صفحه 3 از 274 نخستنخست 1234567891011121353103 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 2740

موضوع: ک.ارشد - فرایند پذیرش، دانشگاه پلی تکنیک تورین (مدارک لازم، ددلاینها، ارسال مدارک..)

پیش فرض پاسخ : دانشگاه پلی تکنیک تورینو

ربطی به ایرانی و غیرایرانی نداره ، با توجه به فیش حقوقی و اینکه مثلا اجاره نامه ببرید، میزان شهریه واسه شما مشخص میشه
    YOU CAN WIN, IF YOU WANT

سلام دوستان
    در قسمت Entry Requirements اینطور نوشته شده (خط آخر):
    Extra-European students, who are resident abroad, must pass an Italian Language test.
    اگر بخواهیم در رشته های English شرکت کنیم باز هم باید این تست زبان ایتالیایی را بدهیم؟

سوال دیگرم راجع به 2010/2011 هست. انگار هنوز لیست رشته هاش نیومده. درسته؟

سلام
    من هم لاهیحان خوندم
    ممکنه روند پذیرش گرفتناز دانشگاه پلی تکنیک تورین رو یک بار کامل توضیح بدین ؟
    بعد از پرکردن اطلاعات و آپ لود مدارک و ریز نمرات چه باید کرد؟ من گیج شدم چون با ایمیل گفته شد که حتما مدارک رو به سفارت ایتالیا هم ببرم و اطلاع بدم !
    آیا مدارک باید پست هم بشه؟به چه آدرسی؟
    شرایط زبان چه جوری هست ؟سخت میگیرن ؟ مدرک زبان رو تا کی میشه فرستاد؟
    مدارک باید به ایتالیایی ترجمه بشه ؟ من انگلیسی ترجمه کردم وبه سایت آپ لود کردم ؟!!
    ممکنه خواهش کنم یک توضیح کامل بدین !!
    ممنون
    به یاد دانشگاه لاهیجان(مجتمع فنی قدیمی)

Junior Member

سلام دوستان من دانشجوی پلی تکنیک تورینو هستم اگر سوالی باشه که بتونم کمکی کنم در خدمتم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mrmoalemi نمایش پست ها
    سلام دوستان
    در قسمت Entry Requirements اینطور نوشته شده (خط آخر):
    Extra-European students, who are resident abroad, must pass an Italian Language test.
    اگر بخواهیم در رشته های English شرکت کنیم باز هم باید این تست زبان ایتالیایی را بدهیم؟

سوال دیگرم راجع به 2010/2011 هست. انگار هنوز لیست رشته هاش نیومده. درسته؟

دوست عزیز رشته های انگلیسی هیچ احتیاجی به مدرک زبان ایتالیایی ندارن...
    در ضمن فکر کنم هنوز لیست جدید نیومده ولی تغیرات خیلی کم هست نسبت به سال قبل...

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط parisa1982 نمایش پست ها
    ربطی به ایرانی و غیرایرانی نداره ، با توجه به فیش حقوقی و اینکه مثلا اجاره نامه ببرید، میزان شهریه واسه شما مشخص میشه
    همینطور هست موسسه ادیسو که بورس تورسنو رو بر عهده داره بر اساس 3 مدرک ترجمه شناسنامه سرپرست خانواده و اجاره نامه و فیش حقوق بورس میده که تقریبا به همه میده سالی حدودا 4500 یورو که برای نگه داشتن برای سالهای بعد شرایطی داره...

ببخشید انقدر حرف زدم...

ApplyAbroad Senior Veteran
    hatefrad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Politecnico di Torino graduate in Networks Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط gilan1359 نمایش پست ها
    سلام
    من هم لاهیحان خوندم
    ممکنه روند پذیرش گرفتناز دانشگاه پلی تکنیک تورین رو یک بار کامل توضیح بدین ؟
    بعد از پرکردن اطلاعات و آپ لود مدارک و ریز نمرات چه باید کرد؟ من گیج شدم چون با ایمیل گفته شد که حتما مدارک رو به سفارت ایتالیا هم ببرم و اطلاع بدم !
    آیا مدارک باید پست هم بشه؟به چه آدرسی؟
    شرایط زبان چه جوری هست ؟سخت میگیرن ؟ مدرک زبان رو تا کی میشه فرستاد؟
    مدارک باید به ایتالیایی ترجمه بشه ؟ من انگلیسی ترجمه کردم وبه سایت آپ لود کردم ؟!!
    ممکنه خواهش کنم یک توضیح کامل بدین !!
    ممنون
    به یاد دانشگاه لاهیجان(مجتمع فنی قدیمی)
    سلام دوست عزيز.
    شما اگه سايت تورينو رو يه نگاه بندازي اكثر مراحل رو كاملا شفاف حتي به زبان انگليسي توضيح داده.
    تا اونجايي كه من متوجه شدم بايد كپي و اصل مدارك و ترجمه‌هاشون رو حتما سفارت هم ببرين كه تاييد بشه.
    اگه رشته رو ايتاليايي انتخاب ميكنين كه بايد مدرك زبان ايتاليايي داشته باشين كه دو راه داره: 1. در مدرسه ايتاليايي تهران ثبت نام كنين و امتحاناشو بگذرونين كه دو مرحله امتحان داره و بايد هر دو تاشو بگذروني. 2. خودت زبان رو ياد بگيري و فقط امتحان رو توي مدرسه بدي كه يك مرحله امتحانه و در صورت قبولي مدركو بهت ميدن. - اگه رشته انگليسي انتخاب كني كه آيلتس و تافل ميخواد. (آيلتس 6 كافيه !) - مدارك ترجيحا به زبان ايتاليايي ترجمه بشه بهتره ولي انگليسي هم فك نكنم مورد آنچناني داشته باشه..
    با آرزوي موفقيت

