صفحه 2 از 15 نخستنخست 123456789101112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 148

موضوع: کمک هزینه ISU - آشنایی و اطلاعات اولیه

ApplyAbroad Guardian
    daniyal_arj آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Management Engineering - Polimi

پیش فرض پاسخ : کمک هزینه ISU - آشنایی و اطلاعات اولیه

نقل قول نوشته اصلی توسط reza_mech نمایش پست ها
    ممنون .. فک کنم الان به ما 32 واحد بدن ... به نظر شما از بونوس استفاده کنم واسه تابستون امسال ؟
    دوست عزیز این بستگی به نظر کسی نداره، بستگی داره که شما تونستید تعداد واحد های مینیمم تعیین شده برای رشتتون رو در سال پاس کنید یا نه. اگر نکردید باید استفاده کنید، اگر کردید نیازی بهش ندارید. اصلا اگر انتخابش کنید اما به مینیمم هم رسیده باشید، به صورت اتوماتیک در نظر گرفته نمیشه بونوس شما، چون بی عدالتی محسوب میشه. پس فقط در حالتی که به مینیمم نرسیدید استفاده از بونوس میتونه به شما کمک کنه که بهش برسید.
    در این درگه که گه گه که که که که شود ناگه **** مشو غره به امروزت که از فردا نه ای آگه

Member reza_20112011 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Software Eng. Shiraz University

سلام دوستان

شهر میلان و تورینو از نظر کمک هزینه چه تفاوتی دارند ؟؟؟
    شنیدم به همه دانشجویان تورینو این کمک هزینه تعلق نمی گیره اما برای میلان بیشتر افراد دریافت کردند و حتی در میزان این کمک هزینه ها نیز شهر میلان , کمک هزینه بهتری ارائه میده
    اینها شنیده های من بودن ... ممنون میشم از دوستانی که رفتن و تجربه کردن این شرایط رو کمی توضیح بدن در این باره

با ســــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــپاس

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط mnotron نمایش پست ها
    به کسایی که ترم دوم هم میاند هم بورس میدند، فقط اونها باید تو سپتامبر اپلی کنند برای بورس، یعنی جواب پذیرش نیومده، ولی اگه اپلی کنند برا DSU و پذیرش بگیرند بهشون بورس میدند. اصلا تو سایت دانشگاه یه فایل جدا گذاشته مخصوص بورس کسایی که ترم دوم میاند!!!!
    این رو مطمئن هستید ؟؟؟ یعنی کسایی که ترم 2 وارد دانشگاه شن , هم می تونن موفق به گرفتن کمک هزینه برای همان ترم شوند ...
    من مشکلم اینجوری هست که هنوز مدرک زبان ندارم و اگر تا 1 مارچ مدرک زبان رو آماده نکنم , آیا پذیرش من قابل دیفر هست ؟ اگر هست می تونم واسه ترم 2 که وارد میشم انتظار کمک هزینه داشته باشم ؟؟؟؟
    اگر قابل دیفر نیست و باید برای ترم 2 از نو , اپلای کنم , آیا باز هم می توانم انتظار این کمک هزینه رو داشته باشم ؟؟؟

ممنون میشم راهنمایی کنید ... سپاس فراوان

Junior Member

باسلام
    من همه موضوعاتی که در مورد این بورسیه بود رو خوندم و چند تا سوال برام پیش اومد که فکر کنم جای مناسب برای پرسیدن اینجاست می شه من رو راهنمایی کنید:

1. با توجه به اینکه گفته شد این بورسیه 5 بار داده می شه من به این نتیجه رسیدم که صحبت در مورد کسایی هست که مشغول خوندن فوق هستند، برداشتم درسته؟ و اگر درسته این به این معنی هست که به کسایی که برای لیسانس اقدام می کنند این بورسیه تعلق نمی گیره یا اینکه شرایط متفاوتی از شرایط گفته شده دارند؟

2. شرایط اولیه برای بررسی دانشجو مشخص هست؟ منظورم اینه که بورس به هرکسی که اقدام کنه داده می شه؟ یا اینکه شرایط بررسی می شه و به بعضی داده می شه؟ در اینصورت ضوابطی که شرایط دانشجو تحت اون بررسی می شه مشخص هست؟

3. امکانش هست سازمان بورسیه بعضی از دانشگاه ها رو ساپورت نکنه؟ به این معنی که مثلا من برای یه دانشگاه اقدام کنم و اما سازمان بورس مدارک دانشجو های اون دانشگاه رو بررسی نکنه.

لطفا اگر اگر جواب رو هم در جریان نیستید ، لطف کنید و به من راهنمایی کنید که جواب این سوالات رو از کجا باید پیدا کنم؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    KNTU Mech

سلام. اسم این بورس در دانشگاه جنوا چی هستش؟ ممنون.

