صفحه 7 از 15 نخستنخست 123456789101112131415 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 148

موضوع: کمک هزینه ISU - آشنایی و اطلاعات اولیه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    صنایع

پیش فرض پاسخ : کمک هزینه ISU - آشنایی و اطلاعات اولیه

سلام
    از دوستان ممنون میشم کمکم کنن
    من میخوام واسه ترم پاییز امسال واسه ارشد اقدام کنم .مطالب قبلو خوندم ولی کاملا گیج شدم
    اخه یکی میگه اگه ترم زوج بری حتما میتونی isuبگیری،یکی میگه نه ممکنه بدن ممکنم هست تا چند ترم ندن،یکی میگه اصلا نمیدن.شرایط منم جوریه به شدت رو این حساب کردم
    کسی از دوستان که اطلاع کامل و به روز داره ممنون میشم راهنمایی کنه .

نقل قول نوشته اصلی توسط moomaas نمایش پست ها
    سلام
    از دوستان ممنون میشم کمکم کنن
    من میخوام واسه ترم پاییز امسال واسه ارشد اقدام کنم .مطالب قبلو خوندم ولی کاملا گیج شدم
    اخه یکی میگه اگه ترم زوج بری حتما میتونی isuبگیری،یکی میگه نه ممکنه بدن ممکنم هست تا چند ترم ندن،یکی میگه اصلا نمیدن.شرایط منم جوریه به شدت رو این حساب کردم
    کسی از دوستان که اطلاع کامل و به روز داره ممنون میشم راهنمایی کنه .
    برا پاییز امسال که نمیتونی , وقتش تموم شده , تو دسامبر تا اپریل میتونستی اقدام کنی,منظورت احتمالا ترم زمستان هستش.
    اگه میخوای مطمئن باشی که میگیری برا پاییز سال بعد اقدام کن , یعنی تو دسامر و اینا شروع کن مدارک رو ارسال کردن,که سال بعد پاییز بری.
    ترم زمستانه باید یکی پیدا کنی که تو ترم دوم رفته , از اون بپرسی که اونم کم پیدا میشه .

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    EE

نقل قول نوشته اصلی توسط moomaas نمایش پست ها
    سلام از دوستان ممنون میشم کمکم کنن من میخوام واسه ترم پاییز امسال واسه ارشد اقدام کنم .مطالب قبلو خوندم ولی کاملا گیج شدم اخه یکی میگه اگه ترم زوج بری حتما میتونی isuبگیری،یکی میگه نه ممکنه بدن ممکنم هست تا چند ترم ندن،یکی میگه اصلا نمیدن.شرایط منم جوریه به شدت رو این حساب کردم کسی از دوستان که اطلاع کامل و به روز داره ممنون میشم راهنمایی کنه .
    ترم زوج كه فكر كنم الانه ثبت نامش برا بورسم برا ترم دوم تو الان بايد اقدام كني مداركو بايد براشون بفرستي فوقش بورسو ندادن نخواستي نميري

نقل قول نوشته اصلی توسط Nakh0d4 نمایش پست ها
    ترم زوج كه فكر كنم الانه ثبت نامش برا بورسم برا ترم دوم تو الان بايد اقدام كني مداركو بايد براشون بفرستي فوقش بورسو ندادن نخواستي نميري
    مسئله اینجاست که تاحالا کسی برا ترم دوم اقدام نکرده برا بورس که بتونه بگه آره حتما بورس میدن ,
    فقط همه از رو پی دی اف میدونن که "آره میشه اقدام کرد" ولی گیرم اصلا بدن , این که کی پرداخت میکنن معلوم نیست.
    من برا یکی از دوستام میخواستم بگم رو سر همین قضیه گفتم بمونه سال بعد.
    ویرایش توسط Mehdi87 : July 20th, 2013 در ساعت 09:47 AM

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    صنایع

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehdi87 نمایش پست ها
    برا پاییز امسال که نمیتونی , وقتش تموم شده , تو دسامبر تا اپریل میتونستی اقدام کنی,منظورت احتمالا ترم زمستان هستش.
    اگه میخوای مطمئن باشی که میگیری برا پاییز سال بعد اقدام کن , یعنی تو دسامر و اینا شروع کن مدارک رو ارسال کردن,که سال بعد پاییز بری.
    ترم زمستانه باید یکی پیدا کنی که تو ترم دوم رفته , از اون بپرسی که اونم کم پیدا میشه .
    بله منظورم همون زمستان بود.
    دقیقا مشکل من همینه که کسی نیست قاطع بگه با اون شرایط خاص امیدی داشته باشم واسه گرفتن توی ترم زوج یا صبر کنم تا سال دیگه.
    اخه مشکل خدمتم دارم ولی 3 واحد نگه داشتم واسه تابستان که با وجود 1سال معافیت بعد از فارغ التحصیلی ،تا مهر سال دیگه میتونم صبر کنم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    EE

