صفحه 23 از 27 نخستنخست ... 131415161718192021222324252627 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 221 تا 230 , از مجموع 262

موضوع: کارشناسی ارشد - راهنمایی برای پر کردن Application Form

Senior Member majjiid آواتار ها

پیش فرض پاسخ : کارشناسی ارشد - راهنمایی برای پر کردن Application Form

نقل قول نوشته اصلی توسط mitragh نمایش پست ها
    بچه ها یه سوال زودی جواب بدین. من پارسال تورینو میلان قبول شدم. اما بنابر مشکلاتی نرفتم. میتونم امسال باز با همون پروفایل اپلای کنم؟ چون نمیذاره باز ثبت نام کنم. میگه هس همچین کاربری. حالا من اگه با همون نامه ML پارسال اقدام کنم میشه؟ یا باید جدید بنویسم توش توضیح بدم ک چرا نیمدم؟راسی فرست کال تورین تموم شده؟ الان من سکند کال محسوب میشم؟ممنون جواب بدین
    قربانت.
    پیش میاد
    بله دیگه شما قبلا رجیستر کردید، حالا هم با همون پروفایل پارسالتون باید مجدد و از نو اپلای کنید.
    مرده گان اين سال عاشق‌ترين زنده گان بوده‌اند.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    mechanical eng=IUST

سلام
    ما که در حال تحصیل هستیم و نمیتونیم مدرک آفیشال ارائه بدیم چه کار باید بکنیم؟ من ریز نمره انگلیسی با مهر دانشگاه تونستم فقط بگیرم ولی روش زده آن آفیشال؟

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط aidaglam نمایش پست ها
    سلام
    ما که در حال تحصیل هستیم و نمیتونیم مدرک آفیشال ارائه بدیم چه کار باید بکنیم؟ من ریز نمره انگلیسی با مهر دانشگاه تونستم فقط بگیرم ولی روش زده آن آفیشال؟
    درود
    برای اپلای همون کافیه ولی برای سفارت باید اصل تمام مدارک باشه.
    Change your life today. Don't gamble on the future, act now, without delay.g
    تنها به پیام هایی که امکان گفته شدن در فروم نیست جواب داده خواهد شد و به جای پست ها و پیام های تشکر از اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده نمایید.

دوستان این 20 یورو هزینه اپلیکیشن فی رو چطور باید پرداخت کرد؟ حتما باید از سایت های واسطه ویزا کارت خرید؟

Junior Member

سلام دوستان تورین معمولا چند وقته جواب اپلای میاد ؟

Junior Member

سلام دوستان
    من براي ارشد معماري ميخواستم اپلاي كنم،مشكل اينه كه ok نهايي و نمذاره انجام بدم،ميگه سرتيفيكيت زبان ايتاليايي هم ميخواد،درحالي كه خودش داخل توضيحش زده english OR italian
    كسي ميدونه بايد چكار كنم؟يا اصلا امكان اپلاي هست واسم؟

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط Rm71331 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من براي ارشد معماري ميخواستم اپلاي كنم،مشكل اينه كه ok نهايي و نمذاره انجام بدم،ميگه سرتيفيكيت زبان ايتاليايي هم ميخواد،درحالي كه خودش داخل توضيحش زده english OR italian
    كسي ميدونه بايد چكار كنم؟يا اصلا امكان اپلاي هست واسم؟
    درود
    من یهتون تاپیک تورین هم گفتم برای معماری این دانشگاه شما به دانستن هر دو زبان انگلیسی و ایتالیایی و داشتن هر دو مدرک دارید.
    Change your life today. Don't gamble on the future, act now, without delay.g
    تنها به پیام هایی که امکان گفته شدن در فروم نیست جواب داده خواهد شد و به جای پست ها و پیام های تشکر از اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده نمایید.

Junior Member

سلام دوستان
    من کل 23 صفحه رو خوندم ممنونم از همه بابت اطلاعات ارزشمندی که به اشتراک گذاشتن تقریبا سوالی نبود که پاسخ نگیرم ولی برای اطمینان دوباره میپرسم ممنون میشم اگر پاسخ بدید
    من کاردانی به کارشناسی مکانیک خوندم بنا به نظر دوستان فقط کارشناسی رو ثبت کردم و مدارک کاردانی و کارشناسی رو با هم بارگذاری کردم. کار درستی کردم؟
    برای مدرک زبان اگر بخواهیم تاثیر داشته باشه تا ددلاین وقت بارگذاری داریم و در غیر اینصورت تا 31 جولای فرصت هست. درست هست؟
    بازم ممنونم

Senior Member majjiid آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط haha4646 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من کل 23 صفحه رو خوندم ممنونم از همه بابت اطلاعات ارزشمندی که به اشتراک گذاشتن تقریبا سوالی نبود که پاسخ نگیرم ولی برای اطمینان دوباره میپرسم ممنون میشم اگر پاسخ بدید
    من کاردانی به کارشناسی مکانیک خوندم بنا به نظر دوستان فقط کارشناسی رو ثبت کردم و مدارک کاردانی و کارشناسی رو با هم بارگذاری کردم. کار درستی کردم؟
    برای مدرک زبان اگر بخواهیم تاثیر داشته باشه تا ددلاین وقت بارگذاری داریم و در غیر اینصورت تا 31 جولای فرصت هست. درست هست؟
    بازم ممنونم

قربانت.
    در مورد سوال اولت بله همین کاری که میخواید بکنید درسته. اینجا هم مثل میلان گیر اصلیشون روی کارشناسی شما هست، بخصوص که خودشون هم توی سایت اعلام کردن:
    Bachelor Degree Transcript of records of the last university career
    در مورد این موضوع چون صریحا توی سایت اعلام نکردن (البته من سایت را کامل و دقیق نخوندم) و موضوع مهمی هم هست باز برای اطمینان از ایمیل زیر سوالتون را ازشون بپرسید:
    international.admission@polito.it
    مرده گان اين سال عاشق‌ترين زنده گان بوده‌اند.

Junior Member

1-دوستان این course description رو میشه ترجمه غیررسمی رو آپلود کرد یا حتما باید رسمی باشه؟ اگه اینجور باشه ک هززینه اش خییلیییی میشه
    کسایی ک اقدام کردند میتونن بگن چکار کردن؟

2-تو قسمت registration form برای پاسپورت issued by رو چی نوشتید؟
    3-تو فرم بالا برای پاس valid from داره ینی تاریخ صدور پاس رو بزنیم؟ چون معمولا تاریخ انقضا رو میخوان!
    مرسی

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)