صفحه 6 از 274 نخستنخست 1234567891011121314151656106 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 2740

موضوع: ک.ارشد - فرایند پذیرش، دانشگاه پلی تکنیک تورین (مدارک لازم، ددلاینها، ارسال مدارک..)

پیش فرض پاسخ : دانشگاه پلی تکنیک تورینو

سلام
    من برای رشته ی مخابرات درخواست داده بودم. ولی قبول نشدم...کسی میدونه میتونم کاری کنم یا دیگه نمیشه؟

Junior Member

سلام
    من ارشد کامپیوتر قبول شدم
    خوشحال میشم با کسانی که دارن میرن آشنا بشم

ApplyAbroad Senior Veteran
    hatefrad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Politecnico di Torino graduate in Networks Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط babak_10616 نمایش پست ها
    سلام
    من برای رشته ی مخابرات درخواست داده بودم. ولی قبول نشدم...کسی میدونه میتونم کاری کنم یا دیگه نمیشه؟
    یعنی فقط همین یک رشته رو انتخاب کرده بودی ؟
    اگه راهی باشه ایناست:
    1. ایمیل بزنی به دانشگاه و یه سری دلایل بیاری مثلا بگی که اگه قبول نشی مشکلات زیادی واست پیش میاد و فرصت ادامه تحصیل رو از دست میدی و .. و ازشون خواهش کنی که مدارکت رو دوباره بررسی کنن و درصورت امکان بهت پذیرش بدن.. البته من ندیدم تابه‌حال کسی اینطوری پذیرش بگیره ولی خب بد نیست شانستو امتحان کنی
    2. اینکه با کنسول‌گری تماس بگیری (البته حضوری بری بهتره) و ببینی اونا شاید راهی بهت پیشنهاد کنن.. این یکی رو من در نوع دیگش مساعدت کنسول رو دیده بودم (واسه نمره زبان ایتالیایی که باز مربوط به داخل ایران بود) ولی اینو نمی‌دونم! یعنی بعید می‌دونم کنسول بتونه در این‌مورد کاری کنه ولی خب بازم میگم ناامید نباش شانستو امتحان کن.. انشالا که قبول می‌شی

Junior Member

منم Master of Computer Engineering پذیرش گرفتم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط kasramsh نمایش پست ها
    سلام
    من ارشد کامپیوتر قبول شدم
    خوشحال میشم با کسانی که دارن میرن آشنا بشم

سلام منم ارشد computer engineering قبول شدم , 2-3 تا دوستام هم قبول شدن

hatefrad آواتار ها
    رشته و دانشگاه

تبريك می‌گم به دوستانی که قبول شدن..
    یه مشکلی هست اونم اینه که من ایمیلی دریافت نکردم از تورینو و فقط همون لیستی که تو سایت زده رو دارم.. وزارت علوم واسه معافیت تحصیلی و پاسپورت و.. و سفارت واسه ویزا نامه پذیرش رسمی رو می‌خوان.. به نظرتون به دانشگاه ایمیل بزنیم که پذیرش رو فکس کنن یا نیازی به این کار نیست ؟

Junior Member

سلام
    من electronic engineerig قبول شدم به زبان انگیسی. ولی الان یکم گیج شدم, نمیدونم چیکار باید کنم. تا اونجا که میدونم قبل از june باید بریم سفارت، ولی در مورد tuition reduction و بقیه ی مساعل مالی هیچ اطلاعاتی ندارم. اگر شخصی اطلاعات دقیق داره واقعا ممنون میشم اگر با من درمیون بزاره.

Junior Member

من با یکی از دوستام که تورینه حرف زدم گفت: پرینت پی دی اف لیست قبولی ها که اسمت توشه رو با صفحه اخر پروفایلت رو ببر سفارت تایید کنه بعد ببر وزارت خونه.

hatefrad آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط amir7 نمایش پست ها
    سلام آقا من 2 تا انتخاب اولم انگليسي بودن كه زياد ربطي به رشتم نداشتن ،انتخاب سومم كه رشته خودمه وايتالياييه قبول شدم(material)، من هيچي ايتاليايي بلد نيستم حالا جه خاكي تو سرم كنم
    شما چون مدرک ایتالیایی نداری احتمال داره یه امتحان ایتالیایی ازتون بگیرن.. اگه یه تحقیقی کنی در این مورد بد نیست..
    تو این لینک منابع خوبی هست واسه یادگیری ایتالیایی:
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...A7%DB%8C%DB%8C

اگه به صورت خودآموز میخوای یادبگیری نرم‌افزار "رزتا استون - پک ِ ایتالیاییش" خیلی خوبه (به شرطی که حروف و تلفظشون و این چیزا رو از قبل بلد باشی)..
    کتاب "لا لینگوآ ایتالیانا" هم بد نیست..
    البته مدرسه ایتالیایی کتابای "کویی ایتالیا" رو درس میده (و امتحان می‌گیره) که میگن قراره امسال عوض شن..

نقل قول نوشته اصلی توسط nima27 نمایش پست ها
    سلام من electronic engineerig قبول شدم به زبان انگیسی. ولی الان یکم گیج شدم, نمیدونم چیکار باید کنم. تا اونجا که میدونم قبل از june باید بریم سفارت، ولی در مورد tuition reduction و بقیه ی مساعل مالی هیچ اطلاعاتی ندارم. اگر شخصی اطلاعات دقیق داره واقعا ممنون میشم اگر با من درمیون بزاره.
    شما چون زبان انگلیسی هستی باید از خود کنسول‌گری وقت بگیری و بری ثبت‌نام اولیه رو انجام بدی.. من خودم چون زبان ایتالیایی بودم ثبت‌نام اولیه رو مدرسه ایتالیایی انجام دادم که این مدارک رو میخواست: http://www.scuolaitalianatehran.com/study/main.htm
    پی‌دی‌اف‌هاش به زبان فارسیه.. پاسپورت هم اگه نداری همون شناسنامه فعلا کافیه..
    بعد که ثبت‌نامم تموم شد یه برگه‌ای بهم داد (تاریخش فکنم 27 خرداد باشه) که در واقع واسه همون ویزاست که اون برگه این مدارک رو میخواد:
    1. پاسپورت
    2. 4000 یورو
    3. رزرو بلیط هواپیما بین تاریخ 15/08 و 31/08 میلادی.. :O
    واسه اطمینان شما مدارک رو از خود کنسول هم بپرس..

نقل قول نوشته اصلی توسط ospol1996 نمایش پست ها
    من با یکی از دوستام که تورینه حرف زدم گفت: پرینت پی دی اف لیست قبولی ها که اسمت توشه رو با صفحه اخر پروفایلت رو ببر سفارت تایید کنه بعد ببر وزارت خونه.
    ممنون.. بعد فقط پرینت همون یک صفحه که اسممون توشه کافیه دیگه ؟ و اینکه سفارت هر روز میشه رفت یا فقط همون سه‌شنبه‌ها باید رفت ؟

Junior Member

واله منکه همشو پرینت میگیرم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)