hatefrad آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط omidgreen نمایش پست ها
    همینطور هست موسسه ادیسو که بورس تورسنو رو بر عهده داره بر اساس 3 مدرک ترجمه شناسنامه سرپرست خانواده و اجاره نامه و فیش حقوق بورس میده که تقریبا به همه میده سالی حدودا 4500 یورو که برای نگه داشتن برای سالهای بعد شرایطی داره...

ببخشید انقدر حرف زدم...
    سلام دوست عزيز..
    دو تا سوال دارم از خدمتت،
    اول اينكه كلا پلي تكنيك تورينو تو پذيرش‌ها سخت گيره يا نه ؟ چون من مداركم رو فرستادم نتيجش رو هم گفتن تا ماه مِي مياد يكم استرس دارم.. واسه فوق‌ليسانس نرم‌افزار درخواست دادم.
    بعد اينكه مثه اينكه پلي تكنيك ميلان واسه غير اروپايي‌ها پولي شده ميخواستم بدونم تورينو كه خداي نكرده دستخوش اين تغييرات نشده ؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hatefrad نمایش پست ها
    سلام دوست عزيز..
    دو تا سوال دارم از خدمتت،
    اول اينكه كلا پلي تكنيك تورينو تو پذيرش‌ها سخت گيره يا نه ؟ چون من مداركم رو فرستادم نتيجش رو هم گفتن تا ماه مِي مياد يكم استرس دارم.. واسه فوق‌ليسانس نرم‌افزار درخواست دادم.
    بعد اينكه مثه اينكه پلي تكنيك ميلان واسه غير اروپايي‌ها پولي شده ميخواستم بدونم تورينو كه خداي نكرده دستخوش اين تغييرات نشده ؟
    سلام دوست عزیزم
    والا تا اونجایی که من میدونم از راحت هم راحت تر هست اگر هم به چیزی گیر بدن با دو تا نامه و ایمیل و بحث حل میشه...من کسی رو میشناختم لیسانس دانشگاه غیرانتفاعی تبریز بود معدلشم زیاد خوب نبود پذیرش گرفت الانم همونجا داره درس میخونه...اصلا استرس نداشته باش....
    در مورد میلان هم باید از دوستام بپرسم ولی فکر نمیکنم اینجوری باشه...در ضمن پولی که همه دانشگاه ها هستند فقط برای ما خیلی کم میشه ...بازم اگه در این مورد اطلاعی کسب کردم میگم.
    ویرایش توسط omidgreen : April 10th, 2010 در ساعت 02:08 PM دلیل: اشتباه تایپی

hatefrad آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط omidgreen نمایش پست ها
    سلام دوست عزیزم
    والا تا اونجایی که من میدونم از راحت هم راحت تر هست اگر هم به چیزی گیر بدن با دو تا نامه و ایمیل و بحث حل میشه...من کسی رو میشناختم لیسانس دانشگاه غیرانتفاعی تبریز بود معدلشم زیاد خوب نبود پذیرش گرفت الانم همونجا داره درس میخونه...اصلا استرس نداشته باش....
    در مورد میلان هم باید از دوستام بپرسم ولی فکر نمیکنم اینجوری باشه...در ضمن پولی که همه دانشگاه ها هستند فقط برای ما خیلی کم میشه ...بازم اگه در این مورد اطلاعی کسب کردم میگم.
    دوباره سلام
    ممنون از جوابت.. آخه اين سيستم ايتاليا خيلي جالبه ! ‌ليسانس رو خود ِ سفارت پذيرش مي‌گيره ولي ميگه فوق‌ليسانس به ما ربطي نداره.. !
    پس بايد منتظر جواب دانشگاه موند ! تا ببينيم خدا چي مي‌خواد.. ايشالا اگه قبول شديم تورينو مي‌بينيمت

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)