صفحه 3 از 59 نخستنخست 1234567891011121353 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 586

موضوع: کمک هزینه ISU - مدارک مورد نیاز و سوالات مربوطه

Member
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه شیراز

پیش فرض پاسخ : کمک هزینه ISU - مدارک مورد نیاز و سوالات مربوطه

The above certificates are issued to students or to persons appointed by the students by CAAFs (Authorised Tax Assistance Centre ) and provide the data relating to the income and the value of the assets/property owned by each student's NUCLEAR FAMILY. این رو تو PDF نوشته بود ، یعنی ، سند خونه رو هم باید ترجمه کنیم ؟

Member
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه شیراز

buildings owned by the nuclear family, specifying the square metres;  value of assets held by the nuclear family at 31 December 2011 (bonds, dividends, shareholdings, portions of the shareholders' equity of any companies owned, etc.). اینم آخر pdf بود ، اما در توضیحاتی که در فوروم هست من ندیدم همچین چیزی ؟ جریان چیه ؟

Junior Member linker آواتار ها

دوستان تا بحال کسی بوده اقدام کرده باشه نگرفته باشه isu رو...؟

برای دادن کمکisu مهم هست که در کدوم ترم پذیرش میگیری؟

Junior Member

کسایی که اونجا از این بورس استفاده میکنند خواهشا کمک
    من از کسی که اونجا هست پرسیدم اطلاعات خوابگاه ها هم خوندم خیلیش یه سری اتاقها رو به dsu ها اختصاص میدند! حالا من سوالم اینه که با توجه به این که جوایش اخر اکتبر مییاد میشه برا خوابگاه روش حساب کرد؟؟ یعنی جواب خوابگاه ها ممکنه زودتر همون اوایل ترم بیاد؟؟؟
    برا این کارتون خواب نشیم ما! میشه خوابگاه رو رزرو کنم بعد اگر دی اس یو گرفتیم که هزینه شو اونها بدند؟؟
    خواهشا اگر کسی ترم اولش برای این بورس با پوشش خوابگاه اقدام کرده یا اطلاعاتی داره ما رو از این بی خبری در اره
    من به دانشگاه و بورس دی اس یو میلم زدم هی هر کدوم پاسم میندند اونورییییی!!

نقل قول نوشته اصلی توسط maryamn نمایش پست ها
    کسایی که اونجا از این بورس استفاده میکنند خواهشا کمک
    من از کسی که اونجا هست پرسیدم اطلاعات خوابگاه ها هم خوندم خیلیش یه سری اتاقها رو به dsu ها اختصاص میدند! حالا من سوالم اینه که با توجه به این که جوایش اخر اکتبر مییاد میشه برا خوابگاه روش حساب کرد؟؟ یعنی جواب خوابگاه ها ممکنه زودتر همون اوایل ترم بیاد؟؟؟
    برا این کارتون خواب نشیم ما! میشه خوابگاه رو رزرو کنم بعد اگر دی اس یو گرفتیم که هزینه شو اونها بدند؟؟
    خواهشا اگر کسی ترم اولش برای این بورس با پوشش خوابگاه اقدام کرده یا اطلاعاتی داره ما رو از این بی خبری در اره
    من به دانشگاه و بورس دی اس یو میلم زدم هی هر کدوم پاسم میندند اونورییییی!!
    من از یکی دو نفر پرسیدم این رو , گفتن شما باید هزینه یکی دو ماه اول رو خودتون بدین , یعنی خونه چیزی اجاره کنی تا تکلیف بورس معلوم بشه .
    میگن بعد 2ماه معمولا اکثرا بورس و خوابگاه میدن تو شهرهای بزرگ به همه , ولی 100 درصد نیست این که به همه بدن.
    نه هزینه ای که میکنی رو برنمیگردونن , فقط از اون لحظه که خوابگاه میدن رو شامل میشه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehdi87 نمایش پست ها
    من از یکی دو نفر پرسیدم این رو , گفتن شما باید هزینه یکی دو ماه اول رو خودتون بدین , یعنی خونه چیزی اجاره کنی تا تکلیف بورس معلوم بشه .
    میگن بعد 2ماه معمولا اکثرا بورس و خوابگاه میدن تو شهرهای بزرگ به همه , ولی 100 درصد نیست این که به همه بدن.
    نه هزینه ای که میکنی رو برنمیگردونن , فقط از اون لحظه که خوابگاه میدن رو شامل میشه.
    اره منم شنیدم و خوندم یه ماه بعد معلوم میشه! ولی گفتم شاید خوابگاه ها رو زودتر بدند! حالا دیگه پول رو دو ماه بعدم بدند دستشون درد نکنه!!!
    مرسی اونوقت ببینم اگر مثلا خوابگاه رو اجاره کنیم تاثیر نمیذاره رو تصمیم اونا؟؟ یعنی بگند تو که دیگه full rent اجاره کردی! بهت reduced rent نمیدیم؟؟
    راستی من پلی تکنیک میلانم! گفتم با بقیه بچه ها قاطی نشه!
    بازم اگر کسی تجربه داره بگه من مطمینم طرفهای جون و جولای بشه یه سری این سوالا براشون پیش میاد

Member
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه شیراز

نقل قول نوشته اصلی توسط maryamn نمایش پست ها
    اره منم شنیدم و خوندم یه ماه بعد معلوم میشه! ولی گفتم شاید خوابگاه ها رو زودتر بدند! حالا دیگه پول رو دو ماه بعدم بدند دستشون درد نکنه!!!
    مرسی اونوقت ببینم اگر مثلا خوابگاه رو اجاره کنیم تاثیر نمیذاره رو تصمیم اونا؟؟ یعنی بگند تو که دیگه full rent اجاره کردی! بهت reduced rent نمیدیم؟؟
    راستی من پلی تکنیک میلانم! گفتم با بقیه بچه ها قاطی نشه!
    بازم اگر کسی تجربه داره بگه من مطمینم طرفهای جون و جولای بشه یه سری این سوالا براشون پیش میاد
    من در آرشیو ۱۷۰ صفحه ای که خوندم مربوط به ISU , چرا دیدم که گویا ربط داره ، مثل اینکه کسایی که خوابگاه های خوب بودن بهشون بورس تعلق نگرفته بود ، البته اگه 2nd Call هستید ، شاید خبر های خوبی رو بشنویم تا ۳۰ آپریل از طرف خود دانشگاه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    هوافضا / امیرکبیر

سلام به تمامی دوستان
    من از دانشگاه پلی تکنیک میلان پذیرش گرفتم
    رشته مهندسی مواد و نانو تکنولوژی

می خواستم ببینم فیش حقوقی باید چقدر کم باشه که قابل قبول اینا باشه؟
    من پدرم از بیمه بی کاری استفاده می کنه

دوما اینکه من دانشجوی ستاره دارم، این می تونه کمکی بهم بکنه

سوم:
    کیا از کمپ لئوناردو پذیرش دارند، لطفا بیاید با هم در ارتباط باشیم

سلام
    بچه ها آخر معلوم شد که اگه این بورسو بگیریم شهریه صفر میشه یا نه؟

ApplyAbroad Hero reza_badkonaki آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط neou575 نمایش پست ها
    سلام
    بچه ها آخر معلوم شد که اگه این بورسو بگیریم شهریه صفر میشه یا نه؟
    اره 0 میشه
    منتها اول باید یه بخشی از شهریه رو بدید بعدا پس میدن بهتون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)