صفحه 7 از 274 نخستنخست 123456789101112131415161757107 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 2740

موضوع: ک.ارشد - فرایند پذیرش، دانشگاه پلی تکنیک تورین (مدارک لازم، ددلاینها، ارسال مدارک..)

پیش فرض پاسخ : دانشگاه پلی تکنیک تورینو

سلام دوست عزیز
    اسم من در لیست قبولی ها نیست .آیا این لیست نهایه؟ ؟ ( من بعد از ددلاین مدارک رو آپلود کرده بودم! ولی وقتی به دانشگاه ایمیل زده بودم اونا گفتند که مدارک رو بده سفارت و اشکالی نداره.)طی آخرین تماس با سفارت(خانم شمس) اونا گفتند که هنوز بهشون نگفتند که مدارک رو به ایتالیا بفرستند. حالا میخواستم بدونم که دانشگاه چه جوری مدارک رو بررسی کرده ؟ من که گیج شدم ! شما چیزی میدونید ؟

سلام؛ من هم Automotive Engineering قبول شدم. در مورد شهریه، دوستانی که اونجا درس می خونن(مثل جناب امید) ممکنه اطلاعات دقیقی بدن؟ مثلا خودشون چقدر پرداخت کردن...

بچه ها مث اینکه من خیلی تعطیلم.
    من مهندسی نفت رو آن لاین پلای کردم و حالا نشستم که نتیجه بیاد.
    غافل ازاینکه باید مدارک رو ببرم سفارت ایتالیا
    حالا چه کنم؟
    دیر نشده؟
    چی ببرم به چه زبانی؟

نقل قول نوشته اصلی توسط hatefrad نمایش پست ها
    سلام دوست عزيز.
    شما اگه سايت تورينو رو يه نگاه بندازي اكثر مراحل رو كاملا شفاف حتي به زبان انگليسي توضيح داده.
    تا اونجايي كه من متوجه شدم بايد كپي و اصل مدارك و ترجمه‌هاشون رو حتما سفارت هم ببرين كه تاييد بشه.
    اگه رشته رو ايتاليايي انتخاب ميكنين كه بايد مدرك زبان ايتاليايي داشته باشين كه دو راه داره: 1. در مدرسه ايتاليايي تهران ثبت نام كنين و امتحاناشو بگذرونين كه دو مرحله امتحان داره و بايد هر دو تاشو بگذروني. 2. خودت زبان رو ياد بگيري و فقط امتحان رو توي مدرسه بدي كه يك مرحله امتحانه و در صورت قبولي مدركو بهت ميدن. - اگه رشته انگليسي انتخاب كني كه آيلتس و تافل ميخواد. (آيلتس 6 كافيه !) - مدارك ترجيحا به زبان ايتاليايي ترجمه بشه بهتره ولي انگليسي هم فك نكنم مورد آنچناني داشته باشه..
    با آرزوي موفقيت

سلام
    اسم من در لیست قبولی ها نیست . آیا این لیست نهایه؟ ؟
    ( من بعد از ددلاین مدارک رو آپلود کرده بودم! ولی وقتی به دانشگاه ایمیل زده بودم اونا گفتند که مدارک رو بده سفارت و اشکالی نداره.)
    طی آخرین تماس با سفارت(خانم شمس) اونا گفتند که هنوز بهشون نگفتند که مدارک رو به ایتالیا بفرستند. حالا میخواستم بدونم که دانشگاه چه جوری مدارک رو بررسی کرده ؟
    من که گیج شدم ! کسی اطلاع داره ؟منتظرم!

