صفحه 14 از 15 نخستنخست ... 456789101112131415 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 131 تا 140 , از مجموع 148

موضوع: کمک هزینه ISU - آشنایی و اطلاعات اولیه

Moderator

پیش فرض پاسخ : کمک هزینه ISU - آشنایی و اطلاعات اولیه

نقل قول نوشته اصلی توسط west_life نمایش پست ها
    بچه ها سلام، برای dsu, برای کسایی که شغل آزاد دارن و یا تو شرکت خصوصی کار میکنن، باید بیمه داشته باشن و ترجمه کنن؟؟؟ یا همون فیش حقوقی کافیه؟ اجاره نامه واسه میلان محضری نباشه مشکلی پیش میاد؟ تا اونجایی که من شنیدم واسه میلان کاف سختگیر نبوده و اقرار نامه نیاز نیست درسته؟؟
    درود
    بدون بیمه کافیه.
    محضری باشه بهتره.
    اقرا نامه هم بده یکی بزنن دستت باشه قانونش معلوم نیست چی میشه.
    کار از محکم کاری عیب نیست.
    Change your life today. Don't gamble on the future, act now, without delay.g
    تنها به پیام هایی که امکان گفته شدن در فروم نیست جواب داده خواهد شد و به جای پست ها و پیام های تشکر از اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده نمایید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط behnamhg نمایش پست ها
    نه عزیز شما حق انتخاب یه دانشگاه و یه بورس رو داری اگه به دو تاش اقدام کنی هم تو سفارت هم تو ایتالیا به مشکل بر میخوری.
    میلان رو انتخاب کن کمپت هم که داخل میلان نیست برو درستو بخون.کمپ های اطراف میلان مثل خوده میلان نیستن هم کوچیکن هم نسبت به میلان مناسب.
    شما فکر کار رو از سرت در بیار که تا ایتالیایی یاد نگیری کار گیرت نمیاد برای گارسنی کردن هم ایتالیایی باید بلد باشی پس به هوای اینکه میرم کار پیدا میکنم نباش.
    خیلی خیلی ممنون. البته منظورم از کار بعد از فارغ التحصیلی هنگام برگشت به ایران و یا ادامه تحصیل برای دکترا تو ایتالیا و یا امریکا هست. میتونید راهنمایی کنید که این رشته انرژی چی هست؟ من فکر میکردم همون تبدیل انرژی از گرایش مکانیک هست ولی مثل اینکه کمپ و دانشکده جدایی داره. البته درسهاش انتقال حرارت و سوخت و احتراق و... داشت.
    و یه سوال دیگه اگه درصد شانس گرفتن بورس استانی برای دو تا دانشگاه میلان و تورین بخوایم در نظر بگیریم چه نسبتی دارن؟ مثلا اگه میلان 100 باشه تورین چنده؟ از اون طرف هزینه تحصیل و زندگی توی تورین و میلان حدودا چقدر میشه (بدون بورس)؟ مرسی

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط sinasi20 نمایش پست ها
    خیلی خیلی ممنون. البته منظورم از کار بعد از فارغ التحصیلی هنگام برگشت به ایران و یا ادامه تحصیل برای دکترا تو ایتالیا و یا امریکا هست. میتونید راهنمایی کنید که این رشته انرژی چی هست؟ من فکر میکردم همون تبدیل انرژی از گرایش مکانیک هست ولی مثل اینکه کمپ و دانشکده جدایی داره. البته درسهاش انتقال حرارت و سوخت و احتراق و... داشت.
    و یه سوال دیگه اگه درصد شانس گرفتن بورس استانی برای دو تا دانشگاه میلان و تورین بخوایم در نظر بگیریم چه نسبتی دارن؟ مثلا اگه میلان 100 باشه تورین چنده؟ از اون طرف هزینه تحصیل و زندگی توی تورین و میلان حدودا چقدر میشه (بدون بورس)؟ مرسی

راجب رشتت باید خودت بری داخل دپارتمان و درس های دو سالت رو دانلود کنی تا ببینی چیه راجب این موضوع اطلاعی ندارم.
    بستگی یه هدفت داره اگه میخوای ایتالیا بمونی و کار کنی باید ایتالیایی یاد بگیری.
    اگه میخوای بری آمریکا باید رزومت رو قوی کنی و زیاد کار کنی.
    ایران رو هم نمیدونم :دی
    نمیشه برای بورس چیزی گفت هم بودجه امسال رو معلوم نکردن هم اینکه نمیشه مثلا بگم این 100 باشه اون 80 هست ولی تعداد بورس میلان یعنی بودجش نسبت به تورین بیشتره.
    هزینه زندگی یه نفر تو ایتالیا از 500 تا 800 یورو در ماهه بستگی به نوع زندگی فرق میکنه که من مینیمم و ماکسیممش رو گفتم.
    تنها به پیام هایی که امکان گفته شدن در فروم نیست جواب داده خواهد شد و به جای پست ها و پیام های تشکر از اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده نمایید.

