صفحه 25 از 27 نخستنخست ... 15161718192021222324252627 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 241 تا 250 , از مجموع 262

موضوع: کارشناسی ارشد - راهنمایی برای پر کردن Application Form

پیش فرض پاسخ : کارشناسی ارشد - راهنمایی برای پر کردن Application Form

دوستان برنامه پذیرش تورین باز شده
    http://apply.polito.it/apply_informa..._en_17_18.html

ممنون میشم از دوستانی که تجربه دارن توی پر کردن فرم کمک کنن

Junior Member

طبق این لینک فکر کنم call4 برای کسایی هستش که ایتالیا زندگی میکنند. شما مطمئن هستید که برای ما هم باز شده؟
    http://apply.polito.it/scadenze_LM_en_17_18.html

Junior Member

Red face پاسخ : کارشناسی ارشد - راهنمایی برای پر کردن Application Form

سلام دوستان.
    من برای پیدا کردن جواب این سوالام کل اینترنت رو شخم زدم ولی به هیج جوابی نرسیدم. ممنون میشم اگه راهنماییم کنید.

مدارک من
    هنرستان (یعنی پیش دانشگاهی ندارم یا به عبارت دیگر 11 سال تحصیلات ) + کاردانی +کارشناسی

یه موسسه به من گفته که میشه که مدرک کاردانیمو در سفارت به جای کارشناسی ارائه بدم.

حالا سوالای من:
    1- تحصیلات پیش از دانشگاه من چند سال هستش؟ 11سال یا 13=(11+2 سال کاردانی)
    اگه جواب 13 باشه در اون صورت این مدرک هم برای پیش دانشگاهی حساب میشه و هم با لیسانس (یعنی 13سال تحصیلات یش دانشگاهی و 4 سال دانشگاهی)؟

2- من الان آیلتش 5.5 دارم که برای دانشگاه پلی تکنیک تورین کافیه ولی برای سفارت نه. در صورتی که اگر پذیرش بشم تا چه ماهی وقت دارم که آیلتس 6 رو آماده کنم؟

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط Mrsaeed نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    من برای پیدا کردن جواب این سوالام کل اینترنت رو شخم زدم ولی به هیج جوابی نرسیدم. ممنون میشم اگه راهنماییم کنید.

مدارک من
    هنرستان (یعنی پیش دانشگاهی ندارم یا به عبارت دیگر 11 سال تحصیلات ) + کاردانی +کارشناسی

یه موسسه به من گفته که میشه که مدرک کاردانیمو در سفارت به جای کارشناسی ارائه بدم.

حالا سوالای من:
    1- تحصیلات پیش از دانشگاه من چند سال هستش؟ 11سال یا 13=(11+2 سال کاردانی)
    اگه جواب 13 باشه در اون صورت این مدرک هم برای پیش دانشگاهی حساب میشه و هم با لیسانس (یعنی 13سال تحصیلات یش دانشگاهی و 4 سال دانشگاهی)؟

2- من الان آیلتش 5.5 دارم که برای دانشگاه پلی تکنیک تورین کافیه ولی برای سفارت نه. در صورتی که اگر پذیرش بشم تا چه ماهی وقت دارم که آیلتس 6 رو آماده کنم؟
    درود
    شما کاردانیتون برای پیش هم حساب میشه و موقع تحویل مدارک به سفارت، ریزنمرات دبیرستان با دانشنامه دبیرستان به همراه ریزنمرات کاردانی و کارشناسی و دانشنامه این دو صورت میگیره و مشکلی هم نداره.
    نخیر با 5.5 نمیتونید ویزا بگیرید باید 6 بگیرید تا ددلاینی که سفارت اعلام میکنه فرصت دارید.اگر ددلاین بگذره پروندتون برای ویزا برسی نمیشه.
    Change your life today. Don't gamble on the future, act now, without delay.g
    تنها به پیام هایی که امکان گفته شدن در فروم نیست جواب داده خواهد شد و به جای پست ها و پیام های تشکر از اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده نمایید.

Junior Member

Red face پاسخ : کارشناسی ارشد - راهنمایی برای پر کردن Application Form

نقل قول نوشته اصلی توسط behnamhg نمایش پست ها
    درود
    شما کاردانیتون برای پیش هم حساب میشه و موقع تحویل مدارک به سفارت، ریزنمرات دبیرستان با دانشنامه دبیرستان به همراه ریزنمرات کاردانی و کارشناسی و دانشنامه این دو صورت میگیره و مشکلی هم نداره.
    نخیر با 5.5 نمیتونید ویزا بگیرید باید 6 بگیرید تا ددلاینی که سفارت اعلام میکنه فرصت دارید.اگر ددلاین بگذره پروندتون برای ویزا برسی نمیشه.

