صفحه 269 از 274 نخستنخست ... 169219259260261262263264265266267268269270271272273274 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,681 تا 2,690 , از مجموع 2740

موضوع: ک.ارشد - فرایند پذیرش، دانشگاه پلی تکنیک تورین (مدارک لازم، ددلاینها، ارسال مدارک..)

Moderator

پیش فرض پاسخ : ک.ارشد - فرایند پذیرش، دانشگاه پلی تکنیک تورین (مدارک لازم، ددلاینها، ارسال مدارک..)

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsun88 نمایش پست ها
    سلام دوستان. من با ریزنمرات غیر رسمی برای تورین اپلای کرده بودم امروز توی بخش Evaluation اینو نوشته برام:

The OFFICIAL Syllabus/Course description required to apply for the Master degree program you selected is missing (http://apply.polito.it/apply_informa..._en_18_19.html)
    Your OFFICIAL academic transcript of records is missing (http://apply.polito.it/apply_informa..._en_18_19.html)
    also original diploma and transcript has to be uploaded, or the translation should bear the stamp of the university syllabus must bear university stamp

Not eligible for the course selected

ایمیل زدم براشون که یعنی پروندم ریجکت شده یا میتونم مدارکی که نوشته شده رو براشون بفرستم ، جواب دادن :

If you have the required document you can contact us.

Regards

ریزنمرات رسمیم همین امروز از تهران رسیده ، حالا من اگه بخوام ریزنمرات رسمی رو ترجمه کنم 7 روز حداقل طول میکشه با توجه به تعطیلات ، به نظرتون چی جوابشون رو بدم؟ بگم یه بخش از مدارک رو حاضر دارم یا بگم میتونم 7 روز دیگه براشون ارسال کنم؟

ممنون میشم راهنماییم کنید!
    دروذ
    اصولا چون ددلاین تموم شده نباید کانسیدر کنند ولی چون تو ایمیل بهتون گفتند اگه مدارک را دارید با ما در تماس باشید میتونید بهشون شرایط را توضیح بدید و فورا بدید ترجمه که تو دو سه روز باید اوکی بشه بعد با سایر مدارکی که خواستند بفرستید براشون ببینید چی میگند. امروز و فردا تعصیله دانشگاه ولی چهار شنبه باز میشه.
    Change your life today. Don't gamble on the future, act now, without delay.g
    تنها به پیام هایی که امکان گفته شدن در فروم نیست جواب داده خواهد شد و به جای پست ها و پیام های تشکر از اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده نمایید.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ک.ارشد - فرایند پذیرش، دانشگاه پلی تکنیک تورین (مدارک لازم، ددلاینها، ارسال مدارک..)

سلام. من پلی تکنیک تورین واسه مستر عمران اقدام کردم. معدلم 14.38 هست با احتساب افتاده ها . 5 سال سابقه کار مرتبط. 1 مقاله کنفرانسی و تافل 89. به نظرتون شانس پذیرش دارم ایا؟

Junior Member

سلام دوستان
    من برای ارشد Fall 2018 اقدام کرده بودم و بالاخره امروز دیدم که قسمت evaluation دیگه پندینگ نیست و متن زیر رو نوشته:

Eligible under condition: be reminded that you must hand all the required academic documents in original upon enrollment. Check what are the next steps to follow before your arrival at: http://apply.polito.it/after_submission_LM_18_19.html In order to continue with the enrolment, you have to go to the International Service at Politecnico

با توجه به اینکه من تمام مدارک رو موقع اپلای براشون فرستاده بودم (نسخه الکترونیکی)، این شرطی که برای پذیرش گذاشتن رو نمیفهمم،
    خب برای ثبت نام نهایی به مدارک اصلی نیاز هست، اما چرا پذیرش رو مشروط گذاشتن؟ کسی میتونه راهنمایی کنه بنده رو؟
    و اینکه، برای ادامه فقط باید کارهای مربوط به سفارت انجام بشه یا مرحله دیگه ای هم داره؟
    ممنونم
    ویرایش توسط mjameh : May 19th, 2018 در ساعت 02:03 AM

Junior Member

سلام

شما ميتونين از قسمت main رفتنتون رو confirm كنيد، و اينجا هم گفتن يادتون نره مداركي كه خواستيم رو كه تو اون لينك هم هست بياريد.
    بعد از اين هم مدارك سفارت رو بايد جمع اوري كنيد و اقدام كنيد براي ويزا.