Member
    رشته و دانشگاه
    Telecommunication Engineering Politecnico di Milano

دوستان من هر چی فروم رو پایین بالا کردم نتونستم به نتیجه برسم هر کی یه چیزی میگه دو تا سوال دارم
    1- اگه مستاجر نباشیم اما فیش حقوقی پدرمون کم باشه dsu تعلق میگیره یا نه
    2- این 4300 یورو رو جدا از شهریه دانشگاه میدن؟ یا 3300 یوروش کم میشه واسه دانشگاه و 1100 یورو دست مون رو میگیره
    با تشکر

ApplyAbroad Veteran
    tommy angelo آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط undertaker_ss نمایش پست ها
    دوستان من هر چی فروم رو پایین بالا کردم نتونستم به نتیجه برسم هر کی یه چیزی میگه دو تا سوال دارم
    1- اگه مستاجر نباشیم اما فیش حقوقی پدرمون کم باشه dsu تعلق میگیره یا نه
    2- این 4300 یورو رو جدا از شهریه دانشگاه میدن؟ یا 3300 یوروش کم میشه واسه دانشگاه و 1100 یورو دست مون رو میگیره
    با تشکر
    دوست عزیز این 2 سوال شما از اولین و ساده ترین مباحث بورس هست و هرکدومش حداقل 200 بار جواب داده شده!!!
    1- میزان درآمد شما مهمه اگه مستاجر نباشین شانستون پایین میاد چون ملک و املاک دارین
    2-شهریه صفر میشه 4500 تا بهتون میدن البته اگه خوابگاه بخواین پولش کم میشه
    لطفا با دقت بیشتر فروم رو بخونین
    "L'amor che move il sole e l'altre stelle"
    Dante Alighieri

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط tommy angelo نمایش پست ها
    دوست عزیز این 2 سوال شما از اولین و ساده ترین مباحث بورس هست و هرکدومش حداقل 200 بار جواب داده شده!!!
    1- میزان درآمد شما مهمه اگه مستاجر نباشین شانستون پایین میاد چون ملک و املاک دارین
    2-شهریه صفر میشه 4500 تا بهتون میدن البته اگه خوابگاه بخواین پولش کم میشه
    لطفا با دقت بیشتر فروم رو بخونین
    سلام صفحه اول این تاپیک یک فایل مربوط به ساله ۲۰۱۲-۲۰۱۳ هست، شما فایل مربوط به امسال رو ندارین؟ می‌شه اطلاعات صفحه اول رو آپدیت کرد؟ ممنون

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط engmf نمایش پست ها
    سلام صفحه اول این تاپیک یک فایل مربوط به ساله ۲۰۱۲-۲۰۱۳ هست، شما فایل مربوط به امسال رو ندارین؟ می‌شه اطلاعات صفحه اول رو آپدیت کرد؟ ممنون
    درود
    دوست عزیز مدارک فرقی نمیکنه الان هم زوده برای انتشار مدارک بورس امسال.
    شما از دانشگاهی که پذیرش گرفتی برو قسمت بورس استانیش از اونجا دانلود کن.
    یا براشون میل بزنی بهت میفرستن.

Member iceboy88 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    TUM

سلام دوستان، هر چی به کاف ایمیل میدم برای تهیه ISEEU اصن جواب نمیدن!!! میخواست بدونم کسی از دوستان تا الان باهاشون مکاتبه ای داشته؟؟

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط iceboy88 نمایش پست ها
    سلام دوستان، هر چی به کاف ایمیل میدم برای تهیه ISEEU اصن جواب نمیدن!!! میخواست بدونم کسی از دوستان تا الان باهاشون مکاتبه ای داشته؟؟
    درود
    از هر دانشگاهی اپلای گرفتی بری سایتش یه قسمتی برای بورس هست که اونجا میل بورس رو زده به اون بفرستی جواب میگیری.

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط k1eivan نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من یک سوال دارم. آیا کسی که در ایران ارشد داره میتونه در ایتالیا برای مقطع لیسانس یا ارشد رشته ی دیگه بورس بگیره؟
    با سپاس
    درود
    میتونی ارشد رو رو نککنی و برای ارشد دوباره اقدام کنی و مشکلی نخواهی داشت.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)