ممنون بابت پاسختون

من فقط یه موضوعی رو متوجه نشدم من الان چند سال بنویسم برای تحصیلات پیش از دانشگاه در Application form ؟
    و یکی هم مدارک تحصیلات هنرستان رو در Add secondary school career اضافه کنم یا نیاز نیست؟

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط Mrsaeed نمایش پست ها
    ممنون بابت پاسختون

من فقط یه موضوعی رو متوجه نشدم من الان چند سال بنویسم برای تحصیلات پیش از دانشگاه در Application form ؟
    و یکی هم مدارک تحصیلات هنرستان رو در Add secondary school career اضافه کنم یا نیاز نیست؟
    برای اپلیکیشن فرم دانشگاه 11سال برای مدرسه و 4 سال هم برای دانشگاه بزنید.
    برای دانشگاه نیازی به فرستادن یا آپلود مدارک دبیرستان نیست تنها برای سفارت لازم دارید.
    Change your life today. Don't gamble on the future, act now, without delay.g
    تنها به پیام هایی که امکان گفته شدن در فروم نیست جواب داده خواهد شد و به جای پست ها و پیام های تشکر از اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده نمایید.

Junior Member

سلام دوستان
    تاریخ شروع اپلای برای پلی تکنیک تورین کی هستش؟

و اینکه من شنیدم میشه مدرک موقت و یه سری از ریزنمراتو واسه اپلای ترجمه کرد و فرستاد و بعد اینکه دانشنامه رو گرفتیم ترجمه کنیم و بفرستیم,آیا این مطلب درسته؟

Senior Member majjiid آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط farzinn نمایش پست ها
    سلام دوستان
    تاریخ شروع اپلای برای پلی تکنیک تورین کی هستش؟

و اینکه من شنیدم میشه مدرک موقت و یه سری از ریزنمراتو واسه اپلای ترجمه کرد و فرستاد و بعد اینکه دانشنامه رو گرفتیم ترجمه کنیم و بفرستیم,آیا این مطلب درسته؟
    قربان شما.
    الان باز هست و تا 12 آوریل فرصت تکمیل online application form رو دارید:
    http://apply.polito.it/scadenze_LM_en_18_19.html
    فعلا اشکالی نداره میتونید برای اپلای از همین مدارک استفاده کنید.
    موفق باشید.
    مرده گان اين سال عاشق‌ترين زنده گان بوده‌اند.

سلام دوستان

ممنون میشم اگر به این چندتا سوالم جواب بدید.

1- من ریزنمرات رسمی لاتین از دانشگاه دارم که 139 واحد نمره هام داخلش هست و فقط سه واحد پروژه مونده اما تا پروژه و کارای فارغ التحصیلیمو انجام بدم طول میکشه. مشکلی پیش میاد اگر فقط ریزنمراتو بفرستم و نامه از مدیرگروه نگیرم مبنی بر این که درسم داره تموم میشه و خودم توضیح بدم براشون؟ چون مسیرم از دانشگاه دوره و تو ریزنمراتمم فقط 3 واحد پروژه مونده و از واحدای پاس شدم هم مشخصه درسم به زودی تموم میشه.

2-سوال دیگه درمورد تافله حتما یه نفر اگر مطمئنه بیزحمت بگه تا کی وقت داریم واسه دانشگاه نمرشو بفرستیم و اصلا دانشگاه میخواد این مدرکو؟ چون من شنیدم یه سری دانشگاها موقع ثبت نام حضوری میخوان و مدرک زبان رو فقط برای سفارت باید آماده کنیم؟

3-درمورد ددلاین سفارته کسی میدونه حدودا تا کی وقت داریم مدارک رسمیمونو واسه سفارت آماده کنیم؟

4-مدارک رو باید پست هم کنیم یا فقط آپلود کافیه؟

ممنون.

با سلام

دوستان عزیز بنده دوره دبیرستان رو شبانه خوندم و شاخه کاردانش هستم بنده باید تعداد سال رو که در زمان مدارک میخواد چند انتخاب کنم ؟ 10- 11 -12- 13

تعداد سال تحیلات تکمیلی در کشور شما چقدر است ؟ 10- 11 -12 -13

مدارک رو چه چیزهایی باید ترجمه رسمی بشه ؟

ریز نمرات دانشگاه
    گواهی موقت کاردانی
    گواهی موقت کارشناسی
    اصل دیپلم

بنده معدلم 15.13 هست و رشته کامپیوتر برای اپلای مساله ای داره ؟

ممنون از شما

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)