صفحه 5 از 34 نخستنخست 123456789101112131415 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 332

موضوع: دکترا - فرایند پذیرش، دانشگاه پلی تکنیک تورین (مدارک لازم، ددلاینها، ارسال مدارک...)

Junior Member mazish آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    IAU-CTB

پیش فرض پاسخ : دکتری تخصصی در پلی تکنیک تورینو

نقل قول نوشته اصلی توسط halandoon نمایش پست ها
    خواسته یا ناخواسته شما باید مدرک زبان رو به سفارت برای صدور ویزا بدید چه دانشگاه ازتون بخواد و چه اصلاً نخواد! میدونم که برای اینگلیسی IELTS 5 رو قبول میکرد.
    من تا اونجا که یادم میاد تورین هم آیلتس 5 میخواد

Junior Member

اين خبر شايد انگيزه شما رو براي ثبت نام بيشتر كنه!
    دانشگاه پلي تكنيك تورين در آخرين رده بندي دانشگاه هاي جهان در رشته مهندسي در بين دانشگاههاي اروپا رتبه 10 و با جدا كردن بريتانيا رتبه 5 رو داره و تنها دانشگاه ايتاليا در بين 100 دانشگاه هست.
    اينم آدرسش:
    http://www.arwu.org/FieldENG2010.jsp

البته اينم بگم كه اين چيز جديدي نيست و هميشه تقريباً همون بالا ها بوده!

Junior Member

سلام،

1) کسی اطلاع داره که ظرفیت پذیرش گرایش های دکترای تورینو برای این دوره مشخص شده یا نه؟! (دوره ی قبل پذیرش دکتراش که فایلش روی سایتشون بود ولی این دوره رو من ندیدم.)
    2) در ضمن برای تهیه پروپزال آیا موضوعات خاصی را از قبل در جایی (سایتی) تعیین می کنند؟ یا باید از اولش خودمون با توجه به نظر شخصیمون اون رو بنویسیم؟

لطفا اگه کسی اطلاع داره زودتر بگه که دیر نشه - ممنون
    Minds are like parachutes. They only function when they are open
    Sir James Dewar

Member
    رشته و دانشگاه
    مکانیک علم و صنعت

نقل قول نوشته اصلی توسط IRI نمایش پست ها
    سلام،

1) کسی اطلاع داره که ظرفیت پذیرش گرایش های دکترای تورینو برای این دوره مشخص شده یا نه؟! (دوره ی قبل پذیرش دکتراش که فایلش روی سایتشون بود ولی این دوره رو من ندیدم.)
    2) در ضمن برای تهیه پروپزال آیا موضوعات خاصی را از قبل در جایی (سایتی) تعیین می کنند؟ یا باید از اولش خودمون با توجه به نظر شخصیمون اون رو بنویسیم؟

لطفا اگه کسی اطلاع داره زودتر بگه که دیر نشه - ممنون
    سلام
    یه فایل ورد در لینک زیر هست که ظرفیت ها در اون مشخصه (این لینک و با ایمیل خودشون برای من فرستادند):

http://dottorato.polito.it/bandi_en.html

روی حنمله زیر کلیک کنید:

Call for admission to the PhD program at Politecnico di Torino (XXVI Cycle)

2- در لینک زیر رشته ها و گروه های تحقیقاتی مشخص می باشد در در آن موضوعاتی که برای آنها نیاز به دانشجوی دکتری دارند مشخص هست و پروپوزال را باید مطابق آن موضوعات بنویسید:

http://didattica.polito.it/scudo/tematiche.html

موفق باشید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط saghafi نمایش پست ها
    سلام
    یه فایل ورد در لینک زیر هست که ظرفیت ها در اون مشخصه (این لینک و با ایمیل خودشون برای من فرستادند):

http://dottorato.polito.it/bandi_en.html

روی حنمله زیر کلیک کنید:

Call for admission to the PhD program at Politecnico di Torino (XXVI Cycle)

2- در لینک زیر رشته ها و گروه های تحقیقاتی مشخص می باشد در در آن موضوعاتی که برای آنها نیاز به دانشجوی دکتری دارند مشخص هست و پروپوزال را باید مطابق آن موضوعات بنویسید:

http://didattica.polito.it/scudo/tematiche.html

موفق باشید
    با تشکر از دوست خوبم آقای Saghafi,
    توی سایتی که شما گذاشتید برای هر گرایش (مثلا انرژی)، چندین پروژه معرفی شده که بعضی رو با علامت New نشون داده، آیا فقط باید از بین این جدیدها انتخاب کنیم یا همشون قابل انتخابند؟
    از این گذشته؛ من فکر می کنم که نوشتن پروپزال کار سختیه، اینها تمام موارد رو حتی زمان بندی انجام کار، تجهیزات مورد نیاز و... رو توی پروپزال می خواند. من به استادم که فرم پروپزال رو نشون دادم گفت برای تهیه پروپزال دکترا با این جزئیات، به طور معمول چند ماه وقت باید بزاری!
    فکر می کنید چقدر روی پروپزال مون گیر باشند؟
    Sir James Dewar