ApplyAbroad Senior Veteran
    hatefrad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Politecnico di Torino graduate in Networks Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط F.FAKHARIAN نمایش پست ها
    بچه ها مث اینکه من خیلی تعطیلم.
    من مهندسی نفت رو آن لاین پلای کردم و حالا نشستم که نتیجه بیاد.
    غافل ازاینکه باید مدارک رو ببرم سفارت ایتالیا
    حالا چه کنم؟
    دیر نشده؟
    چی ببرم به چه زبانی؟
    نه دیر نشده
    نتایج اومد.. تو سایت تورینو زده.. (البته مهندسی نفت فکنم نیومده باشه هنوز!)
    شما صبر کنین نتیجه بیاد اگه قبول شدین بعدش برین سفارت مدارکتون رو بدین که چهل تومن بیخودی ضرر نکنین..
    مدارکی که مدرسه ایتالیایی میخواست اینان (سفارتم احتمالا باید همینا باشه..)
    http://www.scuolaitalianatehran.com/study/main.htm

hatefrad آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط gilan1359 نمایش پست ها
    سلام
    اسم من در لیست قبولی ها نیست . آیا این لیست نهایه؟ ؟
    ( من بعد از ددلاین مدارک رو آپلود کرده بودم! ولی وقتی به دانشگاه ایمیل زده بودم اونا گفتند که مدارک رو بده سفارت و اشکالی نداره.)
    طی آخرین تماس با سفارت(خانم شمس) اونا گفتند که هنوز بهشون نگفتند که مدارک رو به ایتالیا بفرستند. حالا میخواستم بدونم که دانشگاه چه جوری مدارک رو بررسی کرده ؟
    من که گیج شدم ! کسی اطلاع داره ؟منتظرم!
    آره لیست قبولیا هموناست.. احتمالا مدارکت مشکلی داشته که متاسفانه قبول نشدی چون خیلی‌ها قبول شدن
    روند اینطوریه که کسانی که قبول شدن اون مدارکی که به صورت انلاین فرستادن رو به همراه یه سری مدارک دیگه (برگه تضمین مالی + فک می‌کنم 45 هزار تومن هزینه ارسال) میبرن سفارت میدن تا تایید بشه و فرستاده بشه واسه دانشگاه..

به ایتالیایی باید ترجمه کنم همه شو؟
    اصن چه کاریه آخه؟
    یه بار باید مدارک رو ببری بدی که بفرستن دانشگاه. بعد بدون اینا هم دانشگاه مدارک رو بررسی می کنه. بعد سفارت خودش دوباره مدارک رو می خواد که بهت ویزا بده. چه خبره آخه؟

hatefrad آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط F.FAKHARIAN نمایش پست ها
    به ایتالیایی باید ترجمه کنم همه شو؟
    اصن چه کاریه آخه؟
    یه بار باید مدارک رو ببری بدی که بفرستن دانشگاه. بعد بدون اینا هم دانشگاه مدارک رو بررسی می کنه. بعد سفارت خودش دوباره مدارک رو می خواد که بهت ویزا بده. چه خبره آخه؟
    من که به ایتالیایی ترجمه کردم !
    نه سفارت فقط یه بار مدارک رو میخواد که تایید کنه بفرسته دانشگاه.. واسه ویزا که دیگه مدارک تحصیلی رو نمیخواد..
    واسه ویزا 4000 یورو + پاسپورت + و یه سری چیزای دیگه که حالا خودشون بهتون میگن دقیق.

Junior Member amir7 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Amirkabir Univ of Tech- Materials Engineering

دوستان من یه بار این سوال رو پرسیدم ولی متاسفانه پستم پاک شد
    من الان یه رشته ایتالیایی قبول شدم, آیا برای ثبت نام از من مدرک ایتالیایی میخوان, یعنی نمیشه خودم کار کنم؟, اگر میخوان فقط کلاسای سفارت باید برم؟ چون اونطور که میدونم سفارت کلاساش شهریوره

Junior Member

سلام؛ من اینقدر درگیر پذیرش بقیه دانشگاه ها بودم که متوجه نشده تورینو لیستش رو اعلام کرده ، برای مستر انگلیسی الکترونیک پذیرش گرفتم ، الان اصلا نمی دونم چه کار کنم ؟! کاش یک نفر از دوستان مراحل رو به ترتیب می گفتن ...سفارت چه مدارکی رو می خواد ؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)