صفحه 4 از 274 نخستنخست 123456789101112131454104 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 2740

موضوع: ک.ارشد - فرایند پذیرش، دانشگاه پلی تکنیک تورین (مدارک لازم، ددلاینها، ارسال مدارک..)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : دانشگاه پلی تکنیک تورینو

نقل قول نوشته اصلی توسط hatefrad نمایش پست ها
    دوباره سلام
    ممنون از جوابت.. آخه اين سيستم ايتاليا خيلي جالبه ! ‌ليسانس رو خود ِ سفارت پذيرش مي‌گيره ولي ميگه فوق‌ليسانس به ما ربطي نداره.. !
    پس بايد منتظر جواب دانشگاه موند ! تا ببينيم خدا چي مي‌خواد.. ايشالا اگه قبول شديم تورينو مي‌بينيمت
    سلام
    لیسانس رو اگر زبون انگلیسی بخوای تو ایتالیا بخونی هم باید خودت پذیرش بگیری البته اگه اشنا باشی خودشون میگیرن برات ...من چند وقت پیش بودم گفت اگه خواستی عوض کنی بیا برات پذیرش میگرم...
    خیالت راحت قبولی مطمئن باش مگه خدا نخواد...

ApplyAbroad Senior Veteran
    hatefrad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Politecnico di Torino graduate in Networks Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط omidgreen نمایش پست ها
    سلام
    لیسانس رو اگر زبون انگلیسی بخوای تو ایتالیا بخونی هم باید خودت پذیرش بگیری البته اگه اشنا باشی خودشون میگیرن برات ...من چند وقت پیش بودم گفت اگه خواستی عوض کنی بیا برات پذیرش میگرم...
    خیالت راحت قبولی مطمئن باش مگه خدا نخواد...
    آره همین‌طوره.. اینم از شباهت‌های ایتالیایی‌ها و ایرانی‌هاست ! به هرحال ممنون که بهم روحیه‌ دادی.. الآن دیگه یجورایی خودمو توی تورینو می‌بینم !

ممنون از hatefrad
    راستی مدرک زبان آیلتس را تا کی میشه فرستاد؟

hatefrad آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط gilan1359 نمایش پست ها
    ممنون از hatefrad
    راستی مدرک زبان آیلتس را تا کی میشه فرستاد؟
    خواهش می‌کنم.. اگه ثبت‌نام کردی هرچه زودتر بفرست دیگه ! چون نتایج قراره تا مِی بیاد فکنم اینا رو بررسی کنن دیگه..
    اگه امتحانت بعد از مِی هست فعلا همون فیش ِ ثبت‌نام واسه امتحان رو آپلود کن که حداقل بدونن داری اقدام می‌کنی واسه آیلتس..
    راستی نرم‌افزار هستی ؟ و اینکه واسه ارشد ثبت‌نام کردی ؟

Junior Member amir7 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Amirkabir Univ of Tech- Materials Engineering

سلام
    من فرمشو 2 ماه پيش اينا پر كردم و سابميت كردم، البته اون موقع زياد جدي نگرفتم چون رشته خودم مواد رو انگليسي نداشت، هر چند انتخاب سوم زدم در حالي كه يك كلمه ايتاليايي بلد نيستم، رشته دومم به چيز زدم بعد فهميدم به رشته من اصلا ربطي نداره، دانش زبان ايتاليايي هم الكي زدم يه كم ميدونم، الان فكر كنم ديره وگرنه ميل ميزدم انتخابامو عوض كنن، چون فكر نميكردم اينجوري كه آقا اميد ميگه راحت قبول كنن
    حالا راجع به نمره زبان من فقط كپي تافل رو فكر ميكنم آپلود كردم، بايد official هم ريپورت كنيم يعني؟ فكر نميكنم لزومي داشته باشه، چون اكثرا اروپا كپي رو قبول ميكنن فوقش ميگن اگه قبول شدين بايد ريپورت كنين