Member
    رشته و دانشگاه
    مکانیک علم و صنعت

نقل قول نوشته اصلی توسط IRI نمایش پست ها
    با تشکر از دوست خوبم آقای Saghafi,
    توی سایتی که شما گذاشتید برای هر گرایش (مثلا انرژی)، چندین پروژه معرفی شده که بعضی رو با علامت New نشون داده، آیا فقط باید از بین این جدیدها انتخاب کنیم یا همشون قابل انتخابند؟
    از این گذشته؛ من فکر می کنم که نوشتن پروپزال کار سختیه، اینها تمام موارد رو حتی زمان بندی انجام کار، تجهیزات مورد نیاز و... رو توی پروپزال می خواند. من به استادم که فرم پروپزال رو نشون دادم گفت برای تهیه پروپزال دکترا با این جزئیات، به طور معمول چند ماه وقت باید بزاری!
    فکر می کنید چقدر روی پروپزال مون گیر باشند؟
    سلام
    خواهش می کنم. این چیزی که می گم فقط نظرمه، بچه های دیگه هم اگر نظری دارند بگن. احتمالا این گزینه هایی که new خورده برای موارد یا گروه های تحقیقاتی هست که قبلا وجود نداشته و الان اضافه شده و مطمئن باشید که در سایر موارد که new نداره هم می تونید پروپوزال بنویسید. چون مثلا خود من که دارم برای مکانیک اقدام می کنم هیچ موردی که جلوی آن new خورده باشه نیست و ما هر کدام را می توانیم انتخاب کنیم.
    این مطلب درسته که نوشتن پروپوزال خیلی وقت گیر هست ولی این رو در نظر داشته باشید که این پروپوزال نهایی نیست فقط باید کلیاتی را در آن اشاره کنید. با انتخاب چند مقاله و خواندن بخش Introduction اطلاعات کافی برای نوشتن را بدست می آورید. در مورد زمان بندی هم فقط کافیه یه چیزی بنویسید که نشان دهد شما یک دور نمایی از آنچه می خواهید انجام دهید در ذهن دارید. به نظرم پروپوزال خیلی مهم هست. این رو از دو منبع برای شا نشان می دهم. اولا در قسمت "دکتری برای دانشگاه میلان" بچه در موردش خیلی صحبت کردند و ظاهرا 35 درصد نمره کل را در اونجا همین پروپوزال در بر می گیرد. دوما یه تجربه شخصی دارم. من برای چندین دانشگاه در استرالیا برای بورس و پذیرش اقرام کردم که بهترین آنها دانشگاه آدلاید بود و جالبه که از هیچ کدام نتونستم بورس بگیرم به جز خود همین دانشگاه آدلاید که به نظر خودم فقط به خاطر پروپوزال بوده. چون شدیدا به کار استادم نزدیک بود.

ان شا الله در نوشتن پروپوزال موفق باشید

حامد

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط saghafi نمایش پست ها
    سلام
    خواهش می کنم. این چیزی که می گم فقط نظرمه، بچه های دیگه هم اگر نظری دارند بگن. احتمالا این گزینه هایی که new خورده برای موارد یا گروه های تحقیقاتی هست که قبلا وجود نداشته و الان اضافه شده و مطمئن باشید که در سایر موارد که new نداره هم می تونید پروپوزال بنویسید. چون مثلا خود من که دارم برای مکانیک اقدام می کنم هیچ موردی که جلوی آن new خورده باشه نیست و ما هر کدام را می توانیم انتخاب کنیم.
    ان شا الله در نوشتن پروپوزال موفق باشید

حامد
    درست میگید حامد جان،
    امروز ایمیل زدند و گفتند که همشون قابل انتخاب هستند. فقط بعضی ها جدید ترند.
    انشالا هممون بتونیم از ایتالیا هم پذیرش بگیریم ببینیم میشه ویزا گرفت! یا بازم .....

موفق باشی
    Sir James Dewar

Junior Member

دوستان من برای این دانشگاه فرم را پر کردم تا رسیدم به پرداخت هزینه اپلای. حالا با توجه به وضعیت فعلی بانکهای ایرانی سریعترین روش چی هست؟ شما چه کار کردین؟
    کسی از دوستان اگر بتونه لینکی از نمونه پروپوزال اینجا بذاره عالی میشه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط omideiran نمایش پست ها
    دوستان من برای این دانشگاه فرم را پر کردم تا رسیدم به پرداخت هزینه اپلای. حالا با توجه به وضعیت فعلی بانکهای ایرانی سریعترین روش چی هست؟ شما چه کار کردین؟
    کسی از دوستان اگر بتونه لینکی از نمونه پروپوزال اینجا بذاره عالی میشه
    سلام،
    یک سری به لینک زیر برای نحوه نوشتن پروپزال بزنید (البته فرمت پروپزال ارسالی به تورینو بایستی بر اساس اونی باشه که آخر فایل اطلاعیه پذیرشش هست.):

http://www.applyabroad.org/forum/sho...ا-در-Polimi

موفق باشید
    Sir James Dewar

Junior Member

به خاطر لینک ممنون.
    اما برای پرداخت هزینه ثبت نام لطفا راهنمایی کنید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)