صفحه 15 از 27 نخستنخست ... 5678910111213141516171819202122232425 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 141 تا 150 , از مجموع 262

موضوع: کارشناسی ارشد - راهنمایی برای پر کردن Application Form

ApplyAbroad Veteran
    tommy angelo آواتار ها

پیش فرض پاسخ : کارشناسی ارشد - راهنمایی برای پر کردن Application Form

نقل قول نوشته اصلی توسط mkhiabany1388 نمایش پست ها
    سلام دوستان. این موضوع خیلی مهمه که عکسم رو آپلود کنم؟ آخه هم توی پاسم عکسم هست هم توی مدرکم و حتی TRF. من فراموش کردم آپلود کنم و سابمیت کردم متاسفانه.
    راستشو بخوای نه دوست عزیز پارسال داشتیم بدون عکس پذیرش گرفتن ولی شما یه ایمیل بزن بهشون مشکلت رو بگو در ضمن فکر کنم بتونی عکس آپلود کنی واسشون حتی اگه سیو کرده باشی شما درست میگی رو مدارک دیگه هست و بعیده به خاطر آپ نکردن عکس شما رو رد کنن نگران نباش ولی حتما بهشون ایمیل بزن تا ددلاین تموم نشده ازشون جواب بگیر نکنه امسال گیر بدن
    "L'amor che move il sole e l'altre stelle"
    Dante Alighieri

Junior Member

بچه ها این گواهی اشتغال به تحصیل باید به کجا صادر بشه؟؟ از دانشگاه ب کجا؟؟سفارت دانشگاه مقصد؟؟وزارت امور خارجه؟؟
    بچه ها وقت تنگه خواهشا اگر اطلاع دارین بگین

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed059 نمایش پست ها
    بچه ها این گواهی اشتغال به تحصیل باید به کجا صادر بشه؟؟ از دانشگاه ب کجا؟؟سفارت دانشگاه مقصد؟؟وزارت امور خارجه؟؟
    بچه ها وقت تنگه خواهشا اگر اطلاع دارین بگین
    صادر شدن به کجاش زیاد مهم نیست ولی میخوای محکم کاری کنی اسم دانشگاه رو بگو بزنن برات.
    Change your life today. Don't gamble on the future, act now, without delay.g
    تنها به پیام هایی که امکان گفته شدن در فروم نیست جواب داده خواهد شد و به جای پست ها و پیام های تشکر از اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده نمایید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط behnamhg نمایش پست ها
    صادر شدن به کجاش زیاد مهم نیست ولی میخوای محکم کاری کنی اسم دانشگاه رو بگو بزنن برات.
    میگه به دانشگاه مستقیم نمیتونیم بدیم!!!!مکاتبه خارجی نداریم!!!!!!
    به سفارت بزنه اشکالی داره؟؟؟
    ی سوال دیگه اگر مدارک ترجمه بشه ولی به تایید وزارت خارجه نرسه بفرستیم مشکلی داره؟؟؟

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed059 نمایش پست ها
    میگه به دانشگاه مستقیم نمیتونیم بدیم!!!!مکاتبه خارجی نداریم!!!!!!
    به سفارت بزنه اشکالی داره؟؟؟
    ی سوال دیگه اگر مدارک ترجمه بشه ولی به تایید وزارت خارجه نرسه بفرستیم مشکلی داره؟؟؟
    لطفا سوالاتتون رو تو فروم مطرح کنید.
    بگو پس به هیچ جا نزن همون بنویسه بده بهت ترجمه کنی هم مهر مترجم میخوره.
    برای ایتالیا نیازی نیست به تائید وازارت خارجه برسه.
    Change your life today. Don't gamble on the future, act now, without delay.g
    تنها به پیام هایی که امکان گفته شدن در فروم نیست جواب داده خواهد شد و به جای پست ها و پیام های تشکر از اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده نمایید.

دوستان جایی از سایت پولیتو هست که نشون بده برای ارشد رشته های با چه رشته کارشناسی میتونیم انتخاب کنیم ؟
    من سخت افزار خوندم و نمیدونم میتونم Automotive Engineering را انتخاب بکنم یا نه ؟
    Mechatronic Engineering و Telecommunication Engineering را دیدم سال پیش با رشته من تونستن پذیرش بگیرن . ولی اصلا نمیدونم در مکاترونیک با چی میخوام رو به رو بشم !!!
    Computer and Communication Networks Engineering و Computer Engineering هم هست که البته من نمیخوام انتخاب کنم . از نظر معدل هم فکر میکنم یکم ریسک باشه انتخاب این دو تا رشته .