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehdi87 نمایش پست ها
    مسئله اینجاست که تاحالا کسی برا ترم دوم اقدام نکرده برا بورس که بتونه بگه آره حتما بورس میدن ,
    فقط همه از رو پی دی اف میدونن که "آره میشه اقدام کرد" ولی گیرم اصلا بدن , این که کی پرداخت میکنن معلوم نیست.
    من برا یکی از دوستام میخواستم بگم رو سر همین قضیه گفتم بمونه سال بعد.
    والا اخه اينقدر قانون ها عوض ميشه كه ادم ميترسه يه چيزي بگه بعد نشه!!!
    ولي من ترم زوج پارسال ميخواستم اقدام كنم كه يه دوستي كه تو ميلان درس ميخوند گفت نميشه ولي من تو Pdf خوندم ميشه و ميل كه زدم به دانشگاه گفتن اقدام كن كه منم مداركو فرستادم و رتبه بنديم شدم ولي چون نتونستم برم ديگه ادامش ندادم كه چي ميشه!!!
    به نظر من بورسو ميدن به ترم دوم ولي چون بايد با ترم اولي ها اقدام كني خيليا فكر ميكنن نميدن.
    بازم بهترين جا برا سوال خود كاف و دانشگاهه. و درهر صورت اقدام كنيد اگه بورسم نكن شما ضرر خاصي نميكنيد حداقلش با روند كاريش اشنا ميشيد

ولي من ترم زوج پارسال ميخواستم اقدام كنم كه يه دوستي كه تو ميلان درس ميخوند گفت نميشه ولي من تو Pdf خوندم ميشه و ميل كه زدم به دانشگاه گفتن اقدام كن كه منم مداركو فرستادم و رتبه بنديم شدم ولي چون نتونستم برم ديگه ادامش ندادم كه چي ميشه!!!
    به نظر من بورسو ميدن به ترم دوم ولي چون بايد با ترم اولي ها اقدام كني خيليا فكر ميكنن نميدن.
    بازم بهترين جا برا سوال خود كاف و دانشگاهه. و درهر صورت اقدام كنيد اگه بورسم نكن شما ضرر خاصي نميكنيد حداقلش با روند كاريش اشنا ميشيد
    خوب اگه مثلا بورس بشی , اولین پرداخت رو کی میدن ؟ تا کی باید خود شخص خرج خودش رو بده ؟ اینا مهم هستن.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    صنایع

مرسی دوستان از اینکه کمکم میکنین
    یکی اینکه الان تا کی فرصت دارم اقدام کنم و چه مدارکی باید آماده کنم؟
    توی این چیزای تخصصیش زیاد اطلاعات ندارم
    ولی دقیقا یکی این مشکل که اقا مهدی فرمودن هست چون در مورد خودم خانوادم واسه اینکه منو منصرف کنن و همینجا ادامه تحصیل بدم گفتن هیچ کمکی بهم نمیکنن و سوال اقا مهدی اینجاس که اهمیت پیدا میکنه
    ولی از اونجایی که مطمئنم ارزششو داره همه تلاشمو میکنم

Junior Member

توی این تاپیک به دانشجویان اکادمی اشاره ای نشده !! کسایی که تو اکادمی های ایتالیا به زبون ایتالیایی می خوان درس بخونند تا زمانی که به ایتالیا نرسن دانشجو محسوب نمی شن پس در نتیجه نمی تونن برای بورس اقدام کنن!
    سوال من اینه کسی می دونه بچه های اکادمی علیرغم اینکه نه دانشجو محسوب مشن نه پذیرش دارن چطور باید توی این مدت کم مراحل اولیه رو طی کنن؟

ApplyAbroad Champion
    halandoon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط ali2624 نمایش پست ها
    توی این تاپیک به دانشجویان اکادمی اشاره ای نشده !! کسایی که تو اکادمی های ایتالیا به زبون ایتالیایی می خوان درس بخونند تا زمانی که به ایتالیا نرسن دانشجو محسوب نمی شن پس در نتیجه نمی تونن برای بورس اقدام کنن!
    سوال من اینه کسی می دونه بچه های اکادمی علیرغم اینکه نه دانشجو محسوب مشن نه پذیرش دارن چطور باید توی این مدت کم مراحل اولیه رو طی کنن؟
    کدوم آکادمی دقیقا؟ چون بعضی ها اصلا ندارند؛ بعضی ها هم مدلش متفاوت هست.
    اگر اسم آکادمی رو اطلاع بدید من از دوستام براتون میپرسم. البته اگر در اون آکادمی دوستی داشته باشم. :-)
    That is not your aptitude that is your attitude that make your altitude.
    For a greater goal, Sacrifices must be made.
    As you sow, so shall you reap

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)