must be translated to English or Italian. PLEASE MODIFY ATTACHMENTS
    Evaluation pending
    درود
    شما اگه خوب بگردید توی فروم یا اینترنت انگلیسی رو هم میتونید پیدا کنید.
    و باید حتما به انگلیسی یا ایتالیایی باشه.
    Change your life today. Don't gamble on the future, act now, without delay.g
    تنها به پیام هایی که امکان گفته شدن در فروم نیست جواب داده خواهد شد و به جای پست ها و پیام های تشکر از اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده نمایید.

نقل قول نوشته اصلی توسط rlb نمایش پست ها
    Evaluation pending
    قربانت.
    بچه ها با امضای خالی هم کارشون راه افتاده و نیازی به مهر نبوده. دانشگاه های ایران بخاطر اعتبار بیش از حدشون زیر بار نمیرن مهرشون رو رو هر برگه ایی بزنن.
    شما از یکی از اعضای گروهتون که بیشتر باهم آشنایی دارید، بخواید تا براتون پایین برگه های course description اولی که ارائه دادید رو امضا کنه و آدرس ایمیلش رو هم بنویسه. احتمالا دیگه تورین ازتون قبول میکنه.

Junior Member

سلام دوستان. ببخشید کسی می دونه چرا توی masters portal رشته عمران به زبان انگلیسی توی تورینو وجود داره ولی توی سایتش اصلا اسمی از عمران به زبان انگلیسی نیاورده؟
    این لینکه مسترز پرتال:
    http://www.mastersportal.eu/studies/...tent:key_facts
    و این لینک رشته های انگلیسی زبان در خود سایت دانشگاه:
    https://didattica.polito.it/portal/p...2016&p_lang=EN

یعنی احتمالش هستش که آپدیت نکرده باشن سایت رو؟
    خیلی ممنونم

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ک.ارشد - فرایند پذیرش، دانشگاه پلی تکنیک تورین (مدارک لازم، ددلاینها، ارسال مدارک..)

سلام. دوستان عزیز کسی هست برای رشته communication and computer networks امسال پذیرش داشته باشه و بخواد بیاد؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)