ApplyAbroad Senior Veteran
    hatefrad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Politecnico di Torino graduate in Networks Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط hooriana نمایش پست ها
    باسلام
    من همه موضوعاتی که در مورد این بورسیه بود رو خوندم و چند تا سوال برام پیش اومد که فکر کنم جای مناسب برای پرسیدن اینجاست می شه من رو راهنمایی کنید:

1. با توجه به اینکه گفته شد این بورسیه 5 بار داده می شه من به این نتیجه رسیدم که صحبت در مورد کسایی هست که مشغول خوندن فوق هستند، برداشتم درسته؟ و اگر درسته این به این معنی هست که به کسایی که برای لیسانس اقدام می کنند این بورسیه تعلق نمی گیره یا اینکه شرایط متفاوتی از شرایط گفته شده دارند؟

2. شرایط اولیه برای بررسی دانشجو مشخص هست؟ منظورم اینه که بورس به هرکسی که اقدام کنه داده می شه؟ یا اینکه شرایط بررسی می شه و به بعضی داده می شه؟ در اینصورت ضوابطی که شرایط دانشجو تحت اون بررسی می شه مشخص هست؟

3. امکانش هست سازمان بورسیه بعضی از دانشگاه ها رو ساپورت نکنه؟ به این معنی که مثلا من برای یه دانشگاه اقدام کنم و اما سازمان بورس مدارک دانشجو های اون دانشگاه رو بررسی نکنه.

لطفا اگر اگر جواب رو هم در جریان نیستید ، لطف کنید و به من راهنمایی کنید که جواب این سوالات رو از کجا باید پیدا کنم؟
    ۱. به کسایی که برای لیسانس اقدام میکنند هم این بورس تعلق میتونه بگیره.
    ۲. فقط شرایط مالی.
    ۳. بله. ولی دانشگاه‌های اصلی همشون پشتیبانی میشوند. برای اطلاع از لیست دانشگاه‌ها یا اینکه دانشگاه مورد نظرتون پشتیبانی میشه یا نه میتونید با اداره بورس یا International Office خود دانشگاه مکاتبه کنید.

پیش فرض پاسخ : کمک هزینه ISU - مدارک مورد نیاز و سوالات مربوطه

می خواستم بدونم اگر بورس دانشگاه پلی تکنیک میلان (gold or silver) را ان شاء ا... گرفتیم باز هم میتونیم برای DSU اقدام کنیم یا نه؟
    و اینکه قطعا بورس gold بهتر از DSU هست ولی بورس silver فقط شهریه را پوشش میده (یعنی 3300 یورو)، به نظرتون DSU از بورس سیلور بهتر نیست؟

رشته و دانشگاه

پیش فرض پاسخ : کمک هزینه ISU - مدارک مورد نیاز و سوالات مربوطه

نقل قول نوشته اصلی توسط alireza_babaee نمایش پست ها
    می خواستم بدونم اگر بورس دانشگاه پلی تکنیک میلان (gold or silver) را ان شاء ا... گرفتیم باز هم میتونیم برای DSU اقدام کنیم یا نه؟
    و اینکه قطعا بورس gold بهتر از DSU هست ولی بورس silver فقط شهریه را پوشش میده (یعنی 3300 یورو)، به نظرتون DSU از بورس سیلور بهتر نیست؟
    نه دوست عزیز , کسایی که به بورس دانشگاه میگیرن , نمی تونن واسه DSU اقدام کنن
    کمک هزینه DSU نیز 1.5 تا 2 ماه بعد از ورود شما مشخص میشه که آیا بهتون تعلق میگیره یا نه و مقدارش چقدر هست ؟!!

Junior Member linker آواتار ها

تا چه حد این بورس به معدل بستگی داره؟

ApplyAbroad Guardian
    daniyal_arj آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Management Engineering - Polimi

نقل قول نوشته اصلی توسط linker نمایش پست ها
    تا چه حد این بورس به معدل بستگی داره؟
    برای سال اول اصلا بستگی نداره (یعنی معدل لیسانستون) برای سال دوم در فرمولشون هم معدل هم تعداد واحد های پاس شده تاثیر گذاره که اونم باز اگه وضعیتتون خیلی حاد نباشه مشکلی پیش نمیاد. مینیمم واحدی که باید پاس کنید در یک سال 40 واحد است. من خودم تو یک سال 80 واحد پاس کردم پس خیلی هم کار سختی نخواهد بود.
    در این درگه که گه گه که که که که شود ناگه **** مشو غره به امروزت که از فردا نه ای آگه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)