نقل قول نوشته اصلی توسط mjameh نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من برای ارشد Fall 2018 اقدام کرده بودم و بالاخره امروز دیدم که قسمت evaluation دیگه پندینگ نیست و متن زیر رو نوشته:

Eligible under condition: be reminded that you must hand all the required academic documents in original upon enrollment. Check what are the next steps to follow before your arrival at: http://apply.polito.it/after_submission_LM_18_19.html In order to continue with the enrolment, you have to go to the International Service at Politecnico

با توجه به اینکه من تمام مدارک رو موقع اپلای براشون فرستاده بودم (نسخه الکترونیکی)، این شرطی که برای پذیرش گذاشتن رو نمیفهمم،
    خب برای ثبت نام نهایی به مدارک اصلی نیاز هست، اما چرا پذیرش رو مشروط گذاشتن؟ کسی میتونه راهنمایی کنه بنده رو؟
    و اینکه، برای ادامه فقط باید کارهای مربوط به سفارت انجام بشه یا مرحله دیگه ای هم داره؟
    ممنونم

Junior Member omidrey آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering (M.Sc.) - QIAU

سلام دوستان ... برای اپلاي کردن در مقطع دکتری قسمت توصیه نامه نوشته که یکی از استادها از خود دانشگاه پلی تکنیک تورين باشه ، این منظورش چی هست ؟ یعنی باید قبل از اپلاي استاد پیدا کنیم مثل آمریکا؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    mechanical engineering at IUT

سلام دوستان
    می خواستم بدونم politi پذیرش ترم بهاره هم داره یا نه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    برق دانشگاه علم وصنعت

سلام
    من کارشناسی مهندسی برق از دانشگاه علم و صنعت با معدل 16 دارم.
    و تافلم در حدود 95 میشه.
    برای مستر پلی تکنیک تورین شانس فول فاندم چطوره؟

Junior Member

سلام. از دوستانی که دانشگاه پلی تکنیک تورین هستن یا اطلاعات دقیقی دارند ممنون میشم راهنمایی کنن.
    1- در سال چند بار واسه دانشجوهای خارجی برای دوره ارشد، زمان اپلای گذاشته میشه؟ حدودا کیه این زمانها؟
    2- تویشن فی دوره ارشد عمران چقدره؟
    3- محدودیتها و requirementهای اپلای چیاس و از کجا میشه دید؟ آیا غیر از آیلتس 5 محدودیت دیگه ای داره. مثل سن و...؟
    4- فاند معمولا به چه کسانی میدن، منظورم اینه که چه ملاک و معیاری واسشون مهتره، مقاله، معدل بالا، نمره زبان و...؟ و اینکه این فاند چقدره؟ و اگه فاند بگیری باید دوباره تویشن فی بدی یا نه لازم نیست؟
    5- اپلیکیشن فی میخواد برا اپلای کردن یا رایگانه؟
    6- سابقه کار چقدر مهمه واسشون؟ آیا یه امتیاز مثبت محسوب میشه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط me1996 نمایش پست ها
    سلام
    من کارشناسی مهندسی برق از دانشگاه علم و صنعت با معدل 16 دارم.
    و تافلم در حدود 95 میشه.
    برای مستر پلی تکنیک تورین شانس فول فاندم چطوره؟
    پلی تکنیک برای مستر فاند نداره یا گرفتنش سخته. اما شما شانس پذیرشت برای دانشگاه بالاست و میتونی برای بورس ادیزو که سالی 5000 یوروست اقدام کنی. اکثر افراد از این بورس استفاده میکنن. میتونی توی تاپیک مرتبط درباره ی این بورس اطلاعات کسب کنی.

Junior Member

سلام
    من میخوام واسه مستر دانشگاه تورین اپلای‌کنم، ددلاین مسترو می خواستم بدونم از کی تا کی هست؟ و اینکه من مدارک و ریز‌نمراتم ترجمه رسمی‌ با مهر امور خارجه و دادگستری شده، ولی چون واسه چند تا دانشگاه می خوام اپلای کنم نمیخوام اصل ترجمه هامو بفرستم! راهی هست که کپی ترجمه بفرستم؟ یا باید کپی ترجمه برابر‌اصل شه؟ و اینکه کجا برایر اصل کنم؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)