صفحه 273 از 274 نخستنخست ... 173223263264265266267268269270271272273274 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,721 تا 2,730 , از مجموع 2740

موضوع: ک.ارشد - فرایند پذیرش، دانشگاه پلی تکنیک تورین (مدارک لازم، ددلاینها، ارسال مدارک..)

پیش فرض پاسخ : ک.ارشد - فرایند پذیرش، دانشگاه پلی تکنیک تورین (مدارک لازم، ددلاینها، ارسال مدارک..)

سلام دوستان من برای کال اول دانشگاه تورینو اقدام کردم ولی بعد از ارزیابی این پیغام برایم امد
    Your OFFICIAL academic transcript of records in Farsi is missing
    سپس من برای کال دوم ریزنمرات فارسی خودمو سابمیت کردم ولی وقتی که ذخیره میکنم تغییراتو پایین همون فیلد browse این پیام میاد
    Attach a document containing the programs and topics covered by each passed exam. Do not attach self-certificates/ certificates of passed exam.In order to upload a new file,
    من واقعا نمیدونم چکار باید کنم و چه مدرکی باید ارسال کنم الان هم به ددلاین کال دوم داریم نزدیک میشیم لطفا منو راهنمایی کنید

پیش فرض پاسخ : ک.ارشد - فرایند پذیرش، دانشگاه پلی تکنیک تورین (مدارک لازم، ددلاینها، ارسال مدارک..)

سلام دوستان من برای کال اولکارشناسی ارشد اقدام کردم و جواب ارزیابیم این بود که متاسفانه دیر متوجه شده بودم البته من کورس دیسکرپشن واسشون فرستاده بودم یعنی سیلابی تمام دروسمو
    Be and Associate degree certificates in Farsi are missing

Your OFFICIAL academic transcript of records in Farsi is missing
    ولی برای کال دوم فیلد attachment ریزنمرات فارسیمو اپلود کردم ولی بعدازظهر سابمیت کردن این جمله دقیقا پایینه browser نمایان میشه
    Attach a document containing the programs and topics covered by each passed exam. Do not attach self-certificates/ certificates of passed exam.
    In order to upload a new file
    الان من دقیق نمیفههم چکار باید کنم چه مدرکی باید بفرستم همه این مشکلات در قسمتProgram of each examination passed (Syllabus)میاد باتوجه به نزدیک شدن زمان ددلاین لطفا منو راهنمایی کنید ممنونم

پیش فرض پاسخ : دانشگاه پلی تکنیک تورینو

نقل قول نوشته اصلی توسط mostafa6430 نمایش پست ها
    با سلام و احترام خدمت تمامی دوستان عزیز
    من یک مشکلی خوردم میخواستم ببینم کسی میتونه منو راهنمایی کنه
    من این پیغام رو چند وقت پیش دریافت کردم که نمدونم چطور باید حلش کنم

The ORIGINAL of your academic transcript of records and bachelor is missing (https://didattica.polito.it/inte/en/...msc_step1_docs). Attach both the original version and the official translation in Italian or English. You still have the chance to upload the missing documents within the last available call deadline. Contact us through Ticketing.
    Transcript MUST also include info on the applied grading and credit system. In case it does not, please attach an official declaration of your current university Registrar Office stating those required info. (https://didattica.polito.it/inte/en/...msc_step1_docs). You still have the chance to upload the missing documents within the last available call deadline. Contact us through Ticketing.

Not eligible for the course selecte
    مدارک اورجینال به فارسی رو ارسال کردم براشون و مسئولش دوباره پیام داده که
    The attached documents you sent are not enough: by grading system we mean that we need also information about the minimum score required to pass a subject.
    من الان چطوری این مدرک رو جور کنم. کسی میتونه راهنمایی کنه و یا به این مشکل برخورده باشه.
    ممنونم از همه دوستان
    توسایت دانشگاه گاهی هست اگر بگردین من تو سربرگ زدم همونو آپلود کردم لینکشم دادم بهشون
    البته هنوز جواب ندادن من 13 آوریل فرستادم
    به شما سریع جواب دادن؟

Junior Member

سلام به همگی من لیسانس مکانیک با معدل 18.3 و فوق لیسانس مکانیک دارم با معدل 18.
    قصد دارم دوباره فوق لیسانس بخونم اما برای رشته نفت.
    می خواستم ببینم برای فوق لیسانس کمک هزینه تحصیلی دانشگاه مثل دکتری میده یا خیر؟ در کنارش می تونم کار کنم یا خیر ؟
    چون وضع مالیم به اون صورت نیست که بتونم از خودم هزینه کنم
    ممنون میشم راهنمایی کنید

Junior Member

سلام دوستان جواب پذیرشا کی میاد؟

سلام ببخشید بچه ها سوالم مربوط به لیسانس این دانشگاه هست ولی تاپیکی براش نبود.
    برای لیسانس مهندسی کامپیوتر اپلای کردم میگه که یه امتحان ورودی هست به نام TIL که همه باید شرکت کنن توش ، فقط هرچی زیرو رو کردم نفهمیدم این امتحان بصورت ریموت و آنلاین هم برگزار میشه برای دانشجو های خارجی یا نه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Pegah1991 نمایش پست ها
    سلام دوستان جواب پذیرشا کی میاد؟
    اومده
    جواب مال من که یعنی اومد امروز ...

Junior Member

سلام دوستان
    نمره GRE چند میخوان برای دانشگاه پلی تکنیک تورین؟
    تو سایتش نزده
    آیلتس کافیه یا باید GRE هم بدم؟

Junior Member

سلام دوستان من ترم ۸ مهندسی عمران هستم معدلم ۱۴.۳۰ هست
    میخواستم ببینم یا آیلتس ۶ ،میتونم امیدوار باشم به اپلای کردن برای تورین؟؟و همچنین اینکه ایا پلیتو هم ثبت نام ترم بهمن داره؟
    برای ریز نمرات دانشگاه بهم گفت وایسا تا فارغ التحصیل بشی بعد بهت ریزنمرات رسمی رو میدیم،الان هرچی بخوایم بهت بدیم زیرش زده فاقد ارزش برای ترجمه!ایا اینطوریه واقعا و باید چند ماه صبر کنم تا فارغ بشم؟ممنون

Junior Member

دوستان سلام ببخشید در مورد ecst من میخام بدونم تو کدوم سایت برم و کدو م بخش ثبت نام کنم؟؟؟؟؟ اگر کسی میدونه راهنماییم کنه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)