سلام مجدد...
    ممنونم
    برق خوندم و برای ارشد اقدام کردم . معمولا برای پذیرش سخت میگیرند ؟
    واگه تا اون موقع جواب آیلتس نیاد چه باید کرد؟

hatefrad آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط amir7 نمایش پست ها
    سلام
    من فرمشو 2 ماه پيش اينا پر كردم و سابميت كردم، البته اون موقع زياد جدي نگرفتم چون رشته خودم مواد رو انگليسي نداشت، هر چند انتخاب سوم زدم در حالي كه يك كلمه ايتاليايي بلد نيستم، رشته دومم به چيز زدم بعد فهميدم به رشته من اصلا ربطي نداره، دانش زبان ايتاليايي هم الكي زدم يه كم ميدونم، الان فكر كنم ديره وگرنه ميل ميزدم انتخابامو عوض كنن، چون فكر نميكردم اينجوري كه آقا اميد ميگه راحت قبول كنن
    حالا راجع به نمره زبان من فقط كپي تافل رو فكر ميكنم آپلود كردم، بايد official هم ريپورت كنيم يعني؟ فكر نميكنم لزومي داشته باشه، چون اكثرا اروپا كپي رو قبول ميكنن فوقش ميگن اگه قبول شدين بايد ريپورت كنين
    منم فک نمی‌کنم مشکلی باشه چون اگه بود ایمیل می‌زدن میگفتن آفیشال رو واسمون بفرست.. اگه احتمال رد شدن داشته باشی واسه همون انتخاب رشته‌هاست که دیگه خیلی سخت‌گیرانست!.. به‌هر‌حال انشالا که قبول میشی(م).. به قول آقا امید نگران نباش
    ضمنا این لینک رو اگه قبلا ندیدی دقیق بخون.. http://international.polito.it/en/ad..._living_abroad

hatefrad آواتار ها
    رشته و دانشگاه

سلام مجدد...
    ممنونم
    برق خوندم و برای ارشد اقدام کردم . معمولا برای پذیرش سخت میگیرند ؟
    واگه تا اون موقع جواب آیلتس نیاد چه باید کرد؟
    والا من که تجربه اولمه ! میدونستم که لیسانس رو اصلا سخت نمیگیرن (پذیرش در حد صد درصد !) ولی فوق احتمالا قضیش فرق کنه.. که باز طبق ِ صحبت‌های دوستمون فوق رو هم گویا خیلی سخت نمی‌گیرن.
    نتیجه آیلتس دو هفته بعد از امتحان میاد معمولا ! کی امتحان داری مگه ؟

ببخشید دیر جواب دادم !
    اواخر تابستان امتحان دارم
    راستی شما برای کمک هزینه تحصیلی (بورس) اقدام کردین ؟
    برای ثبت نام آنلاین بورس دانشگاه پلی تورین , باید به کدوم سایت رفت ؟ اطلاع دارین ؟

hatefrad آواتار ها
    رشته و دانشگاه

ببخشید دیر جواب دادم !
    اواخر تابستان امتحان دارم
    راستی شما برای کمک هزینه تحصیلی (بورس) اقدام کردین ؟
    برای ثبت نام آنلاین بورس دانشگاه پلی تورین , باید به کدوم سایت رفت ؟ اطلاع دارین ؟
    احساس می‌کنم زمان امتحانت یه مقدار دیره ! چون فک می‌کنم درصورت قبولی باید شهریور ماه واسه ثبت‌نام دانشگاه عازم بشیم ! و از یک ماه قبلش هم بریم دنبال کارای ویزا.. به نظر من یه تماسی با کنسول داشته باش و از خانوم شمس بپرس ! یا اگه امکانش هست حضوری برو.. ایشون بهترین راهنمایی رو می‌تونن داشته باشن..
    برای بورس هنوز اقدام نکردم.. منتظرم جواب پذیرش بیاد بعد.. واللا تا اونجایی که من فهمیدم از چند طریق میشه بورس گرفت که یکیش خود دانشگاهه یکیش ادیزویه و..
    من احتمالا واسه ادیزو درخواست بورس کنم.. چون معمولا تا آگوست مهلت داره.. که خُب طبیعتا پول رو هم دیرتر میدن ولی مهم اینه که میشه یه پولی گرفت !..
    سایت ادیزو:
    http://www.edisu.piemonte.it/index.htm
    این فایل رو هم دانلود کنی کامل توضیح داده همه چیزو.. (مربوط میشه به ۲۰۰۹-۲۰۱۰)
    http://www.edisu.piemonte.it/cms/ima...anieri_eng.pdf

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)