صفحه 22 از 27 نخستنخست ... 12131415161718192021222324252627 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 211 تا 220 , از مجموع 262

موضوع: کارشناسی ارشد - راهنمایی برای پر کردن Application Form

Junior Member

پیش فرض پاسخ : کارشناسی ارشد - راهنمایی برای پر کردن Application Form

آقا من برای پلی تکنیک تورین برای رشته های Systemic design و Architecture construction city که به صورت Multi language هست اقدام کردم الان یه سوال مهم که خیلی از بچه ها تو فروم هم پرسیدند دارم اینه:

من که مدرک IELTS و تنها مدرک زبان انگلیسی دارم می تونم به انگلیسی این دوسال ادامه تحصیل بدم و کاری به زبان ایتالیایی نداشته باشم و فقط امتحان هامو و درس هامو با زبان انگلیسی جلو ببرم؟؟؟؟؟

الان سوال کلی من اینه که مشکلی پیش نمیاد برای زبان برای من؟؟؟؟ چون من حتی بهInternational Admission پلی تکنیک تورین همین سوال رو پرسیدم و اون اینطوری جوابم رو داد:

Dear Administer
    Hello. I applied for ARCHITECTURE CONSTRUCTION CITY and SYSTEMIC DESIGN at Politecnico di Torino and would you mind more explain about English requirment and in which language is taught completely in remind subject?

They are in English and in Italian. Since you have the English language certificate you can attend the course in English.

نقل قول نوشته اصلی توسط reza1813 نمایش پست ها
    آقا من برای پلی تکنیک تورین برای رشته های Systemic design و Architecture construction city که به صورت Multi language هست اقدام کردم الان یه سوال مهم که خیلی از بچه ها تو فروم هم پرسیدند دارم اینه:

من که مدرک IELTS و تنها مدرک زبان انگلیسی دارم می تونم به انگلیسی این دوسال ادامه تحصیل بدم و کاری به زبان ایتالیایی نداشته باشم و فقط امتحان هامو و درس هامو با زبان انگلیسی جلو ببرم؟؟؟؟؟

الان سوال کلی من اینه که مشکلی پیش نمیاد برای زبان برای من؟؟؟؟ چون من حتی بهInternational Admission پلی تکنیک تورین همین سوال رو پرسیدم و اون اینطوری جوابم رو داد:

Dear Administer
    Hello. I applied for ARCHITECTURE CONSTRUCTION CITY and SYSTEMIC DESIGN at Politecnico di Torino and would you mind more explain about English requirment and in which language is taught completely in remind subject?

They are in English and in Italian. Since you have the English language certificate you can attend the course in English.
    درود بر شما،
    شما باید در دوره های زبان ایتالیایی شرکت کنید، ناسلامتی قرار است 2 سال را در آن کشور زندگی کنید، یعنی شما نمی خواهید با افراد آن کشور ارتباط برقرار کنید؟ یا برای خرید یک کالا به فروشگاهی بروید؟
    در اروپا معمولا مردم به انگلیسی تسلط دارند اما ترجیح می دهند به زبان خودشان صحبت کنند، همچنین تمام ادارات دولتی به زبان ایتالیایی صحبت می کنند و فرم ها هم به همان زبان باید تکمیل شود. شما فرصت فراگیری زبان جدیدی را در جامعه بومی آن زبان دارا هستید، چرا از موقعیت استفاده نکنید؟

خیر مشکلی پیش نمی آید، در پاسخ به شما گفته شده که دروس به دو زبان ایتالیایی و انگلیسی ارائه می شوند که با توجه به مدرک زبان انگلیسی ارائه شده از طرف شما، شما میتوانید در کلاس هایی که به زبان انگلیسی ارائه میشوند شرکت کنید.

اصولا در تمام اروپا دانشگاه ها، رشته های بسیار زیادی را به زبان بومی خود و رشته های محدودی را نیز به زبان انگلیسی ارائه می دهند.

