صفحه 18 از 27 نخستنخست ... 89101112131415161718192021222324252627 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 171 تا 180 , از مجموع 262

موضوع: کارشناسی ارشد - راهنمایی برای پر کردن Application Form

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    عمران-دانشگاه آزاد شهرکرد

پیش فرض پاسخ : کارشناسی ارشد - راهنمایی برای پر کردن Application Form

سلام بچه ها
    من دارم برای ارشد اقدام میکنم. add university career را پر کردم ولی برای high school نمیدونم دبیرستان پر کنم یا پیش دانشگاهی؟البته خودم دیپلمو اعتقاد دارم چون بالاش نوشته secondary school و 12 سال را انتخاب میکنم. اما مشکل اینجاست که در قسمت پایین country of school ایران را که انتخاب میکنیم error میده. پس چیکار باید کرد؟اصلا این قسمت دبیرستان برای من لیسانس دارم ضروریه؟
    ممنون

دوستان من برای رجیستر اولیه توی سایت نمیدونم قسمت Issued by برای پاسپورتمو چی باید بنویسم؟ اسم اداره گذرنامه رو باید بنویسم یا سرهنگ صادر کننده پاسپورتمو؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مکانیک تهران

سلام دوستان این یعنی چی . اپلیکیشن رو چطور باید در سفارت ثبت کرد؟ تو سایت تورین پادوا و ساپینزا زده؟

Non EU citizens residing outside Italy must submit their application also in the Italian Embassy or Consulate in their own country of residence April 16th to July 10th, 2015

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ارشد شیمی تجزیه

پیش فرض پاسخ : دانشگاه پلی تکنیک تورین (Politecnico di Torino)

من با چندتا موسسه صحبت کردم بهم گفتن چندتا از رشته های دانشگاه تورین برا ثبت نام بازه.میخوام خودم ثبت نام کنم اما نمیدونم چجوری کسی میتونه کمکم کنه؟

Member Garibaldi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics - SUT

نقل قول نوشته اصلی توسط enmmisagh نمایش پست ها
    سلام دوستان این یعنی چی . اپلیکیشن رو چطور باید در سفارت ثبت کرد؟ تو سایت تورین پادوا و ساپینزا زده؟

Non EU citizens residing outside Italy must submit their application also in the Italian Embassy or Consulate in their own country of residence April 16th to July 10th, 2015
    این ددلاین مربوط میشه به پذیرش نوبت اول و اشاره داره به همون مرحله از ثبت نام که تو سایت مدرسه گفته: مدارکی که باید به مدرسه تحویل دهید.
    و این مدارک بستگی داره به مقطع شما که برای هر مقطع تو سایت مدرسه جداگانه اشاره شده.برای ارشد این مرحله بعد از ثبتنام در سایت دانشگاه و ارسال مدارک برای دانشگاه و قبل از اومدن نامه ی پذیرش باید انجام بشه.در ضمن اگر قصد ثبت نام در رشته های انگلیسی زبان داری باید از کنسولگری وقت بگیری و خودت شخصا مدارک رو ببری تحویل بدی.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مکانیک تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط Garibaldi نمایش پست ها
    این ددلاین مربوط میشه به پذیرش نوبت اول و اشاره داره به همون مرحله از ثبت نام که تو سایت مدرسه گفته: مدارکی که باید به مدرسه تحویل دهید.
    و این مدارک بستگی داره به مقطع شما که برای هر مقطع تو سایت مدرسه جداگانه اشاره شده.برای ارشد این مرحله بعد از ثبتنام در سایت دانشگاه و ارسال مدارک برای دانشگاه و قبل از اومدن نامه ی پذیرش باید انجام بشه.در ضمن اگر قصد ثبت نام در رشته های انگلیسی زبان داری باید از کنسولگری وقت بگیری و خودت شخصا مدارک رو ببری تحویل بدی.
    سلام ممنون از جوابتون یعنی من بعد از پروسه اپلای و ارسال مدارک برای مستر باید برم کنسول گری این کار رو انجام بدم یا وقتی کی نتایج پذیرش تو سایت دانشگاه میاد؟

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط enmmisagh نمایش پست ها
    سلام ممنون از جوابتون یعنی من بعد از پروسه اپلای و ارسال مدارک برای مستر باید برم کنسول گری این کار رو انجام بدم یا وقتی کی نتایج پذیرش تو سایت دانشگاه میاد؟
    درود
    وقتی نتایج پذیرش اومد سفارت یه زمانی رو تعیین میکنه که باید اون موقع برید برای ویزا.
    Change your life today. Don't gamble on the future, act now, without delay.g
    تنها به پیام هایی که امکان گفته شدن در فروم نیست جواب داده خواهد شد و به جای پست ها و پیام های تشکر از اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده نمایید.

سلام . دوستان من فارق التحصیل دانشگاه آزاد هستم..باید برم دانشگاه ریز نمرات رو بگیرم ببرم به ایتالیایی ترجمه کنم..و اگر نمره زبان الان آماده نباشه چی کار کنم ؟ میتونم بگم بعد میفرستم ؟ و اینکه اگه زودتر اپلای کنم زودتر جوابش میاد ؟ فرق میکنه تا قبل ددلاین کی اپلای کنم؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    IT

با سلام
    دوستان من کاردانی و کارشناسی ناپیوسته دارم. فرم رو به اینصورت پر کردم. لطفا اگر غلط است بفرمایید اصلاح کنم:
    2 تا مدرک add کردم. یکی برای کاردانی و یکی برای کارشناسی به همراه معدل های هرکدوم به صورت جدا.
    ----> duration رو چی بزنم؟ 2 یا 4؟ میترسم گیج بشن اگه 2 بزنم ریجکت کنن. چون کارشناسی 4 سالس

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط Ordibehesht1 نمایش پست ها
    با سلام
    دوستان من کاردانی و کارشناسی ناپیوسته دارم. فرم رو به اینصورت پر کردم. لطفا اگر غلط است بفرمایید اصلاح کنم:
    2 تا مدرک add کردم. یکی برای کاردانی و یکی برای کارشناسی به همراه معدل های هرکدوم به صورت جدا.
    ----> duration رو چی بزنم؟ 2 یا 4؟ میترسم گیج بشن اگه 2 بزنم ریجکت کنن. چون کارشناسی 4 سالس
    درود
    شما هر دو رو یکی کنید و باهم اپلود کنید و چهار سال بزنید و میانگین دو مقطع رو وارد کنید و اسم دانشگاه کارشناسیتون رو وارد کنید.
    Change your life today. Don't gamble on the future, act now, without delay.g
    تنها به پیام هایی که امکان گفته شدن در فروم نیست جواب داده خواهد شد و به جای پست ها و پیام های تشکر از اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده نمایید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)