کسی از دوستان میدونه شرایط این رشته ها اونجا چه طوریه ؟ کسی هست تورین یکی از این رشته ها را بخونه ؟
    ممنون میشم راهنماییم بکنید

ApplyAbroad Veteran
    tommy angelo آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط computer_eng نمایش پست ها
    دوستان جایی از سایت پولیتو هست که نشون بده برای ارشد رشته های با چه رشته کارشناسی میتونیم انتخاب کنیم ؟
    من سخت افزار خوندم و نمیدونم میتونم Automotive Engineering را انتخاب بکنم یا نه ؟
    Mechatronic Engineering و Telecommunication Engineering را دیدم سال پیش با رشته من تونستن پذیرش بگیرن . ولی اصلا نمیدونم در مکاترونیک با چی میخوام رو به رو بشم !!!
    Computer and Communication Networks Engineering و Computer Engineering هم هست که البته من نمیخوام انتخاب کنم . از نظر معدل هم فکر میکنم یکم ریسک باشه انتخاب این دو تا رشته .

کسی از دوستان میدونه شرایط این رشته ها اونجا چه طوریه ؟ کسی هست تورین یکی از این رشته ها را بخونه ؟
    ممنون میشم راهنماییم بکنید
    اولا خدمتون عرض کنم که تو خوده سایتشون زده که سعی کنین مرتبط انتخاب کنین رشته ها رو ثانیا اتوموتیو همون مهندسی خودرو هست که کاملا مکانیکی هست لیست واحدهاش هست رشته مکاترونیک هم بین مکانیک و الکترونیک هست رشته مخابرات هم که بازم زیاد به شما مرتبط نیست لیست واحدهای همه دروس هست تو گروهاشون شما بهتره برین سراغ کامپیوتر و رشته های کامپیوتری مگه اینکه زمینه درسهای الکترونیکتون واقعا خوب باشه که بخواین برین سراغ اون رشته ها
    Dante Alighieri

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering-imam khomeini international university

نقل قول نوشته اصلی توسط reza_20112011 نمایش پست ها
    در مورد لینک هم باید لینک سیلابس دروس رشتتون بر روی سایت دانشگاهتون , وارد کنید ... اگر سیلابس روی سایت دانشگاه نبود , سایت اصلی دانشگاهت رو بذار

در مورد سوال آخرت متوجه منظورت نشدم , دوستان دیگه نظر میدند حتما
    من یس زدم حالا توکل به خدا ایشالاه که مشکلی پیش نمیاد

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering-imam khomeini international university

نقل قول نوشته اصلی توسط behnamhg نمایش پست ها
    دوست عزیز میری دانشگاه یه نامه میگی مینویسن به عنوان اینکه چند سال درس خوندی به چه تعداد واحد و با چه معدلی که به علت حاضر نشدن دانشنامه برات بزنن بعد اون رو میدی دارالترجمه واسط ترجمه کنه و مهر مترجم بزنه بعد آپلود میکنی و پست میکنی تمام.

فرمتش باید PDF باشه.
    تو ی سایت که من دیدم نگفته بود که حتما باید پی دی اف باشه من تمام فایل رو بعد از اسکن که به صورت عکس بود زیپ کردم بعدشم آپلود کردم هیپ مشکلی هم پیش نیومد فرمت زیپ هم یکی از فرمتهای پیشنهادی سایت بود

ApplyAbroad Veteran
    tommy angelo آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mahyarkn1989 نمایش پست ها
    تو ی سایت که من دیدم نگفته بود که حتما باید پی دی اف باشه من تمام فایل رو بعد از اسکن که به صورت عکس بود زیپ کردم بعدشم آپلود کردم هیپ مشکلی هم پیش نیومد فرمت زیپ هم یکی از فرمتهای پیشنهادی سایت بود
    این فرمت ها مشکلی ندارن نگران نباش
    png, gif, jpeg, tiff, bmp, html, txt, rtf, ps, pdf, doc, docx, xls, zip, rar
    Dante Alighieri

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)