صفحه 7 از 27 نخستنخست 1234567891011121314151617 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 262

موضوع: کارشناسی ارشد - راهنمایی برای پر کردن Application Form

Junior Member

پیش فرض پاسخ : دانشگاه پلی تکنیک تورین (Politecnico di Torino)

سلام به همه و آقا هاتف گل

نقل قول نوشته اصلی توسط bestboy نمایش پست ها
    COURSE DESCRIPTION برای مهندسی صنایع کسی میدونه از کجا میتونم گیر بیارم؟
    ممنون
    ازین تاپیک قابل دانلود هست ..
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...se-Description

نقل قول نوشته اصلی توسط Sheereen نمایش پست ها
    یه سوال
    من که پاسپورت ندارم به جاش باید شماره ملی رو بنویسم . اما تو قسمت valid from چی بنویسم ؟ آخه کارت ملی فقط تاریخ expire داره . نه تاریخ issue . خوب من الان همون تاریخ انقضا رو بنویسم ؟
    ممنون
    اگه اشتباه نکنم ددلاین امسال اول مارس هست، اگه واسه پاسپورت اقدام کنید بهتره، چون بعدا هم خیلی لازم میشه! یه هفته ای میاد!
    ویرایش توسط JixA : January 14th, 2012 در ساعت 08:06 PM
    منم امضا ندارم، انگشت میزنم

Junior Member

بچه ها, توی فرم آنلاین آخرین قسمت تو بخش educational background یه سوال هست که: I declare to be previously enrolled in a foreign University and at arrival in Turin, when I will enrol in a Bachelor or Master of Science program of Politecnico di Torino, I intend to apply for the recognition of the exams/credits passed abroad:
    Yes No این سوال منو گیج کرده. من که ایران درس خوندم و مدرک کارشناسی از ایران گرفتم و حالا واسه مستر افدام میکنم, باید yes بزنم یا no

Senior Member سپهر آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط iraj12345 نمایش پست ها
    سلام
    دوستان،تو سایت دانشگاه نوشته در هر سال فقط واسه یک دانشگاه ایتالیا و یک رشته میشه اپلای کرد. این مطلب واقعا درسته؟

You should present your pre-enrolment application form to the Italian Embassy or Consulate in your Country choosing only ONE UNIVERSITY, ONE DEGREE and ONE LEVEL (for example: Politecnico di Torino - Laurea in Ingegneria Aerospaziale OR Laurea Magistrale in Ingegneria Aerospaziale).
    ننوشته "فقط واسه یک دانشگاه ایتالیا و یک رشته میشه اپلای کرد".

نوشته فقط یک دانشگاه ایتالیا و یک رشته را میشه انتخاب کرد و به سفارت معرفی کرد.

یعنی اگه از تورین و میلان پذیرش گرفتی، باید یکی را انتخاب کنی، بعد تو سفارت تشکیل پرونده بدی!
    .You tried your best and you failed miserably. The lesson is never try." H.S"

Senior Member iraj12345 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Communications Eng. RWTH Aachen

نقل قول نوشته اصلی توسط سپهر نمایش پست ها
    ننوشته "فقط واسه یک دانشگاه ایتالیا و یک رشته میشه اپلای کرد".

نوشته فقط یک دانشگاه ایتالیا و یک رشته را میشه انتخاب کرد و به سفارت معرفی کرد.

یعنی اگه از تورین و میلان پذیرش گرفتی، باید یکی را انتخاب کنی، بعد تو سفارت تشکیل پرونده بدی!
    ممنون از جوابتون. یک سوال دیگه دارم که خیلی سایت دانشگاه و ویکی و فروم رو گشتم(البته نه کل 3000 صفحه فروم رو! ) جوابمو پیدا نکردم.
    شهریه این دانشگاه واسه مستر مهندسی چقدره؟!! انگار سایت دانشگاه واسه گفتن شهریه داره آدمو میپیچونه. هی از این ور به اونور لینک میده ، آخرش به یک صفحه ایتالیایی میرسی که میگه شهریه هر واحد انقدره و بازم معلوم نیست هر سال عوض میشه و هزار جور از این داستانا، آخرشم نمیگه به زبون ساده ترمی چنده؟!!

Senior Member سپهر آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط iraj12345 نمایش پست ها
    ممنون از جوابتون. یک سوال دیگه دارم که خیلی سایت دانشگاه و ویکی و فروم رو گشتم(البته نه کل 3000 صفحه فروم رو! ) جوابمو پیدا نکردم.
    شهریه این دانشگاه واسه مستر مهندسی چقدره؟!! انگار سایت دانشگاه واسه گفتن شهریه داره آدمو میپیچونه. هی از این ور به اونور لینک میده ، آخرش به یک صفحه ایتالیایی میرسی که میگه شهریه هر واحد انقدره و بازم معلوم نیست هر سال عوض میشه و هزار جور از این داستانا، آخرشم نمیگه به زبون ساده ترمی چنده؟!!
    طبق صفحه 13 فایل زیر که مربوط میشه به نرخ 2011/12 اگه اشتباه نکنم میشه 2445 یورو برای سال اول و 1798 یورو برای سال های بعدی. یعنی 4243 یورو برای 2 سال.

https://didattica.polito.it/tasse_ri...tion_11_12.pdf
    .You tried your best and you failed miserably. The lesson is never try." H.S"

Junior Member

با سلام

توی فرم آنلاین،توی فسمت مدارک؛ certificate of the last career را خواسته... حتما باید نامه ای از محل کار واسشون بفرستم؟؟؟؟؟؟ curriculum vitae منظور چیه؟ personal introduction letter همون cv هستش؟ letter of refrence منظور چیه؟؟motivation letter فقط برای asp هستش یا نه؟؟؟

ممنون از راهنماییهاتون

ApplyAbroad Senior Veteran
    hatefrad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Politecnico di Torino graduate in Networks Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط naghus نمایش پست ها
    با سلام

توی فرم آنلاین،توی فسمت مدارک؛ certificate of the last career را خواسته... حتما باید نامه ای از محل کار واسشون بفرستم؟؟؟؟؟؟ curriculum vitae منظور چیه؟ personal introduction letter همون cv هستش؟ letter of refrence منظور چیه؟؟motivation letter فقط برای asp هستش یا نه؟؟؟

ممنون از راهنماییهاتون
    درود
    پیشنهاد می‌کنم قبل از apply سری به قسمت ویکی انجمن بزنید.
    منظور از Last Career هم آخرین مدرک تحصیلی هست.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران - صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی

دوستان در قسمت Certificate of the last career چی رو باید آپلود کنیم ؟ چون من این ترم درسم تموم می شه هنوز مدرک فارغ التحصیلی رو ندارم ولی ریز نمرات رسمی رو تا این ترم رو تو قسمت Official transcript آپلود کردم . با تشکر

Junior Member
    رشته و دانشگاه

و این که تورین course discription رو نمی خواد؟ چون جایی نداره برای attach کردن

Junior Member
    رشته و دانشگاه

دوستان در قسمت Certificate of the last career چی رو باید آپلود کنیم ؟ چون من این ترم درسم تموم می شه هنوز مدرک فارغ التحصیلی رو ندارم ولی ریز نمرات رسمی رو تا این ترم رو تو قسمت Official transcript آپلود کردم .
    این که تورین course discription رو نمی خواد؟ چون جایی نداره برای attach کردن
    با تشکر

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)