Junior Member

ممنون از اینکه جواب سوال منو دادید

اره منم اینو میدونم که باید زبان ایتالیایی رو یاد بگیرم و این که از بدیهی های زندگی در یه کشوری که زبان مکالمه اش غیر از زبان انگلیسی هست، اما من منظورم زبان تحصیل است به هرحال من تلاشم را خواهم کرد که زبان ایتالیایی را فرا بگیرم اما در حد مکالمه روزمره نه در حد محیط اکادمیک و جواب دادن سوالات امتحان ها به زبان ایتالیایی........منظور من در واقع این بود که اگر من بتونم حداقل امتحان ها هم به زبان انگلیسی بدم خودش خیلی خوبه.......نمیدونم مممون میشکم بازم منو راهنمایی کنی و یا کسی اگر هست که اونجا خونده به من معرفی کنی...........

reza1813@
    درود بر شما،
    دوست عزیز، زمانی که یک درس به زبان انگلیسی ارائه می شود، امتحان آن نیز به زبان انگلیسی برگزار می شود.
    اصلا چنین موضوعی نیست که درس به زبان انگلیسی ارائه شود و بعد به زبان ایتالیایی امتحان گرفته شود، اگر اینگونه بود، دانشگاه از شما درخواست ارائه ی مدرکی دال بر تسلط شما به زبان ایتالیایی را می داشت، همچنین آن ها اطلاع دارند که نمیتوان در کمتر از 4.5 ماه آن هم با مطالعه ی پاره وقت به زبان ایتالیایی مسلط شد.
    باز هم به گفته ی شما احترام گذاشته، و پست را نقل قول نکردم تا دوستان مجرب پاسخ گو باشند.

Junior Member

سلام
    یه سوال داشتم
    سایت تورین از کی میتونیم اپیکیشن فرمو پر کنیم
    و این که مدرک زبانم باید بفرستیم یا نه

نقل قول نوشته اصلی توسط d989 نمایش پست ها
    ممنون .. تا اینجا کار که از پلی تکنیک میلان پذیرش گرفتم . منتظرم اپلای تورین هم باز بشه و برای اینجا هم اقدام کنم . که اگر یه وقت نمره زبانم برام مشکل ساز شد نتونستم برم میلان بیام تورین لااقل . من که از طریق سایت دانشگاه اقدام کردم . از این داستان سفارت بی اطلاع هستم ..
    دوستان قدیمی تر و با تجربه تر باید در این مورد راهنمایی بکنن مارو .
    سلام دوست عزیز امکانش هست بگید با چه معدلی از میلان پذیرش گرفتید

بچه ها یه سوال زودی جواب بدین. من پارسال تورینو میلان قبول شدم. اما بنابر مشکلاتی نرفتم. میتونم امسال باز با همون پروفایل اپلای کنم؟ چون نمیذاره باز ثبت نام کنم. میگه هس همچین کاربری. حالا من اگه با همون نامه ML پارسال اقدام کنم میشه؟ یا باید جدید بنویسم توش توضیح بدم ک چرا نیمدم؟راسی فرست کال تورین تموم شده؟ الان من سکند کال محسوب میشم؟ممنون جواب بدین

سلام اقدام تورین شروع شده تا 15 اپریل وقت داره. بله مدرک زبانم میخواد. اما تا 15 اپریل میتونین ارائه بدین. البته اینکه تا وقت سفارت بتونین رو فک نکنم. حالا بچه ها باز بیشتر بلدن
    اینم لینک اپلای
    https://didattica.polito.it/pls/port...ione?p_lang=EN

Senior Member majjiid آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mitragh نمایش پست ها
    سلام اقدام تورین شروع شده تا 15 اپریل وقت داره. بله مدرک زبانم میخواد. اما تا 15 اپریل میتونین ارائه بدین. البته اینکه تا وقت سفارت بتونین رو فک نکنم. حالا بچه ها باز بیشتر بلدن
    اینم لینک اپلای
    https://didattica.polito.it/pls/port...ione?p_lang=EN
    سلام.
    میشه لینک ددلاین بگذارید.
    این لینکی که من دارم، میگه شروع نشده.
    http://apply.polito.it/scadenze_LM_en.html
    مرده گان اين سال عاشق‌ترين زنده گان بوده‌اند.

نقل قول نوشته اصلی توسط majjiid نمایش پست ها
    سلام.
    میشه لینک ددلاین بگذارید.
    این لینکی که من دارم، میگه شروع نشده.
    سلام این لینک اپلای
    نه هنوز شروع نشده. تا بچه ها منو دعوا نکردن تصحیح میکنم. خودمم اشتباه دیده بودم. عذر تقصیر

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)